Téma: Heti hetes

cicamacs 2007 márc. 26. - 20:17:06
(87/14087)
kedves Ladislaus! ezért nézed a mûsort igaz? és hétrõl hétre egyre idegesebb vagy hogy megint ezt kell nézni? hmmm, szerintem kapcsolj át.
én még egyik szereplõtõl sem hallottam hogy szemétláda módon undorítóan fröcsögnének. beképzeltek: hát valljuk be van aki lehet az. Na de a mûveletlen? már megbocsáss!!! de ezt kikérem a Heti Hetes nevében.
zszoltan 2007 márc. 26. - 19:48:26
(86/14087)
Én is igyekezni szoktam a mûvész mondanivalójára koncentrálni, függetlenül a korábbi megnyilvánulásaitól. Fõleg akkor, ha éppen másnak az írását adja elõ: "A leírt szöveg felolvasandó."

Viszont itt a díjak átadását olvasva felrémlett egy számomra furcsa kép. Már nem tudom hol és miért, de valakik sorra nem fogtak kezet a miniszterelnökkel valaminek az átadásán. Ráadásul egyik másik olyan öreg volt, hogy szerintem jelenlegi kormányfõnk még nem is élt a munkássága idején.
Én ezt nem értettem. Nem tudtam eldönteni, hogy 'kinek van igaza', de nagyon csúnyán mutatott a TV-ben. Egy átadás az legyen átadás. És átvétel. Annak protokollját követve. Közben nem kötelezõ boldognak lenni. De azért mégis... Akkor postázzák ki, vagy mit tudom én!

És ha valaki tudja, ezt miért írtam bele ebbe a fórumba, akkor kérem, nekem is mondja meg! :)
emidemi 2007 márc. 26. - 17:18:35
(85/14087)
Hihetetlen, hogy ilyen pofátlan politikai propagandamûsort lehet készíteni, úgy hogy nem írják ki a képernyõre, hogy fizetett MSZP hirdetést látnak. Amúgy a szereplõk szerintem a jelenlegi magyar értelmiség lejáratását valószínûleg igen nagy összegért vállalták, vagy ha nem akkor nagyon szomorú vagyok. Bár a normális értékrenddel bíró emberek által viccnek tartott "Kossuth" díjak magyarázatot jelenthetnek. Bár én nem tudom, hogy ez számukra kielégülést okoz-e, hiszen nem lehetnek olyan bolondok, hogy komolyan vegyék ezt az egészet. HA igen nagyon sajnálom õket, mert lehet, hogy még akár valami értékeset alkothattak volna, de sajnos ezután ez már a kutyát sem foglya érdekelni. HA valakik ilyen alázatosan kiszolgálnak bármilyen hatalmat azok soha többé hitelesen semmit sem tudnak elõadni. Ja persze ettõl még sokat szerepelhetnek a médiában. Remélem, legalább anyagilag megéri, hogy mint mûvészek soha többet nem lesznek hitelesek semmiben. HA bármelyikük a szabadságról, becsületrõl, hitrõl/bár be kell valljam nem vagyok hívõ/ bármit mond ezután senkinek semmit sem jelent. Én amúgy már semmi olyan elõadást, filmet nem nézek meg, melyben bármelyikük szerepel. Ja és egyre többen vannak így. Még csak annyit, hogy magamat politikailag abszolút elkötelezetlennek tartom
3/10
felh 2007 márc. 26. - 16:01:06 3/10
(84/14087)
Tegnap este - hosszabb kihagyás utõn - megnéztem egy fél Heti hetest... Amit Bajor humor címén mûvel(t), az számomra továbbra is elviselhetetlen....
1/10
ScyThE 2007 márc. 25. - 18:24:50 1/10 Előzmény 0rd45
(83/14087)
A Bajor egy g*nnyes ripacs. Egy nulla pali. Egy jó poénja nincs, csak hozza a fárasztó humorát a tõle megszokott fellengzõ stílusában. Volt balszerencsém színházban is látni elõadását, egy agyrém amit lemûvel.
De ez az én véleményem, ami tudjuk olyan mint a s***lyuk :)

De jólesett ezt kiírni magamból! :D nem kell foglalkozni vele.
További szép napot! :]>
4/10
Kimber 2007 márc. 25. - 16:21:37 4/10 Előzmény veneno
(82/14087)
" Gyurcsány Ferenc magyarellenes hülyeségeit próbálják méltatni Orbán Viktor karakán ésszerû politikájával szemben."

Sajnos az egyik 19, a másik egy híján 20.:(

Nincs alternatíva.
0rd45 2007 márc. 04. - 19:50:02
(81/14087)
Szerintem az egyik legjobb mûsor amit napjainkban adnak a magyar csatornákon. minden adásukat nézám már jó pár éve. Bajor a kedvencem de a többi is jó szokott lenni.
A színvonal tényleg változó de cask a jó és a nagyon jó tartományban XD.
turandot 2007 febr. 27. - 14:51:17
(80/14087)
Sok poént, humort és iróniát találok a mûsorban, ha tehetem nézem. A szinvonal változó, de többségében van okom a derültségre laza kikapcsolódásra. Ha nem is mind a hét embert egyformán, de a többséget eredeti, okos, felkészült embernek tartom. Ami számomra még fontos, hogy az irónikus megjegyzések nem csapnak át gyûlölködõ személyeskedésbe, egymás ugratása meg belefér.
kárérte 2007 febr. 26. - 21:52:14
(79/14087)
Srácok a Fletós meg az OV-s is elhúzhat a bolgárgyurihoz, meg a csintalanhoz szidni a másikat, ez a fórum nem errõl szól. A gazdi kezét máshol kell nyalni.

Amúgy a H7 gyenge, de nem azért, mert balra elfogult (attól még lehetne jó), hanem mert az a hét szerencsétlen, kiégett humorista sótlan, üres, a poénok kiszámíthatóak és unalmasak.
Zolkó 2007 febr. 26. - 18:42:38
(78/14087)
De azt viszont teljesen ésszerûen csinálja:)
veneno 2007 febr. 25. - 20:04:16
(77/14087)
Gáz a mûsor. A humoristák (fogadjuk el annak õket) minden pillanatban szellemesek szeretnének lenni, ezért nagyon sok a silány, nem kellõen elõkészített, eröltetett rossz poén. Ettõl egyre idétlenebb a mûsor. Ezenkívül, annyira siralmas, ahogy Gyurcsány Ferenc magyarellenes hülyeségeit próbálják méltatni Orbán Viktor karakán ésszerû politikájával szemben. Annyira szánalmas a mûsor, hogy már szinte bepréselhetõ az érdekes kategóriába.
3/10
felh 2007 febr. 21. - 10:14:49 3/10
(76/14087)
chief Brody, a múltkori beszélgetésünk után elgondolkodtam azon, hogy miért is írtam az a dühös kirohanást G.-vel kapcsolatban. Belátom, hiba volt.
Azt hiszem, nem tudtam õt elfogadni annak, aki. Számomra õ egészen eddig G. R. veje volt, akitõl azt vártam, hogy ugyan olyan ritka kivételes ember és elhivatott mûvész legyen, mint amilyennek az apósát tartom.
3/10
felh 2007 febr. 13. - 19:12:50 3/10 Előzmény n-p-l
(75/14087)
n-p-l Olvasd már el amit írtál!
n-p-l 2007 febr. 11. - 22:02:41
(74/14087)
Kedves rajongók! Sajnálom, hogy nem tûnt fel a Heti Hetes kétszínûsége, hazugsága. 1998 és 2002 között néztem a mûsort, voltak benne humoros dolgok. Azt, hogy az akkori Kormányt támadták, természetesnek tartottam, hiszen az hozott intézkedéseket, döntéseket, s Farkasházy és Verebes többször nyilatkozta azokban az években (teljesen helyesen), hogy A JÓ HUMOR MINDIG ELLENZÉKI. Történt egy kormányváltás 5 éve, ám azóta is (a szereplõk vérmérsékletétõl függõen nyílt vagy rejtett) permanens azorbán azorbán szemétfidesz szemétfidesz megy. A balliberális oldal tevékenységérõl szó nem esik, az ellenzéki, s ebbõl következõen az emberek életére kevés befolyással rendelkezõ ellenzéki pártok elleni folyamatos uszítás jótékony, butító ködként ereszkedik le a Heti Hetes népének szemére. Köszönöm annak, aki elolvasta.
n-p-l 2007 febr. 11. - 21:43:59
(73/14087)
Bajor Imre egy szánalmasan mûveletlen, még a heti hét zsoldos közül is kirívóan tahó senki.
9/10
egon_von_compact 2007 febr. 11. - 15:15:55 9/10 Előzmény felh
(72/14087)
Igen,no meg az a régi"jó magyar"berögzõdés,ha a piáról van szó,akkor azon röhögni kell.
Jól állt neki a szomszédokban a meleg szerep,sztem ennyi.
3/10
felh 2007 febr. 05. - 16:48:48 3/10
(71/14087)
Na, abban max. egyetértünk, hogy amit csinál, azt leginkább a "marháskodás" szóval lehet jellemezni.
3/10
felh 2007 febr. 05. - 16:34:43 3/10
(70/14087)
Na, most már megtettünk egy pár kört. Zárszóként talán annyit mondhatok, elfogadom a te véleményedet is, de fenntartom az enyémet is.
3/10
felh 2007 febr. 05. - 16:20:04 3/10
(69/14087)
Én azt mondtam és mondom most is, hogy ez a különbség a két ember között. F. a hírre reagál, B meg csak az érdemi hozzászólásokba tud beledumálni. Egyszer-egyszer ez is mosolyra fakaszthat, de hosszútávon -nekem legalább is- fárasztó. Fõleg úgy, hogy - bevallom :)- sem mint embert, sem mint színészt nem kedvelem.
3/10
felh 2007 febr. 05. - 16:13:46 3/10
(68/14087)
Persze, tudom, hogy F T. felülemelkedik az ilyesmin. Nem is róla beszélek, hanem Bajor "humoráról".