10/10
JYJ.3 2021 jan. 02. - 20:10:31 10/10
(119678/120438)
Az idei diadalaik nemcsak a zenéről szóltak. Októberben minden idők talán legnagyobb virtuális jegybemutatóját rendezték, és közel egymillió jegyet adtak el a két éjszakás eseményre. Alapkezelő társaságuk tőzsdére kerültKoreában Bangot milliárdossá, a tagokat pedig milliomosokká változtatva, ami ritkaság egy olyan iparágban, ahol a zsákmányt gyakran a forgalmazók, nem pedig az alkotók kapják. És végül Grammy-jelöléssel jutalmazták őket. A YouTube-on, ahol a Big Hit Labels az első 10 legtöbb előfizetős zenei fiók közé tartozik (az idei évre több mint 13 milliárd nézettséggel), egyedüli igazi versenyük önmaguk - mondja a YouTube zenei trendek menedzsere, Kevin Meenan. A „Dynamite” videó 101 millió megtekintést gyűjtött össze 24 órán belül, ez az első a platform számára. "Minden saját lemezüket megverték" - mondja.

Hozzon létre egy ingyenes fiókot, hogy többet érjen el a TIME-ból. Menjünk most.
Nem mintha a dicsőség hátrányok nélkül jönne: mégpedig a szabadidő hiánya. November végén Szöulban éjfél felé jár, és a BTS, a vállműtét után lábadozó Suga, egy újabb interjúba illik - ezúttal csak velem. V, Jimin és J-Hope spontán dalokba ütköznek, amikor megbeszélik Jin közelgő születésnapját. „Szerelem, szerelem, szerelem” harmonizálnak, jól kihasználva a Beatles kórusát, bandatársukhoz fordulva ujjaikat a szív szimbólum koreai változatában.

A korszakmeghatározó csoporttal való összehasonlítás elkerülhetetlen. "Az a különbség, hogy heten vagyunk, és táncolunk is" - mondja V. "Olyan ez, mint egy közhely, amikor nagy fiú zenekarok jönnek:" Ó, van még egy Beatles! "- mondja RM. Ötször készítettem interjút a BTS-szel, és minden interakció során udvariasak a hibával. De mostanra fáradtnak kell lenniük ezen összehasonlítások áttekintésében, ugyanúgy, ahogy elfáradtak a sikerük magyarázatában. RM szerint ez a szerencse, az időzítés és a hangulat keveréke. "Nem vagyok 100% -ban biztos benne" - mondja.

Okos hírességekké érlelődtek: összpontosítottak és óvatosak, mindketten jobban felkészültek a kérdésekre, és haboznak nagyobb nyilatkozatokat tenni. Amikor a BTS-ről kérdezzük a mérföldkövüket, egyszer még nem éppen aprító; J-Hope fanyarul „hullámvasútnak” nevezi. "Sh-t történik" - mondja RM. "Ez egy év volt, amikor sokat küzdöttünk" - mondja Jimin. Általában showman, ezen a ponton introspektívebbnek tűnik, mint máskor. "Úgy tűnhet, hogy kívülről jól állunk a számokkal, de mi magunk is nehéz időket élünk át" - mondja. Egy olyan csoport számára, amelynek célját rajongói valóban meghatározzák, az emberi interakció hiánya fojtogatta. Ennek ellenére felhívták a figyelmet az optimizmus képviseletére. "Mindig olyan művész lettem volna, aki kényelmet, megkönnyebbülést és pozitív energiát tud nyújtani az emberek számára" - mondja J-Hope.

10/10
JYJ.3 2021 jan. 02. - 20:09:39 10/10
(119677/120438)
Egy alternatív univerzumban, ahol a COVID-19 még nem létezett, a BTS 2020-a valószínűleg nagyjából úgy nézett ki, mint az elkövetkező évek. A csoport 2010-ben kezdte meg működését, miután a K-pop ötletgazda és a Big Hit Entertainment alapítója, Bang Si-hyuk toborozta RM-t (26) a szöuli underground rap szcénából. Hamarosan csatlakozott hozzá Jin (28); Suga, 27; J-Hope , 26; Jimin, 25; V, 24; és Jung Kook (23) táncos, rappelő és énekes tehetségükre válogattak.

De társaikkal ellentétben a BTS-nek antiestablációs csíkja volt, mind aktivizmusukban, mind abban, ahogyan hozzájárultak dalszerzésükhöz és produkciójukhoz - ami akkor ritka volt a K-popban, bár ez kezdett változni. A BTS 2013-as debütáló kislemezében, a „No More Dream” -ben kritizálták a koreai társadalmi nyomást, például az iskolásokkal szemben támasztott magas elvárásokat. Nyitottak voltak a mentális egészséggel kapcsolatos saját kihívásaikra, és nyilvánosan beszéltek az LMBTQ + jogok támogatásáról. (Az azonos neműek házasságát még mindig nem ismerik el törvényesen Dél-Koreában.) És megalkották a szelídebb, semlegesebb férfiasság egyik formáját, akár pasztell árnyalatú festékkel, akár karokkal szeretettel átölelve egymást. Mindez egyedivé tette őket nemcsak a K-popban, hanem a globális pop piacon is.

Márciusban a BTS egy globális turnéra készült. Ehelyett Szöulban maradtak, hogy kivárják a járványt. A csoport számára az élet nem érezte magát túlságosan másként: „Mindig havi 30 napot töltünk együtt, napi 10 órát” - mondja Jin. De miután terveiket kifogásolták, el kellett fordulniuk. Augusztusban a BTS dobott egy angol nyelvű kislemezt, a „Dynamite” címet, amely az Egyesült Államokban a toplista élén áll - ez az első egy egész koreai fellépéshez. Az idei legújabb Be című albumukkal a történelem első zenekaraként debütáltak egy dalt és albumot az első helyen a Billboard listáján ugyanazon a héten. "Soha nem számítottunk rá, hogy kiadunk egy újabb albumot" - mondja RM. "Az élet kompromisszum."

10/10
JYJ.3 2021 jan. 02. - 20:08:50 10/10
(119676/120438)

Ki az év 2020 TIME embere? Megtudhatja csütörtök este az év első TIME-embere című műsort, amelyet az NBC-n 22 órakor adnak.

Suga egy kanapén ülve gitározik. Lába csupasz, hosszú haja a szemére hull. Tésztázik, akkordokat tesztel és halkan motyog magában, ezüst karika fülbevalók csillognak a fényben. "Néhány hónappal ezelőtt kezdtem el tanulni" - mondja. Ez egy meghitt pillanat, olyan, amit egy új szerelemmel tölthet el egy főiskolai kollégiumi szobában, miközben vallják a rocksztár ambícióit. De Suga a BTS koreai popzenekar hetedik része , ami azt jelenti, hogy csak egy a rajongók milliói közül, akik figyelem és élvezem a pillanatot.

A BTS nem csak a toplisták legnagyobb K-pop fellépése . Ők lettek a világ legnagyobb zenekara - teljes pont. Több album kiadása, minden típusú lemez megdöntése és 2020-ban ezekben az extrémporán élő közvetítésekben való megjelenés között a BTS feljutott a popsztárság zenitjébe. És ezt egy kudarcok által meghatározott évben tették meg, amikor a világ szünetet tartott, és mindenki küzdött a kapcsolatai fenntartásáért. Más hírességek megpróbálták kihasználni az idei kihívásokat; a legtöbb nem sikerült. (Emlékszel arra a sztárokkal teli „Képzeld el” videóra?) De a BTS kötelékei az ARMY nevű nemzetközi rajongótáborukhoz a pandémiában, a globális faji számításban és a világszerte zajló leállásokban mélyültek el. "Van, amikor még mindig elképedek minden elképzelhetetlen dologtól, ami történik"Suga később elmondja az IDŐT. - De azt kérdezem magamtól: Ki fogja ezt megtenni, ha nem mi?

Mok Jung Időre nézett
Ma a K-pop több milliárd dolláros üzlet, de évtizedek óta a zenei világ kapuőrei - a nyugati rádiómágnások, a sajtóorgánumok és a számgödrözők - újdonságként kezelték. A BTS eléri a hagyományos K-pop várt magas hangjait: éles ruhák, éles koreográfia és káprázatos videók. De a szupersztár meglepő szintű őszinteséggel ragyogott a kemény munkával kapcsolatban. A BTS megfelel a Top 40 hitelességének korszakának követelményeinek anélkül, hogy feláldozná a fényességet, amely a K-popot kulturális erõvé tette. Nem árt, ha dalaik ellenállhatatlanok: csiszolt édességek, amelyek sűrűek a horgokkal, és kényelmesen ülnek bármelyik mainstream lejátszási listán.

A BTS nem az első koreai cselekedet, amely megalapozza a nyugati nyugdíjat, mégis a mai túlzott sikerük jelzi a rajongás belső működésének és a zene fogyasztásának változását. A BTS egy esettanulmány a zeneipar dominanciájához az emberi kapcsolaton keresztül, a kiadóik kiadásától kezdve a 7,5 milliárd dolláros IPO-értékelésig, a rajongók inspirálásáig, hogy egymillió dolláros adományukat a Black Lives Matter -nek adják. Miután Suga elsajátítja a gitárt, nem sok marad hátra számukra, hogy meghódítsák őket.
10/10
JYJ.3 2021 jan. 01. - 16:01:15 10/10
(119675/120438)
https://youtu.be/YIs8t3ro9Fw

A szilveszteri BH Családi koncert éjféli ajándéka Szöul városának.
A saját fényesen világító drónjaikkal beborították az eget, és gyönyörű látványterv alapján mozogtak a drónok.

Mivel a Fehér disznó éve van a kínai horoszkóp szerint, így azt is megjelenítették.
Nem csak gyönyörű, de nem káros a környezetre, mint a tűzijáték.
Ezután folytatódott az online koncert.
10/10
JYJ.3 2021 jan. 01. - 15:36:12 10/10
(119674/120438)
https://youtu.be/49qk_V6uW-M

Új évi köszöntő googlés magyar felirattal.
Jól érhető.
10/10
JYJ.3 2020 dec. 31. - 18:57:53 10/10
(119673/120438)
Namjon szavai:

"Az ég mindig okot ad az életre.."
10/10
JYJ.3 2020 dec. 31. - 18:55:23 10/10
(119672/120438)
Hadsereg: Az utolsó állomás, amelyet decembernek hívtak. A 2020-as életvonat, amely minden eddiginél nagyobb nehézségekkel haladt, belép az utolsó december nevű állomásra. Ebben az utolsó megállóban a Boldogságvonat nevű vonat a 2021+ felé tart..

Suga visszatért, de még nem táncolhat. Ma a fenti vigasztaló szavakat mondta.
10/10
JYJ.3 2020 dec. 31. - 18:45:31 10/10
(119671/120438)

Ady Endre: Boldog új évet

Ezúttal sírva, szépen
Forgok meg lelkemnek régi Gyermekes életében:
Boldog új évet kivánok.

Boldog új évet kivánok,
Mindenki tovább bírja
E rettenetet,
E szamárságot,
Mint szegény, mint bírom én, én, Gyönyörködve,
Óh, én szegény
Lelki kémény.
Boldog új évet kivánok.

Ontom a füstjét
A szavaimnak,
Pólyálva és idegesen,
Be messze ringnak
Az én régi terveim,
Az én régi társaim is
De messze vannak,
Boldog új évet kivánok.

Új év Istene, tarts meg
Magamnak
S tarts meg mindenkit
A réginek,
Ha lehet:
Boldog új évet kívánok.
10/10
JYJ.3 2020 dec. 31. - 12:29:38 10/10
(119670/120438)
https://youtu.be/30KbIStuVLE

Boldog "fehér tehén" új évet!
10/10
JYJ.3 2020 dec. 30. - 18:46:35 10/10
(119669/120438)
Taehyungot az armyk még az űrszondákon is köszöntik.
10/10
JYJ.3 2020 dec. 29. - 18:56:13 10/10
(119668/120438)
A BTS ’V hatalmas Burj Khalifa tisztelgéssel veszi át Dubajt 25. születésnapján! 👨‍🎤💥🇪🇭🎥🗼🔥👑💜


A #BTS # 소년단 s #V ma átvette Dubajt, rajongók ezrei fordultak meg a COVID-19 ellenére, hogy látványos LED-show-ját láthassa Burj Khalifa homlokzatán születésnapja alkalmából, holnap, december 30-án, amely már ma is Korea.
Kim Taehyung kínai székhelyű rajongói klubja Twitter-bejegyzésében megerősítette a hatalmas ajándékot. „Hosszú alkalmazás, véglegesítés, áttekintés és módosítás után - Taehyung globális hírnevének, befolyásának és pozitív személyes arculatának köszönhetően - nagy megtiszteltetés számunkra, hogy lehetőséget kaptunk arra, hogy a világ első K-Pop egyéni művészeként a Burj Khalifára nyomtassunk lenyűgöző háromperces hang- és fényelőadással ”- írta a Twitteren Kína Baidu Vbar.

A különleges fény- és hangbemutatót egy vízi show kísérte a dubai szökőkúton, amely a művész teljes egészében angol nyelven előadott Winter Bear pop-rock balladájára hangolva lendült.
"A Burj Khalifa hang- és fényműsorával, V saját alkotta" Téli medve "kíséretében, a táncos fény show-t teljesen koreografálják és a téli medvéhez igazítják" - magyarázta a rajongótábor a közösségi médiában tett nyilatkozatában.
A három perces születésnapi műsor ma, december 29-én 18 óra 50 perckor kezdődött.

https://twitter.com/i/status/1343935701776265221
10/10
JYJ.3 2020 dec. 29. - 18:48:19 10/10
(119667/120438)
Boldog szülinapot Taehyung!
10/10
JYJ.3 2020 dec. 29. - 18:32:49 10/10
(119666/120438)

A KST december 29-én az SM Entertainment bejelentette, hogy közös koncertet rendeznek az összes művészükkel.

Bejelentették, hogy az „SM TOWN LIVE” koncertet ingyen sugározzák, hogy világszerte minden rajongó élvezhesse. Idén a koncertet online tartják a különböző SM Entertainment énekesek, például Kangta , TVXQ , Super Junior , Girls 'Generation ( Taeyeon ), SHINee ( Taemin ), EXO ( Baekhyun, Kai ), Red Velvet , NCT ( és az összes alegység), a SuperM és az aespa .

https://www.allkpop.com/article/2020/12/netizens-cant-believe-that-sm-entertainments-concert-is-free-after-seeing-the-amazing-artist-lineup

a koncertet különböző platformokon közvetítik, többek között a Vlive , a Beyond Live , a YouTube , a Twitter , a Facebook , a Tik Tok és a KNTV
10/10
JYJ.3 2020 dec. 29. - 13:48:58 10/10
(119665/120438)
Drámai fotók a Horvátországban ma délután pusztító földrengésről (Petrinja, Sisak, Moscenica térsége)!

Remélem ebben a zűrös időben személyi sérülés nem történt, bár kicsi az esélye.
Nagyon sajnálom..
10/10
Éva Vidéki 2020 dec. 26. - 15:41:15 10/10
(119664/120438)
Békés boldog karácsonyt!
10/10
JYJ.3 2020 dec. 26. - 13:43:40 10/10
(119663/120438)

Kínai rajongói bázisának ajándékaként a BTS V történelmileg a világ legmagasabb épületévé válik az „első bálvány, egyedi reklámmal a Burj Khalifán”.

Decemberi, egy hónap, amely Armys előre évente tanú leginkább egyedi és extravagáns Birthday projektek BTS V ő fanbases születésnapjára! Bár az összes BTS tagjai kaptak egy elég pazar ajándékok a rajongóktól az évek során, V kínai rajongótábora @KIMTAEHYUNGBAR_ jelentése köztudott, hogy tud egy mérföldet meghaladni a legegyedibb és "első nemében" születésnapi projektekkel! A rajongói bázis idén felülmúlta magát Burj Khalifa, a világ egyik legmagasabb épülete, amely összesen nyolc világrekordot tart!

Csaknem 68 ezer dollár kell egy felhőkarcoló 3 perces megjelenítéséhez, és a V " Első bálvány egyedi hirdetéssel a Burj Khalifán " elkészítéséhez a rajongói bázis összesen 7 millió rmb-t (1 millió USD) gyűjtött össze mindössze 80 nap alatt, egy alap világrekordot emel , mindezt V születésnapjára, amely a világ minden táján felrobbantotta a fejét, mivel ez a nagyszerű projekt a " Water Fountain show " -t is magában foglalja a "téli medve" háttérzeneként, egy iskola! és még sok más ilyen jellegű pazar projekt.

Az elmúlt órákban a Burj Khalifa iránti érdeklődés drasztikusan megnőtt a lakosság körében, a V-hez kapcsolódó keresések nagy mennyiségével és a twitteren figyeltek fel.

V rajongói bázisai folyamatosan emelik azt a lécet, hogy minden évben ilyen mamut skálán mutassák be szerelmüket a bálvány számára, ez mindig az elkényeztetés és félelem édes kínzása, miután tanúi voltak, hogy minden évben túlteszik magukat. Ilyen a „tehetséggondozó V.” hatása, amely rajongóit egyenlő mértékben szereti.
10/10
JYJ.3 2020 dec. 25. - 16:56:50 10/10
(119662/120438)
https://youtu.be/rSwwqcn4g1Y
Jimin, aki elhozta a karácsonyt.
Magyar felirattal.
10/10
JYJ.3 2020 dec. 25. - 09:54:41 10/10
(119661/120438)
Ady Endre - Karácsony (Szabó Gyula)

https://youtu.be/BJBFYZ2c6V0
10/10
JYJ.3 2020 dec. 24. - 12:57:31 10/10
(119660/120438)
https://btsblog.ibighit.com/m/407

Karácsonyi szerelem (2020)

Karácsony szeretlek te
vagy az egyetlen

Ó vártam ezt a karácsony napját,
a szívem már ezen a fehér utcán van
Tegnap este álmomban hó hullott
Te egész nap a takaróban vártál
Karácsony szeretlek
fehér, mint a hó
sobok sobok jössz le a napomra

Karácsony szeretlek
Ó te vagy az egyetlen, remélem, hogy
örökké ma lesz

Karácsonyi szerelem
karácsonyi szerelem

Maradj sokáig
a szívemben

Szerelem karácsony
karácsony Szerelem
várt
Ma karácsony van

Futok, amilyen keményen csak
tudok, úgy érzem, mintha az égen repülnék a felhők felett, mint odaát egy gyerek.
Ha valaki rám hallgat
, megállítaná az ilyen időt?

Karácsony szeretlek
fehér, mint a hó
sobok sobok jössz le a napomra

Karácsony szeretlek
Ó te vagy az egyetlen, remélem, hogy
örökké ma lesz

Valójában attól tartok, hogy elmész, mert a
mai nap rövid, marad-e nálam tovább,
aki várt
rád

Karácsony szeretlek
fehér, mint a hó
sobok sobok jössz le a napomra

Karácsony szeretlek
Ó te vagy az egyetlen, remélem, hogy
örökké ma lesz

Karácsonyi szerelem
karácsonyi szerelem
Sokáig
a szívemben maradsz

Szerelem karácsony
karácsony Szerelem
várt
Ma karácsony van

Üdvözlet mindenkinek, itt Jimin.
Kaptál egy jó karácsonyi ajándékot?
Nagyon szerettem volna hallani rólad, de szerencsére nagyon-nagyon boldog vagyok, hogy ezt megtehetem.
Azért jöttem ide, hogy hirtelen meghallottam ezt a fényes dalt ebben a nehéz helyzetben,

Azért jöttem ide, mert el akartam mondani egy kicsit az okról. Amint a dal tartalmából látható

Ez a dal egy olyan jelenet, ahol a kedvenc hóm kiesik gyermekkori emlékeimből.

Az érzéseimmel énekelek, amikor először láttam őket.

Ahogy felnövünk, úgy tűnik, nagyon hiányzik a gyermekkorunk.

Akár most ez a helyzet, akár nem,

Azt hittem, vissza akarok térni abba az időbe.
A felelősségtudat valamiért, ahogy növekszik,

Ez a felelősség éretté tesz minket

Arra gondoltam, hogy ettől talán kissé elrejtjük az érzelmeinket.

De még mindig azt gondolom, hogy vannak ilyen érzéseink.

Tehát legalább egyszer gyerekes, de mi lenne, ha kifejezné ezt az érzést?

Úgy gondoltam, jó lenne, ha ma lenne az a nap.

Mindannyian méltók vagytok a szeretetre.

Tehát, még ha kissé félénk is, mint a szokásos kifejezés

Remélem, lesz olyan helyzet, amikor mindenki együtt élvezheti.

Ez egy olyan dal, amely messze elmarad a grandiózusan írtaktól,

Reméltem, hogy mindannyian boldog emberek leszel, és egy kívánsággal megnehezítettem.

Remélem, hogy visszatérhetek a régi időkbe, amelyekre mindenki egy darabig emlékszik a dal meghallgatása után.
10/10
JYJ.3 2020 dec. 24. - 11:54:50 10/10
(119659/120438)
Boldog Karácsonyt!

https://youtu.be/B-FbzaW0aXo