Téma: Holdfény

10/10
snoopycica 2008 okt. 30. - 10:56:10 10/10
(836/1456)
ÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ igen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ezt akartam írni én is!!!!! Micsoda felsõtest... Nekem nagyon bejött!!!! A kisfiús pofihoz, egy igazán férfias pucér felsõtest társult... Már ezért is megérte végignézni a tegnapi részt! Imádom!
10/10
snoopycica 2008 okt. 30. - 10:04:44 10/10
(835/1456)
Nagyon jó volt a tegnapi rész... Egy dolog piszkál, és kíváncsi leszek a folytatásra, miszerint akkor most Coralyn még mindig vámpír vagy halandó????????????????????? Meg nem mondjátok... Kivárom! :D
10/10
snoopycica 2008 okt. 30. - 10:00:51 10/10 Előzmény olgo9
(834/1456)
Külön-külön is cukik, de így együtt meg aztán visznek mindent! Olyanok, mint a piroshetes... :D

A tegnapi részbe pedig egyenesen imádtam õket!!! És milyen szexi volt az elején Mick mikor picit elpityeregte magát... Szerintem szexi ha egy pasi nem fél kimutatni az érzéseit, és ha olyanja van nem szégyell sírni egy nõ elõtt!
Ica67 2008 okt. 30. - 08:39:06
(833/1456)
Hello Lányok! Tényleg lehet fokozni! Amikor a német és angol szöveggel néztem, sejtelmem sem volt róla, hogy mirõl van szó. Joseph-et megkönnyezni? Jó érzés lehetett megvigasztalni, megölelni Mick-et. És a végén.... hogy lehetett otthagyni szegényt az utcán, végre voltak ötletei Beth-el kapcsolatban. Fel volt dobva, aztán koppant szegény, és gyorsan visszavonult. Akkor is szorítok Nekik. Ezt a részt (jelenetet) még pár százszor meg fogom nézni, úgy ahogy a többit is!!
olgo9 2008 okt. 30. - 00:10:14
(832/1456)
Mentem, elteszem magam holnapra! Meg már elég Moonlightot néztem, hogy jól alukáljak! Remélem, ti már az igazak álmát alusszátok! Álmodjatok vámpírosat! :-) Cupp!
olgo9 2008 okt. 29. - 23:45:22
(831/1456)
Ahonnan én szoktam, ott nem találom! Hát majd megkérdem a szakavatott ismerõsömet! Mint annyi mindenrõl! :-))))
olgo9 2008 okt. 29. - 23:34:57
(830/1456)
Mennyire igaz! Kit érdekelne a nyafogós fiúm? Úgyis berágott rám, nem igaz? Akkor meg, nyugodt lélekkel hetyegnék ÕVámpírságával! :-))))))))))

Köszönöm a klipet, megnézem mindjárt! :-))))))))) Jó munkát! Most már jobban megy, nem? :-)))
10/10
T42 2008 okt. 29. - 23:20:55 10/10
(829/1456)
Egy Lapush nevü nagyorrú alternativ pasas énekli.
Azt még nem néztem, le lehet-e tölteni valahonnan.

http://www.youtube.com/watch?v=dBNoJLRXQFE
10/10
T42 2008 okt. 29. - 23:09:51 10/10 Előzmény olgo9
(828/1456)
jaaaaj... hagytam a p..ba a hóvégi zárást, a vasalást meg mindnet, ez az egyik kedvenc epizódom :-))))

Nekem bejön J.K. 400 éves felsõteste. Felöltözve nem is látszik,milyen khmmm gusztusos.

A befejezésrõl : Istenem, hogy lehet egy ilyen pasit csak úgy otthagyni az utcán ??

Na visszaásom magam a laptopomba :-(((
olgo9 2008 okt. 29. - 23:04:24
(827/1456)
Amit mondtam, megmondtam, Joseph és Mick nagyon jók együtt, és még a végén Joseph-bõl is érzõ vámpír lesz! Legalább is van olyan oldala is! :-)))))))) Tetszett csajok? Az a zene a végén, gyönyörû, tudjuk, hogy ki jegyzi? Meg kellene szerezni! T 42? Te mindig otthon vagy ezekben a kérdésekben...hm?
olgo9 2008 okt. 29. - 22:02:38
(826/1456)
Szia!

Minden bizonnyal le fogja adni a + 4 részt is a Viasat, mivel azokkal lett teljes a sorozat, és máshol is leadták, pl. a Pro 7-en én pont a 13. részt kaptam el, amit nagy kár lenne nem leadni! :-)))

Szóval, szerintem nyugodtság, ha mégsem menne le, nézzétek meg angolul! Alex és Sophie eredeti hanggal még jobb!

De azért pár perc múlva nézzük együtt magyarul! Ugye? Mindenki? Hallom a heves szívdobogásokat! M..I..N...D..E...N...K...I! :-)))))))))))))))))))))))))))))))))) Na azért!
n.szandy 2008 okt. 29. - 21:36:04
(825/1456)
Sziasztok!
Az elsõ rész óta figyelem a sorozatot, és várom a mai részt is természetesen! (:
Annyi lenne a kérdésem, h látom itt 16 részrõl írtatok, de én csak 12-rõl tudok. A Viasat3 le fogja adni azt a 4 (plusz) részt?
Választ elõre is köszi!
Szandy
olgo9 2008 okt. 29. - 21:10:01 Előzmény snoopycica
(824/1456)
***SPOILER***Nagyon édi, és együtt meg very édik! De tényleg! Nem lövök le semmi poént, csak ami sejthetõ, kettejüknek eddig is voltak szép és humoros jeleneteik együtt, ezután is! Még sok jó jelenet várható!

Jaj, akkorát nevettem ma, megnéztem az egyik korai promóját a Moonlight-nak, ahol csak Alex volt a mostaniak közül. Azok a béna arcok, szõke lány, Sophie helyett...nevetséges, borzalmas! Öreg csávó Josef helyett, szánalmas! :-)))))))) Mondjuk Alexnek is rövidebb volt még ott a haja, az nem lett volna annyira Mickes, mint most...ja, és semmi fekete kabát, pedig az már kötelezõ kulturális szignál nála! Jaj, de jó, hogy végül ilyenre csinálták, mint most!

És nemsokára láthatjuk, hallhatjuk! :-) Csajok tapadjatok a tévére! :-))))
10/10
snoopycica 2008 okt. 29. - 16:03:28 10/10 Előzmény olgo9
(823/1456)
Igen, Josef Josefként is nagyszerû, fantasztikus párost alkotnak Alexel! De én vagyok az az õrült fanatikus, aki imádtam õt a Veronica Marsban, Logenként is! Cuki volt ott is! Azért lássuk be, õ is egy édi pasi! :D
10/10
snoopycica 2008 okt. 29. - 16:00:03 10/10 Előzmény Ica67
(822/1456)
Sya! Üdvözöllek körünkben! Örülök, hogy egyre nõ a táborunk! Remémélem gyakori vendég leszel "nálunk"!
Lehet még fokozni hidd el... Én folyamtába szeretném követni a sorozatot ezért a lányok nem lövik le a poént, bár néha elcsábítanak és belenézek elõre egy-egy részbe, de megfogadtam, hogy többé nem engedek a kísértésnek! :D Leszedtük barátnõmmel mind a 16 részt, de még nem néztem meg... :D

Mégegyszer üdv a körünkbe, hidd el jó helyre kerültél! :D
10/10
snoopycica 2008 okt. 29. - 15:53:00 10/10 Előzmény olgo9
(821/1456)
És tudod mi a jó az egészbe???? Hogy bár mind ugyanarra a pasira gerjedünk, de mégsem veszünk rajt össze...
Én imádok olvasni, TV-t nézni és ez a sorozat viszi a pálmát...

Este Moonlight, el ne felejtsétek!
olgo9 2008 okt. 29. - 09:47:49
(820/1456)
Helló drágáim! Tegnap olyan szép estém volt. A múltkor angolul és angol felirattal megnézett Moonlight utolsó 7 részt, megnéztem magyar felirattal, így sok mindent, amit eddig nem...most megértettem!
És bátran mondhatom, hogy az elkövetkezendõ szerdáink, fõleg az estéink nagyon szépek lesznek! Már a mait is alig várom! :-))))))))) Az amcsik pedig nagyon hülyék, hogy sok szánalmasabbnál szánalmasabb sorozatnak adnak 2-dik meg 3-dik évadot, a miénknek pedig nem! Holott tudnám még fokozni! És tudom, hogy ti is tudnátok! De, ahogy T 42 mondta, örüljünk annak, ami van...16 felülmúlhatatlan rész, és talán még sok jó film meg sorozat Alex-el, aki nem csak vámpírnak jó, de Õ a Legjobb Vámpír, akit valaha láttam! :-))))))))))))))))))))
olgo9 2008 okt. 28. - 21:24:06
(819/1456)
Ha szeretnéd, privátban megírjuk neked, hogy honnan tudsz feliratot szerezni az angol részeknek! Én sem vagyok perfekt angolos, kicsit azért értegetem már, de ma pont magyar felirattal nézek meg pár részt, amiben olyan sok bonyolult dolog volt, hogy nem értettem meg! :-) Ez ilyen, ha annyira menne, hogy mindent megértek rögtön, én lennék a legboldogabb!
Amúgy olvashattad, a csajok imádják Josephet, akit a Veronica Marsban már megszerettek, ha egyszer kigyógyulok a Moonlight-betegségbõl azt is megnézem! Beth-t mindnyájan szeretjük, a karaktere nagyon jó, Sophie pedig nagyszerû színésznõ! És az óda zengést nem kezdeném el Alexrõl, akirõl pedig csak szuperlatívuszokban tudunk beszélni! :-))))) De ha megnézed még párszor, akkor te is így leszel ezzel! Ezt garantálom! Üdv a népes társaságban! :-))))
Ica67 2008 okt. 28. - 20:51:23
(818/1456)
A Moonlight elõtt nem néztem vámpíros filmeket, a 3. résztõl kezdtem el. De már megkaptam az elsõ két részt is. Nagyon jók a párbeszédek, Joseph és Mick nagyon jó páros. Beth pedig egy igazi nõ, nem agyonplasztikázott díva (szerintem). Igazán szorítok Nekik! Hozzáteszem: láttam már mind a 16 részt, de se angolul, se németül nem tudok, tehát csak kombinálok. MARAD A VIASAT! Mindenesetre, én is el tudnám viselni Alexet a közelben.
olgo9 2008 okt. 28. - 20:34:33 Előzmény Ica67
(817/1456)
Szia új társunk!
Mindent lehet fokozni, ahogyan ezt is! Korántsem írtunk le mindent, vigyázunk rá, hogy cica és még sokan mások kedvéért ne lõjük le a poénokat, érdekes részeket, fordulatokat, amiket még nem néztek meg elõre, és még nem mutatott a Viasat! Márpedig sok ilyen van még hátra, amiket csak akkor fogunk részletesen megbeszélni, amikor már mindenki megnézte...és természetesen mindenkit megvárunk! Mert ez egy ilyen nagyon jó rajongó csapat! :-))))
Örülünk, hogy csatlakoztál és hidd el, mindent lehet fokozni...fõleg, ha Alexról van szó! Próbáld meg! Nagyon várjuk! :-)))))))))))))))