10/10
JYJ.3 2020 ápr. 04. - 15:59:45 10/10
(118758/120438)
Jimin.. Izmos táncos lábak...
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 04. - 15:59:10 10/10
(118757/120438)
Az egyik hírportálon találtam... karantén idején..
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 04. - 15:58:20 10/10
(118756/120438)
Egy aranyos kép Junkookról...
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 04. - 15:57:35 10/10
(118755/120438)
Saját szerzeményű dalok számai..
RM éjjel nappal komponál..de egy vajas kenyeret nem tud megkenni.
A beceneve egymás között azt jelenti "tör zúz" rendkívül ügyetlen..Minden kiesik a kezéből, mindent összetör, leejt, nehéz az élete...)))
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 04. - 15:53:36 10/10
(118754/120438)
V semmilyen támogatást nem kapott a dalhoz, promóciót sem. Nagyon sokat dolgozott rajta, és gyönyörű lett a dal.

https://www.youtube.com/watch?v=Wq-ezXSLPOU
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 04. - 15:50:40 10/10
(118753/120438)
Úgy tűnik jó ötlet volt külön appot készíteni a BTS-nek.
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 04. - 15:49:21 10/10
(118752/120438)
https://youtu.be/yzd3YtCeSsI

Nincs zárva, nincs pánik S.Koreában. "Hogyan? 4 tipp". Az egész 1 napos élet Szöulban. Remélem ötleteket kaphat.

Kérjük, viseljen maszkot. Március 30-án Dél-Koreában csökken az új fertőzések száma. Megmutatva az egész 1 napos életet metróval és autóbuszokkal, láthatja, hogyan irányítják a koreaiak a COVID-19-et. Remélem, hogy ezek az alapvető tippek segíthetnek srácoknak. A tippek annyira egyszerűek, de ezek alapján a koreaiak kontrollálhatják a koronavírust. Kemény és nehéz napokat töltöttünk az elmúlt másfél hónapban. Kérjük, viseljen maszkot. Isten áldjon meg mindannyian. *
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 02. - 17:12:08 10/10
(118751/120438)

[Interjú TVDAILY Junsuval:

Mit csinálsz manapság?

A jelenlegi helyzetem mindenki tudja, heti 4 előadás van. Nem otthon, Charlotte Színház, olyan, mint az iskola vagy a munka, de egész délután van. Alapvetően csak otthon maradok, vagy olyan barátokkal beszélgetek, akik szeretnek, így telik el az élet.

. A Drakula musical vonzereje?
: Először is az a dicséretes, hogy a színpad epikus. A Dél-Koreában megrendezett musical között szerintem rendkívül fontos a színpadi elrendezés. Lehet azt mondani, hogy a színpad a hely a történet és a munka világa, ez a pont azt mondja, hogy Drakula tele van. 1. A helyzet, amit mindenki tud, Drakula egy nyugati vámpír történet, furcsa és ijesztő lol, de én is értsd meg, miért lett Drakula ebből a nyugati szellemektől. Bizonyos szempontok szerint ő sokkal tisztább és ártatlan, mint a normális emberek. Ez a musical adta nekem ezt az érzést.

A legtöbb színész 1-szor, akár 2-szor is játszott együtt, így az együttműködés kedvező és simán, ez a musical felejthetetlenné tesz.

Mi a különbség az énekes és a zenei színész között?

Mivel nem lehetek a TV-ben, a tevékenységek többnyire koncertek és fő előadások a musicaleket. Összességében, koncert, még mindig házigazda vagyok. Persze, ha jól csinálod, pozitív visszajelzést kapsz, és amikor nem vagy jól, akkor is az én felelősségem. Akár Drakula, akár más könyvek, én vagyok a felelős, a végén a koncert személyesen tartozik hozzám, ami a musical mind a kollektív, így annál nagyobb nyomás lesz. Tehát az én kifejezés nem csak magamat érinti, hanem minden más színészt és gyártót is érint, az eredménye annak, hogy mindenki együtt próbálkozik, így a musical biztosan kifinomult lesz a magasabb felelősség Istene.

Természetesen mindent meg fogok próbálni, hogy jót tegyek, de a nyomás más. Különben is, a musical-eket más színészekkel koordinálja, ez a pont más, mint a koncert. A koncert előnye, hogy kommunikálni tudunk a rajongókkal, öröm és boldogság, ez nem a musicaleket van.

Hálás köszönet a rajongóknak, akik még mindig itt vannak, amikor a járvány terjed. Hallottam, hogy más musical-k is csepp, vagy le a műsort. Köszönöm, hogy továbbra is nézed Drakula, így a műsor folytatódik, ezért szeretném megköszönni mindenkinek az egyes előadás. Nem csak én, a "Drakula" összes színésze összegyűlik 100 %, 120 % szellem, hogy a legjobb színpadot hozza a közönségnek, akik még mindig követik az ilyen nehéz körülmények között.

Még akkor is, ha keményen dolgozom, az emberek érzéseivel képest, még mindig sok a hiányosság. Őszintén köszönöm mindenkinek. Akkor Hyeyoung Noona (Mina) azt is mondta, hogy minden pillanat az utolsó pillanat, amikor a színpadon állok, ezért minden egyes előadáson megpróbálok mindent megtenni, hogy megköszönjem a támogatást és a szeretetet értem.
·
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 02. - 15:36:12 10/10
(118750/120438)
200402 Jaefans

A holnap, április 3-án játszó "Music Station 3 Hours SP" programot
különböző körülmények miatt elhalasztották.

https://jaefans.com/information/news/media/877

Japánban is törölték az összes programját, és természetesen Koreában is.


Én még ilyent nem láttam, hogy valaki egy hülye bejegyzéssel törölje az egész karrierjét..
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 01. - 17:52:54 10/10
(118749/120438)
Frissítés: JYJ Kim Jaejoong tisztázza, hogy a COVID-19 pozitív teszteléséről szóló hozzászólása április bolondok napja volt + Hozzászólások Bocsánatkérés


A JYJ Kim Jaejoong mostantól bocsánatkérő levelet küldött Instagramba, miután hamisan bejelentette, hogy április bolondnapján COVID-19 volt.

Levele a következő:

Személy szerint azt is tudom, hogy ezt nem kellett megtenni.

Először az általam írt szociális médiabejegyzésben szeretnék őszinte elnézést kérni azoktól az emberektől, akik a COVID-19 miatt szenvedtek, és azoknak az embereknek, akiket zavartak az adminisztratív munkájukban.

Rossz ítélet. Tudtam, hogy ez az.

A reagálási módszerek ismerete és a jelenlegi víruskitörés veszélyessége.
Szerettem volna továbbítani ezt az üzenetet, mert reméltem, hogy az emberek jobban megismerkednek, és ezért minimalizálhatjuk az emberek számát, akik szenvednek a COVID-19 miatt.

Annyira ijesztő azt gondolni, hogy olyan dolgok, amelyek az emberek meleg időben a tavasz érkezésekor szabadidejét töltenek, vagy zárt térben lépnek kapcsolatba másokkal, miközben a szemeszter kezdetét elhalasztott szabadidőben élnek, másodlagos vagy harmadlagos feltámadás a COVID-19 esetekben.

Apám nemrégiben tüdőrákos műtétet is végzett, és gyakran ment a kórházba.

Amikor láttam az orvosi személyzetet és a betegeket a kórházban, kissé mérgesnek éreztem magam, és azt kívántam, hogy az emberek a vírust ne valaki más, hanem saját problémájukra gondolják.

Ellentétben azokkal az emberekkel, akik valóban keményen dolgoznak a COVID-19 kiszabadításában, sokan élvezik szabadidejét, miközben a szokásos módon öltözködnek, és nem viselnek maszkot. Amikor ezt hallottam, azt gondoltam, hogy fokozottabb tudatosság szükséges.

Számos különféle médiában és az interneten nagy és kicsi kérések vannak az emberekre, hogy vigyázzanak, de vannak olyanok is, akik nem hallgatják ezt, és a jelenlegi helyzet veszélyességét akartam nekik egységes módon átadni nekik. vagy egy másik. "Kérlek, hallgass meg. Kérem. Ne betegjen.

Vannak megerősített esetek is az ismert emberek között. Ez bizonyosnak érezte, hogy ez nem valami távolról történik, és még jobban megijesztett.

Az önreflexió valaki elvesztése után egyáltalán nem segít.

Frusztráló és nehéz, de szeretnék kicsit erőteljesebben kipróbálni, mint most, és együtt megélni ezt a nehéz időt. A mai hozzászólásom… nagyon messzire ment, de azt gondoltam, hogy ha az emberek nagy kamatot fizetnek rá, akkor meghallgathatják. Ez a módszer sok embert bántott, ezért kritikát kapok érte.

A szorongásért őszinte elnézést kérem a kormányhivatalok és az egészségügyi szakemberek iránt, akik keményen dolgoznak a COVID-19 miatt, és azon sok ember iránt, akik követik az utasításokat, hogy feladják életmódjukat, és mindent megtesznek annak érdekében, hogy ezt legyőzzék.


Eredeti cikk:

Április 1-jén Kim Jaejoong a JYJ személyes Instagram-fiókjába írta, hogy pozitív tesztet adott a COVID-19 (új koronavírus) szempontjából.

Megfertőztem a COVID-19-mel. Ez gondatlanságom eredménye, figyelmen kívül hagyva a kormány és a körülöttem lévők figyelmeztető szavait.

Az ember egyéni cselekedeteinek ilyen nagy hatása lehet a társadalom egészére. Nagyon sajnálom azokat, akik fertőzhetnek engem miatt.

Buta döntésem, hogy úgy éljek, mintha velem nem történhetne meg, ezért ma vagyok ilyen. Jelenleg kórházban vagyok. Sokat gondolkodom a múltmon, és hálás vagyok és sajnálom.

Sok dolgot szeretnék mondani. Sok ember van, akit annyira szeretnék látni.

CJeS Entertainment ügynöksége kijelentette, hogy jelenleg próbálják megerősíteni a híreket, mivel ő Japánban van.

Nem sokkal később, Kim Jaejoong szerkesztette a feliratot ugyanazon a Instagram-hozzászóláson, hogy tisztázza, hogy nincsen COVID-19. Nyilatkozata a következőképpen szól:

Mi lenne, ha az emberek, akiket szeretnénk, ha valaki drága nekünk, megfertőzik a vírust?

Olyan szívszorító dolog, hogy gondolkodjunk.

Ennek ellenére nagyon sok ember sétál az utcán, és őrök nélkül éli az életét, figyelmen kívül hagyva ... és gondolva, hogy velük nem fog megtörténni, és annyira aggódik, hogy a családom és a barátaim beteghetnek. Ha azt hiszi, hogy mi és a körülöttünk lévő emberek biztonságban lesznek, a végén bennünket és minket körülvevő betegeket fogunk betegíteni.

Jelenleg egyre több ismerősöm és iparági képviselőm pozitív tesztekben részesül. Ez nem valami messze van.

Amikor a gondatlanság egy szomorú előítéletet valósággá változtat, nem az, hogy egyszerűen véget vet a könnyeinknek.

Most vigyázni kell. Ezt mondom magamnak újra és újra.

Annak ellenére, hogy ez az áprilisi bolondok napjára meglehetősen messze ment, sok ember aggódott engem rövid idő alatt.

Ó… és nem erre gondolok, mint egy apró bolond viccre. A családom és a barátaim betegnek .. és meghalnak .. Soha !! csak valaki más problémája. Azt akartam mondani, hogy magam megvédése a körülöttünk levő értékes embereket védi.

Minden büntetést elfogadok, amelyet ebből a posztból kapok. Remélem, hogy egészségesek vagytok.

https://www.soompi.com/article/1391667wpp/jyjs-kim-jaejoong-clarifies-that-his-post-about-testing-positive-for-covid-19-was-for-april-fools-day?fbclid=IwAR0K_2PNDuiVi2O-UI3QS6-EkuT1J3-UxBjbraxgs0T3-JQf0OzpxDevitM
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 01. - 17:48:17 10/10
(118748/120438)
Jaejoong ma megszerezte magának a világhírnevet..Még Amerikában is írtak róla.

Elsütötte a legrosszabb áprilisi viccet.
Feltette a saját IG jére, hogy elkapta a Koronát...Odaírta, hogy kórházban van.....Majd 1 óra múlva törölte, és helyesbített.
Előző nap japánan élő műsorban szerepelt, sok más emberrel együtt.

Addigra már vírusosan elterjedt a hír..
Minden kmédia, és hírportál közzétette.
Tele van a twitter, és a face ezzel a a hírrel.
150 ezer negatív twít jött össze délutánig.

3000 aláírással ment egy petíció a Kék Házba, hogy szigorúan büntessék meg..

Közben megindult a helyrehozatal....
Azonnal beindult a gépezet, és mindenhol megjelent, hogy Jae milyen sokat adományozott a koronára, és milyen sokaknak segített. Plusz a feltett hír magyarázata, hogy nem is arról szól, amit gondolunk..
Erre már nem igen figyelt senki.

Megkapta az összes gyűlöletet, ami felhalmozódott az emberekben az utóbbi nehéz napokban.
Elkezdte a bocsánatkérést du, és folytatta egész nap..

Mindenhova írt, és mindenkitől 100 szor bocsánatot kért.
Magyarázkodott, és folyamatosan twítelt.
Ma este ismét élő fellépése lenne Japánban.
Nem tudom mi lesz.

Sztem ezennel elbúcsúzhat a karrierjétől, ezt nem bocsájtják meg neki az emberek. Még a toleránsabb japánok sem. (én sem)
Korea már is 5 év börtönről beszél, vagy több ezer dollár pénzbüntetésről..
Csak én gondolom:
Piás lehetett, és nem látta reálisan, hogy ez nem vicc, amikor ezrek halnak meg, és most nincs itt az ideje az áprilisi tréfának.
https://www.soompi.com/article/1391667wpp/jyjs-kim-jaejoong-clarifies-that-his-post-about-testing-positive-for-covid-19-was-for-april-fools-day?fbclid=IwAR0K_2PNDuiVi2O-UI3QS6-EkuT1J3-UxBjbraxgs0T3-JQf0OzpxDevitM

Frissítve KST április 1-jén:

A JYJ Kim Jaejoong mostantól bocsánatkérő levelet küldött Instagramba, miután hamisan bejelentette, hogy április bolondnapján COVID-19 volt.

Levele a következő:

Személy szerint azt is tudom, hogy ezt nem kellett megtenni.

Először az általam írt szociális médiabejegyzésben szeretnék őszinte elnézést kérni azoktól az emberektől, akik a COVID-19 miatt szenvedtek, és azoknak az embereknek, akiket zavartak az adminisztratív munkájukban.

Rossz ítélet. Tudtam, hogy ez az.

A reagálási módszerek ismerete és a jelenlegi víruskitörés veszélyessége.
Szerettem volna továbbítani ezt az üzenetet, mert reméltem, hogy az emberek jobban megismerkednek, és ezért minimalizálhatjuk az emberek számát, akik szenvednek a COVID-19 miatt.

Annyira ijesztő azt gondolni, hogy olyan dolgok, amelyek az emberek meleg időben a tavasz érkezésekor szabadidejét töltenek, vagy zárt térben lépnek kapcsolatba másokkal, miközben a szemeszter kezdetét elhalasztott szabadidőben élnek, másodlagos vagy harmadlagos feltámadás a COVID-19 esetekben.

Apám nemrégiben tüdőrákos műtétet is végzett, és gyakran ment a kórházba.

Amikor láttam az orvosi személyzetet és a betegeket a kórházban, kissé mérgesnek éreztem magam, és azt kívántam, hogy az emberek a vírust ne valaki más, hanem saját problémájukra gondolják.

Ellentétben azokkal az emberekkel, akik valóban keményen dolgoznak a COVID-19 kiszabadításában, sokan élvezik szabadidejét, miközben a szokásos módon öltözködnek, és nem viselnek maszkot. Amikor ezt hallottam, azt gondoltam, hogy fokozottabb tudatosság szükséges.

Számos különféle médiában és az interneten nagy és kicsi kérések vannak az emberekre, hogy vigyázzanak, de vannak olyanok is, akik nem hallgatják ezt, és a jelenlegi helyzet veszélyességét akartam nekik egységes módon átadni nekik. vagy egy másik. "Kérlek, hallgass meg. Kérem. Ne betegjen.

Vannak megerősített esetek is az ismert emberek között. Ez bizonyosnak érezte, hogy ez nem valami távolról történik, és még jobban megijesztett.

Az önreflexió valaki elvesztése után egyáltalán nem segít.

Frusztráló és nehéz, de szeretnék kicsit erőteljesebben kipróbálni, mint most, és együtt megélni ezt a nehéz időt. A mai hozzászólásom… nagyon messzire ment, de azt gondoltam, hogy ha az emberek nagy kamatot fizetnek rá, akkor meghallgathatják. Ez a módszer sok embert bántott, ezért kritikát kapok érte.

A szorongásért őszinte elnézést kérem a kormányhivatalok és az egészségügyi szakemberek iránt, akik keményen dolgoznak a COVID-19 miatt, és azon sok ember iránt, akik követik az utasításokat, hogy feladják életmódjukat, és mindent megtesznek annak érdekében, hogy ezt legyőzzék.
10/10
JYJ.3 2020 márc. 29. - 17:23:23 10/10
(118747/120438)
Írta jennywill AKP SZEMÉLYZET 10 órával ezelőtt
A BTS 'V a 2. helyen szerepel a Billboard digitális eladási listáján az' Sweet Night 'önálló zeneszámmal

A BTS megismételte!

V kiadta az " Édes éjszaka ", az OST egyedülálló dalát az ' Itaewon Class ' számára, amelyet ő készített. A dal 80 különféle országban az első helyen szerepelt az iTunes legfontosabb dalok listáján, mihelyt megjelentek, és most már a Billboard digitális darablistáján a 2. helyre kerül március utolsó hetére. A Billboard Emerging Artist-on is 9. helyezést ért el.


Most az RM és a J-Hope után a BTS harmadik tagja, és a Digital Song Sales Chart top 10-es helyezettje közé tartozik.

Gratulálunk V.
10/10
JYJ.3 2020 márc. 29. - 17:22:13 10/10
(118746/120438)
Jimin, Kang Daniel és Ong Seong Wu márkájú összes bálvány márkaértékének rangsorolása

BTS ' Jimin már vezette a márka-érték diagram az összes bálványokat márciusban.

A koreai vállalati hírnév intézet szerint Jimin volt a márciusi adatok csúcsán, majd Kang Daniel és Ong Seong Wu követték . 159 283 293 adatot vizsgáltak meg február 27. és március 28. között.

A többi bálványok sorrendben voltak: Jungkook (BTS), Jin (BTS), V (BTS), Taeyeon ( lányok generációja ), Heechul ( Super Junior ), Hwa Sa ( MAMAMOO ), Baekhyun ( EXO ), Suga (BTS), Yonghwa ( CNBLUE ), RM (BTS), J-Hope (BTS), Kang Seung Yoon ( WINNER ), G-Dragon ( Big Bang ), Cha Eun Woo ( ASTRO)), Jennie ( BLACKPINK ), Irene ( Red Velvet ), Seolhyun ( AOA ), YoonA (Girls 'Generation), Yeji ( ITZY ), Joy (Red Velvet), Suho (EXO), Yuna (ITZY), Lia (ITZY) , Sejung ( Gugudan ), Ravi ( VIXX ), és Sowon ( GFRIEND ).

10/10
JYJ.3 2020 márc. 28. - 18:06:41 10/10
(118745/120438)
https://youtu.be/OErtxDDmD4k Ő Kang Daniel. Tetszik a fiú, nagyon tehetséges..

https://www.allkpop.com/article/2020/03/bts-win-1-performances-on-march-28th-show-music-core?fbclid=IwAR3WgTiQfBR17ZjbqMvoQ8eK68B7J5XV7lveRAVGsb_HGY40NFuYO_k-EuI

Az alábbi esemény összes videója itt van egy helyen az Alkpopnál. Kivéve a BTS, ők nem voltak ott.
10/10
JYJ.3 2020 márc. 28. - 17:59:06 10/10
(118744/120438)
https://youtu.be/LvzV5QhR2Uo

A BTS első helyezettje + előadások március 28-án! Music Core '!

MBC ' Show! A Music Core 'visszatér a heti show-hoz, amelyen kedvenc művészei mutatnak be előadásokat!

A mai epizódban a Young Ki a " Neighborhood Brother " -nel debütált , Kang Daniel visszatért a " 2U " -nel , Ong Seong Wu visszatért a " Gravity " -mal , az ONEUS " A dal könnyen megírt dallal ", a K-Tigers Zero visszatért. a " Csillagos éjszaka " -val Kisum visszatért az " Primero " -val , az U-Hee pedig "Riaa visszatért a " Tavasszal ".

A jelölteket illetően a BTS , az ITZY és Zico felkészült a győzelemre, ám a BTS " ON " vette át a trófeát. Gratulálunk a BTS-nek !

Egyéb előadók: ITZY , NCT 127 , Kim Se Jung , Victon , Dream Catcher , MCND , Dongkiz , és körülbelül U .


10/10
JYJ.3 2020 márc. 28. - 17:55:31 10/10
(118743/120438)

Miért Taehyung volt az utolsó leleplezett tag? Meglepő története debütálása!

https://youtu.be/MofakANOnRg
10/10
JYJ.3 2020 márc. 26. - 17:43:12 10/10
(118742/120438)
https://www.youtube.com/watch?v=9rhFJUP9618

Előkerült egy régi DVD. A JYJ Tokyo Dome koncertje, 2013 ból.
Nagyon jó volt meghallgatni.
Fantasztikusak voltak a srácok.
Mindig amelyik énekelt, arról gondoltam, hogy ő a legjobb.))
Akkorát énekeltek, hogy hihetetlen!
Nem sok tánc és ugribugri volt, de az énekük kárpótolt mindenért, nem is hiányzott.
Bár Joocun szólójai már akkor is elképesztőek voltak.
Egymás utáni években 3 koncertet adtak.
Nagyon kár hogy így alakultak a dolgaik.

Yoochun jön vissza!
Már tartott Taivanon ( ha jól emlékszem) egy fanmittinget.
Most kiad egy fotókönyvet, és egyre többet írnak róla.

https://www.youtube.com/watch?v=ssxDRdJ3Yt4&t=4665s

https://www.youtube.com/watch?v=PWqHNbHFhZE&list=PLqi1RdoyDnb8QH1ic5R_ErAp9weHtsThH

https://www.youtube.com/watch?v=bzgEWW65NJs

A Y-n ezek a videók vannak fent, de ez egyik sem az, amiből a DVD készült.
De azért nagyon jók..
10/10
JYJ.3 2020 márc. 26. - 12:42:52 10/10
(118741/120438)
BTS, Billie Eilish csatlakozik James Cordenhez a 'Late Late Show' karantén kiadásáért

James Corden a „The Late Late Show” különleges karantén kiadását rendezi a jövő héten.(Allen J. Schaben / Los Angeles Times)

Írta: CHRISTI CARRASSTAFF WRITER
2020. MÁRCIUS 25 9:50
Hagyja James Corden „Carpool Karaoke” igazgatójának, hogy felkerekítse a zene néhány legnagyobb nevét a „The Late Late Show” különleges karantén kiadására .

Március 30-án az angol komikus házigazdája házigazdaként rendezi a „Homefest: James Corden késői késői show-ját”, távolról támaszkodva Billie Eilish-től, BTS-től, John Legend-től és másoktól.

Az óriási program a hollywoodi sztárok, például Will Ferrell és David Blaine fellépései mellett a dél-koreai BTS, az olaszországi Andrea Bocelli és a londoni Dua Lipa, valamint az Eilish, a Finneas és a Legend Los Angeles zenei előadásait is tartalmazza . Angelesben.


https://www.latimes.com/entertainment-arts/tv/story/2020-03-25/coronavirus-james-corden-bts-billie-eilish-late-late-show?fbclid=IwAR05zhHdCvyPbCEppQE1C4LxPXvtWpCc0Gnqdqfd-2kdu6zU9SwbdkNdDEo
10/10
JYJ.3 2020 márc. 25. - 17:15:31 10/10
(118740/120438)

Kéri R:

Ezt tedd fel a fórumra, nekem nem sikerült. ,
Igaz, hogy nem ONEW énekli, de azért nem rossz:)

Kis vidámság a karanténban, opera nyelven:

https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=Rmgr-u8Jp-8&app=desktop
hanguktaekwondoo 2020 márc. 22. - 19:17:58 Előzmény Min-Rin
(118739/120438)
A szülők felelőssége óriási. Odadobják tehetséges kölykeiket a cirkusznak.
Rövidlátó, anyagi hasznot és világi sikert hajhász a koreai társadalom nagyobbik fele -erre biztat a média, a megbecsültség fokmérője pedig az, hogy ki mennyi lóvét kaszál és mennyire népszerű közösségében vagy azon is túl.
A jelenleg kamaszkorú nemzedéket pátyolgató generációval bezáróan a felnőttek igen nagy része ássa meg a leszármazottak szellemi és nemritkán fizikai sírját azokkal az elvárásokkal, amelyeket már rég a kukába kellett volna dobni.
Nem a valódi emberi értékekre helyezik a hangsúlyt: maga az egyén csak addig számít és addig értékes, míg a közösség hasznát látják benne és az elvárásokat a kijelölt feladatokat teljesíteni tudja.
Abnormális társadalom, elavult gondolkodásmód, embertelen hozzáállás.
Ameddig a  koreaiak csak egyéni szinten
-mert bőven van már ilyen, szerencsére!-
és nem tömegszinten jönnek rá arra, hogy alapvetően kell megváltoztatni illetve elvetni a fülledt, elhasználódott konfucianizmussal takargatott mammonimádatot
amíg nem hajlandóak megtanulni és napi szinten alkalmazni valódi konfliktuskezelési módszereket
addig egyik koki jön a másik után.
figyelmeztetés és tanítás gyanánt.
de kevesen fogják még az adást, vagy nincsenek olyan pozícióban, hogy felhívják az emberek figyelmét, hol, mi a baj és miben kellene azonnal, akár visszamenőleg is változtatni