10/10
Jyj3 2013 jún. 24. - 19:47:14 10/10
(938/120438)
.-
10/10
Jyj3 2013 jún. 24. - 19:44:31 10/10
(937/120438)
képek..
10/10
döncimama 2013 jún. 24. - 19:12:14 10/10
(936/120438)
Én ezt nem értem, megint fordítja valaki a Brilliant Legacy-t.
Nekem megvan a kész felirat.
A Miorry Fansub-on is fordítja Cintia, erre most elkezdte más is.
Elismerem, tényleg jó sorozat, de minek ennyiszer lefordítani.
Az I do,I do-t is már láttam egy jó ideje, de azt is még fordítja valaki, pedig annak a felirata hozzáférhetõ.
A School2013-at is két csapat fordítja egyszerre. Csupa felesleges munka.
10/10
Jyj3 2013 jún. 24. - 19:11:10 10/10
(935/120438)
Nincsenek képeid a filmbõl?
10/10
döncimama 2013 jún. 24. - 18:56:10 10/10
(934/120438)
És egy különleges mosolya is! Fõleg amikor éppppp csak mosolyog, olyan aranyos. Annyira passzoltak azzal helyes kis színésznõvel! Rendkívül élvezetes volt! Amikor legelõször találkoztak, hát az egyenesen csúcs volt!
10/10
szakire 2013 jún. 24. - 18:47:10 10/10
(933/120438)
Nekem is nagyon tetszett Jin Wook a filmben, olyan igazi férfias pasi. Az arcának játéka pedig igazán lenyûgözõ volt. Beszéltük Lilivel, hogy a fotók igen csak egyediek, de a kamera viszont kimondottan szereti. Összesen 2 fotót tudtam lementeni, de itt sem közelíti meg a filmben lévõ kinézetét.
Aztán meg Neki is van egy nézése!!!! Wawwww!
Akár csak Joo Wonnak!
10/10
szakire 2013 jún. 24. - 18:35:01 10/10 Előzmény maggi99
(932/120438)
Sziasztok!
Magginak a reggelihez: ilyenkor szoktam elindulni a buszomhoz, de még visszanéztem és integettem. Õ ráér. :))))
10/10
Jyj3 2013 jún. 24. - 18:16:27 10/10
(931/120438)
10/10
Jyj3 2013 jún. 24. - 17:46:34 10/10
(930/120438)
Most már tudom, hogy van még sok beszélni Bae Yong Joon, amelyek relevánsak lehetnek a Kim Hyun Joong karrierje élet, de én fenntartjuk, hogy a következõ alkalommal, hogy én idõm ásni tovább Yong Joon történelem tények és biztosan tudunk tanulni valamit a legenda magát. Azt hiszem, ez a fickó egy érdekes történet mögött azokban az években, mielõtt elérte a jelenlegi állapotát.

Õ egy ilyen csodálatos ember, hogy engem néhány következtetés, hogy miért a rajongók soha nem hagyta el, és még mindig szeretem õt, hogy ebben az idõben. Van egy csomó, hogy írjak hasonlóságokat és bonyolult a mentor és pártfogoltja, hogy látom a Bae Yong Joon, mint a mentor és Kim Hyun Joong a pártfogoltja.

Lehet, hogy nem az a fajta ventilátor Bae Yong Joon annyira vagyok, hogy Kim Hyun Joong, de van egy nagy tiszteletben és tisztelet Yong Joon, mint az elsõ kedvenc koreai színész, hogy sosem fogom elfelejteni. Van egy kívánságom, hogy õket együtt is csak egy dráma, hogy ábrázolja szerepeket, mint a cikk címe King and Prince, azt hiszem, nagyon alkalmas mind a ketten Bae Yong Joon és Kim Hyun Joong! Én át az ujjaimat, hogy!

Már két éve, hogy Kim Hyun Joong költözött be KeyEast és a partnerség a két már hatékonynak bizonyult, mint lánc a siker megmutatta az érték a kemény munka közös, meghatározása és elkötelezettsége Hyun Joong igazolja magát méltó a rajongók szeretete és támogatása .

Számomra ez a két ember egyaránt õszinte szívvel, alkalmasak arra, hogy a szeretet, hogy mások, és képes fogadni ugyanazt a szeretetet mégis alázatos maradjon, mint eddig, az mindig a király és a herceg a szívemben ....

LazerKim
10/10
Jyj3 2013 jún. 24. - 17:35:36 10/10
(929/120438)
Aztán miután év telt el 2010-ben, egy anime készült elõ Japánban ugyanazon a dráma Winter Sonata. Volt valami esküvõ jelenik a vége része a dráma, amely nem szerepelt az eredeti telken. Olyan volt, mint egy találkozás az eredeti szereposztás, kivéve hiányában a második vezetõ színész, aki elhunyt. Legnagyobb meglepetésemre, Choi Ji Won megöregedett, de Bae Yong Joon még fiatalabbnak látszott látta az eredeti Winter Sonata forgatták 2002-ben, ezért volt nyolc év után, hogy a szereposztás jött a találkozás. Bae Yong Joon mindig úgy néz ki a fiatal, friss és virágzó után is a 2007-es baleset volt a forgatás során a legenda.

Bae Yong Joon egyik legszexisebb koreai színész még kora 40yrs öreg, a srác rendelkeznek erõs szexepil, és gyilkos mosoly is, hogy minden nõ, csak olvad le lemondani! Õ nagyon szép kétségtelenül azokkal cég jól fejlett izomzat tükrözi teljes férfiasság, a meggyõzõ elbûvölõ személyisége és az õ kiváló tehetség, mint egy színész, nem tudok segíteni, de sajnálom, hogy el kellett távol maradnak a lime fényt baleset miatt.

Azt hiszem, Yong Joon nem volt hajlandó elhagyni a színészi karrierjét, hogy nem volt más választása vissza az idõben találkozott a baleset, mert szenvedélyes volt az õ színészi karrierjét. Õ még eddig a legjobban fizetett koreai színész, hogy egy veterán, és valóban jó színész. Most õ osztja, amit kapott a termelõ az új mûvészek, építette a cég, hogy a vonat, a võlegény és elõsegíti a mûvészek az új generáció. És az egyik közülük Kim Hyun Joong. Lehet, hogy nem szerzett az elsõ lépés képzést KeyEast de Hyun Joong jól támogatott felszerelt az kell, hogy a legjobbat hozza ki benne, mint egy mûvész, újító, hogy a jelenlegi generáció.
10/10
Jyj3 2013 jún. 24. - 17:32:55 10/10
(928/120438)
Mivel a frissítések a Hyun Joong nem foglalt, ezért újra néztem Winter Sonata, amely lehet az oka én is emlékeztetett, hogy ez már egy ideje, mivel az utolsó cikket írtam Yong Joon. Az új rajongók, akik esetleg nem látták ezt Winter Sonata még, ez egy must see dráma, ez egy szép történet végtelen elsõ szerelem, leírja a tartós fájdalom és az öröm a feltétel nélküli szeretet, így nézd meg azt hiszem, még a internet és a DVD-k is elérhetõ világszerte. Ez egy dráma egy nem szabad kihagyni, mert ez az elsõ koreai dráma, amit valaha is megjelent a globális piacon, és megjelölte a kiváló bevételi eredmények minden idõk tekintetében koreai dráma kívül értékesítik Koreában.

Winter Sonata egy nehéz dráma elejétõl a végéig, amely megérinti a szíved, és miután láttam, hogy több mint egy tucat alkalommal, még mindig sírok, néhány megható jelenetek! Egyszer kezembe került néhány videoklipeket a kulisszák mögé a Winter Sonata és azon kapom magam, nevetve, miközben nézi meg! Ez Bae Yong Joon, hogy én nevetek, mert annyira vidám, vicces, a forgatás során, és játszik vicceket az öntvények és a botok! Õ lesz NG, és minden alkalommal, amikor nem õ nevetett magában, hogy velem nevetni is! Igazából látom Hyun Joong benne ebben az forgatás, aki egyben játékos!

De én annyira lenyûgözte a színfalak Yong Joon kell sírni, anélkül, hogy hamis, és valódi könnyek hullanak a szemét. Õ majd hagyta, hogy a közönség úgy érzi, a szívét, a fájdalom, az érzelem, és azt hiszem, õ nagyon jól, hogy elfog a közönség szívét. Becsületes volt egy ember, mint õ maga, ez a legnehezebb dolog, és õ idõt vesz igénybe egyszerûen hallgatja a zenét tenné õt sírni. Õ nagyon hatékony belsõvé a karakter szerepét õ játszik a dráma. Õ sírt sokszor ebben a drámában. Valójában Choi Ji Won a vezetõ nõi egy nagyon jó színésznõ is, de nem volt Bae Yong Joon, aki megérinti a szívem ebben a drámában.
10/10
Jyj3 2013 jún. 24. - 17:32:05 10/10
(927/120438)
A mentor olyasvalaki akit Hyun Joong felnéz, nem feltétlenül az õ példaképe ugyan Bae Yong Joon van, hogy a nagy kaliberû, hogy egy példakép, bárki és Hyun Joong valószínûleg látni, mint olyat. Hyun Joong lehet egy független gondolkodású ember, de õ nagyra az õ mentora. Yong Joon egy ilyen befolyásos ember mérlegeli a tapasztalat, hogy a legenda az iparágban, és azt mondanám, Hyun Joong valóban úgy döntött, a legjobb ember, hogy legyen a mentora. Míg Hyun Joong a szerzõdés alapján a KeyEast, pihenés biztosítására, hogy legyen jó kezekben van, és jól irányított.

Egy másik talk show, Hyun Joong megkérdezték õ kövesse a lábnyomait a fõnöke. Aztán azt mondta: "Nem tudom elviselni, hogy itthon túl hosszú, hogy edények és tanulás tea, mint hyung (bátyja) is csinál, azt kell, hogy menjen el éjszaka!" A harsogó nevetés követte! Hyun Joong még fiatal, szereti az aktív életet focizni, ha nem mûködik. Tudom, hogy nagyon keveset Bae Yong Joon, így nem tudom megmondani, hogy mi az õ tevékenysége, amikor még az ugyanolyan korú, mint Hyun Joong, de fogok kutatás ezeket az adatokat!

Most rájöttem, én már nézni szinte az összes drámái Yong Joon valójában van egy gyûjtemény a dráma DVD-k és a filmek 2004 óta. És ha elfogy a drámák nézni, megyek vissza nézni Winter Sonata vagy BOF, ez a két drámák a kedvenceim, de alig ismerem Bae Yong Joon. Én is láttam õt személyesen vissza 2010-ben, de soha nem keres rá, hogy megtudja, ki a srác. Kivéve most, hogy õ az a személy, legközelebb Hyun Joong, hogy képes voltam olvasni róla! Örültem, amikor tudtam, hogy Hyun Joong költözött be KeyEast óta Yong Joon a nagy állomány tulajdonosa a társaság!
10/10
Jyj3 2013 jún. 24. - 17:31:14 10/10
(926/120438)
Olvastam néhány írás felemel ami megragadta a figyelmemet vonatkozó Yon Sama tapasztalata a helyi közösség showbiznisz kapcsolatos média pletykák az õ személyes kapcsolata más celeb, ami kiderült, hogy nem igaz. Azóta Yong Joon távol maradnak a média beszél magánéletérõl különösen a személyes kapcsolatot. Bár Hyun Joong megerõsítette, hogy a fõnöke valóban maradt egy-és kötött minden kapcsolatot.

Ahogy Hyun Joong költözött be KeyEast 2010-ben a média észrevette a mozgalmas tevékenység és hatékony promóciós Hyun Joong amióta beköltözött, és bebizonyította, óriási nyereség a népszerûsége növelése. Idõszakban Hyun Joong-ben támogatása debütáló albuma, volt sok esélye, hogy TV guesting a varieté és a talk-show. Mindezen TV megjelenése Hyun Joong mindig kérdezték, Bae Yong Joon, hogy a legközelebbi ember, mint a nagy testvér és mentora. Úgy tûnik számomra, hogy még a közös mûvészek Yong Joon hiányzott neki, és Hyun Joong kiderül, hogy a hozzáférés milyen BYJ csinál!

Az egyik talk show, ahol Hyun Joong vendégszerepelt a show host tudtak beszélni Yong Joong telefonon keresztül folt, hogy a többi vendég a show nagy izgalommal hallani Yong Joon, azt kérdezték, személyes véleményét Hyun Joong, mint egy mûvész, és Yong Joon azt mondta, hogy szeret Hyun Joong nem csak õ egy kemény munkás, hanem udvarias és szerény, hogy miért nem csak õ, hanem mindenki más kedveli. Természetesen Hyun Joong hízelgett jön a fõnöke bókot, és természetesen arról az igazságot, ami nyilvánvaló, hogy mindenki más.
10/10
Jyj3 2013 jún. 24. - 17:29:50 10/10
(925/120438)
Bae Yong Joon ismert, hogy az egyik leggazdagabb ember Koreában a legnagyobb szíve a kevésbé szerencsés. Õ már aktívan részt vesz a jótékonysági szervezetekkel haza, sõt, Japánban, mint a második hazájában. Õ továbbra is szerény annak ellenére, hogy sok sikert a globális üzleti arénában. Mint Kim Hyun Joong, a fõnök is az étteremben üzleti, az egyetlen különbség az, hogy milyen típusú étterem, ahol Yong Joon épített finom vacsorára kávézók és kezdett merészkednek a globális marketing. A Gorilla a konyhában szól az egészséges táplálkozás, az alacsony só-, alacsony zsírtartalmú, stb, már elágazó Japánban és az Egyesült Államokban.

Eltekintve KeyEast amely része a showbiznisz ipar és a globális terjeszkedés vendéglátói tevékenység, semmit sem tudok többet, de talán ha a kutatás tovább Azt hiszem, többet szeretne megtudni Yong Joon üzleti törekvés!
10/10
Jyj3 2013 jún. 24. - 17:28:22 10/10
(924/120438)
Yong Joon egy nagyon jó színész, miután aktív hivatása a 90-es 2007-ig, amikor sajnos találkozott baleset forgatása A legenda utolsó drámája, amit valaha is szerepelt. Azt hiszem, ez volt a baleset, hogy a vezetõ számára, hogy egy másik utat az iparban, de meglepõ módon a rajongók kiket elhívott a családját, hû maradt hozzá az évek során, még õ már nem aktív, a lime fény. A baleset után, a következõ dolog, amit olvastam róla az volt, hogy õ írt egy könyvet Beauty of Korea, hogy beszél a koreai hagyomány és a kultúra, amely része volt a koreai turizmus.

Tanult fényképezés, sõt a mûvészet a kerámia. Annyira hihetetlen, hogy tudja, egy srác az õ természetes kaliberû, hogy egy legendás színész, muliti oda és kétségkívül csinos úgy dönt, hogy lesz az alacsony profilú, ahol õ volt a lime fényt, és mégis már kapott szeretetet sok ember. Õ igen tiszteletre méltó között a koreai mûvész valaha létezett, azt mondanám. Ennyi év õ tartotta a jó hírnevét, és változatlan maradt. Bae Yong Joon ismert szerénysége, szerény, nagylelkû, karitatív és mindig udvarias akárki is találkozik a legkisebb állampolgár a társadalom az elit.
10/10
Jyj3 2013 jún. 24. - 17:26:20 10/10
(923/120438)
Most Bae Joong Joon és KHJ kapcsolatáról másolok googléval

Kim Hyun Joong ... [cikk] King and Prince
Készítette: LazerKim a két Hallyu Stars látod a fenti képen számomra a király és a herceg a szívemben mind ihletett emberek millióinak szerte a világon. Már egy ideje nem az utolsó alkalom, írtam Bae Yong Joon, és hiszem, hogy ezt a lehetõséget, hogy írjak a két Bae Yong Joon a király és Kim Hyun Joong a herceg, és hogyan kapcsolatot egymással, mint azok szán a egy részét a siker. Sok Hyun Joong új rajongókat nem tudom, ki Bae Yong Joon, így idõrõl idõre szeretnék írni róla, mint az egyik legközelebbi személy Kim Hyun Joong, mint a fõnöke és mentora. Sok Bae Yong Joong rajongók is néma támogatói Kim Hyun Joong.

Egy rövidebb, Bae Yong Joon úttörõ Hallyu csillag, aki hozta koreai dráma, hogy a globális piacon, és az elsõ az volt fenomenális dráma Winter Sonata, hogy õ játszotta a fõszerepet. Bae Yong Joon szert hatalmas figyelmet az egész világot ez a dráma különösen Japánban, hogy azt is mondta, a japán kormány elfogadta Bae Yong Joon, és õ kapta a címet Yon Sama jelenti a legnagyobb japán nemesi címet az õ japán rajongók. Õ is a nagy állomány tulajdonosa KeyEast mint Hyun Joong cég ügynöke. Yong Joon, mint egy színész, egy legenda a showbiznisz ipar és a szerzett több jár díjat az õ több, mint érdemes, hogy egy minden idõk kedvenc színész minden koreaiak és a japánok közösség.

Bae Yong Joon ünnepelte 40. születésnapját múlt Aug.29 és az õ korában valóban tanúsított agglegény, aki marad, nem kötött, amíg ebben az idõben! Õ volt az elsõ kedvenc koreai színész, õ volt az, aki bevezette koreai drámák nekem, aztán, ha nem neki kellett volna nem ismert, hogy létezik Kim Hyun Joong. Majd talán nem itt írsz! Láttam a legtöbb Yong Joon drámák 2004, de soha nem volt a lehetõséget keresni, és kövesse õt.
10/10
Jyj3 2013 jún. 24. - 17:19:09 10/10
(922/120438)
Jó ötletet küldött nekem valaki..

Van egy film, amiben KHJ is szerepel, mint a fõszereplõ zenekar rivális zenekarának a tagja, tehát, lehet, hogy csak néha szerepel, csak az együttesben. Azért érdemes lenne megnézni, ráadásul magyar felirat is van hozzá.
Ez a film a "Shut Up Flower Boy Band", 2012-es, 16 részes.

http://d.o.r.a.m.a.x264.com/9892/shut-up-flower-boy-band/

http://a.s.i.a.n.m.e.d.i.a.w.i.k.i.com/Shut_Up_Flower_Boy_Band

feliratok:
http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic_115241.htm

Nagyon köszönjük az ötletet, én már töltöm is le, a felirat valóba ott van...
Pontokat -tudjátok-- kiszedni)))
10/10
Jyj3 2013 jún. 24. - 17:13:53 10/10
(921/120438)
Ezek a képek nekem sem jönnek be, de sztem pont a sokoldalúságát is ki lehet vele fejezni.
10/10
döncimama 2013 jún. 24. - 15:35:47 10/10
(920/120438)
Az elsõ képen ott van: Lee Jin-wook’s summer magazine spreads.
Olyan cuki ez a pasi, ha megnézed a filmet, neked is ez lesz a véleményed, tuti.
A stylelist-ét kupán kellene vágni.
10/10
döncimama 2013 jún. 24. - 15:33:04 10/10
(919/120438)
Nálunk egyenlõre csak sötét van és fúj a szél.
A Nine:Nine Time travels fõszereplõje ez a srác, remek pasi, remek szereppel.
Nem is értem, hogy lehet róla ilyen gagyi képeket csinálni.