Téma: Hilal Saral

HZsuzsanna70 2017 nov. 21. - 23:34:08
(757/1897)
Réci, ezt neked küldöm :)

https://www.instagram.com/p/BbxJJTLlgYk/
Michonne 2017 nov. 21. - 22:25:14
(756/1897)
Ezt még Timinek, de ossza be karácsonyig!:))
Michonne 2017 nov. 21. - 22:24:22
(755/1897)
Ultra gyors mini bekukk Ablák!

A szuper hír hallatán én sem maradhattam távol, Mankos, igyunk rá úrinõsen, gratula:) http://kisdoro.blogcdn.p3k.hu/files/2016/08/giphy-2.gif
Réci, írtad, hogy jobb lett volna talán a színészeket jelölni, háát húzós volt a mezõny, idén a kategóriában Kenneth Branagh nyert, oda nehéz lett volna beférni sztem, a nõknél még esetleg.
A telenovella kategóriában egyébként két brazil és egy kanadai elõtt futottak be. Úgy tûnik inkább a biztosabbra mentek.

Zsuzsa, ezt még olvasni is kemény volt:))

Csajok, megaszuper volt a CI 2. része, el vagyok varázsolódva. Én nekik szavazok meg minden díjat!:)

Most mennem kell, még kellemesebb éjt mint nappalt!;)

Fazizni, Cizni és válaszolni jövök mindenképp még a héten!

U.i.: a Mehmetes dologra gyorsban azért reagálok még Réci. Látod milyen szörnyû nõszemélyek vagyunk? Timivel pikkpakk megszavaztunk neki egy titkos életet;) Hilal tanulhatna tõlünk...öööö vagy a Telenovella? hmm már nem is tudom:)
HZsuzsanna70 2017 nov. 21. - 22:15:00
(754/1897)
Ezzel a sorozattal most a legnagyobb "bajom", hogy oké, a mostani állás szerint el fogadom, hogy HazSin lesz a vég... de akkor mia fenéért kellett így kibontani Yagiz személyiségét-szerelmét? Fõleg egy olyan színésszel,mnt Caglar, aki annyira jól hozza ezt a figurát...és igen, az alakítása miatt róla elhiszem hogy tényleg az egész lényét elárasztotta a szerelem...ellentétben Sinannal :)
Ha a SinaHaz vonal beteljesítése a cél, arra elég lett volna kb 15 rész :(
HZsuzsanna70 2017 nov. 21. - 22:02:29
(753/1897)
A legkölyökképûbb nekem akkor volt, amikor hazin és Ece házasságkötése után vitázik apjával, hogy Ecét nemrég még vele akarta összeházasítani (van ilyen szó? :D ) Fazilet...és amikor kijön, és ránéz hazanra, aki ezt végighallgatta :)

A mindenféle közösségi médiás-fanclubos összecsapásokra meg egyrészt fel kell készülni, mert ha ismertebb-foglalkoztatobb színészek/színésznõk lesznek, ez csak fokozódni fog..és mindig lesznek ellenlábasok.
Annak idején Caglar is kapott nem kevés bejegyzést arra, hogy a Dag 1-2 után hogy vállalhatta el Yagiz szerepét, ez visszacsúszás..de erre nem reagált semmit
Ugyanúgy az Afrás meghegyzést is elütötték egy poénnal, és vége
De ha ilyen drámai bejegyzést tesz valaki közre, mint Deniz, akkor persze hogy továbbgondolják a követõk...

Nehéz összeegyeztetni, hogy promótáld magad a nagyobb elismertség érdekében, de közben védd a magánéleted...Igazából színészileg kell elérned arra a szintre, hogy nincs szükség a magad promótálására, nem kellenek saját közösségi médiás felületek...megteszik ezt a rajongók a mindenhonnan összeszefett rajongói fotókkal, hírmorzsákkal...lásd Engin Akyürek........DE deniz Baysal még nincs ezen a szinten :D
maryriddle 2017 nov. 21. - 21:08:04
(752/1897)
Gel sevgilim, gelll! :-))

Mankos én is köszönöm ezt a fergeteges hírt, bearanyozta az egész napomat! :-)

Deniz - Caglar balhé: LOL, óvoda... Szóval az a Hazsin rajongók... na de nem arról van szó hogy Alp is követi, akkor csak neki szabad? És az mi hogy akinek barátja van azt nem lehet bekövetni? A követés valami kódnyelv szexajánlatra Törökországban? Egyébként nekem sokkal gyanúsabb hogy két kolléga nem követi egymást ;-) de õk tudják...
HZsuzsanna70 2017 nov. 21. - 19:37:32
(751/1897)
Én sem találtam még, most mással vannak elfoglalva a fanklubok :D :D

Még mindig téma Caglar és Afra állítólagos kapcsolata ....Pár napja Afrát még Alppal akarták összehozni meg Tolga Satitas-sal,,,hiába , ilyen ez popszakma :D :D

Deniz Baysal eddíg csak Hazanként volt DramaQueeeeenn :D Most kiérdemelte ezt a címet magánemberként is :D .......Caglar elkezdte õt követni Instán, de Deniz nem reagált rögtön, csak pár nap után követte vissza...A Hazsin rajongók nekiestek Caglarnak, miért követi Denizt amikor barátja van, a Yaghaz rajongók nekiestek Deniznek miért nem képes visszakövetni Caglart, miközben kollégák, és egyébként mindenki mást (Alp, Safra, Tolga...) visszakövet ... biztos szeretné, ha több lenne köztük, mint ami...
Deniz válasza erre az lett, hogy kivonja magát a közösségi médiából...........Már volt egy ilyen idõszak a múltjukban, amikor követték egymást, aztán Deniz párja miatt mégsem. Esküszöm ez jobb szappanyopera mint az FHVK mostanában...

Ja nem, nem vagyok elõfizetõje a Telenovella magazin török változatának, Twitteren futok bele ilyen infókba :D :D

Egyébként meg most mindenki nyomogatja a szavazó gombot ezerrel...egy oldal indított egy szavazást a legnépszerûbb sorozatbeli párosokról, úgyhogy a két tábor most egymásnak veselkedett, és mint a kötélhúzásnál, próbálják eldönteni ki az erõsebb ... és közben nem veszik észre, hogy eg y alig pár ezere követõvel rendelkezõ oldal mennyit prifitálhat az õ kakaskodásukból (bocsi, ez a közgazdász-statisztikus-marketinges énem véleménye volt :D )

És végül egy kis francia sanzon :)

https://www.youtube.com/watch?v=DN6D1KBEqnM
maryriddle 2017 nov. 21. - 01:03:54
(750/1897)
Sziasztok!

Welcome back Tímea asszony, már megijedtem hogy megszöktél Leon teymennel :-) Örülök hogy téged is el kapott a Fazilet "kór" (ez jó:-)). Sinan miatt szerintem ne szabadkozz. Igaz hogy nem a tipikus barlang zsáner, vagy férj alapanyag (azért bevallom, azt meg kellene emésztenem ha lecserélnéd Puding urunkra) de van egy csomó kedvelhetõ tulajdonsága is, pl. a beszólásait és kiszámíthatatlan õrültségeit én is nagyon bírtam az elsõ évadban. Ha nem lenne ott kontrasztban az abija, lehet hogy nálam is felkerül Onur Tuna mellé a török pasikatalógusomba, de azért Cemre nem vagyok hogy két testvérrel egyszerre...

Szegény VS-t mééég mindig nem fejeztem be, még 1,5 részem van. Ejj, a HiLeon keményen tolja...a Faziletban bezzeg még mindig a homlokcsóknál tartunk.
Azize na ne mááár :-OOO

A Ci-bõl még fél részem van, majd aztán jövök.

Réci:
"És egyébként te itt hogy fogadnád az átszeret az egyik tesóból a másikba kérdéskört? Te el tudnád fogadni ez a szerelmet? Mert ugye sokan stoptábláznak emiatt."
Bevallom nekem alapból necces ez a kérdéskör.
A Faziban kicsit más talán annyiból hogy gyakorlatilag semmi nem történt Sinan és Hazan között nem volt soha hivatalosan kimondva hogy õk járnak és ugye fizikai kontakt sem volt a híres homlokcsókon kívül (tudom felszínes de szerintem számít) és a YazHant csak azért nem vetettem még el teljesen, mert lehet hogy az írók okkal nem engedték hogy bármi is történjen Sinan és Hazan között.
Visszatérve a kérdésedre, attól függetlenül hogy elég kényes téma nekem, én azt is nagyon igazságtalannak tartanám ha két egymást igazán szeretõ embernek csak azért mert a tesó volt az ex le kellene mondania a boldogságról. (Jó példa erre a HiLeon) Csak aztán hogy erre a boldogságra aztán ne vetülhessen árnyék, ahhoz elég sok feltételnek teljesülnie kellene. Elsõsorban a az ex tesónak félreállnia és nagyon jófejnek, megértõnek elfogadónak lennie, aztán fontos hogy az exek tényleg teljesenen lezártnak tekintsék a kapcsolatukat, a harmadik pedig hogy a testvérnek ezt el is kell hinnie. A másik verzió, amikor ezek a feltételek nem teljesülnek (szerintem ez a gyakoribb) hogy választani kell a testvér és a szerelem között. Én nem törnék pálcát afölött sem aki a szerelmet választja.... És igen én is tudom miket tettem tavaly elõtt nyáron, de megint hangsúlyozom hogy Kuzeyt azért vetettem meg mert végül a szerelmet választotta, hanem azt a manipulatív álszent ábrázolást ahogy ez a "választás" lejászódott. De a kérdésedre válaszolva: Igen, el tudnám fogadni ezt a szerelmet. A KG-ban sem magával a szerelemmel volt gondom... Csak a YagHaz engem azért nem pörget fel mert nem kölcsönös szerelemrõl van szó. Itt Sinan nem csak egy akadályozó tényezõ akit el kell söpörni az útból mint anno Güneyt, hanem Hazan szívébõl kellene kitépni....

"és igen nem látni. Inkább azt mondanám, hogy csak azt láttatják, hogy Hazan közelsége hogyan hat Yazra. .... és nem is igazán úgy mint Hazan ér hozzá, õ mosolyog rá... hanem a szerelem hogyan árad szét az egész lelkében... ha így akarják mutatni, vagy ha így nézem és nem ítélem el Hazant, akkor nekem ez a része nagyon nagyon tetszik, igazán Hazan személye ebben a körben nem is érdekel."

Igazából ugyan ezt akartam én is kifejezni azzal amikor azt írtam hogy imádom Yagiz szenvedését nézni és nem szadizmusból. A YagHaz nekem sokkal inkább Yagizról szól, Hazan mintha ott sem lenne...

"Yaz annyira magasan felettük van minden tekintetben, hogy csak magát alázza, ha ilyen óvodás csajszira gerjed.... Na ilyet sem hallott még senki a számból... én aki ezen a mondaton általában kiakadok.... de Mr. Darcynak Lizy a párja és Hazan szerintem bármennyire is kapálódzik nagyon nincs azon a szinten."

Nyugodtan kóstolgasd Hazant, valószínûleg megérdemli :-) A kedvenc hõsnõim egyike rangját még mindig a elsõ évados Hazannak köszönheti és még mindig csak a 18. rész távlatából írok (nem voltam gépközelben a hétvégén de holnap már tényleg beindítom a Fazilet gépezetet) ahol még nem tett olyan dolgokat, hogy teljesen elveszítse a tekintélyét nálam, csak a nagybetûs fõhõsnõ rangból veszített a hülye hisztijei miatt.
De ezek a gondolatok bennem is kezdenek megfogalmazódni Yagiz bey felettük állásával kapcsolatban a 23. bölümös események után....

"mert én úgy sajnálom szegény Yaz-t a csodaszép kék szemével úgy szenved az ártatlanság és a ravasz nézésû Sinan olyan kis gonoszka még az anyukája szeretetét is elvette tõle....:D"
SÍÍÍROK :-))) És szerintem ide passzol az a kérdés hogy akkor mi is van az USA-val és a tetõrõl leugrással? :-))

"hol van az a Hazan, aki Egemenék pénzét a szegényeknek akarta adni, akinek elvei voltak, aki alázta a saját húgát, mert modell akart lenni????"
Aynen öyle. Önmagában ha eleve így ismerem meg a mostani Hazant sem kárhoztatnám túlzottan amiért egy kicsinyes halandóvá vált de ha az elsõ évad az összehasonlítási alap akkor ég és föld a két karakter. Michonne mondta ki ami az én nyelvem tövén is ott volt: egy hisztipicsakishercegnõ lett....:-) éb már a 14. rész elejétõl kezdve nem tudom komolyan venni igazán. Cemre elájul egy pofontól oké... de hogy Hazan abi kickbox hoca keménycsajszi elájul a szerelmi bánattól???

Na most villanycskapcsolás. Bocsi kicsit összefüggéstelenül írtam, a " Sinan mikor szeretett bele és miért? " kérdéskörrel még jelentkezem holnap ha minden igaz.

Zsuzsanna köszi a videókat, hatalmas :-)

Tatli rüyalar!
HZsuzsanna70 2017 nov. 20. - 23:56:28
(749/1897)
Egy kicsit furcsa volt anno egymás után nézni a 13. és a 14. részt. Caglar nem kevesett változott a két rész alatt ... ami ha élõben néztem volna lehet nem tûnt volna fel, de így egymás után nézve a részeket, feltûnt... jóval vékonyabb lett és a frizura is megváltozott egy kicsit. Meg egyébként is fiatalítottak rajta egy pár évet az elsõ évad elejéhez képest - frizurában és outfitben is :)

Egy újabb tinlány falra kívánkozós videó :D van benne ingledobós rész is :D

https://www.youtube.com/watch?v=filSgj_MN9w
HZsuzsanna70 2017 nov. 20. - 23:38:30
(748/1897)
Ez meg csak a móka kedvéért :D

https://www.instagram.com/p/BbuxSdnjzuE/
HZsuzsanna70 2017 nov. 20. - 23:34:48
(747/1897)
Ha már Alpistáknak küldtél egy kis vidámságot, én küldök a Yagiz-Ece-Yasin kedvelõknek :) Pokemon song Caglar elõadásában :D

https://www.instagram.com/p/Bbt05XRgBEj/
Michonne 2017 nov. 20. - 22:09:08
(746/1897)
Réciiii
túl vagyok a Fazi 13-14-en ….. jó lenne írnom róla bõvebben, de ma már nem fog menni….meg talán jobb is ha lenyugszom:))))
röviden most csak annyi, hogy volt feszültség rendesen. Az Ece Fazi jelenetek eszméletlenül ütöttek.
A Hazan-Sinan-Yagiz nagy dráma meg pláne, bár bevallom nekem sok volt Hazan…..
Próbáltam arra összpontosítani, hogy Õ nem egy átlag lány, átlag reagálásokkal, sõt tulajdonképpen átaludta a tinédzser korát, tele van tüskével, fájdalommal, de ennek ellenére mégsem tudtam elvonatkoztatni attól a hisztipicsakishercegnõs attitûdtõl, amit hozott. Miután leitta magát én is megnyugodtam kicsit....:)))

Folytköv. valamikor
Michonne 2017 nov. 20. - 22:07:56
(745/1897)
Fi:
Mehmet Günsür: emlékszel, hogy tárgyaltuk mi már itt a feminin jellegét?:) ki tudja, lehet hogy van még vmi e mögött. A Red Istanbulban is több volt, mint meggyõzõ, bár tudom, hogy illene szétválasztanom a karaktert és a színészt, de a gondolattal simán el lehet játszani…:)
Ami viszont biztos, hogy amennyire nem voltam elájulva a sori elején tõle, most annyira odáig vagyok érte, ergo nagyon tud valamit.

SMK: igen-igen ez kettõsség….de már teljesen elmosódtak a határok, sehol egy mánikûr meg borbély:)) az a makacs szájzáras fejrázása a liftben meg…vissza kellett tekernem újranézésre annyira gyermeki, számomra érdekes reakció volt ez tõle. A 2. részben a dokija elküldi egyébként *SPOILER terápiára……XD SPOLER VÉGE
pedig csak konkrétan belevakul és lebénul a szerelemtõl:)

Duru-Can: annyira önzõ és birtokló személyiségek, no és persze holt bizalmatlanok is egymással szemben, hogy tulajdonképpen a levegõre is féltékenyek, amit a másik beszív. Duru milyen szánalmas volt, ahogy bepározott a plasztik nõtõl és inkább ott maradt a forgatáson, nehogy Cant elcsábítsák….haha Allah is egymásnak teremtette õket, Ámen.

Özge: persze, hogy volt elgyengülés, és nem hiszem, hogy csak azért, mert nehéz volt neki hoznia ezt az új Özgét, és kifáradt benne, hanem mert SMK a bensõjét is megcincálta, Ergo odáig van szultánunkért, de inkább meghal minthogy ezt kimutassa XD

Fazi:
Timi, sztem meg pont a te Sinan „pártiságod” kell a barlangi egyensúlyhoz:) Réci írt a srácról korábban egy nagyon jó jellemzést, mely szerint: nincs vele nagy gond csak az idõzítései rosszak by Réci, szóval messze nem ciki, sõt kiruccanásra, kalandozásra ideig óráig teljesen alkalmas:)
Yaz bej viszont annyiban komolyabb kategória, hogy õ már képes frigyeket szétzilálni..:))
Michonne 2017 nov. 20. - 22:00:34
(744/1897)
Ezen is behalok….jaja ha kicsit még dadog is hozzá tuti Will:) kutyifalkát meg nem lesz nehéz találnia Törökországban:D
Michonne 2017 nov. 20. - 21:59:53
(743/1897)
Kimaxolod a darálás fogalmát rendesen:D

És akkor már túl vagy a 1x08-on ezek szerint. Nem volt semmi az a gyermeksiratós jelenet. Meg ahogy „pityergett” Ross a beteg Demelza miatt…. ahhh meghaltam tõle. Az írek is tudnak bõgni, nem csak a törökök.
Timea Hakmen 2017 nov. 19. - 22:20:04
(742/1897)
Michonne, hát nem pont olyan mint Will Graham ezen a képen?
Timea Hakmen 2017 nov. 19. - 22:16:26
(741/1897)
Breaking: Hallottátok, hogy Emmyre jelölték a Kara Sevdát?
Hilal nagyon felvág az instán...

Mankos: Ajjaj, akkor háremtársak leszünk...:))
A vizuális élmény biztosan meg lesz, én is bezsongtam a promóképektõl :D De szerintem ezen túl is jó lesz ez, a történelmi sorozataik elõnye a szappanokkal szemben, hogy van némi forgatókönyvük. :D
Mint "barlangi török történelmi sorozat-szakértõ" a vért, gyilkot és harcot garantálom, de szerintem a szex sem kizárt. Azért ott lesz egy egész hárem...;)) Meg nem a TRT1, hanem ugyanaz a cég gyártja, mint a VS-t, ahol a legutóbbi részben már 16 éven aluliak (persze 16 éven aluli törökök) számára nem ajánlott jelenet is volt...Én fõleg Belginben bízom ;)

Fazilet: Réci, tõlem nem kell bocsánatot kérned miatta. Kellemes kórság ez. Én elsõsorban amúgy is Fazilet asszony miatt nézem, aki egy külön élmény nekem most török sorozatos pályafutásomban.
És legalább ebbõl is tanultam magamról valamit... képes vagyok vonzódni egy bunkó, edzõtermes nõcsábász naplopó ficsúrhoz. Blöeeee. A szerelmi szálak miatt meg nem hiszem hogy álmatlan éjszakáim lesznek. Olvasom nálatok, hogy a második évadban cemrésítik Hazant, de jelenlegi állás szerint Sinant nem tartom méltónak hozzá, tehát nekem a YagHazzal sem lenne semmi problémám.
Michonne, akkor remélem Yagiz engem is megmérgez, mert ez a Sinan-vonzalom tényleg elég ciki :D de most ettõl a giftõl is sóhajtoznom kellett egy nagyot, jajj...
Ha már Poldark, engem egy kicsit emlékeztet Aidan Turnerre.

VS: Kicsit cinikus voltam, de tényleg szívmelengetõen van ábrázolva ebben a sorozatban a hazaszeretet; nem vagyok egy nacionalista alkat, de néha nekem is kedvem lenne beállni az izmiri asszonyokhoz török zászlót lobogtatni a görög katonák képébe. :')
Atatürk bá'-nak vannak vitatható dolgai, de ha õ nincs, szerintem ma mi sem beszélgetnénk itt török sorozatokról, szóval simán kiakaszthatnánk mi is a képét a barlangfalra. :D
Egyébként rengetegen utálják Törökországban, mint az iszlám ellenségét, és nekem erre komolyan Burak Ö. instagram oldalán kellett elõször rájönnöm.

Ci: Michonne, tökéletesen osztozom az érzelmeidben, fõleg ami a Denizre vonatkozókat illeti. ;) A zongorás jelenetet nem tudom hányszor néztem vissza. ::))
Bocsi, de hiába a 3 gyerek és az olasz asszonyka, néha tényleg megkérdõjelezem Mehmet Günsür nemi irányultságát,:DD heteroban én még ennyire kellemes, légies kisugárzású férfit nem láttam.:D
A 2. részbõl csak az elõzetest láttam eddig, és fúú hát remélem ad majd Durukának - na nem abban az értelemben ahogy Duru azt szeretné. ;D - a maga elegáns Denizes módján persze.

Duru és Can Manay pedig tényleg álompár, mármint rémálom... Szerintem nagy árat kellett fizetnie Cannak, hogy Duru kimondja azt az "ominózus" mondatot... háhá.

Szegény Sadik bey pedig valóban árnyéka önmagának, de engem pont ez nyûgöz le hogy így képes volt ennyire ledönteni a lábáról a szerelem a hatalmas SMK-t: 2 hónapja és 5 napja inszomniában szenved, és csak a szeretett nõ lakásának padlóján a szeretett nõ pulóverén képes elaludni...wooáááá.... ilyet még a legundorítóbb legcsöpögõsebb német szentimentalista levélregényben sem olvas az emberlénya, de Sadik beyben ezt a kettõséget imádom a legjobban. <3

Özge XD Én is imádtam. :D Nem semmi milyen utat járt be egyetlen rész alatt. Can Manay ellen drukkolok neki, de SMK-kámat ne kínozza már! :((
Amúgy táttatok rajta elgyengülést szultánunk felé, vagy csak beképzeltem?
Michonne 2017 nov. 19. - 16:57:49
(740/1897)
Éppen ideje volt!;)

Fokozzam?! "Good Morning"...... https://www.youtube.com/watch?v=37mbJ9bXK28
ha hiányom van csak belenézek ebbe és visszaáll a világ rendje...:D
Michonne 2017 nov. 19. - 16:02:46
(739/1897)
„Michonne köszi a Fi vagy Ci véleményt, nagyon jó kezdõlökést adott, és most már annyira nem is félek belevágni... bár a zuhanykabinoshoz idõkódot fogok kérni, hogy átlépjem mert Can bey bizonyos arckifejezése a bennem élõ szûzlány énemet erõszakolja minden egyes alkalommal, átalakítva ezzel az egészséges és szép erotikáról kialakított véleményemet. Úgyhogy én a cenzúrázott verziót szeretném nézni :-) mert már a domesztoszos szemgolyóöblítés sem segít a helyzeten :-))”

Jó lenne megnyugtatni a szûzlány énedet, de a szerelembomba felrobbanása után Can minden közös jelenetükben néz „úgy” Durura bleee
tombol az ask és lényegében ki sem szállnak egymás szájából, Duruka még sliccet is szaggat fényes nappal (a szégyentelen…haha) szóval tényleg csak saját felelõsségre megnézni, majd fertõtleníteni utána a szemkörnyéket:)) A tusis jelenetet megelõzi egy tengeres lubickolós, melynek a víz alá nyomós agresszivitása is mindkét részrõl megérne egy tanulmányt…haha szóval ha kéket látsz készülj fel a tekerésre:) ja és ez kb. a 9. perc környékén van.

Már a 2. rész is fent van angol felirattal.
Michonne 2017 nov. 19. - 15:59:01
(738/1897)
Timi, de jó látni téged! És az külön csúcs, hogy már te is Fazizol;)

uhh végre valaki engem választott a Barlangból..:
https://gifyu.com/images/fzlethnmkzlrrhinokurtfragmanxx8.gif

Zárójelben csak annyit jegyzek meg, hogy ÕYagizsága hosszan felszívódó lassan ölõ méreg...... majd érezni fogod te is;)

„A VS védelmében annyit, hogy azért ez az idõszak tényleg annyira a mai "modern" Törökország alapjait fektette le, hogy nem lehet csodálkozni ha minden török egyöntetûen elfolyik a gyönyörtõl amikor Halit Ergenc kék szemébõl rágördül egy könnyecsepp Mustafa Kemal Atatürk arcképére. :'))) Ezt a korszakot nem lehet másképp ábrázolni mint nemzeti nyáltban csucsogva, kisgyerekekkel török zászlót csókoltatva, :D Kell hozzá egy gusztus, na. :DD”

Sírok ….mennyire igaz!:D és tulajdonképpen az aktuálpolitikára is érvényes, csak a képek cserélõdnek.