Téma: Hilal Saral

HZsuzsanna70 2017 nov. 24. - 13:33:52
(777/1897)
Köszönöm a kedves fogadtatást, igen a társaság tényleg remek, öröm itt lenni köztetetek.

A Siyah Incihez itt van angol felirat, minõségét nem tudom milyen, mert én még nem néztem :) Az aktuális utolsó rész feliratosan pár napif csak az adakozó kedvûeknek van fent, de utána szabaddá teszik mindenkinek :)

https://kinemania.tv/category/siyah-inci/
hanga459 2017 nov. 24. - 12:30:01
(776/1897)
Réci, a gyulladt szem bizony nem kellemes állapot. Gyógyulj meg hamar!

Tímea! A Szulejmánt nem túl sokáig néztem. Ha jól emlékszem kb. Ibrahim pasa haláláig. Érdekes módon ott Mustafaként nem mozgatott meg bennem semmit. Olyan kis helyeskének láttam, aztán slussz. Nekem akkoriban Bali bég tetszett. ;) :))) (Itt ragadnám meg az alkalmat és gratulálok én is Hilal nagyasszonyunknak. KS rajongók gondolom most nagyon boldogok.)
Apropó! Icerde nem nyert még semmit? Tudom, hogy volt egy csomó szavazás. Annak például én örülnék, de nagyon.

Ésss.... ÕT hasonlítgattuk férjeduradhoz. :)) Pontosabban inkább én, a Siyah Inci törzsnézõ és törzsrajongó. Mellesleg õ is egy Sinan. :))
Tegnap láttam a 8. részt, változatlanul nagyon tetszik nekem ez a sori). Próbáltam amúgy angol feliratot keresni hozzá, elviekben van is, de adakozás ellenében lehet csak hozzáférni. Én meg most nem vagyok adakozó kedvemben, úgyhogy marad a lengyel. A 90%-át abból is ki tudom hámozni.
A fõszereplõ színésznõ - akirõl tõletek már tudom, hogy Burak Deniz volt barinõje - szerintem nagyon-nagyon szép. Mindenki Tubától van mindig elájulva, de ez a kis csaj szerintem sokkal szebb.

Megyek vissza dolgozni. Pusszantás mindenkinek!
Timea Hakmen 2017 nov. 23. - 23:53:40
(775/1897)
Réci, jobbulást! Hoztam egy kis szemgyógyszert. ;)
(Nektek biztos nem tudok már újat mutatni, de amikor megláttam ezt a képet úgy éreztem, idekívánkozik. Amúgy jó sok hózentrógeres meg mellényes képe van (fétisem). Tényleg fura, hogy nem reá csaptam le:( ccc...)
Timea Hakmen 2017 nov. 23. - 23:35:24
(774/1897)
Merhabalar!

Üdv újra itt Hanga abla :)
Jobbulást apukádnak!
Denizbe bele esve lenni egy teljesen természetes állapot, nem gáz, a zongorás jelenet óta amúgy ki nincs?:) bár én az elsõ évados nagy mûvészeti monológjaiért szerettem a legjobban. Látom te is nézted a Szulejmánt, és Mustafa hercegként nem is fogott meg?
Sadik beyt meg valóban nagyon meg kell figyelgetni ahhoz, hogy meglásd benne a rejtett sármot :DD Én akkor szerelmesedettem beléje véglegesen amikor szinte õ kért bocsánatot amiért Özge lelõtte õt. :'))

Köszi Mary, így már teljes a sztori: Mehmet Günsürnek Özpetek a szeretõje! SOK SOK SOK. Michonne, nem indítunk egy pletykalapot? Az Epizódnál lehet még így is hitelesebbek lennénk. :D Na jó, befejeztem. :D
Amúgy nem bántásból írtam, csak olyan kis aranyos,... de bizti nem az, különben, ha titkolni akarná szerintem nem merne meleg témájú filmekben szerepelni. :D

Hilal néninek gratula. Végre megerõsítést kapott hogy nagyon remek munkát végez. Csak így tovább! :')

Michonne köszönöm a képet Sinanról [irul-pirul]. És köszönöm a biztató szavakat mindenkinek.... De húgom mondta meg tutit (õt is rávettem, hogy nézze), idézem a "hát igen, az intelligens nõknek Yagiz az esete, az agyatlan kis csitriknek meg Sinan". Szóval ezt megkaptam. :') Köszöntem.

Mi van, kit hasonlítgattok már megint szegény (leendõ ex)uramhoz? Majdnem azt hittem, hogy Vasiliról beszéltek. SMK még oké (bár szerintem csak fürdõköpenyben férjemes), na de Vasiértmár tényleg fegyelmi eljárás és felfüggesztést lettem volna kénytelen indítani a PVE-ben...

Mary ne aggódj, már be is adtam a válópert. Nekem nagyon gyanús ez az ember, hogy rosszalkodhatott (és esetleg lelépett az asszonyság), azért teper most annyira. Pedig a kutya nem kérdezte arról a nõrõl xDDD ....pfff... A haját nem tudom, a múltkor még bajsza volt, ha punk vagy raszta lesz már azon sem lepõdnék meg... jajj, de biztos kísérletezik hogy melyik külsõvel hódíthatná vissza azt az Allaháldása szent asszonyt :))))) Én meg asszem inkább megyek beadni az önéletrajzom az Epizódhoz. :D
hanga459 2017 nov. 23. - 11:49:20 Előzmény maryriddle
(773/1897)
Drága Mary (és Mindenki!) Köszönöm szépen a szíves (vissza)fogadtatást és a jókívánságokat. :) :*

Bingóóó!! Eltaláltad! :)) Nekem errõl a Sinanról ugrott be egybõl Baris. Kinézetre is, és olyan kis genya õ is. A nyereményed: kérj valamit és teljesítem. :)) De egy plüss hómajom már elindult Neked Karira Kínából. :))

Michonne ablám, hálásan köszönöm a segítséget, tényleg õ az õsz hajú fickó. Érdekes, pedig megpróbáltam rákeresni is a színészre, de a korábbi szerepei között nem adta ki egyiket sem. Mostanában azt veszem észre magamon, hogy hülyülök. Annyi sorozatot, filmet láttam már, hogy elkezdtek keveredni a szereplõk, és rengeteg az ismert arc. Sokszor órákig gondolkodom, hogy XY-t miben és hol láthattam.

Cuki Mehmetbe én is a zongorás jelenetnél estem bele végképp. :)) Majd partiba dobjuk veled és Tímeával. Tudom, hogy jó fejek vagytok!! ;))
Can Manay fiú meg cseppet sem idegbeteg a való életben. :)) Mellesleg szerintem is öregítettek rajta a 2. évadban ezzel a frizkóval. Talán tudatosan. Fene tudja, majd meglátjuk, hátha valóban a történet miatt volt indokolt. Denizen viszont fiatalítottak, tehát most, miközben ezt az eszmét futtatom, egyre inkább úgy érzem, hogy ezek a hajszerkezet váltások nemhiába történhettek.

Lányok... ööö... ,tényleg annyira jó lesz ez a Fazilet? Erre ha, kell, akár meg is esküsztök? :)) Mert én nagyon szenvedek vele egyelõre és továbbra is. Az eddig látott dizijeimhez képest ez itt az 5. rész elsõ felében még mindig annyira gagyinak tûnik. Egy kommentben olvastam facén, hogy a 3. rész után beszippancsa a zembert. Márpediglen azon én már túl vagyok, de nem érzem magam beszippantva. (Sajnos beszipkázva sem).

Mankos, látom te is elkezdtél másfelé kacsingatni. ;)) Mellesleg ezen hír hallatán egy világ omlott össze bennem, de mindenképpen megértelek és támogatlak!! Hûtlen asszonyok tartsunk össze, fõ a szolidaritás.

És ha már face. Jujj, mit láttam ott tegnap! :)) Ehhez mit szólunk (pláne felismerjük-é?)
maryriddle 2017 nov. 22. - 23:11:30
(772/1897)
Szóval ez a céda lenne Maria??? hát vele nem vehetem fel a versenyt nincs ennyi kerekem se ilyen lökhárítóm ufff :-(( én lemondtam, bye :-(((
(jaj de dinka ez a Caglar :-))
maryriddle 2017 nov. 22. - 22:52:50
(771/1897)
Könny szökött a szemembe... Ez nagyon megtisztelõ, ad át hálás köszönetemet nekik. Csak egy a bibi, nekem nincs ki a négy kerekem :-(

Michonne, szerintem is öregedett Can bey, nem áll jól neki ez a lenyírt haj, bár szerintem alapból idõsebbnek tûnik a koránál.

Ezt ismeritek? Látom az életben kevésbé elegánsan kezeli a paparazzókat :-)))) https://www.youtube.com/watch?v=G4fgh2HO4BM
HZsuzsanna70 2017 nov. 22. - 22:51:48
(770/1897)
Ezt kerested:

https://www.instagram.com/p/BahPjwsls4Y/

Vagy ezt?

https://www.youtube.com/watch?v=c1iqRDHcHQk&t=34s

:D :D

Ja, és már az elsõ részben lett volna kosaras jelenet - legalábbis a fragiban benne volt - de aztán kihagyták. Nem csodálom, mert azután a mosoly után ki hitte volna el, hogy Yagiz egyébként durci Darcy :D

https://www.youtube.com/watch?v=l69gKZiR7K8
maryriddle 2017 nov. 22. - 21:37:31
(769/1897)
Hangaaa ablaaacimm!!! Micsoda meglepetés! Jaj, de jó hogy itt vagy! Sajnálom a történeteket, jobbulást apukádnak.

A hiányzást vedd igazoltnak, fõleg közben megcsináltad a házifeladatot is (Fi nézés), és a Faziletet is pótolod (ez csak félig volt felszólítómód :-)).
Fi: Nekem nem gáz, hogy beleestél Denizbe, Michonne-val és Tímea asszonnyal majd esetleg megbeszélitek...:-)) (Na jóó bevallom a zongorás jelenet óta bennem is beindult valami...). SMK-t én is csak az évad vége felé kezdtem el felfedezni magamnak de gyakorlatilag miatta néztem meg kétszer az elsõ évadot csak hogy rákoncetrálhassak a kis furaságaira, mert ennek a karakternek a részletekben rejlik a "vonzereje" (vagy nem is tudom mije). A padikür-manikûr fodrász rituáléin én is behaltam :-))
Várom majd akkor az írásod róla.
Siyah Incire sajnos nincs most idõm, de ha rövid mindenképp végignézem de kizárólag a dilinyós kékszemû szépszemû srác elõadásait, mert a színész eszméletlen jóóóó. Nekem túl tömzsi, de guglis képein szakállal nem is olyan rossz!
A szereplõkkel nem igazán vagyok képben, külsõleg hasonlít valaki Tímeaurára? Nem emlékszem ilyenre de megnéztem a szerepelõgárdát talán Vural bátyja, Sinan? Eltaláltam? Mit nyertem?
Gratulálok az uradhoz (a magyarhoz:)) és a fiadhoz, nagyon ügyesek. Én ha fizetnék érte se tudok senkit se rábeszélni török dizire, de nedenn??!?! :-(( te hogy csinálod?

Na és mi az hogy lanyhult a szerelem Kivoval, hát erre nem voltam felkészülve. Mi van a barlangi levegõben, elõször Réci cseréli le Engint, aztán a frissensült urát kezdi el csalni (de nyugi Réci, nem árullak be be, meg is érdemli azok után amilyen gátlástalanságokat mûvel a Cukurban!!!), erre Mankos is bejelenti hogy szerelmes valami nyugati legénybe (= lecserélte Kenant??)
Michonne és Tímea még tartják magukat, de õk is kacsingatnak már ide-oda...
Viszont Tímea nálad azt hiszem eljött az idõ hogy tégy egy lépést Sinan felé .... ma olvastam egy cikket az uradról és hát nagyon nagy askban van... :-(((( a nevedben is fel voltam háborodva!! :-( egyébként hova tûnt a haja?! Hajrá TimSin / SinTim! ;-)
Michonne 2017 nov. 22. - 21:20:24
(768/1897)
Pá mindenkinek, húzok Fazizni;)
Michonne 2017 nov. 22. - 21:19:09
(767/1897)
Sziasztok!

Minden napra egy meglepi, szeretem a novembert:) Erika Abla virtuális nagy ölelés, hiányoztál nekünk, Apukádnak pedig teljes gyógyulást kívánok.
A te regenerálódásod meg ahogy olvasom el is kezdõdött a sori terápiákkal, no meg cuki Denizel, güzel;)

„Fi(Ci) nézõ kedves barlangtársak! Legyen szíves már valamelyikõtök segíteni, hol és miben láthattam az õsz hajú fickót (SMK jobbkezét)? Csak agyalok és agyalok és egyszerûen képtelen vagyok rájönni.”

SMK jobb keze játszott a KPA-ban is, mint Ömer egykori tanára vagy fõnöke erre már pontosan nem emlékszem, illetve a BBO-ban neki volt ékszer boltja és kalandja a múltban Bahar Acarral.

Réci és Zsuzsa barlang kartásnõk!!!
Hát a maradék reményemet is elveszitek?:)))
Még hogy SinHaz….ahh találjatok ki valamit, hogy mire én a huszonvalahanyadik részhez érek ne ez legyen a felállás, lütfen! Ez a kép meg gyilkos Hazan abiról Réci XD

Mary,
„Egyébként Michonne ha háremcsere miatt akart botoxoltatni figyelmeztetnélek hogy felesleges, Osman Sonat (SMK) 4 évvel fiatalabb mint MG :-)”

A Fazis friss husi fiúk no és FICI Deniz fiatalítása annyira jól sikerült, hogy már mindenkinél idõsebbnek haluzom magam:) Mehmet korára kb. emlékeztem, de SMK-ét nem tudtam, és meg is lepõdtem rendesen, elõbbi két évvel idõsebb, utóbbi két évvel fiatalabb tõlem, tényleg fenébe a botoxal, inkább elmegyek fodrászhoz:) És ha már a kor, Fi Ci nézõktõl kérdezem, hogy csak nekem tûnik, úgy hogy Ozan Güvennek nem tett jót ez a kis szünet? Vagy csak Serenay mellett tûnik öregebbnek a koránál?

A langyi témához még egy pöppet:
A Törökfürdõt én is láttam, de nagyon régen, az emlékeim már homályosak sajnos. Mehmet finomságban emlékeztet néha Gael García Bernalra, az õ pályafutásába is belefértek nem átlag szerepek, sõt megkockáztatom, hogy azokban volt igazán jó (La mala educación, Y tu mamá también). Õ is házas, gyermekei vannak, és nyilván nem az ilyen szerepektõl lesz valaki más, nem akartam ebbe az irányba terelni a témát, csupán a gondolattal játszottam el én is Timi megjegyzésére reagálva. Kicsit mûvelõdtem egyébként a kávészünetben Mehmetünket illetõen és azt olvastam, hogy a felesége elõtt - akibe jelenleg is hulla szerelmes - két végén égette a gyertyát, de ma már csak az olasz mátka és a családja érdekli. Szóval bármit is képzelgünk vele kapcs. az már a múltban marad:)))

Mankos,
Hol tartasz? Ross rosszalkodott már?:))
HZsuzsanna70 2017 nov. 22. - 18:33:07
(766/1897)
Nemrég raktak fel reptéri fotókat, állítólag ott forgatnak, úgyhogy akkor az irány New York ---valakinek meg kell akadályozni, nehogy a honvágy miatt visszatérjen :D
Egyébként ráhibáztál, mert lesz börtönjelenet :D

A Siyah Beyaz Ask 3. részének elején van egy jelenet, amiben Ferhát annyira emlékeztetett Yagizra --amikor Hazim visszatért és Sinan nekiesik a dns-teszt miatt...ahogy felállt a fotelbõl...
hanga549 2017 nov. 22. - 18:22:11
(765/1897)
Úgy tûnik, párhuzamosan több néven futok, ez ne zavarjon meg senkit. :))) ÉN vagyok mindegyik! (Az összes, ahogy Chuk Norris mondaná.) :)
Ez az itthoni gépen, és ezen meg voltak jegyeztetve a belépési adatok, amaz meg a melóhelyes gépem volt, és azon pedig nem, ezért új lett generálva. Lehet, sõt valószínû hogy egyszer összegabalyodok majd saját magammal, mert az email címem ugyanaz volt - nem is értettem, hogy jött ki az új login név, vagy mi a fenét csinált velem ma a PORT és az Indapass. :)
hanga549 2017 nov. 22. - 18:14:51
(764/1897)
Köszi, drága Mankos Neked is! :* Hááát, szó, ami szó, jobb program lett volna Kivucival meglépni... :))
Látom, Te pedig csudaklassz helyeken jártál a távollétemben. Hát igen... Élni tudni kell! :) (Kicsit sárgulok.) Betársulhatnék én is poggyásznak Réci mellé? Mi ketten jól elmókáznánk útközben. :)) (Remélem jól emlékszem és Réci volt a jelentkezõ. Ha mégsem, akkor BÁRKI mellé szívesen betársulok és BÁRKIVEL jól elmókázok). :)


Fi(Ci) nézõ kedves barlangtársak! Legyen szíves már valamelyikõtök segíteni, hol és miben láthattam az õsz hajú fickót (SMK jobbkezét)? Csak agyalok és agyalok és egyszerûen képtelen vagyok rájönni.
HZsuzsanna70 2017 nov. 22. - 15:30:13
(763/1897)
Azért látod milyen érzõ szíve van :) Tudja hogy a mai friss SinHaz-os kép után párnába temetett arccal sírnak a lányok-asszonyok, ezért vigaszként posztolt egy új képet :) De lehet ez a kép is kevés lesz és inkább egy újabb ingledobálást kellett volna kiraknia :D Mostanában úgyis egyre többet vetkõztetik :D
HZsuzsanna70 2017 nov. 22. - 15:23:57
(762/1897)
Most csak beugrottam gyorsan egy kérdés erejéig: akkor a svájci kiruccanás és agykisütés elött Isztambulba megyünk? :D

Addíg is hoztam egy vadiúj, friss képet hátha ad némi vígaszt :)

A képhez mellékelt szöveg: existential crisis
hanga459 2017 nov. 22. - 14:34:43
(761/1897)
Rééécim!! Sok-sok pusziküldõs smiley!!! :))))
Köszönöm szépen! :)

Abban a legteljesebb mértékig biztos lehetsz, hogy sosem árulnálak be neki, úgyhogy futás! :)) (Zsepi van nálad? Vagy majd törli a szoknyád szélbe, végülis...) :* :**
Nahh, közben én is belehúztam (5. bölüm 20. perc). Menni fog ez a Fazilet, érzem... :DD
hanga459 2017 nov. 22. - 13:34:34
(760/1897)
Megint picit más néven futok (asszem), alig tudtam ide belépni. :)) Mindegy, tudjátok, ki vagyok. :))
hanga459 2017 nov. 22. - 13:15:26
(759/1897)
Iyi günler, drága kedves abláim! :))

Az elveszett bárány visszatalált szeretett nyájához. Jóóó sokáig nem voltam (még olvasgatás erejéig sem). Most próbálom bepótolni a lemaradást (folyamatban). Jelentem igazoltan hiányoztam (majd jövõ héten bemutatom az ellenõrzõmet is): szülõ ápolgatás volt, a változatosság kedvéért most az Apukám \"akciózott\". Egy a szobájának padlóján elkövetett dupla leszúrt Ritberger bemutatása közben eltörte a drágám a combnyakát, amit háziorvos egy laza legyintéssel rándulásnak minõsített, így 6 napig csak otthon injekciózgatta. A házidoki mentségére legyen mondva, hogy ez egy ún. beékelt combnyaktörés volt, ami állítólag nem mutat törési jeleket. 6 nap után meguntam és bevittem a Traumára, ott felállították a diagnózist, mely szerint ez bizony törés. :(( Mindjárt bent is fogták és rá 2 napra kapott egy csípõprotkót (86. évében van). Eközben 85 éves kerekesszékes/járókeretes anyukám otthon, én meg röpködtem munkahely, klinika, otthonuk és otthonom között. Izgalmas volt. A balesetet megelõzõ, majd poszt. op. idõszak igen izgalmasan és mozgalmasan telt, a részletekkel nem untatnálak titeket, legyen elég annyi, hogy ELEGEM volt. Mostanra szerencsére némileg normalizálódni látszik a dolog, Apus szépen gyógyulgat, a járókeretet már lefutja :))), így most már csak könyökmankózunk, azt is nagyon ügyesen. Apukám egy szuper ügyes ember, az én kis HÕSÖM. (Imádom, nagyon-nagyon.)

Vissza a török dizik világába:
húúúú, hát nagyon hiányoztatok! Közben látom, hogy megszaporodott az osztálylétszám, itt ragadnám meg az alkalmat és köszöntenélek én is sok-sok szeretettel, kedves Zsuzsanna! :) Érezd jól magad nálunk, bár látom, már klasszul be is illeszkedtél vidám kis csapatunkba.

Kislányok!!! Fi (és most már FiCi) eygszerûen zseniáliiiiiis! :) Naprakész vagyok én is belõle, tegnap megnéztem a 2/2-t englisül is. Az gáz, hogy asszem beleestem Denizbe? Fúú, nekem nagyon bejönnek az ilyen kis lányos arcú, klassz énekhangú, kutyusmentõ pasik. Ez a Duru egy idióta, bár bevallom, a rosszfiú Can Manay igen ügyesen (és erotikusan) tud manipulálni. (Elpirultam). :))) Szerintem én is jövök majd részletesebb énhogylátom írásokkal, most csak érintõlegesen picit és több témáról:) Kedvencetek Sadik bey valóban egy érdekes figura, de bennem még olyan sok mindent nem mozgatott meg. Egy dolog maradt meg legjobban vele kapcsolatban, hogy egy szálloda konferencia termének (vagy mi volt az) kellõs - mértani közepén nyírták a haját. Ezen behaltam. :)) A történek baromi jó, lebilincselõ, friss, izgalmas, MÁS, mint amiket eddig megszoktam szeretett törökjeimtõl.

Fazilet: megnéztem az elsõ 4 részt, de mivel halálosan idegesített, ezért abbahagytam. (Ez abban az idõszakban volt, amikor éppen a legnagyobb akcióban voltam, így talán emiatt is hatott rám így az a folyamatosan üvöltözõ asszony, a kékszemû borjúképû bömbölõ lányka és csapata. De látom, hogy Ti viszont intenzíven nézitek és tetszik nektek, szóval elképzelhetõ, hogy én is folytatni fogom. Ha másért nem, azért, hogy értsem már, mirõl folyik a diskurzus közöttetek. :))

Dolunay: el sem kezdtem.

Rüya: el sem kezdtem.

VS: kivégeztem az elsõ évadot, izgatottan várom a folytatást. Nagyon tetszik, Hileonéknak szívbõl szurkolok. :) Mellesleg nagyon érdekes egy sorozatban látni ismét Szulejmánt és Ibrahim pasát. :))

Éééés: örömmel láttam, hogy megemlítettétek Siyah Incit. Na, azt például nézem, és naprakész vagyok belõle, és nekem tetszik. :)) Talán most pont ilyenre vagyok befogadóképes. Tök véletlenül kezdtem el nézni, és a dilinyós kékszemû és szépszemû srác miatt döntöttem úgy, hogy követem a sorit. Naszóval, tudodm, gáz, de nekem ez a srác is tetszik, mint pasi. Azokkal a hipnotikus szemekkel... És igen!!! (Miért nem kérdeztetek engem?) NEM történt erõszak - nem mert hozzányúlni a lányhoz. Genyó karakter, ugyanakkor nagyon gyöngéd is tud lenni, ez a kettõssége engem nagyon kíváncsivá tett. Szépfiúnak szánt Kenan nekem is nagyon mókás a tájszólásával. :)) Én egyébként lengyel-magyar autofordítással nézem YT-on. Linket szívesen csatolok: https://www.youtube.com/channel/UCduvv8tPCWWBIsW5zNcYiXQ/videos?disable_polymer=1 Sajnos épp az elõbb olvastam egy hírt, mely szerint ez sem fut sokáig, még pár rész és annyi neki. :((
Ja igen!!!!! Emlegettétek Fi kapcsán (SMK) Tímea urát, meg némi rá hajazást, ugye? Na, hát nekem is eszembe jutott drága Barisunk (akinek valóban édescuki kisfia van) ebben a történetben, mégpedig..... Tádááám! Rejtvényfeladványunk következik, kedves SI nézõk! Na, kirõl? A helyes megoldásokat a barlang@hobagoly.hu címre kérem elküldeni (de ide is jó lesz kommentben). :))

The Promise: múlt szombaton este családi mozizás keretében megnéztük a zurammal (a magyarral). Esti programnak jó volt, összességében tetszett mindkettõnknek. Köszi az ajánlást! Az ellenpólust viszont szerintem kihagyom, mert írtátok, hogy az elég gagyi.
Látjátok, jegyzeteltem ám! :)) Van még bepótolnivaló minimum 2 filmem.

Képzeljétek, 21 éves fiam hónapokig tartó fülrágása után (nézdmáámeg!) végül engedett az anyai erõszaknak és...... rákattant Icerdére. Nem akarok hazudni, de semmi perc alatt ledarálta utána. Esténként például a haverokkal való találkozás helyett otthon volt és török(!) sorozatot(!) nézett a kölök. :))) Egyébként nagyon tetszett neki, és õ is Mert drukker volt. :)) (A zuram Sarpos volt anno).

Kivo és én: hááát, hááát... mostanában lanyhult közöttünk a szerelem. Mmondjuk õ továbbra is rajongásig imád engem, de nekem ez a Cesur karakter nem volt Kivos, átütõen bejövõs, olyan langyos víz volt, ráadásul egyszer sem volt képes megborotválkozni benne, úgyhogy szerintem teljesen érthetõ és elfogadható és megbocsájtható, hogy ezek után elkezdtem csapongani kicsit erre-arra. Várom a nagy bummot tõle, az aranyos bongyorka kisfiú apukájaként remélem ismét fellángol majd részemrõl is a láv.

Egyelõre beköszönésnek ennyi. :)) Igyekszem nem eltûnni ismét.
maryriddle 2017 nov. 22. - 00:35:45
(758/1897)
A Mehmet Günsürös eszmefuttatásokhoz még annyit hozzátennék kommentár nélkül hogy a Török fürdõben is egy homoszex karaktert alakít. :-)

Egyébként Michonne ha háremcsere miatt akart botoxoltatni figyelmeztetnélek hogy felesleges, Osman Sonat (SMK) 4 évvel fiatalabb mint MG :-)

Na akkor a tegnap elmaradt Sinanos kérdések:

"itt a mondat végén, vissza kellene kérdeznem, hogy miért te nem érzed úgy hogy hazudott? ;-) "
Inkább az "elhallgatott egy információt", de oké végülis az is hazugság. :-) Csak azért vacilálok mert tényleg nem értem hogy pontosan mi a nagy sértõdés oka. Mert Sinan nem tudhatta hogy Hazan lesz ott a szállodaszobában de viszont neki ez ugye személyes sérelme, nem a nõi nemért lázadt fel. (Mintha nem ismerné Sinant...) Másrészt simán hihette hogy Fazilet tényleg áruba akarja bocsátani a lányát. Szóval mi a gondja Hazannak, hogy Sinan csúnya dolgokat feltételezett két ismeretlen nõrõl és odaküldte a bátyját erkölcsi prédikációra és véletlen pont Hazan volt ott? Ja és igen az nekem is leesett hogy Sinan nem erkölcsi leckét akart adni csak hozta a szokásos trollt és bosszút akart állni Fazin és közben jót röhögött a markában szituáción, de ezt Hazan tudja-e? Nem.

"nekem itt a megbocsátósdival csak az a bajom, hogy elvileg ha szeretek valakit sokkal több mindent megbocsátok neki mint másnak."
Van ilyen is de szerintem nincs minden szituációban feltétlenül így, fõleg a szerelemben nem, mert aki fontos számodra és akit nagyra tartasz attól többszörösen nyom a latba ha úgy ténylegesen megbánt és csalódnod kell benne. Mert egy nem szerelmi és ezáltal felszínesebb kapcsolatban lehet hogy könnyebb túltenned magad rajta és ráhagyni, elfogadni hogy õ egy ilyen alak de össekõ úgy sem nekem kell együtt élnem vele.
Másrészt Hazan nem egy könnyû eset hanem végtelenül büszke lány(nak képzeli magát...). Hiába ovulált Sinantól akárhányszor meglátta :-))) nem adta be a derekát sem a personal trainer állásajánlattal sem a házzal kapcsolatban. Ezt a nem megbocsátást én a Fatmagülös "ha megbocsátanék tiszteletlen lennék önmagamhoz" érzés lehet. Amit sok esetben megértek is, és fõleg örülök amikor török sorozatban ilyen önérzetes leányzókat látok, csak ugye itt a fõkonfliktus annyira gagyi hogy rombadönti a drámának még lehetõségét is.... de hát el kell fogadni hogy ebben a sorozatban a fõkonfliktus az hogy a szerelme hibájából leribancozták a hõsnõt, és hogy ez olyan nagyon komoly dolog hogy mezítláb ki kell rohanni a Boszporusz partjára és el is kell ájulni a sokktól...

"fogalmam sincs miért nem értékeli, azt hogy belátta a hibáját és próbálja kiengesztelni.."
Na ezt viszont én sem értem, ha annyira szerelmes miért nem hatja meg jobban a szerelmének a szenvedése...

A Sinan szerelme dolog:
Én végig láttam a vonzódást és a szerelembeesést, bölümre és perc másodpercre pontosan ezt nem tudnám megmondani, de megvolt benne az amiért állandóan nyivákolók: a folyamat. A hezitálása szerintem több mindennek betudható. Egyrészt hogy sosem volt még szerelmes, és õ sem értette elõször mi ez az érzés. Azt hiszem a szemlecsukós majdnemcsókos pofozkodós jelenetben mondja Hazannak hogy õ sem érti miért, de Hazan közelében akar lenni. Szerintem itt a szíve mélyén már szerelmes volt, csak még nem fogta fel. A másik pedig hogy menõmanó macsó playboy lévén õ nem akart szerelmes lenni. Szerintem kb. csak a csónakos estén jött rá és fogalmazódott meg benne hogy valóban belszeretett, és ezután is kezdte elhagyni a vicceskedõs stílusát, kezdett el hezitálni, próbált közömbösnek mutatkozni Hazan elõtt. Nem emlékszem melyik részben, amikor hárman összefutnak Yagiz liftje elõtt, és megragadja Hazan karját de aztán egy iyi gecelerrel elengedi, utána Yagiz fürdõszobájában ismételgetni a tükörnek hogy én nem lehetek szerelmes, nem lehetek szerelmes. És én végig ebben éreztem a hezitálását vagyis hogy nem lehet szerelmes mert félt a szerelemtõl.
A megmentem magamat Hazantól pedig szerintem azért mondta mert tudta hogy vaj van a fején azaz a szállodai incidens, kettõ hogy tisztában van magával, hogy nem egy monogám alkat és õ sem tartja magát méltónak a láynhoz.

Kerime:
Kezdeném azzal hogy mennyire törökös hülyeség már az hogy Hazim megváltoztatta a születési dátumokat. Azt hogy csinálta, és mit jelent ez? Akkor nem is Sinan a fiatalabb? És ez nem tûnt fel nekik sosem, mert gyerekeknél azért 1-2 év is sokat számít. És ha mégis Sinan a fiatalabb akkor a rafinált Kerime nem tudja körülbelülre kikövetkeztetni hogy melyik lehet a fia?
Egy DNS teszt amúgy mennyi fáradtságtól meg tudná kímélni....

Én nem tudok dönteni. Sinanra is gyanakszom. Egyrést mert a kórházban egyik testvérnek sem volt azonos vércsoportja vele. Másrészt külsõre jobban illene Kerime fiának, mint Yagiz, az Egemen családban is neki van a legsötétebb haj és szõrszíne.
Yagiz meg az USA dolog miatt gyanús. Mert a jóságos Hazim bey miért akarta mindenáron elküldeni, csak nem azért hogy Kerime nehogy megtalálja? De kicsavart gondolatmenettel viszont lehet hogy pont azért nem küldte el mert eleve mostohagyerek és semmiképp sem akarta éreztetni vele hogy õ más mint a többi gyereke. Ti mit gondoltok?

Tetõs ügy: Lehet hogy én félreolvastam valamit. De nem az volt hogy Sinan azért vetette le magát a tetõrõl hogy Yagizt ne küldjék el az usába?