10/10
JYJ.3 2020 jún. 30. - 20:27:03 10/10
(119258/120438)
@BTS_twt csatlakozik a Radio Disney Presents Prestides #ARDYs nyári lejátszási listájához július 10-én a @DisneyChannel oldalán !
10/10
JYJ.3 2020 jún. 28. - 18:52:41 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(119257/120438)
Mindenki Másképp csinálja.

https://www.youtube.com/watch?v=BR0p9uLJvJw
10/10
JYJ.3 2020 jún. 28. - 18:47:45 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(119256/120438)
Nem baj, ha másképp látjuk..)))
10/10
JYJ.3 2020 jún. 28. - 18:45:58 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(119255/120438)
Nem tudok oda visszamenni, hogy mire írtad a választ. Sztem ez a port hibája.
Eddig sikerült, most nem.
10/10
JYJ.3 2020 jún. 27. - 19:27:39 10/10
(119254/120438)
Most akadtam rá.
A Harvard fizetős tanulmányt készített a BTS ről. 2018 óta folyamatosan többet.
9 dollárért lehet megvásárolni! Letölthető különböző nyelveken, és PDF formátumban, 22 oldal.
Hát ez érdekes, de csak mint információ.

Ez a BTS HARVARD OMG kollabája. Út. A legújabb MBA esettanulmány. Ez annyira hihetetlen, egy teljes kutatás a BTS-ről💅🏼. Ez hihetetlen legendás.💜

A teljes kutatást itt megvásárolhatja: https://store.hbr.org/product/big-hit-entertainment-and-blockbuster-band-bts-k-pop-goes-global/520125?sku=520125-PDF- HUN
(* PictureSource: Twitter)

Big Hit Entertainment és BTS: A K-Pop eléri a globális áttörést
írta: Robert D. Austin és Morgan Zhuo
$ 8.95

Big Hit Szórakozás és Blockbuster Band BTS: A K-Pop Goes Global
írta: Anita Elberse és Lizzy Woodham
$ 8.95
Ez a legújabb:
Megjelenés dátuma: 2020. június 8.
Forrás: Harvard Business School

Bang Si-Hyuk (a „Hitman Bang”) a Big Hit Entertainment, a BTS mögött álló cég, a „K-pop” zenekar alapítója és vezérigazgatója, egy páratlan sikert aratott a világ minden tájáról - figyelemre méltó feat, zeneszámuk nagy része koreai. 2020. március 1. van. A legújabb albumával a bandája kevesebb, mint két év alatt elérte a negyedik toplista albumát az Egyesült Államokban. A zenekar népszerűsége rendkívül jövedelmező volt: egyes becslések szerint a BTS ökoszisztéma döbbenetesen 4,9 milliárd dollárt tesz ki Dél-Korea GDP-jéből. Míg a K-popot az 1990-es évek közepe óta három nagyvállalat - SM, YG és JYP - uralja, a BTS Bang vitathatatlanul létrehozott egy K-pop jelenséget, amely globálisabb, mint bármely olyan cselekedet, amelyet a „nagy három” valaha is felügyelt. . És mivel a K-pop-ot hagyományosan hosszú távra társítják, kizárólagos szerződések a társaságok között és azok cselekedetei, amelyek viszonylag szerényen fizetik ki a tehetséget és kevés ellenőrzést adnak nekik, Bang arra törekszik, hogy kiegyensúlyozottabb kapcsolatot alakítson ki szupersztári cselekedetével. Megfelelő helyzetben van-e a BTS a siker fenntartásához? A Big Hit megismételheti ezt a sikert a portfóliójában szereplő néhány másik cselekedettel? És mit mond ez a K-pop jövőjéről és arról, hogy a zenei társaságok hogyan kezelik a tehetségükkel fennálló kapcsolatokat?
10/10
JYJ.3 2020 jún. 27. - 17:11:05 10/10
(119253/120438)
https://www.celebritynetworth.com/articles/entertainment-articles/heres-how-much-bts-earned-last-year/
A twitteren találtam egy cikket, és megkerestem az eredetit, mert azt nem lehetett lefordítani.
Érdekes, hogy visszamegy a cikk, és nagy vonalakban leírja a BH történetét, és a fiúkét is..

A K-Pop már évek óta nagy ügy. A K-Pop zenekarokat, különösen a BTS-et a rajongók légiói imádják. A BTS nagy ügy. A csoportot egy meghallgatási folyamat során állították össze. Ezek egy modern Beatles, sikoltozó fiatal lányokkal követik őket, bárhová is mennek. A BTS lassan meghódítja a világot, mióta 2012 decemberében felbukkant az amerikai színpadra, a Wham! "Legutóbbi karácsony" című borítójával. A népszerű csoportot arra tervezték, hogy ezen a nyáron turnézzon az Egyesült Államokban egy stadionkiállítás sorozatán, amely kétségtelenül elfogyott volna. A Covid-19 természetesen elakadta ezeket a terveket. Nagyon valószínűtlen azonban, hogy V, Jungkook , Jimin, SUGA, RM, J-Hope, és Jint túlságosan zavarja a nyári szünet. A BTS elképesztő 170 millió dollárt költött be 2019-ben, ami több, mint bármelyik amerikai zenekar, kivéve a Metallica. 2020-ban egy vadonatúj albumuk is megjelenik, a "Map of the Soul: 7", amely fel fogja tüntetni a veszedelmes rajongói alapjukat, amíg a BTS 2021-ben vissza nem térhet az útra.

Astrid Stawiarz / Getty Images
A BTS hihetetlen, 170 millió dolláros, 2019-es koncertjein alapuló bizonyíték arra, mennyire népszerű a dél-koreai septet. 2018-ban, amikor a BTS bejelentette világ turnéját, szinte azonnal elfogyott. A zenekar Bang Si-hyuk agyszülője, aki másfajta stúdió építésére törekedett, mint a szokásos "bálványgyárak", amelyek az 1992-es műfaj kezdete óta uralták a K-Pop tájat. 2005-ben a sikeres Bang dalszerző, megalapította saját stúdióját, a Big Hit Entertainment-t. 2010-ben kezdte a tinédzserek csoportjának összeállítását. Bulletproof Boy Scout-oknak hívták őket, később Bangtan Boys-nak nevezték el, és végül BTS-nek. Azt akarta, hogy ez a zenekar különbözzen a K-Pop szokásos módon gondosan ápolt és szerencsétlen bálványaitól. Azt akarta, hogy a BTS valódi fiatal férfiak legyenek, akik kivetítik valódi személyiségeiket és tehetségeiket. Ez valódi törés volt attól, ahogyan a dolgokat általában a K-Pop világában végezték. A stúdiók bálványaikké bátorítják őket, akik üres táblák voltak, és a rajongók rajzolhatják fel fantáziájukat. Bang azt akarta, hogy a BTS tele legyen olyan művészekkel, akikkel a közönség összekapcsolódhat.

Amit a BTS egyesíti, a zenekar tagjainak fiatal és ártatlan megjelenésű stílusa a vezetõ ütésekkel jobban emlékeztet a régi iskola gengszter rapjára. Ez 2013-ban forradalmian új volt. Ma a K-Pop rendszeresen keveri a hip-hop zenéjét, ám a BTS volt az elsők között. A BTS rajongói szintén különválasztják őket a többi csoporttól. A BTS rajongóit hadseregnek hívják, mivel szervezett és hűséges rajongóik.

A közelmúltban a BTS egymillió dollárt adományozott a Live Nation Crew Nation alapjának. Az alapkezelő társaságuk, a Big Hit Entertainment szintén 1 millió dollárt ígéretet tett. A Live Nation elindította a Crew Nation-ot, hogy azoknak az embereknek a javát szolgálja, akik élő rendezvényeken dolgoznak és akik elveszítették jövedelmüket az összes esemény elhalasztása miatt a Covid-19 járvány miatt. A Live Nation 10 millió dollárt ígéretet tett a kampány elindítására. A BTS adománya segíti a több mint 70 legénység tagját is, akiket a BTS hatalmas lélekutak térképének elkészítésére alkalmaztak. Ezt a turnét április végén elhalasztották, és Dél-Koreában, Európában, Japánban és Észak-Amerikában elfogyasztott stadionok játszására tervezték. A zenekar 35 előadást mutatott be áprilistól szeptember elejéig.

A 2019-ben az úton bruttó 170 millió dolláros BTS részét képezte a Love Yourself turnénak, amely 2018. augusztus végétől 2019. április elejéig 42 megállóba került. A BTS Dél-Koreában, Észak-Amerikában, Európában, Japánban, Hong Kongban és Thaiföldön játszott a túra.

A BTS megragadta a rajongók figyelmét és lojalitását szerte a világon, a nyelvi és kulturális akadályok ellenére. A 2020-as turné nélkül a rajongóknak meg kell tennie az új albumot és a BTS World alkalmazást, amely lehetővé teszi a felhasználók számára a K-Pop együttes menedzserének lejátszását.
Amy Lamare -tól, 2020. június 27-én írta.
10/10
JYJ.3 2020 jún. 27. - 14:43:30 10/10
(119252/120438)

Vouge Japán cikk fordítása.

Mostanáig azt mondták, hogy az Egyesült Államok béli sikerekhez angolul kell énekelni. RM vezető szerepet játszik abban, hogy az interjúkérdésekre folyékonyan válaszoljon angolul, de a BTS dalaiban szereplő legtöbb dalszöveg koreai.
Jimin
"Hálás vagyok az embereknek azért, hogy támogatják, és érdeklődnek a koreai kultúra iránt, és irántunk mint valódi magunk"
Jin
"Hallottunk arról, hogy az emberek miért kezdtek el koreaiul tanulni. Furcsa érzés, de hálás vagyok."
RM
"Már elkezdtem egymásnak ellentmondást kelteni, hogy a világ nagyon nagy, mégis nagyon kicsi.
Ahelyett, hogy mindenféle dologgal foglalkoznánk, nem az a leginkább "globális" dolog, ha a zenénken és a fellépéseinken dolgozunk Szöulban, miközben tisztességesen haladunk előre?"
A MOTS:7~The Journey 7/15 jelenik meg, negyedik albumukként Japánban. A téma a 7 év boldogságát, küzdelmét, sikereket és kihívásokat követi nyomon a 2013-as koreai debütálástól. A title track a Stay Gold, és a Your Eyes Tell aminek készítésében Kook részt vett, újonnan rögzítik.
Kook
“Mindig egyfajta megbánást érzek azoknál a daloknál, amikben részt veszek, de boldog leszek, ha megszeretitek a dalt.”
Noha a Koreában énekelt dalokat szállítják a világnak, a Japánban kiadott album a Japánban énekelt dalokat is tartalmazza.
Hope
"Még ha ugyan az is a dal, az eredeti verzió és a japán verzió kiemelése különbözik. Lehetséges, hogy ez az egyes szavakban lévő konnotációból származik, vagy a hozzá adott árnyalatoktól az új japán felvételhez. Mégis inkább élvezhetitek az albumot, ha arra összpontosítotok"
Az általuk kiadott dalok és MV-k kreatívan készülnek, így egyre jobban élvezhetőek ahogy egyre mélyebbre megyünk. Talán az általuk készített kiváló minőségű művészet vonzza a rajongókat a világ minden tájáról.
Kérdezték őket arról, hogy mi számukra a luxus
RM
"Úgy gondolom, hogy a legjobb luxus az öntudatosság, hogy élvezed a mindennapi élet triviális pillanatait. Például az a pillanat, amikor felébredés után a növényeket azonnal megöntözöd. Amikor akkor rájössz, milyen békés és szórakoztató ez"
Suga
"Sok tekintetben fektetek magamba, és sokféle dolgot megtapasztalok"
Tae
"Semmi sem teszi szívem teljesebbé, mint amikor valódi kapcsolatba lépünk valakivel lelkünkből. Világos beszélgetések kezdeményezése a szülőkkel étkezés közben, telefonon beszélgetés a közeli barátaimmal akik leginkább támogatnak engem, és érzelmek megosztása a rajongóinkkal. Inspirációt, és pozitív energiát kapok az ilyen szívmelengető találkozókból. Számomra ez a legjobb luxus.
A tagok személyisége és megjelenése túlcsordul az egyéni jellemzőkkel, de egyesülnek és egyetlen erőként szikráznak a színpadon.
A koronavírus terjedésével a tevékenységeik elkerülhetetlenül megváltoztak, mint az eredetileg tavaszra tervezett Szöuli és az Észak-Amerika koncertek lemondása.
Suga
"A dolgok amik ezelőtt normálisnak tűntek, most új érzés. A turnék során vannak olyan esetek, amikor annyira elfáradtam, hogy elfelejtettem melyik városban vagyok, és csak azon gondolkodtam a testem mennyit képes elviselni. De ezúttal a helyzet átélésével, még akkor is ha szembesülünk azokkal a kihívásokkal, amelyekkel korábban szembesültünk, megpróbálom valóban érezni azt az értéket, hogy képesek vagyunk elvégezni a munkánkat, és a lehető legtöbbet kihozni ebből a pillanatból.
Azt hiszem elfelejtettem mennyit jelent nekünk a munkánk"
Hope
"Visszatekintve rájöttem, hogy a munka jelentős hajtóerő volt az életemben"
Kook
"Annak érdekében, hogy tovább nőjek emberként, ismét elkezdtem a bokszot, és a gitárt. Mostantól kezdve, kissé új megközelítéssel dolgozom a munkám során.
Kérdezték őket arról, hogy vannak-e olyan időszakok, dalok amelyen fordulóponttá váltak számukra művészként
Jimin
"Azt hiszem sok fordulópont volt. Az egyik legemlékezetesebb pillanat az volt, amikor kiadtuk a HYYH-t 2015-ben, amin az I Need U volt. A dalnak köszönhetően volt lehetőségem a tagokra gondolni, akik annak az álomnak a részei voltak, melyet megálmodtam, és a fanokra is."
Jin
"Úgy gondolom, hogy a 2016-os FIRE volt az. A FIRE-nek köszönhetően BTS-ként képesek voltunk frissíteni a lelkiállapotunkat.
~Moonlight-Köszönet a fordításért.
10/10
JYJ.3 2020 jún. 27. - 14:28:36 10/10
(119251/120438)
Kép:
SeokJin, miután átvette a Kulturális Érdemrendet a koreai állami kitüntetést!
10/10
Éva Vidéki 2020 jún. 27. - 10:23:22 10/10 Előzmény JYJ.3
(119250/120438)
Na erről beszéltem. Játékos üzenet? Megérdemelte?((((
10/10
Éva Vidéki 2020 jún. 27. - 10:19:36 10/10 Előzmény JYJ.3
(119249/120438)
Ja és amikor nyomorogtak, akkor bármiben jól érezték magukat, csak legyen, talán a másolatban is.((( Bocsi, de visszataszító. Szerencsére majd a gyerekeiknek már ez lesz a természetes, a luxus és legmagasabb minőség, mert mást nem érdemelnek a kishercegek, hercegnők. A többieket majd illik lenézni. Időben meg fogják tanulni, látnak jó, követendő példát.((
https://www.youtube.com/watch?v=nj3pJnoY-9o
10/10
Éva Vidéki 2020 jún. 27. - 10:08:35 10/10 Előzmény JYJ.3
(119248/120438)
Én is tudom. De akkor is pénzkidobás, ha ideológia van gyártva hozzá. Nem azt akarom mondani, hogy ízléstelenül, igénytelenül öltözzenek fel. Azt is tudom, hogy másoknak szól, hogy bezzeg ők ezt megengedhetik maguknak. Na ez nem tetszik nekem, mert ez a pénzszórás. Függetlenül tőlük, nem őket nézem le miatta. Ők csak beálltak a sorba.
10/10
Éva Vidéki 2020 jún. 27. - 10:02:21 10/10 Előzmény JYJ.3
(119247/120438)
Vegye akinek megéri.
10/10
Éva Vidéki 2020 jún. 27. - 09:59:39 10/10 Előzmény JYJ.3
(119246/120438)
Jó a válasz.)))
10/10
Éva Vidéki 2020 jún. 27. - 09:57:59 10/10 Előzmény JYJ.3
(119245/120438)
Az enyém is ilyen, csak nem szögletes lapok vannak összefűzve, hanem kerek. De azért rá kell jönni a technikára, hogy mekkora erővel is kell tekerni, szorongatni.
10/10
Éva Vidéki 2020 jún. 27. - 09:55:07 10/10 Előzmény JYJ.3
(119244/120438)
Szép ez a kép. Azt hittem, hogy a végén bearanyozza a lepusztult szobát is, az érintés hatására. Kicsit több, mint 27 milliónál tart alig 1,5 nap alatt a nézettsége.
10/10
JYJ.3 2020 jún. 26. - 20:44:41 10/10
(119243/120438)
"A Hold mindenkié, sőt Seokjinéé" A NASA megemlíti a JIN-t hivatalos közösségi médiaban
A KTS-pop fiúcsoport, a BTS JIN tagját a NASA hivatalos Twitter-fiókjában említik. 

Június 21-én a BTS egyik rajongója érdekes üzenetet írt a Nemzeti Repülési és Űrügynökségnek (NASA) a Twitter segítségével. 

A rajongó azt mondta: "Jelenleg sokat írok JIN-ről, mert azt akarom, hogy a NASA adjon neki Holdot." 
Nem tűnt úgy, hogy ez a rajongó a NASA válaszát várja, de három nappal később meglepő dolog történt. 

A NASA június 24-én válaszolt: "" A Hold mindenkinek tartozik, még Seokjinnek is (JIN valódi neve). "

Válaszukban a NASA egy képet mutatott  be, amelyben a Hold körül forog. 
Nem csak az a tény, hogy válaszoltak a rajongók játékos üzenetére, hanem az is, hogy a NASA szintén elhagyta az útját, hogy megtudja JIN valódi nevét, sok rajongó számára valódi meglepetés volt. 

Úgy tűnt, hogy ez megmutatta, milyen befolyásos és hatalmas JIN volt, és a rajongók szerte a világon büszkék voltak.
 (Hitel = 'NASA' Twitter, Big Hit Entertainment) 

출처 : SBS 뉴스
원본 링크 : https://news.sbs.co.kr/news/endPage.do?news_id=N1005851512&fbclid=IwAR1N92EafylTMEXZYxu245wFhWjyYmxSHRrctAy775mrYiWDAlkmO0WiX-I&plink=COPYPASTE&cooper=SBSNEWSEND

https://twitter.com/i/status/1275481438805274626
Válasz
@JinMoonphany
A Hold már mindenkihez tartozik, még Seokjin is.
10/10
JYJ.3 2020 jún. 26. - 18:24:18 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(119242/120438)
Ezeket a márkás ruhákat azoknak készítik, akikek ez nem számít pénzkidobásnak. Ők nem így gondolkoznak. Nekik a megjelenés fontos, és az ő köreik ránéztében látják, hogy milyen drága, vagy épp nem drága cucc van rajtuk. Ez státusz szimbólum.
Ők nem éreznék jól magukat egy utánzatban. A magabiztosságukat fizetik meg ezekkel a drága ruhákkal.
Én egyetértek vele, hogy drága igényes, ízléses öltözéket viselnek a koncerteken, és a fellépéseken. Ezzel azt is láthatjuk, hogy nem csak beszedik tőlünk a pénzt, hanem kapunk is érte vmit.
Még pedig a szép látványt.
10/10
JYJ.3 2020 jún. 26. - 18:16:57 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(119241/120438)
Ez folyamatos koncepció.
Ők ezt tanítják többek között..
Így indult a világsiker.

Az ének és a koncertek mellett nagyon összetett a tevékenységük.
Most pl: Ez is milliós nagyságrendű.
(A BT21 termékek a BTS márkatermékei. Nagyon drága minden. Egy 4 cm-es kis figura, a számítógép tetejére 10 ezer Ft. Rengeteget eladnak. )
Több nagy áruházuk van.

Hamarosan jönnek a BT21 x Nemzetközi Vakcina Intézet matricái. Az összes bevétel a gyermekek egészségügyi ellátására és a COVID-19 oltások fejlesztése fog menni.
10/10
JYJ.3 2020 jún. 26. - 17:45:50 10/10
(119240/120438)
"A BTS gazdasági hatalma vitathatatlan.

Dél-koreai GDP-hez való hozzájárulásuk 4,9 milliárd dollár volt - több, mint a dél-koreai nemzeti légitársaságnál a Korean Airnél.

A BTS tízéves gazdasági hatása várhatóan megközelíti az 50 milliárd dollárt - magasabb, mint a PyeongChang 2018 téli olimpiája. .”
10/10
JYJ.3 2020 jún. 26. - 17:40:50 10/10
(119239/120438)
[trans] Vogue Japán :
Amikor közelebb kerültünk, a 7 tag, akik elvégezték ezeket a lenyűgöző képességeket, valójában csak nagyon udvarias fiatal férfiak voltak. A divat augusztus kiadásának témája a „luxus” - ezért megkérdeztük a tagokat, hogy mi a „luxus” meghatározása, és különféle válaszokat kaptunk. +

Az RM vezetõ nyugodtan válaszolt: „Szerintem a legjobb luxus az a tudatosság, hogy élvezi a mindennapi élet triviális pillanatait. Például az a pillanat, amikor a növényeket azonnal felébredés után megöntötte. Amikor rájössz, milyen békés és szórakoztató ez ”+

„Számos szempontból fektetek magamba, és sokféle dolgot megtapasztalok” - mondta SUGA, aki sokoldalú tehetségekkel rendelkezik. „Semmi sem teli szívem teljesebbé, amikor valódi kapcsolatba lépünk valakivel a lelkünkből. Világos beszélgetések kezdeményezése a szülőkkel étkezés közben, a + beszélgetés

telefonálhat olyan közeli barátaimmal, akik leginkább támogatnak engem, és megoszthatja érzéseit rajongóinkkal. Inspirációt és pozitív energiát kapok az ilyen szívmelengető találkozókból. Számomra ez a legjobb „luxus” fajta, „V”, amely fiatalos szépséggel tele van, csillogó szemmel mondja.

A tagok személyisége és megjelenése túlcsordul az egyéni jellemzőivel, ám egyesülnek és szikraként jelennek meg a színpadon.