10/10
Éva Vidéki 2019 máj. 29. - 20:22:09 10/10 Előzmény JYJ.3
(117218/120438)
De édes. Vajon mivel van neki bevonva az a torta? Az én madaram is rendesen össze tudja kenni magát. Még a répa is ráragad a csőrére, pedig az elég kemény. De az eper és málna, meggy és cseresznye elég horrorisztikus kinézetet ad neki. Ezeket a pirosakat csak ímmel- ámmal eszi. Régebben a cseresznyének a szárát ette és az eper meg a málna magjait. Mindig kinevettük a fiammal. Ebben az évben még nem evett epret. Pedig mindig kínálom, ha van itthon. Érdekes, hogy a piros almát eszi rendesen. Lehet, hogy az állagával vannak fenntartásai.
10/10
Éva Vidéki 2019 máj. 29. - 20:12:41 10/10 Előzmény JYJ.3
(117217/120438)
Nappal sem rossz, de imádnám az esti kilátást. Ráfér a kikapcsolódás. Jót pihenjen.
10/10
Éva Vidéki 2019 máj. 29. - 20:06:39 10/10 Előzmény JYJ.3
(117216/120438)
Már elég öregek lehetnek. Régen voltak videók is feltéve róluk. Jó, hogy most is feltette legalább a képeket. Emlékszem, hogy voltak neki őrzővédő kutyái is.
10/10
Éva Vidéki 2019 máj. 29. - 20:03:30 10/10 Előzmény JYJ.3
(117215/120438)
Rettentően sajnálom szegény Yoochunt.((((
Azt is, hogy nincs ideje filmezni Jaenek.
10/10
JYJ.3 2019 máj. 29. - 14:41:14 10/10
(117214/120438)
Nem kellene ezzel a zűrös nővel Jaet egy napon említeni.
Most már, hogy több mindent elolvastam, így biztosan ki merem mondani, hogy Jaenek semmi köze nem lehet ehhez a nőhöz, mert ő nagyon kerül minden problémás dolgot.
Pont abban az időben volt a nőnek bírósági ügye a barátjával, ez nem volt titok már abban az időben sem.

Nem ismerős nekem a pasi...de mindegy is...

https://www.allkpop.com/artisttag/hara
Haráról nem igazán jó hírek vannak fent az Allkpopon.
Épp a volt barátjával verekedtek, mint anno Hyun, és bíróságon van az ügyük.

Részlet:"Az ügyészség figyelembe vette, hogy míg Hara a Choi arcán is karcolt jeleket hozott, Choi bűnös volt az erőszak elindításában Hara rúgásával, szóval visszaélve őt, és ezután azzal fenyegetőzött, hogy a szexuális kapcsolataikat az interneten terjeszti."

A színésznő kijelentette:

„Az életemben sok mindent zajlottak, mind egy időben. Igazán sajnálom. Fényesebb és egészségesebb oldalt fogok mutatni magamnak.
Míg a Goo Hara nem említette részletesen az életében bekövetkezett pontos okokat, feltételezhető, hogy annak egy része a korábbi barátjával, Choi JongBumdal kapcsolatos korábbi botrányával függ össze, aki állítólag azzal fenyegetett, hogy felszabadítja a szexét szalagot a nyilvánosság számára.

Hara ex-barátja (28) a fizikai kárért, zsarolásért, kényszerítésért, valamint a vagyon megsemmisítéséért és kárért jár.

2018 szeptemberében Hara azt állította, hogy Choi megtámadta. A küldemény is kiderült, hogy Choi szexuális videókkal fenyegette Hara-t. Choi végül őrizet nélkül vádolták.
10/10
JYJ.3 2019 máj. 29. - 14:22:03 10/10
(117213/120438)
Igazán nem tudom ebben mi a hír, és hogy jön ide a nő öngyilkossági kísérlete. Jaenek mi köze van ehhez.
De bárki segíthetett neki, hogy részt vegyen egy japán műsorban, ez csak találgatás.
Azt nem merik írni, hogy járnak, sem azt hogy köze van a nőhöz!

https://www.allkpop.com/article/2019/05/japanese-media-reports-on-haras-friendship-with-jyjs-jaejoong

A japán média beszámol Hara barátságáról JYJ Jaejoongjával
AKP STAFF

Japán média számolt be Hara „s barátságát JYJ ” s Jaejoong .

Hara közelmúltbeli öngyilkossági kísérletének fényében a Tokyo Sport Web japán médiában közölte Hara, hogy Jaejoong segítséget kapott a japán tevékenységeiért. A Tokyo Sport Web kijelentette: "Hara Japánban tervezett előmozdítani. Ahogy Jaejoong a japán tevékenysége során kissé felmászott a létrán, Hara tanácsot kapott tőle."

Jaejoongról beszámoltak arról, hogy saját irodája van Japánban, és azt mondta, hogy ezzel megpróbálta támogatni Hara-t. A JYJ tag főszereplője volt a „ Lányok Zenei Fesztiválján”Yokohamában márciusban, és Hara is ugyanabban a színpadon játszott. A japán média szerint Jaejoong segített abban, hogy Hara belépjen a rendezvénysorozatba.

Kapcsolódó hírekben Hara bocsánatot kért a rajongóknak, miután visszanyerte az öngyilkossági kísérletet.
10/10
JYJ.3 2019 máj. 29. - 14:07:03 10/10
(117212/120438)
⛱Hőálló kalappal várják a turistákat a tokiói olimpián⛱

Koike Juriko, Tokió kormányzója egy konferencián jelentette be, hogy a város komolyan vizsgálja azokat a lehetőségeket, amivel segíthetik a közelgő 2020-as Tokiói Olimpiai játékok miatt Japánba látogató turistákat.

Azért, hogy az emberek ne kapjanak gutaütést a nagy melegben, egy esernyőszerű kalapot adnak ki, melyet ingyen biztosítanak.

A kalap átmérője 60 cm, hőálló és fényvédő burkolattal bír, illetve „elegáns” kapoccsal rögzíthető a fejhez, lehetővé téve a szabad mozgást. Sokak szerint nagyon hasonlít a hagyományos kalaphoz, melyet régen a szamurájok hordtak.
10/10
JYJ.3 2019 máj. 28. - 19:54:13 10/10
(117211/120438)
A Dr Jinből..
10/10
JYJ.3 2019 máj. 28. - 19:53:32 10/10
(117210/120438)
Napi cukiság.))
10/10
JYJ.3 2019 máj. 28. - 19:33:46 10/10
(117209/120438)
{VID} 28.05.2019 Wakayama állomás üdvözlő üzenetet mutat JaeFans számára, aki részt vesz Kim JaeJoong 2 napos koncertjein ????
https://www.facebook.com/KIMJAEJOONG.JAEFANS/videos/2350057505207431/

Hitel videó: @chichi_jiji
Megosztva: @Jaefans_Global
10/10
JYJ.3 2019 máj. 28. - 17:30:02 10/10
(117208/120438)
190528 Junsu frissítés:

" végre ezen a hétvégén, találkozom mindenkivel ~ Nagyon hiányoztok.
Érezd jól magad és ?????... el mindenkit.
De először is, mindenki jól alszik ~ ^^"
10/10
JYJ.3 2019 máj. 28. - 17:23:03 10/10
(117207/120438)
2019.05.28 Actualización Weibo Kim Hyun Joong #KimHyunJoong #SS501
Ma feltette a 2 gyönyörű kutyáját a Weibóra, Hyun.
Art és Matic..
10/10
JYJ.3 2019 máj. 27. - 18:28:38 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(117206/120438)
Sajnos nem fog forgatni egyenlőre.
Ismertté akar válni Japánban.
És erre a sorozatos Tv, és rádió szereplések kiválóak.
Be van táblázva egész évre.
És koncerteket ad.
Az év második felében pedig többet lesz Koreában, és ott is szerepel majd.
Jó lenne legalább Junsuval fellépne, hisz a TVXQ fiúk is ketten vannak.
Junsunak most lesz egy koncertje Szöulban, utána musicalban fog szerepelni.
Yoochunról semmi hír, sztem nem engedték ki 22.-én ahogy írták.
10/10
Éva Vidéki 2019 máj. 27. - 17:00:41 10/10 Előzmény JYJ.3
(117205/120438)
Köszi a fordítást. Valóban nagyon jó előadó, meg tudja fogni a nézőit, hallgatóit. De színésznek is igen jó. A triangle sori nagyszerű volt. Jó lenne már egy ilyen jó sorozatban látni.
10/10
JYJ.3 2019 máj. 27. - 12:29:52 10/10
(117204/120438)
Az NHK 『the Covers』 - Twitter-frissítés a Kim JaeJoong videómegjegyzésével ???? ???? ????

Felirat Trans: JaeJoong kihívja a híres dalokat
???? Éneklő képesség
???? Olvasás megértése
???? Kifejezés képessége
Furhtermore nagyon udvarias ✨
A JaeJoong friss varázsait valós időben, minden eszközzel elkaphatja!
BSP The Covers!
Közzététel dátuma: május, 26. (vasárnap)
Légidő: 22: 50 ~ 23: 30 JST

> JaeJoong megjegyzés:
„Végül is nehéz énekelni egy híres zeneszámot, de ha egyre inkább a saját dalom lesz, továbbíthatom az érzelmeimet. És amikor megtanultam megérteni a dal érzelmét, talán újra meg akarom énekelni, ha esélyt kapok a Covers-en énekelni. ”(Fordította: @ Angell33Wing)

Forrás: twitter.com/nhk_covers/status/1131379420210520066

❄️ "lehetetlen" PV ▶ ️ Youtu.Be/AVOm6PyyXGo
10/10
JYJ.3 2019 máj. 27. - 12:19:25 10/10
(117203/120438)
{COMPILATION} 26.05.2019 Kim JaeJoong
az NHK 『the Covers overs ???? ???? oldalán

> Összefoglaló / fordítások a műsorból:

-JaeJoong 3 dalot játszott:
2 borítja & saját dalát '' Kimi Dake ni Naru mae ni (azelőtt, hogy az egyetlen) lett volna. Ez a dal a TV Asahi SP Drama 'Rikon na Futari' (elvált házaspár) OST volt, amelyben a vezető színész Lily Franky (The The MC MC the The Covers <3 )

- A másik 2 borító dal, amit JaeJoong előadott:
„Melody” (メ ロ デ ィ ー), Koji Tamaki
„Future Vision II” (Mirai Yosozu II) által, DREAMS COME TRUE

-Az énekelt dalról: „Future Vision II” (Mirai Yosozu II), DREAMS COME TRUE;
JJ: énekeltem a dalt próbál kifejezni üzenet megfelelően összpontosítva az eredeti énekes lélek ^^
Lily (Férfi MC): Lily: „A lényeg, hogy megpróbáljuk beépíteni egy dalt a saját stílusát mindig udvarias.
Azt hittem, ugyanaz utoljára is. "
JJ: Megpróbáltam az eredeti kulcsdal énekelni, de nehéz volt, így két lecsökkentettem,
úgy gondolom, hogy ha egy női előadóművész énekét énekeljük, nehéz megmondani a dal üzeneteit. .

- Koji Tamaki „Melody” (メ ロ デ ィ
oji) borítójáról : Ez egy dal, amit JaeJoongnak ajánlott a menedzser;
JJ: 10 másodpercig hallgattam, és azt gondoltam: "Ez a dal túl jó, ugye !?"
Ahelyett, hogy magányos lennék, bátorságom van, hogy egyedül legyek. (melankolikus szövegek)

-A JaeJoong emlékezetes dráma színészként a "Triangle"
JJ: Azt hiszem, hogy a hullámai ( életes események) olyan intenzívek / nehézkesek, mint
amilyennek hasonlítok ~ Tartsátok a legfontosabb dolgot.
-JJ: A családomtól és a rajongóktól kapott hatalom csodálatos, és úgy éreztem, hogy idősebb lettem.

-JJ: Az élő koncert befejezése után szeretnék enni valami finomat, mint jutalmat magamnak. Szeretnék menni a saját által felfedezett snack-re - (mások nem javasolta) - de a körülmények kemények, ha az anyukák nem öregek! (Megjegyzés: JaeJoong egyszer azt mondta a korábbi élő Road Tour-ban, hogy inkább a nagymama tulajdonában lévő / kezelt snackeket részesíti előnyben)

- A "Future Vision II" dalszövegének része:
"És mindig villog a féklámpák 5-ször
Ez a jel azt jelenti, hogy" szeretlek "

Bizonyára nem számít, hány telnek az évek, úgy lesz képes tartani a kiadások ebben az időben veled, érzés így, mer ez te
térképe a jövőben, hogy én már rajz szívemben ebben az időben”

- A dal részéről "villog a féklámpák 5-ször, hogy azt mondjam:" Szeretlek ", JaeJoong azt mondta, hogy az ő jele az, hogy a barátnőjét kezével vezetve vezet, vagy elhelyezi a karját, hogy megvédje őt egy gyors autóról, miközben azt mondta: légy óvatos!” ????

-Lily (Férfi MC) azt is elmondta, hogy a nők szexinek találják, amikor a férfiak visszafelé néznek, hogy megforduljanak a vezetés közben, de Jaejoong azt mondta, hogy ez már nem lehetséges, mivel az autóknak van egy monitorja, amit most csinálnak.

- Ő megmutatja szerelmét a gf-hez, amikor csendben tartja a kezét vezetés közben, vagy ha egy autó gyorsan jött (?) A karját őrként helyezi, és azt mondja, legyen óvatos ???? ???? ❤
lily San azt mondta, hogy a lányok kedvelik, amikor egy srác nézi a hátsó, hogy ellenőrizze az autókat, és JJ azt mondta, hogy a múltban most monitorok vannak ???? ❤

- Felkérték, hogy jöjjön újra a turné után, és ő nagyon tetszett? Ismét el tudok jönni? ♡

-Lily (Férfi MC): "Kérem, jöjjön vissza hamarosan harmadik alkalommal"
JaeJoong: "Hamarosan visszajövök, ha meghívsz engem"
Lily: "Kérlek, gyere, amint a túra megtörtént"
(Fordító megjegyzése: Csak néhány művész jelentek meg 3-szor a borítókon (3 vagy 4, ha nem tévedek) ez tényleg lenyűgöző JJ! ???? )

-Mc Lily Franky kiderült, hogy miután az előző megjelenése Jaejoong a borítók kapott egy üzenetet Yosui Inoue # 井上陽水 , énekes és dalszerző, hogy mondja meg neki Jaejoong egy nagyszerű énekes.

> Tweetek:
-Mi csodálatos ez a program, JaeJoong, 4 óra Kagoshima-ban élve, késő este Fukuoka-ba ment, majd másnap reggel Tokióba repült. Ez a minőségi énekel egy ilyen forgalmas menetrendben!
JaeJoong igazán csodálatos vagy.

- A nézők többnyire a Twitteren keresztül fejezték ki, hogy a JaeJoong énekhangja és az érzelmek minden egyes dalán keresztül kifejezett és kézbesítő képessége lenyűgözte őket! Ők is dicsérték szép személyiségét és látványait! Teljes csomag <3

Fordítások: oldalunk, @Jaefans_Global @STRAWBERRYJAE @ cloudnine0919

-JaeJoong előadásai:
'' Kimi Dake ni Naru mae ni (mielőtt az egyetlen lett volna) ' ▶ ▶ youtu.be/YflrTKtfprM
▶ ️ m.weibo.cn/detail/4376332152315207

'' Melody '' (dallam) Koji Tamaki ️ youtu.be/NaEmirExNi0
. M.weibo.cn/detail/4376323495704637

'' Future Vision II '' (Mirai Yosozu II): DREAMS COME TRUE ▶ ️ youtu.be/kwizviPdaeo
▶ ️ youtu.be/ivdos3vf5xw

Teljes show MEGA DL ▶ ️ https://mega.nz/…

DL: @AmuJaeJoongie

Credit Caps: @furufuruold és a jogos tulajdonosok számára.

www4.nhk.or.jp/thecovers/

❄️ "lehetetlen" PV ▶ ️ Youtu.Be/AVOm6PyyXGo
???? "Édes Love" PV ▶ ️ Youtu.Be/DiPvtChwA1c
# KIMJAEJOONG # Jaejoong # JJ # Gimjaejung # JAEJUNG # arany távollétében # JJ # JAEFANS # Hallyu # király # VisualShock # FlawlessLove # SweetestLove # válás előtt csak akkor # Impossible # NowPlaying # NHK # TheCovers
10/10
JYJ.3 2019 máj. 27. - 10:53:38 10/10
(117202/120438)

Flawless Love az iTunes-on ▶ unes itunes.apple.com/jp/album/flawless-love/1455461487

English subbed Kim JaeJoong's interview on Fuji TV's『TUNE』
▶️ youtu.be/QusMeK-DUzw

Album részletei: jaefans.com/information/news/release/443

Kim JaeJoongnak 3 új hivatalos YouTube-csatornája van:
▶ ️ youtube.com/channel/UCkDL3JYoQIZAq-CdPMoPXwQ/
▶ ️ youtube.com/channel/UCljPWdLR6p4-VX_A52WA11Q
▶ ️ youtube.com/channel/UCxY_-Ng-gY00RTUOAWxwCA
Iratkozzon fel további új videókra .

A "JaeJoong" szép herceg a # NYLON # JAPAN májusban jelenik meg, amely március 28-án jelenik meg.
Forrás: www.nylon.jp/NYLON180
Hivatalos rendelési hivatkozások:
▶ amazon.co.jp/dp/B07PBGK828/
▶ books.rakuten.co.jp/rb/15837341/
▶ tower.jp/item/4879038
▶ hmv. co.jp/product/detail/9691387

❄️ "lehetetlen" a PV ▶ ️ youtu.be/AVOm6PyyXGo
???? "Édes Love", a PV ▶ ️ youtu.be/DiPvtChwA1c
???? "Levendula" a PV ▶ ️ youtu.be/5e_1cCJZU5g
???? "Defiance" a PV ▶ ️ youtu.be/5vrNw1ScrnY
???? "Sign" a PV ▶ ️ youtu.be/cOgElxBwCO4
♥ "Your Love", a PV ▶ ️ youtu.be/U9F7peMwy1g
# KIMJAEJOONG # Jaejoong # ji ji eュnn # 김재중 # JAEJUNG # JEJUNG # aranyat a # JJ # JJUN #JAEFANS # Hallyu # király # VisualShock # FlawlessLove # SweetestLove # válás előtt csak akkor # Impossible # NowPlaying # ITunes # AppleMusic # válás Futari
10/10
JYJ.3 2019 máj. 27. - 10:50:56 10/10
(117201/120438)

{MAGAZINE} 22.05.2019 Kim JaeJoong a "JUNON" magazinban a 2019. júliusi számának ????

Megjelenés dátuma: május 22

JaeJoong szemében „szexi” -ről beszél

A JaeJoong tavaly tavasszal tavaly óta tavaly kilenc év alatt újra megkezdte szórakoztató tevékenységét Japánban. Ezúttal megdöbbentő felvételeken mutatja be szexi szemét.

JaeJoong arról, hogy mit gondol szexi: "Nem próbálom magam kényszeríteni, hogy szexinek lássam sem az interjúkban, sem a munkámban, sem a magánéletben. Ha szándékosan nézek szexi, nem fogok úgy nézni, mint egyáltalán. Csak azon a napon fogok parfümöt helyezni, és én inkább a szememön mutatom be, azt hiszem, hogy ez valami, ami természetesen jön ki, nem kell keményen dolgoznod a szexi vagy félénk keresőn.

"Ha egy körútra megyek egy turné közben, úgy érzem, szégyen lenne, ha csak a koncertre megyek, igazán szeretnék meglátogatni a helyi rádiókat és különböző tevékenységeket végezni. Kár, hogy nem tudok más dolgokat tenni, mert már Tokióban van csomagolt menetrendje.

❄️ "lehetetlen" PV ▶ ️ Youtu.Be/AVOm6PyyXGo
???? "Édes Love" PV ▶ ️ Youtu.Be/DiPvtChwA1c
10/10
JYJ.3 2019 máj. 27. - 10:25:13 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(117200/120438)
Nagyon szép....
10/10
Éva Vidéki 2019 máj. 26. - 19:25:00 10/10
(117199/120438)