Téma: Hilal Saral

HZsuzsanna70 2017 dec. 16. - 11:39:34
(897/1897)
Jó reggelt :)

Olvstam, hogy ex-férjurad szakított török párjával (is) :D A pletykák szerint azért, mert túl intimre sikeredett a csajszi egyik jelenete a filmjében.......ami azért elég vicces indok lenne a Cukur elsõ része után :D :D

Ez pedig Caglar új twitter profilképe :)
HZsuzsanna70 2017 dec. 15. - 19:39:52
(896/1897)
Ez tetszik :D de szerinted akkor az õrült barlangi ablák sorozatot néznének?
HZsuzsanna70 2017 dec. 15. - 12:07:49
(895/1897)
Ezt meg a Josh Brolinos tweet-jére rakta fel valaki :D
HZsuzsanna70 2017 dec. 15. - 12:03:25
(894/1897)
Helyzeti elõnyben vagyok :) Egyrészt nem dolgozok...vagyis pontosítok, hivatalosan-bejárósan nem dolgozok, csak papíron van munkahelyem :D Másrészt én szoktam altatni a gyereket délután vagyis néha fordítva van a dolog, õ altat engem :)

Meg egyébként is bagoly típusú vagyok, este bármeddig fent tudok maradni, csak reggel ne zaklasson senki, hagyjanak aludni jó sokáig :)

Réci, ez a kép a forgatásról :) Ja, és az új fiú..... nem csak átoperálásra lenne szükség, hanem izomnövelésre is...mármint ha Yagiz azért ment volna Amerikába :D :D
HZsuzsanna70 2017 dec. 15. - 11:15:50 Előzmény Michonne
(893/1897)
Szia :)

A Mustang megnézése nálam is tervben volt, egy filmritikát olvastam róla, ami felkeltette az érdeklõdésemet :)

http://30per40.blog.hu/2016/01/26/mustang_filmkritika

A hétvégére terveztem be, és erre ma megtudtam, hogy ma este a Duna tévén ez lesz mûsoron :D
HZsuzsanna70 2017 dec. 14. - 08:43:15
(892/1897)
Bocsi, a kép lemaradt :)
HZsuzsanna70 2017 dec. 14. - 08:40:10
(891/1897)
Se nem elegáns, se nem kötött pulcsis :D

Állítólag egy fotózáson készült :D
HZsuzsanna70 2017 dec. 13. - 22:04:33
(890/1897)
És egy másik Star Wars-os kép :) ezt egy rajongó szerkesztette :D

Ja, és a Denizes Star Wars-os képet csak érdekességképpen raktam fel, nem gondolnám hogy arra reagálva rakta volna fel...az indoka csak annyi lehetett, hogy ma van a bemutató Törökországban (is)...oké, a szöveg lehet esetleg egy kis bátorítás a rajongóknak, de ennyi...
HZsuzsanna70 2017 dec. 13. - 21:57:20
(889/1897)
Annak idején olvastam olyan híreket, hogy Engin játszana az SBA-ban. Ezzel a gonosz nézésével simán el tudnám képzelni benne, én csak egy dologtól tudnék nehezen elvonatkoztatni: a Kerimes mozgáskultúrától :D

Az SBA szombati napra való átpakolásáról azóta sincs hír, lehet titokban õk is YagHaz fandomosok, és csak belengették a hírt, arra ösztönözve a Fazilet készítõit, hogy most mér álljanak rá a helyes irányra :D Ismerve a YagHaz fandom erejét a közösségi médiában, ha õk egyszer tényleg egy valódi pár lesznek, felrobbantják a netet :D

Az SBA-nak csak két baja van egyébként, pont a két fõszereplõ...bár néha UFO-nak érzem magam, mert Ibrahimtól annyira el vannak ájulva...de nekem sem a kinézete, sem a játéka, sem a hangja nem jön be :D Ettõl függetlenûl maga a történet tényleg nem rossz, és hát ott mégiscsak egy pár van :D Én szeméky szerint azért nehezen tudnék megbocsátani egy olyan embernek, aki majdnem lelõtt...sõt a múltban halomra lõtt embereket...és igazából arra vagyok kiváncsi, hogy egy értelmes, okos nõ hogyan jut el odáig....Nekem minden egyes vita közben az járna a fejemben, hogy na most fogja elõkapni a párom a fegyvert, és rögön fejbe lõ :D :D

Sinan durcis kirohanásához csak annyit fûznék hozzá.hogy lehet ezért butították ennyire le Hazant...mert ember nem lenne, aki el hinné, hogy az elsõ évados önmagáért és családjáért harcoló, erõs karakterû Hazan 5 percnél tovább bírná egy ilyen gyenge jellemû SInan mellett.
És megint elõjött Sinan önzõsége, mert megint csak arra gondol, hogy õt itt hagyja a bátyja, és magát sajnáltatja.

A kiskakasos-tyúkólos jelenet nagyon tetszett...egyedül Yagiz képes megbirkózni egyszerre a Camkiran-hölgyekkel :D :D Abban a pillanatban, amikor nagy komolyan azt mondja, hogy akkor menjünk a rendõrségre, azt hittem Deniz/Hazan elneveti magát :D
Emlékszel, amikor Ecét a szökése után felviszi a lakásába, és Ece megjegyzi milyen nyugodtan élhet ott...szegény szerintem visszasírja a nyugodtságát és a magányt...ha már Isztambulban marad, jobban tenné, ha legalább elköltözne :D :D
Amikor visszaköltözött a villába, akkor is olyan természetes volt Faziletnek és Hazannak, hogy simán egy kopogás után már bent is vannak a szobájában (mekkora lett volna, ha akkor nyitnak be, amikor mondjuk pont egy szál törcsiben áll a szoba közepén :D :D ) ...most már a lakásában is simán, egy hívó szó nélkül bent vannak :D :D
Egyébként Fazilet miért nem Sinanhoz megy segítségért? Elvileg õ a lánya barátja :)...oké, ez költõi kérdés volt :D

Sirma egyébként sehol nincs a rajongók forgatókönyv-ötletei mellett.... a legújabb, hogy Yagiz is ott lesz, amikor Gökhan le akarja lõni Yasemit, agiz meg akarja állítani, és véletlenül õt lövi le Gökhan...hogy ez honnan jött, nem tudom :D :D
Annyiban logikus lenne, hogy Sirma azért visszautal kimondott szavakra és jelenetekre, és ez lehetne annak a jelenetnek az újraértelmezése, amikor YAsin akarta Yagizt lelõni, és Hazan "reflexbõl" meg akarta védeni....most lehetne fordítva, hogy Gökhan véletlenül Hazant lõné meg, de Yagiz a golyó elé ugrik, és õ sebesül meg...és persze a kórházban látva az eszméletlen, esetleg kómában fekvõ Yagizt, rájönne hogy mennyire fontos neki....DE! ez szerintem csak a rajongók forgatókönyvében van így megírva :D
HZsuzsanna70 2017 dec. 13. - 19:59:47
(888/1897)
Húúúú...nagyon aktívak voltatok a hétvégén, próbálok mindenre reagálni :D :D

Michonne, a Valami véget ér nem Yagiz elmenetele miatt lett betéve, inkább a Hazannal illetve a YagHaz vonallal való szakításom miatt :) Ez nem azt jelenti, hogy átpártoltam volna a SinHaz fandomhoz (bár a mostani Hazan és Sinan megérdemlik egymást :D ), én maradok egyszerûen Yagiz párti.....jobban jár ha egyedül marad, vagy felbukkan egy új lány...a kis asszisztenslány bár nem egy súlycsoport vele, de legalább olyan kis szerelmesen nézi õt :D :D de már olvastam olyan pletykákat is, hogy épp nõi szereplõt keresnek YAgiz ex-szerelmének szerepére (de ez tényleg csak pletyka :D )

Yagiz persze hogy nem utazik el...egyrészt a sorozat nem bírna ki két-három Yagiz nélküli részt, az rögtön kukát jelentene a sorozatnak .....másrészt ez azért mégsem egy Ay Yapim költségvetésû sorozat, anyagilag nem biztos hogy beleférne nekik, hogy Caglart és egy stábot csak úgy kiküldjenek Amerikába :D
Pedig én nagyon kíváncsi lettem volna, hogy Yagiz nélkül mire mentek volna a válságkezelésben ...Most hogy baj van, Fazilet sem Sinanhoz megy segítségért, pedig õ a lánya párja, hanem Yagizhoz szalad...pedig õk aztán tényleg nem bírják egymást, az egyetlen Egemen akivel Fazilet nem bír, az Yagiz :D
És nincsenek túl nagy elvárásaim, biztos valami hülye indokkal állítja majd meg Yagizt Hazan :)

Mary, a szakítás nálam is egy folyamat volt és Réci nagyon jól leírta az okokat...bár igazából én még magával a sorozattal nem szakítottam, és egyenlõre nem is pihentetem...de Hazan karakterével illetve a YagHaz vonallal szakítottam. És igaza van Récinek, a mostani Hazan-Yagiz vonal olyan "hoztam is meg nem is" vonal, és ezt a nem nagyon elvakult SinHazosok is észreveszik :)

Ami a párosokat illeti:
- az EcHaz illetve a YagSin a testvér-párosok - vagyis Ece és Hazan, illetve Yagiz és Sinan
- amikor Ece esküvõje volt Hazimmal, felmerült az EcSin páros is lehetõségként, mert akkor Sinan úgy bámulta Ecét, ahogy vonul le a lépcsõn, mintha õ lenne a võlegény...hirtelen nem is tudtam magamban hova tenni azt a nézést (lásd mellékelt kép :D )...de azóta nincs ilyen utalás, vagyis csak annyi, hogy valamiért Sinan nagyon utálja Ecét, és ha Ece elsõ évados szavaira gondolunk a gyûlölet és a szerelem mint érzés erõsségérõl, és hogy Yagiz legyen nagyon óvatos, mert Hazan MOST nagyon gyûlõli õt...szóval igen, akár õk is lehetnek egy pár :D :D na jó, ez vicc volt :)
- az Ece-YAgiz páros több sebbõl vérzik: egyrészt Ece még mindig Yasint szereti, másrészt tudja, hogy Yagiz teljesen bele van szerelmesedve Hazanba .... és akkor ott lenne még a bizarr családi kapcsolat is: Ece a mostohaanyja, aki a sógorától vár gyereket :D ehhez képest az, hogy a testvére szerelmébe szeretett bele, elég kispályásnak hangzik :D :D (és ez igaz az Ece-Sinan párosra is :D :D )
Én egyébként bírtam, ahogy Ece mindig is oltogatta Yagizt :D

Itt egy videó, ahol CAglar megpróbálja elmagyarázni a családi kapcsolatokat, meg hogy õ ás Afra most a való életben tényleg egy pár-e :D

https://www.youtube.com/watch?v=otvtjliwdtg&index=7&list=PLyKuM1EnAUHuyse5vTsWqNb0pZvsWQsvz&t=1s
HZsuzsanna70 2017 dec. 13. - 11:49:37
(887/1897)
Ezt a képet Deniz rakta fel instára kb egy hónapja ......ugyanazzal a szöveggel :D :D

Múltkor kérdezted a Biz Size dönerizt....én sem találtam meg sehol, se felirattal, se anélkül....ott is megnéztem, ahol a Dag2-t megtaláltam, de ott sincs :)

AZ elsõ sorozatát elkezdted végül nézni? Az igaz, hogy ott fordított a helyzet, és érte dobog 2 lány szíve...de nem egy boldog vége van az õ szempontjából (vicces, hogy pont Sinannak hívják abban a soriban :D ) :(
HZsuzsanna70 2017 dec. 13. - 09:47:00
(886/1897)
Caglar mai posztja twitteren :D

A képhez a szöveg: may the force be with you :D
Michonne 2017 dec. 11. - 22:29:50
(884/1897)
kint van CI 4.

Pápá
Michonne 2017 dec. 11. - 22:27:31
(883/1897)
"Valami véget ért" ...

no nem eszik olyan forrón azt a böreket:))
Michonne 2017 dec. 11. - 22:25:56
(882/1897)
hmm azok az átszellemült szempillák;)
Michonne 2017 dec. 11. - 22:24:18
(881/1897)
Sziasztok,

„Engo”: csak nyugodtan becézgesd Mary, úgyis elhanyagoltuk mostanában õuraságát, valamint megfogyatkozott háremének állandó meghívottja (tagja) vagy (ahogy neked kellemesebb), szóval élj csak elõjogaiddal kedvedre;) Szõr mennyiség és minõség nálam is pipa, meg úgy egyáltalán…mint azt tegnap is írtam, nálam Õ van-volt-lesz egészségre ártalmas kategória, nincs rá orvosság:) Sori ügyben minden napra akad vmi új, ezért nem is fárasztok senkit a légbõl kapott kamu hírekkel, egyelõre semmi hivatalos. Ha jól tudom tavasszal lesz az új film premije, gondolom nem akarják ellopni a produkció elõl a showt és inkább arra koncentrálnak jobban. Pihenteti még egy kicsit a Kanal D, oszt ki tudja mit hoz az új év, talán visszajön bajszi is….és végre lenyom vmi szürreált nekünk..haha

Burak brühühü…. Nem azért lányok, de igazán alapíthatnánk már Barlang díjat, az én szavazatomat egye fene megkapja bármiben is jelöljük XD… az asszony meg várjon a sorára…esetleg jövõre csurran cseppen neki is valami:D

és máááán Caglar is trollkodik???? hát mi van itt kéremszépen???:))

Poldark: Réci, hajrá hajrá, pont jól lesz karira! és igazán nincs mit, Offban nagyok vagyunk Mankossal, csak bírjátok tolerálni drága Ablák:)
HZsuzsanna70 2017 dec. 11. - 18:49:12
(880/1897)
Szia :)

Holnaptól leszek teljes üzemmódban, addíg is egy kis zene, vagyis kettõ :d

https://www.youtube.com/watch?v=v8x5uFEX0Zg

https://www.youtube.com/watch?v=siawqPtbzj4
maryriddle 2017 dec. 11. - 08:38:25
(879/1897)
Günaydin!

Reggeli breaking news, elsõsorban Tímeának. A nap szalagcíme: Alp Navruz ve Baºak Parlak'ın sürpriz aºkı
maryriddle 2017 dec. 10. - 23:31:15
(878/1897)
Az a Sinan pedig Sinem akart lenni, fogalmam sincs hogy lett belõle Sinan. Remélem nem freudi elírás, bocsi Tímea....

Na ,iyi geceler!

Egy kis müzik: https://www.youtube.com/watch?v=oBgZ61Nutoc
(Ez Öykü ura, egész jó zenéi vannak)