10/10
JYJ.3 2020 máj. 19. - 18:19:25 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(118978/120438)
Ezek sztem őzek.
Én voltam itt, ez egy sziget. Fél napos kirándulás..
Hajóközlekedés van, de csak du 5ig. Itt élnek ezek az állatok, és eléggé szemtelenek. Engem speciál hátulról megbökött az egyik..Hozzászoktak hogy etetik őket. De szépek, és sok van belőlük ott.
10/10
Éva Vidéki 2020 máj. 19. - 16:36:20 10/10
(118977/120438)
https://femina.hu/utazas/kinai-magas-templom/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link
Elképzelni sem tudom, hogy hogyan vitték fel az építőanyagokat. De nagyon megnézném. Nem tudom, hogy mennyi idő alatt jutnék fel annyi lépcsőn, de mindenképpen megérné.
10/10
Éva Vidéki 2020 máj. 19. - 16:21:17 10/10
(118976/120438)
10/10
Éva Vidéki 2020 máj. 19. - 16:20:13 10/10 Előzmény JYJ.3
(118975/120438)
Igen. Ezek olyan látszatra adó komolytalan, kötelező bocsánatkérések. Senki nem gondolja komolyan, aki írja az sem, aki olvassa az sem. Csak valamit kell reagálniuk a hírre. Az újságok meg most nem találnak semmi szenzációt így a nagy kijárási tilalom alatt. Valamivel csak ki kell tölteni a helyet. Nem mondom, hogy újságírók, mert az egy másik szakma volt. (((
10/10
Éva Vidéki 2020 máj. 19. - 16:01:48 10/10 Előzmény JYJ.3
(118974/120438)
Mintha a kép aláírásban olvastam volna.
10/10
Éva Vidéki 2020 máj. 19. - 16:00:17 10/10 Előzmény JYJ.3
(118973/120438)
Még jó, hogy nem járok a facéra. Már túl sok időmet elvenné. Azt hittem mindenhol vannak moderátorok akik pár topikot figyelnek.

Szerintem nem garancia a népes követő tábor. A szép és fiatal lányok legálisan meztelenkednek a fotókon és alig ruhákban vonaglanak a színpadokon. A pedofilok és a hormonvezérelt kamaszok természetes hogy rojtokban követik őket, de a nyálcsorgató idősebb férfiak is élvezkednek az oldalukon. Szerintem nekik még csak zenélni sem kell tudniuk, hogy százezres követőik legyenek. De úgy tudom, hogy képzett zenészek is, csak megtévesztő a tálalás, mert azzal tudják eladni magukat. Pont a rajongószerzés ezzel a cél. Nekem furcsa elképzelni, hogy tinik rajonganak a női csapatokért. De olvastam már, hogy mérgezést is okozott a nekik küldött ajándék. Ez azért félelmetes.((((
10/10
JYJ.3 2020 máj. 18. - 18:55:33 10/10
(118972/120438)
A menzetközi rajongók egyhangúan azt mondják, hogy Korea le van maradva 100 évvel.. gondolkodásban.
A 22 éves fiúk elmentek tésztát enni, és utána inni, amikor minden nyitva volt.
Semmi nem volt tiltva. Most a koreai netezők arra gyűjtenek petíciót, 1 óra alatt összegyűlt 1400 aláírás.. hogy vonják vissza Jungkook miniszterelnöki kitüntetését.
És a többi 3??? Na ez csak írtam... Senkinek nem kell visszavonni semmit. Agyrém.

A BTS Haters szánalmas kísérletet kényszeríti Jungkookra, hogy forduljon a kulturális érdemekre vonatkozó végzéséhez
Egy epikus kudarc volt.


Rosszindulatú gyűlölők voltak megint a saját szomorú kísérletet, hogy megpróbálja, hogy le BTS „s Jungkook . A koronavírust körülvevő legfrissebb híreket vonták a Jungkookhoz, hogy vonják vissza a Hwagwan kulturális érdemi végzéseit.

bts jungkook petíció
A „Kérem, vonja vissza a BTS Jungkook kulturális érdemrendjét” című petíció rámutatott a legfrissebb hírekre , hogy miként látogatott áprilisban Itaewonba három közeli híresség barátjával. Ezen idő alatt a polgároknak azt tanácsolták, hogy távolítsák el magukat a COVID-19 terjedésének megakadályozása érdekében.

A petíció benyújtója azt állította, hogy helytelen volt Jungkooknak ilyen nagy érdemeket bírni, amikor az országos ajánlás ellen fordult.

bts jungkook petíció
BigHit Entertainment korábban megerősítette, hogy Jungkook járt Itaewon az ASTRO 's Cha Eunwoo , Tizenhetedik ' s Mingyu és NCT „s Jaehyun . Mivel Szöul nem kötelezte el a szigorú leállást, az éttermek és üzletek nyitva maradtak az ügyfelek számára.

Összegyűjtésük után a Jungkook önként ment a COVID-19 vizsgálatára, és végül nem mutatott tüneteket, és negatívnak bizonyult. A BigHit kiderítette, hogy gondolkodik a tettein, és elnézést kért .

bts jungkook petíció
Ezt a fényképet nem készítették a csoport 2020 áprilisában tartott tényleges ülésén.
Annak ellenére, hogy a gyűlölők a legfrissebb híreket arra használták, hogy árnyékot dobjanak a Jungkook felé, a petíció nem kapott sok támogatást. Az első órákban csak 1400 aláírást gyűjtöttek.

A kulturális érdemek Hwagwan-végzéseit csak a legrangosabb személyeknek ítélik oda, akik sikeresen felhívják a figyelmet a koreai kultúrára. Mind a BTS tagjait 2018-ban odaítélték.
10/10
JYJ.3 2020 máj. 18. - 16:51:48 10/10 Előzmény JYJ.3
(118971/120438)
Bocsi, nem vettem észre h benne maradt ami nem kell ide..
10/10
JYJ.3 2020 máj. 18. - 16:42:02 10/10
(118970/120438)
https://www.allkpop.com/article/2020/05/big-hit-entertainment-confirms-jungkook-was-in-itaewon-apologizes-for-their-reaction-and-lack-of-preventative-measures?fbclid=IwAR1HuaWxt3wkmdYIAuC6QTFQX3T7jwZWvQXZEygv1g5ya_H_cTEhyh5_NgI
Itt egy rövidebb link...

Sztem nem normálisak..
Most mindenki bocsánatot két, de miért??
Megnyitották az éttermeket, és a bárokat. Gondolom azért nyitották meg, hogy menjenek oda az emberek.
A 4 srác elment vacsorázni, és utána egy helyre, nem kettőre!!!!
Ott ittak, és beszélgettek.
Most akkor mi a gond?
Nem táncoltak, nem csajoztak, bár az sem bűn...
Jungkookra nagyon rá vannak szállva. Mindenáron botrányt akarnak körülötte csinálni. Amikor tavaly koccant egy taxissal, akkor is már a Nőket erőszakoló, és csetszobás galerivel hasonlították össze.
Most azt írják, nem bír magával.. Mert elment 4 barátjával vacsorázni?
Ezer cikk van fent, de semmi ok rá.
10/10
JYJ.3 2020 máj. 18. - 16:35:50 10/10
(118969/120438)
A Big Hit Entertainment megerősíti, hogy Jungkook Itaewonban tartózkodott, elnézést kér reakciójuk és a megelőző intézkedések hiánya miatt.

LEGJOBBÚJEMELKEDŐVITATOTT | FÓRUMOKA BOLT | TIPPEK


182

68


HÍREK Írta jennywill AKP SZEMÉLYZET 10 órával ezelőtt
A Big Hit Entertainment megerősíti, hogy Jungkook Itaewonban tartózkodott, elnézést kér reakciójuk és a megelőző intézkedések hiánya miatt
AKP SZEMÉLYZET

A Big Hit Entertainment megerősítette a Jungkook Dispatch jelentés részét .

A címke azt mondta:

Ez a nyilatkozatunk a Jungkookról, amely Itaewonba látogat.
Először azt szeretnénk felvázolni, hogy a különféle sajtóközlemények hívtak fel minket arról, hogy a Jungkook múlt héten meglátogatta-e Itaewont, és hogy a helyzet kezelése problémás volt-e.
Igaz, hogy Jungkook meglátogatta Itaewont. Nem ment a problematikus helyre, ahol a május elején a betegnek bizonyult az eset, és körülbelül egy héttel korábban ment. Követte a kormány rendeleteit, és önként elvégezte a Corona-19 ellenőrzését, és úgy döntöttünk, hogy nem az a hely, hogy beavatkozzunk a személyes életébe.
Nincs mentségünk arra, hogy a művész személyes életét azelőtt helyeztük el, mielőtt képesek voltunk hangsúlyozni a társadalmi távolodás fontosságát. Bocsánatkéréssel meghajoljuk a fejünket.
Jungkook április 25-én este barátaival ellátogatott az étterembe és a bárba. Később nem volt köhögése vagy lázas, eredményei negatívak voltak. Mélységesen sajnálja, hogy nem követte komolyan a társadalmi elhatárolódási intézkedéseket.
A Big Hit Entertainment jelenleg mindent megtesz annak érdekében, hogy kövesse a Corona-19 megelőző intézkedéseit, például a társadalmi távolodást. Keményebben fogunk dolgozni annak biztosítása érdekében, hogy ez nem ismétlődik meg. Elnézést kérünk, hogy sok ember miatt aggódik, beleértve a rajongókat is.
10/10
JYJ.3 2020 máj. 18. - 16:34:54 10/10
(118968/120438)

Az SM Entertainment megerősítette Jaehyun részét a Dispatch jelentésben .

Nyilatkozatuk így szól: "Helló, ez az SM Entertainment. Elnézést kérünk azért, hogy aggodalomra ad okot azokban az időkben, amikor sok ember nehézségekkel szembesül a corona-19 miatt. Jaehyun április 25-én járt barátaival egy Itaewon étteremben és bárban. Ugyanakkor nem látogatta meg azt a konkrét klubot, amely problematikus volt, és hét nappal azelőtt, hogy a megerősített beteg Itaewonban volt. Jaehyun-nak nincs tünete, de mivel a corona-19 elterjedt az Itaewon klubban, önként kipróbálták, és az eredmények visszatértek negatívvá. Jelenleg mélyen gondolkodik arról, hogy nem volt óvatos annak ellenére, hogy mindenki korlátozza a kapcsolatot és gyakorolja a társadalmi távolságot. Címkénknek a művészünket is kellett volna menedzselnie, így még a személyes életében is társadalmi distanciát gyakorolt, és elnézést kérünk, hogy hiányzik. Keményebben fogunk dolgozni a művészeink kezelésében, így ilyesmi nem történik meg újra."


10/10
JYJ.3 2020 máj. 18. - 16:29:26 10/10
(118967/120438)
Helló, ez a Pledis Entertainment.
Először is elnézést kérünk, hogy sokan aggodalmat okoztak azért, mert a tizenhét Mingyu Itaewonba látogatott jelentései miatt . Mingyu jelenleg mélyen gondolkodik rossz cselekedeteiről, amikor nem követte a társadalmi elhatárolódási intézkedéseket, amíg azok a helyükön voltak.
Követte a kormány javaslatát, és önként elvégezte a korona-19 vizsgálatot, annak ellenére, hogy nem volt köhögése, lázas vagy más korona-19 tünetei. Negatív volt, és otthon marad és szigorúan követi a személyes higiéniai intézkedéseket.
Címke vállalja a felelősséget azért, hogy nem megfelelően kezeli a művészünket. Őszinte elnézést kérünk a rajongók iránt, akik mindig szeretettel és érdeklődéssel mutatnak nekünk. A Pledis Entertainment hangsúlyozni fogja, hogy művészünk mennyire fontos a társadalmi távolságtól és a személyes higiéniától.
10/10
JYJ.3 2020 máj. 18. - 16:27:34 10/10
(118966/120438)
A koreai sajtó megint hatalmas szenzációt kerget, tele hazugsággal. Gondolom ez nálunk sincs másképp.

4 srác, 4 felkapott együttesből elment múlt hónap 25.-én egy étterembe vacsorázni, és utána egy klubba. Nem éjszakai, és nem meleg klub.
Rá majd 10 napra, találtak egy vírusos férfit, és akkor bezárták az éjszakai klubokat.
De a srácok 10 nappal korábban voltak arrafelé, de nem azokon a helyeken, ahol a vírusos volt később. Ahol a srácok voltak, azt a helyet most sem zárták be, tésztázó-falatozó, és italozó helyek.
Alkpop cikk, de a linkje 20 soros, majd lesz másik, akkor ideteszem.

Cha Eun Woo nem ment a problémás helyre, ahol megerősített beteg volt. Azt mondták nekünk, hogy ha nem rendelkeznek tünetekkel, akkor nem volt kötelező, hogy teszteljék. A művész körüli emberek biztonsága és biztonsága érdekében azonban már tesztelték, és eredményei negatívak voltak.
10/10
JYJ.3 2020 máj. 17. - 20:19:04 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(118965/120438)
Én nem láttam hol volt, pedig kerestem. Elkerülte a figyelmem.
10/10
JYJ.3 2020 máj. 17. - 20:15:10 10/10
(118964/120438)
Úgy tűnik a facén nem nagyon van.
Nem rég bejelöltem a nagy létszámú rajongó csoportokat.
Azt gondoltam ahol 100 ezren vannak, és még többen, az vmi nagyon érdekes dolgot tudhat.
Mindenhol válaszolni kell mielőtt bevesznek 3 kérdésre, általában arra, hogy mikor debütált a csoport, meg hogy hívják őket, stb.. és csak utána lehet vki tag..
De az, hogy a csoporton belül miket írnak, azzal már a kutya sem törődik.
A twitteren azonnal letiltatják a nem megfelelő írásokat. Jelentik a fiókot, és utána pár perc múlva már "nem elérhető" a twít. Ott is rengeteg gyűlölködő van, csak nem él sokáig a bejegyzésük.
Fel nem tudom fogni, hogy mire jó.
Miért nem a kedvencével foglalkozik, abba legalább örömét lelné.
De úgy látszik rengeteg beteg lelkű ember van.
Főleg a Fülöp szigetekről találok rengeteg ilyen szörnyű írást.
És általában nagyon fiatal lányok..
Úgyhogy pár hétig csak szörnyűlködtem, és nem hittem a szememnek, aztán sorra kiléptem ezekből a csoportokból. Nincs nekem erre szükségem, így is szembejön néha ilyen máshol is.
Csak nem ilyen tömegével.
Itt egy kép, rengeteget dolgozott vele aki csinálta. Ő temetni akarja az egész kpopot. Sokkal durvábbak vannak, csak nem akarom azt feltenni. Nagyon rossz találkozni velük..És a vírus külön kedvet adott nekik((((
10/10
Éva Vidéki 2020 máj. 17. - 19:00:52 10/10 Előzmény hanguktaekwondoo
(118963/120438)
Üdv. Ritkán jársz erre. Igen, láttam videót, hogy hogyan sminkelnek egyesek. De itt a keze, nyaka sem ráncos a képeken. Ott látszik először a kor.
10/10
Éva Vidéki 2020 máj. 17. - 18:58:16 10/10
(118962/120438)
Elnézést egy kicsit összezavartam.((((
10/10
Éva Vidéki 2020 máj. 17. - 18:57:18 10/10 Előzmény hanguktaekwondoo
(118961/120438)
10/10
Éva Vidéki 2020 máj. 17. - 18:55:12 10/10 Előzmény JYJ.3
(118960/120438)
Hát én online néztem. Ha van rá lehetőség akkor, nem töltöm le.
10/10
Éva Vidéki 2020 máj. 17. - 18:48:09 10/10 Előzmény JYJ.3
(118959/120438)
Nagyon jók.))))