10/10
JYJ.3 2020 szept. 01. - 15:28:25 10/10
(119437/120438)
https://twitter.com/i/status/1300500880421195776

A BTS mind a 7 tagja átadja gondolatait a 'Dynamite sikeres Billboard' Hot 100 'debütálása után

Szeptember 1-jén a BTS mind a 7 tagja a Big Hit Entertainment kiadón keresztül közvetítette gondolatait és reakcióit , miután a " Dynamite " című kislemez sikeresen debütált az 1. helyen a Billboard " Hot 100 " -ján .

Elsőként RM vezető volt , aki azt mondta: "Hihetetlen, mintha még mindig álmodnék. Szeretnék köszönetet mondani a zeneszerzőknek, hogy ilyen nagyszerű dalt készítettek nekünk, és úgy gondolom, hogy minden eredményünket a HADKÖRÖK. Mindig és mindig hálásak vagyunk. Mindent megteszünk azért, hogy jó zenével visszafizessük a szeretetet. "

Jin ezt követően közölte: "A" Dynamite "egy olyan dal volt, amely eredetileg tiszta, őszinte dalnak indult, amelyet rajongóinkkal együtt élvezhettünk, így olyan elképzelhetetlen teljesítmény elérése, mint a" Hot 100 "toplistájának első számú helyzete, csak egy sokk és egy öröm. Hiszem, hogy ezt szereztük a rajongóinkkal. Nagyon köszönöm mindenkinek. "

Ezután SUGA következett , aki megjegyezte: "Kicsit megrendültem, és nem tudom elhinni, hogy az első helyre kerültünk a" Hot 100 "listán. Amikor rákérdeztek a céljainkra, azt mondanám, hogy az első a" Hot " 100 'diagram, és csodálatos érzés, hogy valóra vált az álmom. Szeretnék köszönetet mondani minden ARMY-nak, akik lehetővé tették, hogy ne csak egy álomnál álljon meg. Nem fogok pihenni, és tovább fogok még keményebben dolgozni. "

j-hope hozzátette: "Most nem tudom megkülönböztetni az álmokat a valóságtól. Életemben még soha nem éreztem ilyet, ezért rengeteg nehéz érzelem van, amelyeket nem tudok szavakkal ábrázolni, hogy keveredjenek Csak hálás vagyok a rajongóknak. Azért kezdtem, mert szerettem táncolni, és szerettem a zenét, és soha nem tudtam volna elképzelni, hogy olyan csapattá válhatunk, amely az 1. helyet foglalja el a „Hot 100” listán. Le vagyok borulva, mert úgy érzi, hogy csapatunk őszintesége átjutott. Szeretném megosztani a megtiszteltetést a szurkolókkal. "

Jimin folytatta: "A" Dynamite "egy olyan dal volt, amelyet azért adtunk ki, mert egy kis gyógyulást és kényelmet akartunk nyújtani valakinek, nem pedig azért, mert el akartuk volna érni az eredményeket. Hirtelen meghökkentő híreket hallottunk arról, hogy rangsoroltuk az 1. helyet. a „Hot 100” listán, és túl voltam boldogan és hálásan, hogy nem tudom szavakkal kifejezni az egészet. Szeretnék köszönetet mondani tagjainknak, hogy keményen dolgoztak együtt és erővel rendelkeztek, és őszintén szeretnék köszönetet mondani mindazoknak a rajongóknak, akik szeretik és mindent megteszek azért, hogy rajongóink tanúi lehessenek még jobb változatunknak, és még nagyobb remekműveknek is örülhetnek. "

V megjegyezte: "Minden énekes álmodik róla, de soha nem gondoltam volna, hogy a" Hot 100 "listán első helyet fogunk szerezni. Először nem hittem benne, és észnél kívül meglepődtem, amikor magam láttam a bizonyítékokat . Az ARMY-knak köszönhetően a BTS egy másik álma teljesült. Szeretnék köszönetet mondani mindenkinek, és ezentúl keményebben fogok dolgozni. "

Végül Jungkook a következőket fogalmazta meg: "Amikor meghallottam, hogy az 1. helyet foglaljuk el a" Hot 100 "listán, ez olyan volt, mint egy álom és életem egyik legboldogabb pillanata. Köszönöm az összes ARMY-nak odakint. Én aztán kíváncsi arra, hogy hol van pontosan a határ a BTS és az ARMY-k potenciáljában, és úgy éreztem, hogy tovább szeretnék haladni, vállalni a kihívásokat és keményebben dolgozni. Még egyszer szeretném megköszönni az ARMY-knak, hogy hittek bennünk és támogattak minket.
10/10
JYJ.3 2020 szept. 01. - 14:30:01 10/10
(119436/120438)
https://www.youtube.com/watch?v=4euWFcEvUls

Úgy látszik a nyávogós lányok tudnak énekelni is.. ha nem csapatban vannak.

🐹Jirose🐤 Rose (blackpink) és Jimin (bts) • álarcos énekes királya [[fmv]

A Black Pink Rose énekese Jimin dalát adta elő. Gyönyörűen..
10/10
JYJ.3 2020 aug. 31. - 12:58:40 10/10
(119435/120438)
Gratulálok a @BTS_twt-nak mind a négy jelölés elnyeréséért:
🏆 Legjobb csoport
🏆 Legjobb POP
🏆 Legjobb Kpop
🏆 Legjobb koreográfia(On)Son Sung Deuk.

A 2020-as VMA-n!
Az egyetlen koreai csoport, aki mind a 4 amerikai díjátadón részt vett.
10/10
JYJ.3 2020 aug. 30. - 09:45:03 10/10
(119434/120438)
Ma este, nálunk hajnal 2 kor, New Yorkban Dynamite első bemutatója.
Díjkiosztás az amerikai MTV-n.
10/10
JYJ.3 2020 aug. 29. - 19:39:45 10/10
(119433/120438)
A bts nyeri az mtv legmelegebb nyári szupersztárját 2020-ban
A legújabb, „Dynamite” kislemez kiadásával a K-pop royalty BTS frissen megkoronázta az MTV legforróbb nyári szupersztárjait második éve!
A csoport elszökött 33,2 millió szavazattal nyert, és ez az első felvonás a One Direction 2013 és 15 közötti hároméves sorozata óta, amely egyszer elnyerte az MTV legforróbb címét.
A hír egy nappal a csoport nagyon várt „Dynamite” debütáló előadása előtt is eljut a 2020-as VMA-ra holnap este (augusztus 30., vasárnap).
Az idei második helyet 3,2 millió szavazattal megszerezte a BLACKPINK, aki tegnap egy adag „Fagylaltot” kínált nekünk Selena Gomez mellett, az ohiói duó huszonegy pilóta pedig több mint 821 000 szavazattal szerzi meg a bronzérmet!http://www.mtv.co.uk/mtv-hottest/news/bts-win-mtvs-hottest-summer-superstar-2020?fbclid=IwAR39N1zVGxP0-tir28vS4BDeqflQrpTY4iOGpJGSWsYP3NfuM1Czscq-gxI
Hatalmas köszönetet szeretnénk mondani mindazoknak a rajongóknak, akik idén művészeik mögé kerültek, és időt szántak a szavazásra. Te vagy a legjobb.
Nézze meg, hogyan alakult az #MTVHottest 2020 Top 10 többi része alább ..
mtvhottest summer superstar 2020 - top 10
1. BTS - 33,203,280
2. BLACKPINK - 3,248,886
3. twenty one pilots - 821,499
4. 5 Seconds Of Summer - 491,691
5. Justin Bieber - 470,968
6. Taylor Swift - 320,564
7. Little Mix - 177,863
8. Ariana Grande - 169,133
9. Niall Horan - 152,080
10. Lady Gaga - 124,101
10/10
JYJ.3 2020 aug. 29. - 14:38:21 10/10
(119432/120438)
Becky G új szemüveg kollekcióján és miért a BTS J-Hope az ő eredeti inspirációja.

https://stylecaster.com/becky-g-my-man/?fbclid=IwAR0lqbc4qajI3Bg1Cadx58f8A36RcgFsDywWEKMgmMCeO-RYRIVQEZlYG7Q

Részlet:
[Becky G magazin interjúk J-Hope-ról]
A J-Hope részleges fordítására hivatkozva:
- Amit tanult a BTS J-Hope csirkehúslevesével való munkából
'' Valami nagyon személyessé vált számomra. Nem csak '' Ó, mert most népszerű a K-pop, ezért fogom támogatni." Amikor találkoztam J-Hope-al, azt hittem, inspirálnak a keményen dolgozó zenészek. Ezek az emberek egy ütemet sem hagynak ki, és alaposan gondoskodnak minden részletről. Művésznek lenni és ezt az élményt átélni számomra a legkiválóbb. Ez nem olyan, hogy '' Ó, bele kell keveredned ebbe a nagy K-pop sportba." Sokkal fontosabb, hogy mit csináltak és hogyan csinálták. Legyen szó közönségről, rajongóról vagy valakiről, aki ugyanabban a világban dolgozik, az ellenőrizhetetlenül kedvelte és csodálta őt. Az irántuk érzett szeretetem és elismerésem talán túlmutat azon, amilyennel egy rajongói osztály rendelkezik, és szerintem ezt ti is érezhetitek. Magam is megtapasztaltam és tényleg szép. Az összefogással mindent odaadok J-Hope-nak, mert ő volt az, aki először hozzám fordult, és ezt az ötletet felajánlotta nekem. Minden elismeréssel tartozom neki ezért a helyzetért, mert a képzelete vált valósággá, és abban a kiváltságban részesültem, hogy részese lehettem.
- Még mindig kapcsolatban vagy J-Hope-al?
Törődünk egymással, és meglátjuk, hogy vannak egymással. Ezt nagyon megvilágosítónak találtam, művészként számos különböző területen érintett. Nem csak énekel, előad, és valóban kreatív ember. Az biztos, hogy láttuk a tánctudását, és tudtam, hogy ő lesz a zenélő, aki valami mássá alakul. Köszönteni akartam őt, és megnézni, hogy van mostanában.
10/10
JYJ.3 2020 aug. 28. - 19:06:50 10/10
(119431/120438)

Dynamite (Tropical Remix) & Dynamite (Poolside Remix)
#BTS #방탄소년단 #BTS_Dynamite
▶멜론: https://bit.ly/2YsnK4W
▶FLO: http://flomuz.io/s/a.BzpoO
▶지니: https://bit.ly/3aQwM0q
▶벅스: https://bit.ly/31pkxVQ
▶VIBE: https://bit.ly/32iSzu2
▶소리바다: https://bit.ly/3lcJ2gQ
10/10
JYJ.3 2020 aug. 28. - 19:05:00 10/10
(119430/120438)
2020. augusztus 28

A BTS megünnepelte a Dynamite sikert az Egyesült Királyság hivatalos egyesített táblázatain: "Alázatosnak és megtiszteltetésnek érezzük magunkat"
A csoport szerint az „alacsonyabb és megtiszteltetett” érzés az új, a Dynamite kislemezüket követően lett a legsikeresebb kislemezük az Egyesült Királyságban.

ABTS megünnepelte legutóbbi egységes Dynamite sikerét, amely a 3. számú debütáló rajthoz indul ezen a héten az Egyesült Királyság hivatalos Singles Chart-ján.

A Dynamite ezen a héten 50 200 diagramértékesítést ért el, 5,3 millió adatfolyamból és 22 000 letöltésből állt.

"ALÁZATOSAK vagyunk és megtiszteltetésnek örülünk, hogy új személyes legjobbat szereztünk az Egyesült Királyság hivatalos egyedülálló listáján" - mondta a BTS a OfficialCharts.com-nak. Először is minden elismerést megadunk az ARMY-nak - támogatásuk és szeretetük nélkül az első naptól, nem jutottunk volna el idáig.
10/10
JYJ.3 2020 aug. 28. - 15:04:58 10/10
(119429/120438)
Baekhyun fáradtnak látszott ebben az élő ig-ben ... remélem, hogy mindenki egészséges és nem túlzottan dolgozóik... Remélem, hogy a baekhyun és a többi tag pihenni fog ... ez a csoport és a visszatérés jó, de sm csak nem jó nekik ..

https://www.youtube.com/watch?v=A6yOSmRQ8Gs&feature=emb_logo
10/10
JYJ.3 2020 aug. 28. - 15:02:57 10/10
(119428/120438)
https://www.allkpop.com/article/2020/08/supermdisbandparty-trends-worldwide-on-twitter-as-upset-exo-fans-are-concerned-over-baekhyuns-health

#SuperMDisbandParty trendek a Twitteren az egész világon, mivel az EXO rajongók idegesen aggódnak Baekhyun egészsége miatt

Az EXO rajongói elindultak a közösségi médiába, hogy kifejezzék aggodalmukat Baekhyun egészségével kapcsolatban.

Sok rajongó aggódott, mivel a művész a közelmúltban rendkívül fáradtnak tűnt. Baekhyun-t nemrégiben láthatták az Instagram Live webhelyen, mivel a SuperM csoport időt vett igénybe, hogy kommunikáljon rajongóival.

A SuperM jelenleg a (z) ' Super One ' albumuk népszerűsítésének közepén áll, és összegyűltek, hogy felkészüljenek a második vezető kislemezükre, a " Tiger Inside " -re. Augusztus 27-én, a KST-nál a csoport bekapcsolta Instagram Live-jét, hogy üdvözölje rajongóit, és kiderült, hogy jelenleg összegyűltek az új dal gyakorlására.

Számos rajongó azonban aggodalmát fejezte ki a tagok egészsége miatt, mivel nagyon fáradtak voltak. Az egyik tag azt mondta: " Miért vagyok ma olyan álmos?" az élő ülés során.

A videó elindításakor az egyik tag a kamerát vitte át Baekhyunnak, aki a kanapén feküdt. Baekhyun nagyon fáradtnak tűnt, hogy úgy tűnt, hogy még a szemét sem tudja kinyitni. Amikor a kamera becsukódott rajta, motyogta: " Annyira álmos vagyok".

Az élő videó során Baekhyun nagyon álmos és energikusnak tűnt, bár mindent megtett, hogy megmutassa energikus oldalát.

Miután megnézte ezt az élő adást, az izgatott rajongók aggódtak és feldühödtek, mivel azt hitték, hogy szeretett művészeik nem tudnak pihenni.

Ezek a rajongók, különösen az EXO rajongók, felkerültek a közösségi médiába, amikor kifejezték haragjukat és a tweetelt #SuperMDisbandParty .
Bár sok rajongó azt kérte a csoporttól, hogy szétváljon, voltak olyan rajongók, akik szerint még mindig támogatniuk kell a csoportot a kemény munkáért, és más rajongókat kérték ugyanezt.

Összességében az egész SuperM tagjai fáradtaknak tűntek, mivel szorgalmasan felkészültek a rajongóik számára történő promócióra. Sok rajongó továbbra is reméli, hogy a csoport a promóció végén megkapja azt a többit, amelyet jól megérdemelnek, az elkövetkező 'Super One' albumukért.

10/10
JYJ.3 2020 aug. 27. - 20:03:16 10/10
(119427/120438)



A tvN és a Netflix eredeti, "rendben van, ha nem vagyok rendben" című dráma szankciókat kap a rágalmazás, a nemi szervek megszervezése és a szexuális zaklatás igazolása miatt

A koreai távközlési szabványügyi bizottság műsorszórási felülvizsgálatával foglalkozó albizottsága a bírósági szankciók véleményével benyújtotta a plenáris üléshez a „ Minden rendben, ha nem vagyunk rendben ” című tvN drámát . Augusztus 26-án a KST, a Koreai Hírközlési Szabványügyi Bizottság Broadcasting Review albizottsága (elnök Heo Mi Sook) a szöuli Mok-dong műsorszóró központban tartott ülésen kijelentette, hogy a tvN és az OtvN „Jó, ha nem vagyok rendben” benyújtották a plenáris üléshez azzal a véleménygel, hogy a dráma a férfi nemi genitáció, a szexuális zaklatás, a szexuális zaklatás igazolásának és kifejezett verbális zaklatásának tartalmát ábrázolja.

A koreai kommunikációs szabványügyi bizottság kijelentette: " Tekintettel arra, hogy kifejezés a drámában szereplő szereplők karakterének kiemelésére, olyan tartalom sugárzásakor, amely valószínűleg a nem szexuális objektumok libidójára összpontosított, amelyek a nemi szerveket szimbolizálják és igazolják a szexuális zaklatást, a produkciós csapat nemi érzékenységének hiánya. Az ifjúsági nézővédelem ideje alatt bemutatott drámában alkalmazott túlzott verbális visszaélés elkerülhetetlenül bírósági szankciókat eredményezett. "

Ha a műsorszórás felülvizsgálatával kapcsolatos szabályok súlyos megsértése súlyos, a szankciókat vagy a bírósági szankciókat az albizottság ajánlása alapján a felülvizsgálati bizottság mind a kilenc tagjából álló plenáris ülésen zárják le. A pontokat levonják a Koreai Kommunikációs Bizottság által évente végzett műsorszórási értékelésből, ha a műsorszolgáltatók, a hírjelentések, a kábelcsatornák és az otthoni vásárlási PP-k pénzbírságot vagy jogi szankciót szabnak ki.https://www.allkpop.com/article/2020/08/tvn-and-netflixs-original-drama-its-okay-to-not-be-okay-receives-sanctions-for-the-usage-of-slander-genitalization-and-justification-of-sexual-harassment
10/10
JYJ.3 2020 aug. 27. - 19:41:01 10/10
(119426/120438)
A „House on Wheels” koreai TV show PD egy interjújában elmondta, hogy Jungkook szerepel azon hírességek listáján, akiket leginkább szeretne meghívni a show-ra, ha a 2. évadot irányítja. Ez a b / c Jungkook legjobb barátja. Yeo Jin Goo tagjaik közül.
A PD elmondta, hogy mindig van Jungkook a meghívás-listán. V. szintén szerepel a listán, mint Sung Dong Il színész „legjobb barátja”. A „House on Wheels” ma utolsó műsorát sugározták, és az interjút erre az alkalomra készítették.
10/10
JYJ.3 2020 aug. 27. - 13:24:33 10/10
(119425/120438)
A TVXQ Changmin bejelenti esküvőjének elhalasztását

TVXQ „s Changmin bejelentette, hogy ő lesz elhalasztását a közelgő esküvő miatt biztonsági aggályok.

Az SM Entertainment augusztus 27-én megerősítette, hogy Changmin - aki eredetileg szeptember 5-én tervezte a csomót kötni nem híresség barátnőjével - úgy döntött, hogy később visszahozza esküvője időpontját, miután a COVID-19 esetek nemrégiben növekedtek.

Az ügynökség kijelentette: „A COVID-19 elterjedésével kapcsolatos aggodalmak miatt Changmin elhalasztotta esküvőjét, amelynek eredetileg a tervek szerint szeptember 5-én kellett volna megtörténni. Az új és az ő és menyasszonya ] család. ”
Changmin csatlakozik számos más hírességhez, akik nemrégiben változtattak a közelgő esküvői terveikben a COVID-19 aggályai miatt: Kang Sora , aki eredetileg azt tervezte, hogy esküvőjét augusztus 29-én tartja , egy kis család összejövetele érdekében lemondta az ünnepséget, míg Ryu Deok Hwan korábban bejelentette, hogy ő és barátnője elhalasztja októberi esküvőjét a következő évre.

https://www.soompi.com/article/1421860wpp/tvxqs-changmin-announces-postponement-of-his-wedding?fbclid=IwAR1DBRkWstM8scbI5R5a_BXvYa5EbiLkCs-cXtpFdTA5-6m6jJu4YJcwPmI
10/10
JYJ.3 2020 aug. 26. - 11:04:25 10/10
(119424/120438)

https://9gag.com/gag/aoPRMbx

A malajziai prédikátor a BTS „démoni” felhívását követeli, és tilalmat akar a koncertekre

A malayziai prédikátor, PU Syed Bakri tiltakozott azzal a gondolattal, hogy a BTS fellép Malajziában.
Megosztotta egy Instagram-üzenetben :

Iszlám ország vagyunk, meghívhatjuk-e ezeket a démonokat idejönni?

Még Oroszország, a hitetlenek országa tudja, hogyan kell vigyáznia népére. Milyen értéket képviselnek, kivéve az emberek megtévesztését?

Nevelje fel az ország következő generációját vallás felhasználásával.

Tavaly tiltakozott Syed Saddiq ifjúsági és sportminiszterrel, Syed Abdul Rahman azon terveivel szemben, hogy meghívja a BTS-t egy koncertre Malajziában:

Tiltakoztassa a BTS-t Malajziába érkezéséről. Befolyásolják a vallási méltóságot, az erkölcsöt és a társadalmat. Találjon más módszereket a turisták vonzásához Malajziába

Mind a BTS rajongói, mind a muszlim közösség kifejezték egyet nem értését a prédikátorral.

BTS soha nem is akart oda menni..))

Ember, a vallásos emberek félnek a személyes szabadságtól.
- Hmm?
- Ezek a koreák melegnek néznek ki ...
- Igen ...
10/10
JYJ.3 2020 aug. 26. - 09:32:15 10/10
(119423/120438)
Eugenia S. Lee

Koreában megint 300 fő felett a szöuli új fertőzöttek száma, de a távolságtartás harmadik fokozatának bevezetéséről még nem hoztak döntést, ez ugyanis a gazdaság megbénulását jelenti.
Egy hete, elsősorban a GH mutáció fertőz. Ez egy másik, mutálódott koronavírus, hatszor több fertőzést tud, mint a téli alap verzió. Eddig, itt négy különböző mutációt találtak, a legújabb Kazahsztánból érkezett.
Hongkongban találtak egy férfit, aki kétszer esett át a betegségen több hónapnyi különbséggel. Bizonyítottnak látják, hogy az illető valóban kétszer fertőződött meg, két különböző mutáns vírus által.
Dél-Korea szakemberei azt mondják, jelenleg a mechanikus módszerek állnak rendelkezésre a fertőzés veszély csökkentésére, ezek pedig ;
*zsúfolt helyek elkerülése.
*éttermek, kávézók, etc. elkerülése (közös étkezés során történik a legtöbb fertőzés)
*gyakori kézmosás. (elég a szappan, de folyó vízzel, alaposan ér csak valamit. Sürgős esetben kézfertőtlenítő használata)
*távolságtartás. (nem együtt élő emberek egymástól 2 méterre legyenek minimum)
*gyakori, fertőtlenítő szeres takarítás. Klór vagy alkohol tartalmú szerekkel.
*mindig, mindenhol (kivéve otthon) maszk gondos és helyes viselése. A maszk belső részét nem fogdossuk, ügyelünk, hogy a lehető legjobban illeszkedjen az arc formájához mind a négy oldalon. Az ezüst vagy réz ionos mosható maszkokat kézzel, finoman átöblítve mossuk. Szappan bőven elég hozzá, esetleg kézi mosószer, de ne maradjon benne vegyszer maradék.
*nem nyúlunk a szemünkhöz, szánkhoz mosatlan kézzel.
*hazaérve, a bejárat közelében ruha csere, utána rögtön zuhany, otthoni ruha használata.
*ezt itt nem mondják, mert evidencia, de cipővel ne menjünk be a lakásunkba.
Vigyázzatok egymásra! ❤️
10/10
JYJ.3 2020 aug. 25. - 17:42:03 10/10
(119422/120438)
.
10/10
JYJ.3 2020 aug. 24. - 15:19:15 10/10
(119421/120438)
Mi hiányozhat még?

10/10
JYJ.3 2020 aug. 24. - 15:17:41 10/10
(119420/120438)
Az a hely ahol kényelmesen sírhat a filmen.
10/10
JYJ.3 2020 aug. 24. - 15:15:44 10/10
(119419/120438)
Itt nem gond a távolság tartás.