Mangetsu márc. 22. 18:21:27
(47/87)
Mi a nyeremény? Ha bevállalják, akkor mit kapnak?😂😂
1/10
blaha60 márc. 20. 20:42:33 1/10
(46/87)
Kár a rágóval a a szájában esküvőn megjelenő menyasszonyért ! Gusztustalan színjáték !
Bonitó márc. 19. 19:40:02
(45/87)
Tegnap belenéztem a műsor első adásába.
( 2017-ben az RTL már próbálkozott ezzel a formátummal, de nem jött be nekik. Itt, a TV2-ön most, hátha......?! )

Első blikkre megnéztem a bemutatkozó szereplők fotóit (hat hölgy, hat férfi) és volt köztük szimpatikus, és kevésbé szimpatikus is. Tegnap két pár állt az anyakönyvvezető előtt:
- Gyöngyi és Csaba:
Mindketten mosolygós, szimpatikus emberek. Úgy jött le, hogy működik köztük a kémia, még ha forgatókönyv szerinti show-t is látunk. Csaba Amerikában szocializálódott, vajon hol szeretne majd letelepedni? Meddig marad meg a mosoly az arcukon? Remélem, sokáig!

- Hilda és László:
Érdekes, hogy az fotók alapján nekem sem Hilda, sem László nem volt annyira szimpatikus. A szertartás előtt és alatt László nagyon túlbuzgó, sokat beszélő énje sem volt szimpatikus. A kevesebb, több lett volna. Hilda beszélget a barátnőivel és az alapján úgy néz ki, hogy nem igen passzolnak majd egymáshoz Lászlóval. És vajon romantikus Hilda az oltár előtt sebtiben elsuttogott "amúgy pesti vagy?!" kérdése?! Mire László visszasuttogta, hogy "nem, Kecskeméti."
Erre Hilda olyan fejet vágott, hogy az magáért beszélt. ( Hiszen Hilda nem szeretne vidékre költözni.) Ráadásul László 14 évvel idősebb. (Habár ez ma már smafu!)
Kíváncsian várom, hogy Hilda ma igent, vagy nemet fog válaszolni?!

Egyébként, megértem a kritizálókat, mert kissé szürreális az egész. Viszont nem értek egyet az első rész után írt újságbeli kritikával, hogy " a vendégsereg a szkeptikus nagyikkal izgalmasabbnak ígérkezik, mint maga a páros?!" Nekem, nem tűnt annyira humorosnak a násznép! Egy hetet adtam még a műsornak, hogy véglegesen elnyerje tetszésem. Aztán lépek tovább?!
olahmiki1959 márc. 19. 03:37:15
(44/87)
Ezt a sorozatot kár volt felmelegíteni, teljesen érdektelen, a mostani első részbe még belenéztem, de annyi elég is volt.
Nem csodálkoznék, ha elég hamar levennék a műsorról.
2/10
Tereplovas márc. 18. 10:59:31 2/10
(43/87)
Az első évad (még az RTL-en) egy olyan nagy kalap sz@r volt, hogy az hihetetlen, az egésznek a legalján a "szakértő" pszichológusokkal (vezetőjük: Mekk mester :D ), akik összeházasították a teljesen eltérő értékrendű párokat. A négy párban volt egy idióta férfi, meg három idióta nő. Gondolom, most se lesz ez másképp, sőt... Elvégre ez itt a TV2, ami megint csak nem a minőségi műsorairól híres.
majdnem 2018 jan. 16. - 21:33:16
(42/87)
Az agyaddal van probléma!
Koncsita 2017 júl. 11. - 22:03:47
(41/87)
Vannak még örömök az életben ...
pneklara 2017 máj. 13. - 10:48:14
(40/87)
A mûsor célja még nem világos elõttem, és nem is számíthattak sok nézõre, s pláne nem a házasságkötés elõtt álló fiatalságra. Úgy adták el kezdetben, mint ha valós lenne a helyzet, pedig kevésbé lett volna nézõt lealázó, ha így konferál a pszichológus: Juditka most a valódi énjét adja: egy nyers, faragatlan, durva nõszemély, aki a tûzoltóban és baráti körében a parasztot látja, és kirázza a hideg a kedvese fogsorától...De kedves nézõink, Juditka holnap eljátssza, hogy kenyérre lehet kenni, mosolyog majd, mint a tejbetök, anyukája is felvilágosította, hogy vénlány marad, játsszon már egy kis kedvességet. Nézõink meg ítéljék meg, melyikkel azonosulnak! Akik végignézték a 9/?/ adást, kaptak egy kis erkölcstan órát: ha te nagyon sz.ul is érzed magad, ne rontsd el a körülötted lévõk kedvét a duzzogásoddal, gúnyolódásoddal. Elõbb nézz tükörbe! Te sem vagy egy fiúk álma, hogy így kritizálj! Ez a leghamarabb váló szõke ducira vonatkozott. A fiúk ezúttal fordított szerepben voltak: úgy tûnt, nekik mindegy, kivel, csak végre ágyba bújjon velük valaki. Õk azonnal elfogadták a melléjük rendelt arákat. A lányok pislogtak még a hátuk mögé, hogy ez átverés, ott jön még a királyfi értük a fehér lovon. Talán azt akarták a pszichológusok megmutatni, hogy két egymást jól megismerõ, felnõtt, értékes, felelõs személy házasodjon, ha hosszú távra tervez. Akkor sem biztos. De én még mindig nem térek magamhoz Adrienn közönséges viselkedésétõl. Valaki azt írta, ezek között van színész is. Adriennre tippelek, de az önjelölt, ripacs fajtából. Ahogy ez gesztikulált, csapkodott, széles skáláját próbálta a hanghordozásának: D o m o k o s! M e n j, h a g y d el a l a k á s o m! Brrr. Nem tudjuk, a tatarozás alatt ki lakozik. No, szóval volt ebben gondolkodni való. Azt hittem, azért több lesz a mûsorban. De utána gondolva, ebbõl is kiderült, hogy nem igaz a "majd megjön a szerelem, ha már együtt éltek":) szólás.
csincsilla72 2017 máj. 13. - 10:23:08
(39/87)
Nickemben a születési évem. És bátran keresd vissza, mire vonatkozott a kommentem, talán megérted.
csincsilla72 2017 máj. 13. - 10:02:57
(38/87)
Kérdés, mi volt a cél:-)
Ha az, hogy összehozzanak egy tévémûsort, akkor olyan párokat kellett összeválogatni, ahol benne a volt a konfliktus lehetõsége az elsõ pillanattól kezdve. Most képzeld el, ahogy ülnek a kanapén, Spongyabobot néznek és percenként egy-egy mondattal tervezgetik a jövõjüket vagy szép csendben fõzõcskéznek/olvasnak egymás mellett.:-) Ebbõl nem lesz nézettség.
csincsilla72 2017 máj. 13. - 09:46:16
(37/87)
Köszönöm, megkaptam a választ XDDD
csincsilla72 2017 máj. 13. - 09:31:56
(36/87)
Ne haragudj, de hány éves vagy? De õszintén. Csak mert élettapasztalat nem sok. Bocsi.
charles58 2017 máj. 13. - 06:57:05
(35/87)
Pszichológus hölgyek és urak. Négybõl egy. Ez csupán 25%. Elégtelen!!!
mirjan 2017 máj. 13. - 06:29:32
(34/87)
pneklara 2017 máj. 12. - 22:32:58
(33/87)
Az arány életszerû, és hihetõ: négybõl 3 házasság befuccsolt, de a negyedikre sem tennék egy lyukas garast.A legnagyobb meglepetés számomra Adrienn volt. Látszik rajta, hogy proli lány, dekoratív tatarozással, de hogy ennyire durva viselkedésû, beképzelt és önzõ, teátrális káromkodásokkal, ezt nem gondoltam volna. Már-már azt hittem, hogy ezt a tutyimutyinak tetszõ pasast az ujja köré csavarja, de az átlátott a szitán. A mélyhangú nõ viszont képes alakoskodni. Aki azt képes mondani újdonsült férjének, hogy paraszt vagy, rosszul vagyok tõled, az minden további figyelmet csak erõltet valami céllal. Nem is áll neki jól a negédes mosoly, de biztos képes az orránál fogva vezetni a pasit. Kinga és idõs párja nem voltak egy hullámhosszon, KInga néhány pohár/üveg ital után felengedett/a pszichológus szerint kikerülve a családja visszahúzó hatása alól/, de fényév távolság van köztük. Bár a férje az öregebb, de Kinga a bölcsebb.Bár ez is egy tanmese, nem tudni mennyi benne a forgatókönyvvel vezérelt, de hihetõk a konfliktusok. Pláne, ha két ember nem átgondoltan köt házasságot.
csincsilla72 2017 máj. 12. - 22:31:21
(32/87)
Már elnézést, de normális ember nem él együtt pszichopatákkal.
Urquidez 2017 máj. 11. - 21:22:00
(31/87)
Ez az Adrienn, meg a szintén észlény barátnõje megszakértette, hogy õ tulképp mindent jól csinál, és a domokos a baromállat, mert próbálta elfelejteni a csajszi önzését. Ez a nõ ostoba, és még ráadásul egy elviselhetetlen hisztérika is egyben. Borzalmas. 10percet bírnék vele egy házasságban, amíg összecsomagolnám a cuccom.
Igazából az ilyen vakon házasodás már elõtte tudható, hogy nem mûködõképes. Mindenki kellemetlenül érzi magát, még a nézõ is. Az efféle lélektelen, gátlástalan mûsorok miatt romlik fokozatosan a magyar társadalom mentális állapota. Sajnos csak buta, gátlástalan emberek jelentkeznek eleve ilyen valóságshowba, ez pedig teljesen rossz minta a lakosságnak.
pneklara 2017 máj. 11. - 20:57:43
(30/87)
Ez az Adrienn egy fúria! Gondolom, A szürke 50 árnyalata regényekbõl gyûjti az álmait, hogy a férfi hódoljon be a nõnek, szolgálja, gazsuláljon neki, bla, bla, bla - még akkor is, ha mocskos szájú,neveletlen, önmagától elszállt hisztérika. Csodálkozom ezen a pasin, hogy tûri ezt? Olvassuk néha a kék hírekben, hogy a férj kilökte a feleséget az ablakon...Ilyen otromba megnyilvánulások után, mint amit ez az egoista nõ levág, nem is csodálkozom, hogy valaki eljut ide. Kiderül, hogy ez a pasi valóban egy papucs, egyébként rég becsapta volna az ajtót maga után. A mély hangú nõ képes szerepet erõltetni magára, szerintem majd szét robban, hogy figyelmet erõltessen magára. Esküszöm, jobban áll ennek a nõnek, ha durva, tapintatlan, mint ez az erõltetett menet. Kingáékra nem tettem volna 1 forintot. Ez a tantra masszázs végképp nyilvánvalóvá tette, hogy Kingának menekülnie kell ebbõl a kapcsolatból - bele sem kellett volna mennie. Lassan véget ér a hét, négybõl négy pár nem illik egymáshoz, kíváncsi vagyok a pszichológusok kiket beszélnek rá, hogy adjanak még esélyt. Bár nevetséges az egész mûsor, de felvet olyan gondolatokat, amelyek a való életben is problémát okozhatnak.
Koncsita 2017 máj. 11. - 19:36:47
(29/87)
Egyik másik pasinak mennyi türelme van ezekhez a hisztérikákhoz.
joey l 2017 máj. 10. - 20:09:45
(28/87)
Ugyan már, mondva csinált sztori, szerepet játszanak.