10/10
JYJ.3 2019 nov. 06. - 18:34:09 10/10
(118238/120438)
10/10
JYJ.3 2019 nov. 06. - 18:33:14 10/10
(118237/120438)
Hacsak nem egy béranyától, különben az anya nem fogja elengedni Jaet.))))
De butaság is amit mondott, igaz többféle fordításban olvastam, de a lényeg ez.
És hol van még a 30 as évek közepe? 32 éves.. Ráér még a gyerekkel, hisz állandóan utazik, még a macskákat is más neveli.
Mindig vmi semmit mond, az most is jobb lett volna..)))

Jaejoong kijelenti, hogy nem akar feleséget csak akar lenni gyerekekkel

Jaejoong meglepő nyilatkozatot tett gyermekeket akarni, és vele ösztönözte, hogy több koreai hírportálon is megjelenjen.

A népszerű csillag megjelent a 'Do You Eat?' Legutóbbi adásán. ahol a mindennapi életéről és gondolatairól beszélt. Beszélt arról, hogy magányos az, hogy solo művészként reklámozza magát, és egész életében szórakoztató karriert folytat.

Amikor megkérdezték, mikor megy randevúba, Jaejoong kijelentette: "Őszintén szólva, nagyon akarok gyerekeket. Most, hogy a 30-as évek közepén vagyok, olyan dolgokra gondolok, amelyeket korábban nem tettem. Láttam, hogy a testvérem játszik a gyerekekkel, és ő azt mondta nekem, hogy legyenek is olyanok, hogy ott van olyan boldogság, amelyet még nem tapasztaltok meg. "



10/10
JYJ.3 2019 nov. 05. - 13:36:59 10/10
(118236/120438)

JaeJoong első megjelenése egy japán egyetemi fesztiválon: "Mindannyian fiatal vagy, ugye?" + Japán Netizens reagál ????

November 2-án a JaeJoong különleges vendégszeretettel vett részt a divatbemutatón az Aoyama Gakuin Egyetemi Fesztiválon, a Tokióban, Omotesandoban. Azt mondta a közönségnek: "Olyan fiatal vagy, ugye?" Azt mondta, hogy kb. 10 évvel ezelőtt élt az egyetem közelében. "Hiányzik. Abban az időben nem értettem japánul, és különféle emberekkel beszélgettem az ac- bevásárló üzletben japánul tanulni."

Ezen a napon JaeJoong 2 dalt énekelt - a Future Forecast és a Forget Me Not című borítólemezéből.

Japán netizens reakciók:

1. [+ 5477, -97] Noha Japán és Korea közötti kapcsolat bonyolult, azt hiszem, csodálatos ember és szereti Japánt.

2. [+ 3968, -94] Te is fiatal vagy

3. [+ 2225, -89] Szeretném, ha megjelenne a 'Száz millió ember számára feltett kérdés'. és ismét a „Ladder's Journey”. Jó móka és érdekes az alkohollal szembeni ellenállása

4. [+ 1093, -35] Úgy gondolom, hogy Japán és Korea közötti romló kapcsolat miatt a japánok számára nehéz munka Japánban, ám JaeJoong aktív, és szereti Japánt. Folyékonyan beszél japánul, és beszélgetése érdekes. A hangja szintén remek.

5. [+ 1090, -41] Rajongói többnyire idős emberek. Érdekesnek találom. Remélem, hogy ezek a fiatalabb emberek lesznek a rajongói!

6. [+ 1082, -34] Nagyon jó énekelni. Folyékonyan beszél japánul, és nagyon sok bajával volt itt

7. [+ 996, -30] Annyira aranyos. Ami életben tartja, hogy ilyen szép munkát végezzen.

8. [+ 958, -29] ​​JaeJoong dalai igazán nagyok. Nagyon szépen köszönöm.

9. [+ 935, -30] A felosztás után támogattam a TVXQ 2 tagját, de JaeJoongot is szeretnék támogatni. . Nagyon jó énekelni, és ez tény.

10. [+ 927, -23] Melyik Hallyu csillag lehet híd Japán és Korea között? Csak JaeJoong tud. Mindig keményen dolgozott. Mutasson egy másik koreai csillagot, aki képes megtenni azt, amit JaeJoong csinál. A hangja csodálatos. Azt akarom, hogy tegyen meg mindent a bonyolult helyzetben.

Forrás: allkpop.com/…/jaejoongs-first-appearance-at-a-university-fe…

https://www.allkpop.com/article/2019/11/jaejoongs-first-appearance-at-a-university-festival-in-japan-you-are-all-young-arent-you-japanese-netizens-react?fbclid=IwAR1cDNk9PxDK7dTznjHVorSMaG78OonFr4dVFj7b5cnWYfQaooAz4O7Tviw
10/10
JYJ.3 2019 nov. 05. - 13:33:21 10/10
(118235/120438)
Elektromos kis járgánnyal is közlekedik.
10/10
JYJ.3 2019 nov. 05. - 13:32:44 10/10
(118234/120438)
Korábbi érdeklődésedre, hogy vajon megfizetik e a fiúkat: Ezt nem tudom, de az már kezd kiderülni, hogy saját lakása, háza mindegyiknek van. Ez volt tegnap a Twitteren. Junkok ebben az épület komplexumban lakik. Nagyon elegáns hely, és az ára is nagyon sok lehet.
És ilyen autója van, de nem tudom hány van ezen kívül.
Ezzel ütközött 2 napja,
10/10
JYJ.3 2019 nov. 04. - 18:43:58 10/10
(118233/120438)
https://www.facebook.com/forcassiopeia/videos/2753877247979494/

Sok sok év után ma Jae elénekelte a koreai SBS2 TV-ben a "Majd én megvédelek" c. dalt, a műsor közben. Ez egy hatalmas fordulat. Lehet hogy az SM-nél rosszul vannak? Elég nagy adó, szembe mert vele állni?
10/10
JYJ.3 2019 nov. 04. - 18:39:46 10/10
(118232/120438)
Nos kiderült, hogy Junook átlépte a záróvonalat, mert a sávjában szabálytalanul parkoltak autók.
Csak így tudott elhaladni. És akkor ütközött össze egy szembe jövő taxival.
Mivel nagyon lassan haladtak, csak a sárvédő vagy a lökhárító lett karcos.

"November 2-án volt egy cikk a BTS Jungkook vezetéséről és a taxival való kapcsolattartásról vezetés közben. Ez aggasztotta a rajongókat, és úgy tűnt, hogy a cikk tartalma azt is állítja, hogy a Jungkook megsértette a súlyos közlekedési törvényt, és jelenleg vizsgálat alatt áll.
A BTS egy baleset tanúja. Mi az igazság az esetben?"
Ez nem a valós felvétel, de ugyan itt történt, és itt állt a busz akkor is.
Így írják a videó alatt.

https://www.youtube.com/watch?v=vfHPadmDCDo&feature=share&fbclid=IwAR1Y-b5JsQ1TV67hYCDU9__21CKbVp0HKIFUgc9-ZWPxjfSVgVq4TIrlPIs
Sajnos nem érteni, de kb 2 mp a helyszín, a többi beszéd, és más képek. Kivágtam a képet.
A videó alatt a kommentek miatt tettem ide.
10/10
JYJ.3 2019 nov. 04. - 18:21:47 10/10
(118231/120438)
10/10
JYJ.3 2019 nov. 04. - 13:09:48 10/10
(118230/120438)
Jaejoong 'Do You Eat' előnézete

Seo Hyo-rim: Van egy vámpír?
Jaejoong: Miért?
S: Miért nem öregszel?
JJ: öreg vagyok

Teljes https://t.co/cQMNp8dRGA

https://www.facebook.com/gmr.leekatrin/videos/3422182084488936/
10/10
JYJ.3 2019 nov. 04. - 08:40:55 10/10
(118229/120438)
Kiváló videó, amely megmutatja, hogy kik a világ legkeresettebb és legsikeresebb művészei az 1980-as évektől napjainkig!

https://twitter.com/bts__europe/status/1191019373298884608?s=12&fbclid=IwAR1JssAmgoPuSMoNX2Nz6ZkQLsDZDC6Cz69fJ1XVULeTOu9Jq1EA5GjOoOU
10/10
JYJ.3 2019 nov. 04. - 08:33:15 10/10
(118228/120438)
Talán nem adott elsőbbséget a taxinak, és koccantak. Azt vettem ki a többi hírből. De A Big Hit elrendezi ahogy látom, és az újságok sem írnak mindenfélét. Teljes hírzárlat van.A nyomozásra hivatkozva.

Megjelent a Big Hit Entertainment nyilatkozata a Jungkook autóbalesetről

A Big Hit Entertainment hivatalos nyilatkozatot tett közzé.
Miután a BTS vizsgálata alatt álló Jungkook a közúti közlekedési törvény megsértéséért és egy közlekedési baleset miatt bejelentést kapott , a Big Hit Entertainment hivatalos nyilatkozatot tett közzé a nyilvánosság számára. Az alábbiakban olvashatja a Big Hit Entertainment bejelentését.

"Üdvözlet. Ez a Big Hit Entertainment.

Ez egy nyilatkozat a BTS tagjának Jungkook közlekedési balesetéről.

Jelenleg nem adhatunk részleteket, mivel a rendőrség még nem fejezte be az ügyet. A

múlt héten, a járművezetése közben a Jungkook részt vett. a baleset miatt a hibát.

sem Jungkook sem az áldozat súlyosan megsérült.

Azonnal a baleset után, Jungkook elismerte, hogy megsértette a KRESZ végzett helyszíni kezelése és rendőrség nyilatkozatai szerint a tisztességes eljárás és a A zökkenőmentesen megkötött megállapodást kötöttem az áldozattal.

Elnézést kérünk az áldozat és az rajongók iránt, akiket ez aggódott. "
10/10
JYJ.3 2019 nov. 03. - 18:36:18 10/10
(118227/120438)
https://24.hu/szorakozas/2019/11/02/k-pop-del-korea-koreai-popzene-bts-beatles/?fbclid=IwAR1ZpZ98rLUFk9CMTH8-2oj4YscW9EQR_ESoXvJ8g8O3EBGeYwnWQZicAno

Olyan, mint a 60-as években a Beatlemania, csak ez koreai és kicsit műanyag.

"Elképesztően szigorú szerződések és a dalszövegeket többnyire nem is értő, milliós rajongótábor van egy olyan világ mögött, amiről az európai oldalak legtöbbször akkor írnak csak, ha annak valamelyik népszerű énekese öngyilkos lesz. A K-pop iparág lett a zenei világ Hollywoodja, ezért úgy döntöttünk, összefoglaljuk, mi is ez tulajdonképpen, illetve miért tud ennyi embert berántani a jelenség."

Nem kommentelem a cikket....
10/10
JYJ.3 2019 nov. 03. - 15:35:55 10/10
(118226/120438)
Ez a cikk érdekes lehet, de nem igazán jó a fordítása.
.
Kakao, hogy bezárja a szórakoztató oldalon található megjegyzések oldalt és a trend keresési feltételeket.

http://english.hani.co.kr/arti/english_edition/e_national/914870.html?fbclid=IwAR2MLNZguzbX9WlfAAWQzNCzyZzjtVV7yTiHB5h9uhEgI2p9J2F3e9kzGeQ

Kakao el akarja állítani a Daum portáljának szórakoztató híroldalának megjegyzéseit és letiltják az egyes személyekkel kapcsolatos keresési kifejezéseket. Fontos tényezõ ebben a döntésben az énekes / színész, Choi Jin-ri (Sulli színpadnév, 25 éves) közelmúltbeli halála, akit többször rosszindulatú hozzászólások sújtottak el. Kakao elmondta, hogy „a mellékhatások csökkentésére törekszik, amelyek a megjegyzések oldalon nyilvános fórum fórumként jelentkeznek”.
10/10
JYJ.3 2019 nov. 03. - 15:23:41 10/10
(118224/120438)
Google fordítás:
A „Transz-szibériai útmérők” követi Lee Sun Gyun, Kim Nam Gil, Lee Sang Yeob, Kim Min Sik és a Go Kyu Pil útját, miközben a Transz-Szibériai Vasút mentén haladnak, amely sok utazó bakancslistáján található. Mivel mind az öt férfi valódi barátok, a nézők izgatottan látják kémiai tulajdonságaikat ezen új fajta show-n keresztül.
A poszteren szerepel az öt barát, akik együtt vonaton pózol. Az utazásokra való felkészülésük során véletlenül öltözködnek és teljesen könnyedén bámulják a kamerát.

https://drakoric.com/trans-siberian-pathfinders-episode-02-subtitle-indonesia/
https://mydramalist.com/40293-trans-siberian-pathfinders
10/10
JYJ.3 2019 nov. 03. - 15:13:24 10/10
(118223/120438)
Óriási számok....

https://www.allkpop.com/article/2019/11/btss-boy-with-luv-becomes-groups-fourth-video-to-surpass-600-million-youtube-views?fbclid=IwAR0yIxJAKdJz7HmrlkofgO_HzVlUTNapNJOgMjTeXdmV50JsffUdKAi69ws
Az áprilisban kiadott videó a KST november 3-án, 18: 48-kor kb. 6:48 órakor elérte a 60
0 millió nézetet, ezzel a negyedik BTS zenei videóval, amely átadja a mérföldkövet a " DNS ", " Fire " és " Fake " után Szerelem . "

Jelenleg a "DNS" meghaladta a 800 millió nézetet, a "Tűz" és a "Hamis szerelem" meghaladta a 600 millió dollárt, a " Mic Drop ", " Idol ", " Dope " és a " Blood verejték és könnyek " 500 millió nézetet haladtak meg. , A " Save Me " meghaladta a 400 milliót, a " Not Today " és a " Boy In Luv ""meghaladta a 200 milliót, és a" Szükségem van U "," Veszély "," Csak egy nap "," Golyóálló vagyunk, Pt. A 2 , a " Run ", a Serendipity , a " Singularity " és a " No More Dream " meghaladta a 100 milliót.
10/10
JYJ.3 2019 nov. 02. - 18:07:06 10/10
(118222/120438)
Nézem az első, és talán az egyetlen koreai vígjátékot, amin nevetni is lehet.
Kim Nam Gil főszereplésével.
Fantasztikus ez a srác. Mindig jó színésznek tartottam, nem is csalódtam.
A katonaság után hónapokra elvonult, és miután lefogyott, és kipihente a két évet, forgatni kezdett. Nem láttam azt a sorit, de ezután megnézem.

http://www.koreandrama.org/deserving-of-the-name/ 2017.

Ő teszi érdekessé a sorit, pont úgy, mint anno a Sillát.
Ez egy hétköznapi történet is lehetne, de KNG annyi pluszt visz bele, és olyan természetességgel, hogy még azt is elhiszem neki, hogy 15 naplopót elver egymaga..
A színész gárda egyszerűen fantasztikus.
De sokukat alig lehet felismerni, annyira jók a sminkek, és olyanok is játszanak ebben a vígjátékban, akiket eddig csak komoly szerepekben láttam.
KNG nagyon csinos, jól áll neki a reverenda))))

https://www.koreandrama.org/the-fiery-priest/
10/10
JYJ.3 2019 nov. 02. - 17:15:57 10/10
(118221/120438)
Mekkora pénzek mozognak itt?
Csak röhögök itt magamban, egy feldolgozásért 2.7 millió dollár???
Akkor JHope mennyit keres vele? Igaz nagyon édes kis vicces zene, jópofa, szórakoztató, de nem egy nagy dallam..
Mindenesetre örülök a sikerének, nagyon szeretem ezt a fiút.

https://www.koreaboo.com/stories/bts-j-hope-praised-credited-original-rapper-chicken-noodle-soup/?fbclid=IwAR00I9yStTRKO3QyQ7fYQfm8MX6v2VRXQ5b2Nz3KmyJvKR6xhjRlv0gTm2Y


A BTS J-Hope elismerését fejezte ki amiatt, hogy hitelezte a „Chicken Tésztaleves” eredeti rapperjét
A J-Hope megmutatja mindenkinek, hogyan kell ezt valóban megtenni.

A zeneiparban a művészek számára nehéz lehet hitelt szerezni azért, hogy erőfeszítéseket tettek a zene készítésére.
BTS „s J-Hope gondoskodott arról, hogy nem volt a helyzet az eredeti rapper»Chicken Noodle Soup.«
bts j-remény
Mivel a dal mindig különleges helyet foglal el a szívében és táncosként formálta őt, J-Hope gondoskodott arról, hogy Biana Bonnie 2,7 millió dollárt kapjon neki a dal újjáépítéséhez.

A J-Hope verziójának népszerűségével, amely felhívta a figyelmet az eredetire, valamint a streamingből és más szolgáltatásokból származó pénzre, gondoskodott arról, hogy Bianca Bonnie megkapja a megérdemelt hitelt.

bts j-remény
Miután egyszer olyan helyzetben volt, hogy az emberek nem adták neki zenéjének a megérdemelt hitelt, J-Hope megértette annak fontosságát, hogy mindent megtegyen.
10/10
JYJ.3 2019 nov. 02. - 15:17:39 10/10
(118220/120438)

A JaeJoong Hallyu Ban ellenére kapja a legnépszerűbb külföldi művészek díját Kínában

Október 31-én a C-JeS Entertainment tájékoztatta: "Örömmel jelentjük be, hogy Kim JaeJoong Pekingben (Kína) tartott és a hivatalos Weibo közvetítésével megrendezett„ 2019 ázsiai dal-chart díj ”-án elnyerte a Legnépszerűbb külföldi művészek díját. Így trendszerű haladást mutat Ázsia-szerte, miközben folyamatosan számos nagyszerű díjat hozott az 'Asia Content Awards'-tól a mai Kínában megrendezésre kerülő díjátadó ünnepségen. "

A díjátadó ünnepséget Sina Weibo és a Sina Entertainment társszervezte, és ázsiai zenei díjkiosztó ünnepségnek tekintették a Weibo-t, a kínai legnagyobb SNS-platformot.

Sajnos Kim JaeJoong ütemterve miatt nem tudott részt venni a díjátadó ünnepségen. Az SNS-be feltöltött videón keresztül megosztotta érzéseit, és azt mondta: "Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam közvetlenül elmenni az eseményre. Tehát mindenkinek köszönetet mondok, bárcsak egy videó útján. Úgy gondolom, hogy idegen a rajongók nagy szeretetével és nagylelkű támogatásával segített nekem egy ilyen értelmes díjat elnyerni. Szeretettel köszönetet szeretnék mondani rajongóimnak. A jövőben továbbra is megmutatom nektek, kemény munkás képem. Köszönöm. ”

Kim JaeJoong lett a legnépszerűbb külföldi művészi díj tulajdonosa ezen a díjátadó ünnepségen, függetlenül a koreai kultúra Kínában történő betiltásáról. Ez egy jelentős lépés, amely bizonyítja a férfi énekes befolyását és népszerűségét Kínában. Nemrégiben elnyerte a Kiváló Díjat az ACA-n, amely október 6-án, és a „Twinkling Beauty Idol Award” -ot a „2018 Cosmo Beauty Awards” -on, amelyre 2018. november 28-án került sor, megmutatva, hogy melege és Hallyu A szindróma nemcsak Koreában, hanem általában Ázsiában is lehűlt. Látható, hogy Kim JaeJoong ismét megerősítette pozícióját Ázsia egyik legkedveltebb művészeként.

Másik fordítás::

https://www.allkpop.com/article/2019/10/jaejoong-receives-most-popular-foreign-artist-award-in-china-despite-hallyu-ban?fbclid=IwAR2dORXmGrX-a5HNCfflTVw0a-Tai349FE5lVwxLW4wjvEaN50NRMjQfi8A

Október 31-én a C-JeS Entertainment arról tájékoztatta: "Örömmel jelentjük be, hogy Kim Jaejoong elnyerte a Legnépszerűbb külföldi művészek díját a Pekingi (Kína) 2019. évi ázsiai dallista-díjon, amelyet a hivatalos Weibo közvetít. Így trendszerű haladást mutat Ázsia-szerte, miközben folyamatosan számos nagyszerű díjat hozott az „Asia Content Awards” -tól a mai Kínában megrendezésre kerülő díjátadó ünnepségen. "

Sajnos Kim Jaejoong az ütemterve miatt nem tudott részt venni a díjátadó ünnepségen. Az SNS-be feltöltött videón keresztül megosztotta érzéseit, és azt mondta: "Nagyon sajnálom, hogy nem tudtam közvetlenül elmenni az eseményre. Tehát mindenkinek köszönetet mondok, bárcsak egy videó útján. Úgy gondolom, hogy idegen a rajongók nagy szeretetével és nagylelkű támogatásával segített nekem egy ilyen értelmes díjat elnyerni. Szeretettel köszönetet szeretnék mondani rajongóimnak. A jövőben továbbra is megmutatom nektek, kemény munkás képem. Köszönöm. ”

​Kim Jaejoong lett a legnépszerűbb külföldi művészek díja ezen a díjátadó ünnepségen, függetlenül a koreai kultúra Kínában történő betiltásáról. Ez egy jelentős lépés, amely bizonyítja a férfi énekes befolyását és népszerűségét Kínában. Nemrégiben elnyerte a Kiváló Díjat az ACA-n, amely október 6-án, és a „ Twinkling Beauty Idol Award” -ot a „2018 Cosmo Beauty Awards” -on, amelyre 2018. november 28-án került sor, megmutatva, hogy melege és Hallyu A szindróma nemcsak Koreában, hanem általában Ázsiában is lehűlt. Látható, hogy Kim Jaejoong ismét megerősítette pozícióját Ázsia egyik legkedveltebb művészeként.




10/10
JYJ.3 2019 nov. 01. - 18:30:25 10/10
(118219/120438)
Megpróbáltam utána nézni, de a wiki sem írja. Pedig szokta. Na mindegy, én úgy tudom egy helyen laknak,de egy nagyon szép nagy emeletes többszintes házban. Már láttam róla képet, belül is. Mindegyiknek van külön szobája. Mivel egyik sem Szöuli születésű, így senki nem tud a szüleivel lakni.
Van róla making is, miként vannak ott. Pl az utolsó koncert utáni vacsora, amit ide feltettem az is náluk készült.