10/10
Éva Vidéki 2020 ápr. 30. - 09:38:08 10/10 Előzmény JYJ.3
(118858/120438)
Igaz. Én sem vettem észre. De én igen rossz megfigyelő vagyok, sajna.
10/10
Éva Vidéki 2020 ápr. 30. - 09:36:53 10/10 Előzmény JYJ.3
(118857/120438)
Szia. Azt pont nem láttam, mert valami szellemes, zombis. Na olyanra pont nem vágytam, és most sem igazán. Aztán lehet, hogy félre értettem az ismertetőjét.
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 30. - 09:33:19 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(118856/120438)
Ha offtopicban írod, egész halványan jeleni meg a hsz. Eddig nem figyeltem.
10/10
Éva Vidéki 2020 ápr. 30. - 09:30:49 10/10
(118855/120438)
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 30. - 09:30:40 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(118854/120438)
A Big Bang a másik kedvencem, igen hát egy kávét én is meginnék velük!
Amit a BTS fiúk kevertek, az nagyon finom, de még RM karja is elfáradt. Van erre egy speciális "kefe"vagy nem is tudom minek nevezzem, a borotva ecsetre hasonlít a legjobban.
Azzal könnyen és gyorsan ki lehet keverni. Nem tudom a nevét...
Ittam ilyent kint, érdemes volt.(nem én kevergettem)
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 30. - 09:24:51 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(118853/120438)
Ő nagyon tehetséges. Én is nagyon szeretem. Nem láttad a Hotel Del Lunát?
Abban Ő a főszereplő, és fantasztikusat alakít. Az a ritka sorik egyike, ami nagyon tetszett.

Egyik sorit sem láttam, iskolásat nem nézek az erőszak miatt.
Bár épp most láttam egyet, ami nem iskolás, de azzal kezdődik.
Az Iteawont.

Ott is egész életében végig viszi a középiskolában elszenvedett erőszakot.
Ez még brutálisabb nekem, mint a felnőttek brutalitása.
Bár ma már nincs koreai sori erőszak, és bosszú nélkül. Pedig azokat keresem.
10/10
offtopic
Éva Vidéki 2020 ápr. 30. - 09:22:59 10/10
(118852/120438)
https://nlc.hu/ezvan/20200428/tuzoltok-golyafeszek-kornye/
Ez milyen örömhír. Olvastam olyan helyről ahol le akarják verni a gólyafészkeket. Annyira elkeserítő, hogy mindent tönkre teszünk magunk körül.(((
10/10
Éva Vidéki 2020 ápr. 30. - 09:18:41 10/10
(118851/120438)
10/10
Éva Vidéki 2020 ápr. 29. - 18:11:28 10/10
(118850/120438)
Kávézzunk. Engem nem nyűgözött le. Maradok a jól beváltnál. De akit érdekel, koreából hódította meg a net népét.
http://www.msn.com/hu-hu/eletmod/étel-ital/karanténkonyha-ezért-a-kávés-italért-őrül-meg-most-az-internet/ar-BB13gxnA
Maradok ennél: https://www.youtube.com/watch?v=Ib2ILlCZ0-k
vagy ennél: https://colorcodedlyrics.com/2012/11/yang-yoseob-ft-junhyung-yangyoseob-ft-junhyeong-caffeine-kapein
10/10
Éva Vidéki 2020 ápr. 29. - 17:58:49 10/10 Előzmény JYJ.3
(118849/120438)
Kíváncsi vagyok rá. Szeretem IU-t. Annó a Dream Hight-ban ismertem meg. Gyönyörű és a hangja is. https://www.youtube.com/watch?v=3OOUFrgLz7s
https://www.youtube.com/watch?v=4HRu5g6-WoM
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 29. - 17:35:41 10/10
(118848/120438)
https://www.youtube.com/watch?v=rB8vCtL2s4c

2018 MAMA Hon Kong.
A BTS díjakat nyer.
És mind a 7 fiú elsírja magát.
Egy hsz a videó alól:

Próbáltam az ismételt google fordítást kiszűrni, de lehet h nem sikerült...

A mai napig azt hittem, hogy a BTS az álmot, a jó életet élte. A nehézségek és a fájdalom régi napjai eltűntek. Hogy mindannyian biztonságban vagyunk és boldogok vagyunk. Hülye és naiv voltam. Szerettem volna így gondolkodni, mert az éjszakákra visszatérve könnyednek éreztem magam és nem tudtam segíteni őket, hogy egyetlen díjat nyerjenek. Ma könnyű nyerni, de nem tudtam, hogy minél jobban nyertünk, annál inkább a válluknak kellett várakozásaikat, felelősségvállalást és nyomást viselniük. Alig tudtam, amíg Jhope kiáltotta, mondván: „Nagyon aggódtam, mielőtt ide jártam, a szakaszok előtt mindig arra gondolunk, hogy megmutassuk nekünk a legjobb oldalunkat, ez a díj valóban .. Sírtam volna, még akkor sem, ha nem kapnánk ezt a díjat. ”. Gondolni, hogy ez ilyen súlyos. Gondolom, hogy boldog rajongó voltam, és mosolyogva ünnepeltem minden győzelmet. Gondolni, hogy bálványaim, művészeim és álmaim annyira átmentek. Egy pillanatig arra gondoltam, hogy megnyugtassam magam: „Ez lehet a képzeleted, talán a dolgok nem olyan rosszak” büszke arra, hogy eltűnt a vékony levegőben. Bálványaim, művészeim, álmaim egész idő alatt mosolyogtak nekem, elrejtették a fájdalmat és a könnyeket. Egy idióta gondoltam, hogy most boldogok vagyunk. Úgy értem, hogy hálás vagyok minden dologért, ami történik, minden lehetőségért és minden elértért. De most félek a mentális egészségüktől is. Remélem, hogy mostantól kezdve. A BTS mosolyát nem fogjuk biztosnak venni. Mert amikor a fény a legfényesebb, az árnyék a legsötétebb. talán a dolgok nem olyan rosszak. "De akkor Jin azt mondta:" Még a disztribúcióra is gondoltunk (az év elején). "És aztán az a pozitivitás, amire oly büszke voltam, eltűnt a levegőben. Bálványaim, művészeim, álmaim egész idő alatt mosolyogtak nekem, elrejtették a fájdalmat és a könnyeket. Egy idióta gondoltam, hogy most boldogok vagyunk. Úgy értem, hogy hálás vagyok minden dologért, ami történik, minden lehetőségért és minden elértért
A BTS öt éven keresztül volt a fő boldogságom forrása, és azt gondoltam, hogy nagyon szomorú, hogy nélkülem nem tudok boldog lenni, de rájöttem, hogy rendben van ilyen érzés. Jól vagyok, mert velük lehet a boldogságom oka. Féltem, hogy nyíltan beszélek róluk olyan szenvedélyesen, de már nem érzem magam így, mert annyira segítettek engem, hogy nem is tudtam, és szavakkal fejezem ki velük szembeni szeretetüket a legjobb módszerként a visszafizetésre. őket.

Tudom, hogy nagyon sok ember nem fogja megérteni, hogy annyira szerethetem őket, de azért van, mert nem tudják, milyen érzés egyedül érezni magát a világon, ahol csak így lehet megbirkózni a magány a zenén keresztül érkezik. A zene mindig is volt a vigaszom, mert egy olyan világban, ahol az emberek félnek kifejezni érzéseiket - a zene számukra megteszi.

Így érzem magam a BTS iránt, nem pusztán azért, mert a zene, hanem a beszédek is. Kicsit kevésbé magányosnak érzem magam, amikor elolvastam a tweeteiket és a hosszú leveleiket, valamint a rajongóknak adott válaszokat a rajongói kávézóban, bármikor megnézem a videójukat, és látom a boldog és szomorú pillanataikat. Szavaik mindig őszinték és újra éreznek.
Rájuk keresztül azt is felismertem, hogy több millió ember van a világon, akik valószínűleg ugyanúgy érzik magukat, mint én, és rendben van, hogy mindannyian így érezzük magunkat. Rendben van, ha valakire támaszkodik, amikor rosszul érzi magát, nem mindig kell mindent megtennie egyedül. amikor megnézem a videójukat, látom boldog és szomorú pillanataikat. Szavaik mindig őszintéek és újra éreznek. Rájuk keresztül azt is felismertem, hogy több millió ember van a világon, akik valószínűleg ugyanúgy érzik magukat, mint én, és rendben van, hogy mindannyian így érezzük magunkat. . Rendben van, ha valakire támaszkodik, amikor rosszul érzi magát, nem mindig kell mindent megtennie egyedül.Rendben, ha a BTS is az Ön oka.

A világ legnagyobb, legszembetűnőbb, leginkább szerény és tehetséges, de még földön lévő fiúcsoportja a szétszakítás gondolatával küzdött, mert minden nehéz volt. Annyira szerencsések vagyunk, hogy jobban megismerhettük őket a színpad égetésével, v élő közvetítésével és vlogjával, és pusztán attól, hogy ők maguk is mindenütt voltak, ám még mindig kevés információt tudunk a tényleges fájdalomról, küzdelemről és harc mennek át. Mit tegyünk a BTS nélkül? Olyan hatalmas remény- és örömforrást jelentenek sokunk számára, hogy elképzeljük az életet nélkülük ... ARMY, legjobban tehetünk köszönetet nekik, támogassuk őket, tiszteljük őket, idejük és térükön, szeretjük őket, akiket ők vagyok, védd meg őket és légy velük. Nincs több harc. Nincs több hülye háború és érv a hülye hangtalan pletykákkal kapcsolatban, amelyek még több felesleges stresszt okoznak számukra. Nincs több saesang és úgynevezett „rajongó”, akik tiszteletben tartják a magánéletüket és a helyüket. Ha a legkevesebbet akar segíteni nekik, bánj velük úgy, amellyel kezelni akarja. Sokat tettek nekünk, ez a legkevesebb, amit tehetünk, hogy segítsünk nekik és megmutassuk nekik a szeretetünket. Mert ha igazán szereted őket, akkor ezt megtennéd e 7 csodálatos ember számára. Legalább ennyit érdemelnek.
Szánjon egy percet arra, hogy gondolkodjon arról, hogy a BTS az év elején szétszóródhatna, és szánjon rá egy percet arra, hogy gondolkozzon, hogyan tudtunk volna befejezni a szeretet útját; szánj egy percet arra, hogy gondolkodjanak abban, hogy ebben az évben nem tehették volna meg turnéjukat, és ezer hadsereg álma valóra válthatott volna. szánj egy percet arra, hogy gondolkodjunk arról, hogy nem tudtunk volna megkapni a LY-t: könny vagy LY: válaszolj, de megtettük, annyira empátia, szerelem, támogatás, gyönyörű hangok és nevetés érkezett a BTS-től. És köszönetet mondok nekik, hogy segítettek nekem lassan, de biztosan megtalálni az utat, hogy szeretjem magam, aki vagyok; és soha nem lehetek büszkebb és hálás vagyok egy olyan csoport számára, mint a BTS.
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 27. - 15:49:40 10/10
(118847/120438)

IU májusban tér vissza egy Suga által készített dallal

Címkéje feltárta, hogy május 6-án fogja kiadni digitális kislemezét. Ez egy dal a BTS ' Suga- val együttműködésben , amelyet csodálatosan lehet hallani, mert Suga és IU teljesen különböző zenei stílusokkal rendelkezik. Ugyanakkor a ketten keményen dolgoztak együtt, hogy szinergiájukat beleolvassák a dalba.

10/10
Éva Vidéki 2020 ápr. 27. - 10:01:30 10/10
(118846/120438)
https://azsiaekkovei.hu/cdorama/an-oriental-odyssey Most fejeztem be. Kínai kosztümös. Igen jó volt. Csodás kosztümök, remek szereposztás. Köszi peva hatalmas munkáját. Végig izgalmas volt elvétve volt unalmasabb rész. Sok egyedi fordulat volt benne, amit másnál eddig nem láttam. Most megint keresgélek, hogy mit nézhetek.
10/10
Éva Vidéki 2020 ápr. 27. - 09:56:03 10/10 Előzmény JYJ.3
(118845/120438)
Mert ő japánban egyedi, kuriózum, otthon viszont rengeteg van. Hasonló úgy értem.
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 25. - 15:29:19 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(118844/120438)
Nincs más választása, ha a szórakoztató iparban akar maradni. Már pedig mind ott szeretne megöregedni. Igaz neki most még nagy sikere van Japánban. Koreában nem jön össze neki.
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 25. - 15:28:04 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(118843/120438)
Persze azt megtaláltam, a görgető sávot, de akkor sem lehet jól javítani.
Mára helyre hozták..
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 25. - 15:27:05 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(118842/120438)
Köszönöm, majd szólok... Egyenlőre még bírkozom a koreaival. Most kész lett több fordítás, hátha bejön vmelyik. És a régiek közük is mazsolázom, ott nagyobb sikerrel.
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 25. - 15:25:28 10/10 Előzmény Éva Vidéki
(118841/120438)
Sajnos én sem néztem el neki..ezért nem tettem fel a hírt, csak a te kérésed után..
10/10
JYJ.3 2020 ápr. 25. - 15:21:05 10/10
(118840/120438)
BTS Suga nem semmi élő adást tartott. Lealapozott egy nagy képet, és meg sem szólalt 20 percig. Háttal a kamerának. És ezt 4 millió 700 ezer ember nézte. Később: keveset beszélt, és csak az alapozást fejezte be. Majd ha kész, megmutatja.
Hihetetlen népszerűek. Jimin élő adását közel 10 millió ember nézte.
RM, és Hobi lámpákat festettek, és ezt élőben 6 millióan nézték.

A SUGA új alkotásokat mutat be és beszél a BTS album előkészítéséről

A SUGA bemutatta az új alkotásait, amelyeken dolgozik, és beszélt a BTS album előkészítéséről.

Április 24-én a SUGA élő közvetítést közvetített a BTS hivatalos YouTube-on a csoport #StayConnected rajongói projektjének részeként. Kifejezte új festményét, körülbelül 20 percig csendben dolgozott a vászonon, majd később megemlítette, hogy anyja ihlette a festési hobbi. SUGA kifejezte: "Azt hiszem, tudom, miért festenek most az emberek. Ez igazán megnyugtatónak érzi magát. Mint amikor

zenélek , követem az ösztöneimet. Úgy érzem, hogy ez nagyszerű hobbi lesz." A rapper is adunk RM 's észrevételeit a BTS közelgő album, mondván "Már dolgozunk egy új albumon újra. Mielőtt elkezdtük, úgy döntöttünk, hogy ki miért felelős. Ki mindent felügyel, aki a látványt és a zenét vizsgálja át. Mindezt minden tagnak kiosztottuk. megvitatták egymás között és meghozták a döntést. " Aztán azt mondta a rajongóknak: "A témáról szóló videó hamarosan megjelenik, ezért kérjük, nézd meg."

Paraméterének végén a SUGA értesítette a rajongókat: "

Elküldöm a kész képet a Twitterre és a Weverse-re." Izgatottan vagy a BTS visszatérése miatt?

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=hiLg74p4i8M&feature=emb_logo
10/10
Éva Vidéki 2020 ápr. 25. - 10:05:13 10/10
(118839/120438)
Szép hétvégét!