10/10
Éva Vidéki 2019 jún. 28. - 17:08:27 10/10 Előzmény JYJ.3
(117458/120438)
Akkor már ez is teljesen kész? Várom, nekem ígéretesnek tűnik. De nem tudom, hogy a katasztrófa és a vígjáték hogy fér meg egymás mellett. De őket ismerve meg fogják oldani. Én is szeretem Yoonát. Jó színésznő és a mosolya annyira megnyerő.
10/10
Éva Vidéki 2019 jún. 28. - 17:02:47 10/10 Előzmény JYJ.3
(117457/120438)
Sajnálom őket. Nem tartott sokáig a boldogság. De ahogy a házasság is az ő döntésük volt, így a válás is. A média biztosan még sokáig fog csámcsogni rajtuk. Ezt nem fogják megúszni.(((
10/10
JYJ.3 2019 jún. 28. - 16:26:38 10/10
(117456/120438)
https://www.allkpop.com/article/2019/06/jo-jung-suk-says-yoona-ran-faster-than-him-during-filming-for-disaster-movie-exit
A legkedvesebb színész-énekes-nőm újabb szerepet vállalt, juliusban adják..A The K2 ben is rengeteget kellett neki futni, ráadásul ott mezítláb..

Jo Jung Suk azt mondja, hogy YoonA gyorsabban futott, mint amilyen a „Exit” katasztrófa-film forgatása közben.

Június 27-én, a színész Jo Jung Suk , Girls' Generation »s YoonA , és még részt vett a sajtótájékoztatón a közelgő katasztrófa vígjáték,« Exit „!

A sajtótájékoztatón a két társcsillag érdekes és humoros történeteket osztott meg a filmkészletükből. Jo Jung Suk kinyilatkoztatta: "Tudni fogod, hogy megnézed a filmet, de rengeteg nehéz jelenet volt tele a tevékenységgel. Fizikailag nehéz időnk volt. Véleményem szerint azt gondoltam, hogy fizikailag felkészültem erre a filmre. Sok mászási jelenet is volt, ezért. De aztán a készleten nagyon meglepődtem YoonA, mert nagy erővel és kitartással rendelkezik, és gyorsabban futott, mint én.

YoonA is örült Jo Jung Suknek, megosztva: "Annyira segített nekem a szetten . Úgy éreztem, hogy nagyon képzett színész, amikor önmagát fejezi ki. Hálás vagyok, hogy tiszteletben tartott engem a forgatás során."

Jo Jung Suk nem habozott nevezni YoonA-t, mint kedvenc lányai generációs tagját. Eközben az „Exit”, amely egy olyan titokzatos és veszélyes gázzal töltött városba csapódott embercsoport körül forog, ezúttal július 31-én indul el!
10/10
JYJ.3 2019 jún. 27. - 20:09:11 10/10
(117455/120438)
A BTS jelenleg a világ legerősebb túrázója.

A koreai szupersztárok 51,7 millió dollárt emeltek az Egyesült Államokból, és 384 498 jegyet értékesítettek a Billboard Boxscore-nak bejelentett adatok szerint.

Így a BTS a Boxscore történetének legmagasabb gyűjteményével rendelkező első művészévé válik, Taylor, Beyoncé, Eminen és Rihanna ellen.
10/10
JYJ.3 2019 jún. 27. - 15:37:49 10/10
(117454/120438)
Lesznek sokan, akik most fontosnak tartják, hogy a jólértesülésük napvilágra kerüljön.
A riporterek meg úgysem nyugszanak, most napokig van téma.
Ha igaz, hogy szeptember óta SJK már nem lakott otthon, akkor a baj korábbi.
A kínai sajtó korábban már írta, hogy külön vannak, de akkor nem maradt ez téma.

Song Hye Kyo és a dal Joong Ki jelentette, hogy elkezdett élni, különben 9 hónap
Egy ismerős felfedte a részleteket.

A Sports Chosun szerint a Song Hye Kyo és a Song Joong Ki 2018 szeptembere óta külön éltek, csak 11 hónappal az esküvőjük után.

Song Joong Ki ismertsége szerint Song Joong Ki költözött a házból, ahol tavaly szeptemberben együtt éltek, amikor elkezdte forgatni az Arthdal ​​Chronicles-t .

Tudom, hogy Song Joong Ki költözött otthonából, amikor elkezdte filmezni a drámát. Azóta egy közeli híresség barátjával él.
Jo Joong Ki dal ismerete
Valójában a Song Hye Kyo és a Song Joong Ki közötti bajokról szóló jelentések a tavalyi év végén kezdődtek, és újabb spekulatív jelentésekhez vezettek a Song Hye Kyo csupasz gyűrűs ujjával kapcsolatban .
Eközben a híresség párja egy év és 8 hónap után megszűnt. A Song Joong Ki és a Song Hye Kyo ügynökségei hivatalos nyilatkozatokat tettek közzé, amelyek megerősítik a válásukat, és bocsánatot kértek aggodalomra ad okot.

10/10
JYJ.3 2019 jún. 27. - 15:25:46 10/10
(117453/120438)
Song Hye Kyo interjúja minden sajtótájékoztatón.
" Soha nem hagyom abba, hogy szeressem őt, de nincs más választásom." - Song Hye Kyo
Fordítás:
"Soha nem hagyom abba, hogy szeressem őt." - Song Hye-kyo
Q & A :
Riporter: Most van válás szóbeszéd. Mi történt valójában?
(Riporter: Jelenleg vannak pletykák a válásról. Mi történt valójában?)
Song Hye-gyo futott a sajtótájékoztatón anélkül, hogy könnyeit megtartotta volna. A sajtótájékoztatót felhagyott, miután a színésznő hirtelen elment.
(Song Hye-Kyo nem tudott segíteni könnyeit és elhagyni a sajtótájékoztatót.)
Menedzser: Kérjük, tartsa a kérdést a filmen. Ha kérdezed a Song Hye-kyót a magánéletről, ne haragudj. 10 perc múlva a
Song Hye-kyo
vörös és kövér szemmel mutatkozott meg . (Kérjük, tartsa a kérdéseit csak a filmről.) Song Hye-kyo a magánéletéről, nem dühös . A színésznő meghajolt és nyílt nyilatkozatot indított.
(10 perc múlva a Song Hye-kyo vörös és puffadt szemekkel jelent meg.
"Helló,
én színésznő Song Hye-kyo vagyok, nagyon sajnálom az éretlen viselkedésemet, nyilvános személyiség vagyok, és nem szabad hirtelen elhagynom a sajtótájékoztatót." (Song Hye-kyo színésznő vagyok. Nagyon sajnálom az éretlen viselkedésemet. ”A
probléma az, hogy még mindig nagyon érzékeny kérdés vagyok Giza úr előtt, és még nem gyógyultam meg. Nagyon szerető ember vagyok, és soha nem fogok abbahagyni a szeretőt, nagyon nehéz döntés vagyok, de úgy döntöttem, hogy házasság felbontását
kérem. Soha ne hagyd abba, hogy szeressétek. De nincs választásom. ”Még ha kemény döntés lenne, úgy döntöttem, hogy válást kérek.

cctto
A FOTÓ NEM A legutóbbi, de a kijelentés valódi
10/10
JYJ.3 2019 jún. 27. - 14:37:39 10/10
(117452/120438)


Kim Jun-soo "2019 WAY BACK XIA" (Korea Anko Field és Japán Nagoya) DVD egyidejű kiadási döntés ~!

◆ Összetétel: DVD 3 lap + atlas 100 oldalon belül
◆ Videó időtartama: Összesen 270 perc (4 és fél óra [ 憧憬])
- Teljesítmény élő szerkesztés: 2 lap -
Genie Time Fénypontok: 1 [憧憬]
◆ Ütemezett idő: 6/26 - 7/28
◆ Szállítási idő : augusztus közepén
◆ a pályán:
Japán területén
OEO / intoxikáció (Jpn.ver) / tarantallegra / Fantasy / No Reason / Virág (Jpn.ver) /
Out Of Control / Set Me mint Free / Lullaby / jelölt Tűzijáték / szomorú shi Minorin Yui kuえ/ Kötelezettség / FLP / Hihetetlen / Rock a világ (Encore)

Dél-Korea
Turn It Up / Tarantallegra / Fantázia / Nem ok / Virág /
Vezérlés nélkül / Szép / Repülő / Szerelem Mint Hópehely / Uncommitted / FLP / Hihetetlen
10/10
JYJ.3 2019 jún. 27. - 14:27:23 10/10
(117451/120438)
Meglepett volna, ha Jae nem kínálja kajával a mellette levőt.

Ez egy rendszeresen menő műsor.
Nem gondolnám, hogy bugyuta.De engem nem zavar, ha te így ismeretlenül annak tartod..
Ha van benne vicc, az még nem jelenti a színvonal esését.
10/10
Éva Vidéki 2019 jún. 27. - 14:22:18 10/10 Előzmény JYJ.3
(117450/120438)
Elég bugyuta műsor lehet.(((
10/10
Éva Vidéki 2019 jún. 27. - 14:20:51 10/10 Előzmény JYJ.3
(117449/120438)
Sajnálatosan hamar vége lett.Pedig nagyon szép pár voltak. Drukkoltam nekik. Még jó, hogy gyerek nem lett. Igaz a mondás, hogy lakva ismerni meg a másikat. Olvastam azon az oldalon, hogy BoGum ügynöksége perelni fog a pletykák miatt, miszerint miatta bomlott volna fel a házasság.(((
10/10
JYJ.3 2019 jún. 27. - 09:46:47 10/10
(117448/120438)


{RADIO} 26.06.2019 Kim JaeJoong havonta az NHK rádióján " Furuya POP ★ A" ???? ????

> Hallgassa meg itt:
▶ ️ youtu.be/xZjddYUpNyg
Néhány fordítás:
-Szinkronizálás JaeJoong szegmenssel:
-1. Kérdés:
Melyik ételt akarja JaeJoong most enni?
Unadon / Ramen / Omrice / Steak
JJ telefonhívást küldött a szállítási üzletbe, így a hallgatók várták a választ, amíg a stúdióba nem érkezik
JaeJoong: Kérlek, légy óvatos, mert forró .. Szeretném, ha mindenki eszik is.

-Q2: Ha JJ ex-barátnője kapcsolatba lép JJ-vel, hogyan reagálna?
.Sends egy üzenetet, hogy elmondja neki: „Én vagyok elfoglalva, így nem tudok találkozni veled.”
.Goes látni.
Nem válaszol.
JJ válasza az, hogy küldjön egy üzenetet, hogy elmondja, hogy túl elfoglalt ahhoz, hogy láthassa. Furuya úr ismét megkérdezte JJ-t: „Mi van, ha nem elfoglalt?”
JJ: Megmondom neki, hogy évente 365 napot elfoglaltam
(Sok rajongó tweetelte: „Ne menj, csak figyelmen kívül hagyd.”)

-Q3: A JJ hosszú távú kapcsolat. Amikor JJ meglátja, hogyan mondja JJ?
Szeretném, ha megállnánk az időt, hogy menjen el
. Mindig a fejemben van

JJ válasza: „Mindig gondolok rád.”
(JJ nagyon reális. Ahogy tudjuk, hogy mindent megtesz, amit ígért.)
JaeJoong: Igazából azt hiszem, a távolsági szerelem egy kicsit lehetetlen.

-Q4: (utolsó kérdés)
Melyik JJ szeretne főzni a barátnője számára?
.Pasta
JJ válasza „curry”; A tészta szépnek és fantasztikusnak hangzik, de a curry főzéséhez sokáig sokáig keverjük a különböző fűszereket stb.
JJ: Mindenki, még mindig nem tud sokat rólam ~
twitter.com/nhk_radiru/status/1143864226319982594

-JaeJoong konzultációs sarok:
Q: Csak elkezdtem egyedül élni Tokióban. Nem JaeJoong él egyedül?
JJ: Cím küldése! Szóval el tudok menni játszani!
Furuya: Kérem látogasson el a házamba!
JJ: Van feleséged (nevet)

-JaeJoong ismét megjelenik a Havi MC-ként az NHK Radio1-ben 「古 家 正 亨 の POP ★ A」 július 31-én 21:05 JST
twitter.com/nhk_radiru/status/1143865865256882176
10/10
JYJ.3 2019 jún. 27. - 09:42:18 10/10
(117447/120438)
Nagyon guszta, megenném)))
10/10
JYJ.3 2019 jún. 27. - 09:41:57 10/10
(117446/120438)
A hallgatóknak ki kellett találni mit eszik.
Némi csámcsogás kíséretében..
10/10
JYJ.3 2019 jún. 27. - 09:40:37 10/10
(117445/120438)
Élő adásban megrendelt egy ételt...
10/10
JYJ.3 2019 jún. 27. - 09:40:13 10/10
(117444/120438)
Jae minden hónapban rádió műsort vezet az NJH rádióban.
10/10
JYJ.3 2019 jún. 27. - 06:56:01 10/10
(117443/120438)
https://www.soompi.com/article/1334872wpp/breaking-song-joong-ki-files-for-divorce-from-song-hye-kyo

Hat ez gyors volt! Elválnak! Felröppent ez a hír amikor Hye-Kyo Bogummal forgatott! Én sajnalom hogy nem boldogok!
10/10
Éva Vidéki 2019 jún. 26. - 20:22:06 10/10 Előzmény JYJ.3
(117442/120438)
Köszi a fordítást. Jók ezek a kérdések. Hogyan házasodjon, ha nem udvarolhat? Vagy vakrandi a szülők által és 3 tali után beleugrani a házasságba? Neki a mandarin csak jól jön. Irigylésre méltó a kitartása, hogy mindenre jut az idejéből. Jamapí is eléghajtásban van, ha még közös munka se jöhet szóba.
10/10
JYJ.3 2019 jún. 26. - 17:19:59 10/10
(117441/120438)

Kim JaeJoong interjúja Weibo "Sina Music" -jával

> Az interjú második részének fordítása:

JJ köszönti Mandarin-ban: „Szia mindenki, Kim JaeJoong vagyok”.
Kérdés: Hogyan határozták meg a „Flawless Love” listáját?
J: A rajongók kéréseinek kombinációja, jó színpadra és azoknak a daloknak, amelyeket én akarok énekelni.
K: Minden terv új zeneszámokat készít?
J: A legutóbbi ütemezés elég szűk, nincs sok időm vagy energiám a kreatív tevékenységekhez. Ez egy új környezet, amire szükségem van ahhoz, hogy alkalmazkodjak és új barátok legyek, és új kihívásokat kell találnom. Elég fárasztó a kreatív munkák számára. (Nem is volt elég alvás?) Igen.
Kérdés: Tavaly újraindította a tevékenységeket Japánban, nehéz volt dönteni?
J: Csoportként debütáltam, és most, mint egyéni énekes, a környezet megváltozása az iparágban 15 év múlva, minden bizonnyal kihívásokat hozott. Olyan boldogság, hogy az új környezetben alázatosan újjáéledik, nemcsak a rajongóknak, akik mindig támogatnak, hanem azoknak is, akik nem ismertek engem. Nem lesz nehéz döntés.
K: Megemlítetted, hogy nem fogsz házasodni. Még mindig vágysz egy hibátlan szeretetre?
J: Azt mondtam, hogy néhányszor talán nem tudok házasodni. A szeretetben való tartózkodás nehéz, és egyre nehezebb lesz, ha idősebb lesz. Nem kényszerítem magam a szerelmi ügyekben, és nem állítom be, hogy mennyi időm van, vagy férjhez megyek. Hagyom, hogy ez történjen.
Kérdés: Volt-e a döntés a rajongóknak?
J: Nem igazán, vannak rajongók, akik nem akarnak házasodni, hanem rajongók is, akik szeretnek és saját családjukat szeretem, mint egy normális ember.
K: A közelmúltban találkoztál Kínában a Hangeng-szel, mi a szokásos témája?
J: Mindig a jövőről beszélünk. Most mindketten keményen dolgozunk, de mit kell tennünk a jövőben? Bármi, amit együtt tudunk dolgozni? És mi van, ha magában foglalja Tomohisa Yamashitát? Még sok korlátozás miatt még most sem tudunk együtt dolgozni, a jövőben talán képesek leszünk.
K: Mi változott a hadseregből történő kibocsátás után?
J: Alázatos lenni. Dolgozzon együtt a rajongóimmal, és keményen dolgozzon, hogy bármilyen lehetetlen.
K: Jó barátok vagytok a hadseregben lévő elvtársakkal, egy művész számára ritka?
J: A művészek csak normális emberek, a barátság akkor történik, amikor minden nehézséget leküzdünk együtt.
K: Még mindig tervezi a kínai nyelv tanulmányozását?
J: Igen, azt tervezem, hogy kínaiul tanulok, amikor szabadidőm van.
K: Weibo forró témája volt a lila hajjal, amikor Hong Kongba utazik. Volt ez a szín?
J: A stylistom ajánlotta, de választottam. A lila elhalványulna és rózsaszínűvé válik, illik tavasszal, és megfelel a japán cseresznyevirág-évadnak is. Segített abban is, hogy bizalmat szerezzem a világcsillagok között, amikor részt vettem az ázsiai filmek díján Hong Kongban. (Nevet)
K: Egy órára egy japán fajta show-ban lezárták egy liftbe. Annyira nyugodt voltál.
J: Valaki jön, hogy megmentsen nekem ilyen helyzetben, így nem ijedtem meg. Csak amikor elhaladt az idő, elkezdtem aggódni.
K: Mint énekes, van-e végső cél, amit elérni akar?
J: Nem; A lépéseket lépésről lépésre tervezem, de nem állítok be végső célt.

Fordítások: @ LoveJaeMore0126

Forrás:
1. rész: m.weibo.cn/status/4380160742960788
2. rész: www.weibo.com/tv/v/HAf5joGub?fid=1034:4386376788210288
m.weibo.cn/status/4386381734026864
vagy: youtu.be/krotK8TDq70
10/10
Éva Vidéki 2019 jún. 26. - 17:13:29 10/10
(117440/120438)
Kicsit vigasztaló a javuló helyzet, de az ok nélküli kegyetlenkedés azért elborzasztó. Nem lehet büntetlenül beleavatkozni a természet rendjébe. Jó, ha időben észbekapnak, amíg nem lesz visszafordíthatatlan a helyzet.
10/10
Éva Vidéki 2019 jún. 26. - 17:07:21 10/10 Előzmény JYJ.3
(117439/120438)
Ez azért jó hír. Nyilván jobban érzi magát otthon. A neveket a lábjegyzetben vagy tartalomlistán el tudtam olvasni.