10/10
JYJ.3 2020 dec. 23. - 17:59:06 10/10
(119658/120438)
A BTS azért van itt, hogy más boybandokat oktasson az öltözködésről
Által Zak Maoui
Celine és Saint Laurent a BTS heti márkái

Amióta a One Direction 2015-ben feloszlott, igazából nem volt olyan nagy brit fiúegyüttes, amelyre utánanézhettünk volna. Persze lehet, hogy az év elején a Westlife újracsoportosult, de hát, tudod ... Ehelyett a tengerentúlra Koreába keresünk.

A BTS tagadhatatlanul a legnagyobb boyband a világon. A K-pop heptettnek már rengeteg együttműködése van Ed Sheerannel, Nicki Minajjal és Halsey-val, és számos díjat gyűjtött össze, köztük a Top Group elismerését a 2019-es Billboard Music Awards-on, és még tizenegyet is hazavitt. Guinness-világrekordok (az egyik a legtöbb Twitter-elkötelezettségért, korábban Harry Styles birtokolta ).

Egy másik dolog, amit biztosítottak (a mi szemünkben amúgy is), az a díj, amiért a világ legjobban öltözött Boyband-je lett (még Kim Jones is megtervezte turnéját az év elején ). Vegyük például a zenekar ezen a héten megrendezett három fellépését, amelyekben a hét tag (RM, Suga, J-Hope, Jin, Jimin, V és Jungkook) minden más boyband tagnak oktatást adott az öltözködésről (bocs, East 17, azokat a fehér puffer kabátokat felülmúlják).

© David Livingston

Image may contain: Human, Person, Rap Monster, Clothing, Apparel, and Fashion
Először a BTS részt vett a KIIS FM kaliforniai Jingle Ball-ján, és minden tag bizonyította, hogy igen, valóban viselhetsz fehér munkaszüneti napot. És bár nem egyeztettek a megjelenésükkel, minden tag ragaszkodott a monokróm színpalettához, így együttesen sikert aratott.

Ezután a zenekar kirándult az Mnet Asian Music Awards-ra, ahol minden tag fejtől talpig hordta Celine-t , amelyet Hedi Slimane tervezett. Mindegyik elárasztotta az öltönyt, és valamivel lazábbnak kedvezett - a camo-árokkal viselt kettős farmer nem működhet, de mégis.

© Jun Sato

Image may contain: Rap Monster, Human, Person, Fashion, Premiere, Red Carpet, Red Carpet Premiere, Clothing, and Shoe
És a BTS magas hangon zárta a hetet. A Variety Hitmakers Brunch-jén a hollywoodi Soho House-ban részt vett a zenekar egy másik párizsi dizájnház mellett döntött, amely ezúttal a megfelelő sport, a Saint Laurent sportja . A zenészekkel való kapcsolattartás miatt elismert márka (Yves Saint Laurent maga is androgén énekesnőt alakított ki Grace Jones-ban a műsoraiban, és híresen Mick és Bianca Jagger), a BTS Anthony Vaccarello rock'n'roll-perében mutatkozott be. RM, V és Jungkook teljesen fekete úton haladtak, míg a többiek kristályokkal díszített öltönyben kevergették a dolgokat.

© Steve Granitz

Image may contain: Human, Person, Fashion, Premiere, Rap Monster, Red Carpet, Red Carpet Premiere, Footwear, and Clothing
A BTS annyira rendbe jön, hogy tökéletesen összehangolják a ruhájukat, amit, merjünk mondani, a One Direction soha nem tett. 1D, ha mégis újraegyesülést tervez, ahogy Liam Payne javasolta a héten, vegye tudomásul, kérem.
10/10
JYJ.3 2020 dec. 23. - 17:53:07 10/10
(119657/120438)
Alexander McQueen BTS-jéből születnek az álmok
Által Zak Maoui
A K-pop KBS dalfesztiválon részt vett hét fős szuperzenekar egy újabb győztes kombót szolgált

A BTS-nek világuralommal sikerült. Az a négy hónap, amióta a hétszemélyes csoport eldobta a „Dynamite” videoklipjét, 709 millió megtekintést halmozott fel a YouTube-on. Ennek perspektívája érdekében a One Direction videója a „Valaha volt legjobb dalhoz”, amely több mint hét évvel ezelőtt gyér 698 millió megtekintéssel rendelkezik. Ráadásul a BTS videója valóban rekordokat döntött, miután a megjelenését követő 24 órán belül 101,1 milliószor nézték meg.

És egy másik dolog, hogy a zenekar, amely RM, Jin, Suga, J-Hope, Jimin, V és Jungkook tökéletesen összeállított huszonéves énekesekből áll, a többi ruhatárat is megdobja. A septet összhangban van az illeszkedéseivel, mivel nagyjából 2015-ben híressé vált, és tagjai hajlamosak a bolygó legnagyobb márkái iránt.

Akár Virgil Abloh csöpög a Louis Vuittonban a Saturday Night Live-ban, Chanelt és Saint Laurent ringatta a dél-koreai Incheon repülőtéren, illik Celine-be a 2019-es Mnet Asian Music Awards-on, vagy Daniel Lee's Bottega Veneta- ba a 2020-as Grammy-díjátadón, a BTS bebizonyította náluk van a bolygón a leginkább irigylésre méltó szekrény.

Image may contain: Tie, Accessories, Accessory, Human, Person, Fashion, Clothing, Apparel, Premiere, Coat, and Overcoat
A koreai együttes pedig újra megtette, ezúttal Nagy-Britannia egyik saját termesztésű tehetségének sportolva. A dél-koreai KBS dalfesztiválon részt vevő BTS-t Alexander McQueen AW20 kollekciójának számos együttese öltöztette fel, mindegyiket Sarah Burton, a márka kreatív igazgatója tervezte 2010-ben.

A semleges tónusú fekete, fehér és karamell színpalettába öltözött ruhatár ruhái tökéletesen össze voltak kötve (illő McQueen Tread Derby csizmát is viseltek), de mindegyik tagnak volt annyi ideje, hogy hagyta, hogy önmagukban ragyogjanak.

Példa: Jungkook bolero stílusú öltönydzsekit viselt, Jimin figyelemfelkeltő, derékig érő, árkolt árokot finom karamell árnyalatban, V pedig kétszínű, csúcsos hajtású kabátot viselt. Eközben J-Hope zsebnehéz egymellű öltönyben volt, Jin kontrasztpanellel ellátott, szuper vékony öltönyt viselt, RM pedig borjúfelületű, bőrből övezett árokba vetette, amire azt gondoljuk, hogy a GQ címlapsztár, Ozzy Osbourne szeretné .

Újabb adás a bolygó legnagyobb együttesétől, így szeretnénk (és elvárjuk), hogy ezentúl minden boyband öltözzön.

https://www.gq-magazine.co.uk/fashion/article/bts-alexander-mcqueen
10/10
JYJ.3 2020 dec. 23. - 11:14:02 10/10
(119656/120438)
A "Dynamite" mára több mint 1,2 millió tiszta példányt adott el az Egyesült Államokban. Ebben az évben csak az a dal, amely meghaladta a 600 ezret, az Egyesült Államokban 1,8 millió dolláros bevételt generált ebben az évben, ami az ország több mint 1,2 millió eladásából és 165 millió adatfolyamából származik.
10/10
JYJ.3 2020 dec. 22. - 16:45:08 10/10
(119655/120438)
Folyt:
A Kia érdeklődését valamilyen szilveszteri szponzorálás iránt részben a 2020-as sok nehézség felkeltette.

Augusztusban Wager és csapata úgy döntött, hogy a 2020-as oldalfordítás körüli üzenet olyan dolog, amibe bele akarnak hajolni.

Noha a Kia viszonylag új a színen, néhány más vállalati szponzor örül az ismételt vásárlóknak.

Az évek során a Jamestown Properties és a Times Square Alliance, a rendezvény fő szervezői, kapcsolatokat építettek ki szponzorokkal, a városvezetés partnereivel, valamint képzőművészekkel és a színházi közösséggel - akik mind hozzájárultak az esemény újragondolásához.

Az emberek 2020. december 6-án, a 6-os sugárúton mennek el a közelgő 2021-es új évet jelző szemüveg mellett, New York Cityben (Gary Hershorn / Getty Images)

Medeiros, a Planet Fitness marketing alelnöke 6 egymást követő évben dolgozik a Szövetséggel. Ez azt jelenti, hogy a vállalat nem kénytelen újra elköteleződni - mondja még a COVID-19 korlátozásai által okozott bizonytalanság mellett is.

Mivel Medeiros évek óta dolgozott az eseményen, javaslatokat is tehetett arról, hogyan lehet fenntartani az éjszakai szokásos izgalom érzetét ezernyi lelkes parti nélkül.

Ő és csapata azzal az ötlettel állt elő, hogy a társaság lila és sárga pólóiba és kalapjába öltözött felfújható bábok töltsék be a tér egyik szakaszát, hogy utánozzák a színes tömegeket, amelyek egy tipikus New York-i tömegben jelennek meg. ünneplés.

Medeiros azt mondta, reméli, hogy a „furcsa” bábok némi nevetést okoznak az otthon rekedt nézőknek. Célja egyszerű: „megmutatni az embereknek, hogy 2021-re lépünk.

"Magunk mögött hagyjuk 2020-at" - mondta a nő. - Az embereknek erre van szükségük.
Vége


10/10
JYJ.3 2020 dec. 22. - 16:44:07 10/10
(119654/120438)
A New York-i Time Square vállalkozásokra jellemző gazdasági hullámzási hatásait erősen befolyásolja.

A város társadalmi elhatárolódási korlátozásai és az idegenforgalmat korlátozó törvények már megterhelték az éttermeket és bárokat a Times Square kerületén felállított barikádokkal, hogy érvényesítsék a mulatozók tilalmát.

A környék szállodái is szenvednek. Az olyan lényeges helyek, mint a Marriott Marquis, a Crowne Plaza és a Knickerbocker hotel - amelyek gyilkos térre néző szobákat kínálnak - éles visszaesésre számítanak.

De az esemény virtuális jellege megnyitotta az ajtót egy régi iskola bevételi modellje előtt.

Megmentheti-e a TV a NYE sztárját?
Míg a Times Square idegenforgalmi szektora továbbra is szenved, maga az esemény rendben lehet, mert a TV-bevételek növekedhetnek.

Ennek oka, hogy egy tipikus évben a hálózati nézettség körülbelül 500-szor nagyobb, mint a fizikailag jelen lévő emberek száma.

Bár a szervezők a rendezvény tout az érdeklődők száma 1m , ez fizikailag lehetetlen, hogy illeszkedjen, hogy sokan egy 5-blokk szakaszon. A személyes vendégek száma nagyobb valószínűséggel ~ 100 ezer .

Mivel az egész országban lemondták a helyi NYE-i ünnepségeket, a marketingszakemberek azt mondják, hogy idén magasabb hálózati minősítésre számítanak.

Russell Wager, a Kia marketing operációs igazgatója felügyelte az idei szponzori terv körüli döntéseket, amelyek a Kia látványterveit az 1 Times Square hirdetőtábláin tartalmazzák, közvetlenül a 2021-et megfogalmazó világos számok alatt.

"100 millió ember szerte a világon látni fogja, hogy ez a labda leesik" - mondta a The Hustle-nak . - És abban az épületben leszünk, amikor ez megtörténik.

A nyüzsgés

A Wager a 100 méteres becslésbe belefoglalja a webcast közvetítését, amelyet először a NYE 2008-ban osztottak meg. Ezúttal a webcast részét képező hírcsatorna szintén elérhető lesz a Jamestown Properties által kifejlesztett alkalmazásban, amely kiegészíti az otthoni visszaszámlálást.

Ott a nézők előre-hátra válthatnak a tér több pontján elhelyezett kamerák között.

Friss élvonal ... amolyan
Az alkalmazással a szervezők azt remélik, hogy személyesen teremtsék vissza az emberek spontán felfedezéseit, amikor a téren vannak.

A fényképezőgép-hírcsatornákkal együtt az alkalmazás magában foglalja a Times Square virtuális világát is, amelyet a felhasználók avatarokon keresztül fedezhetnek fel. A világon vállalati partnerek által szervezett játékok, előre felvett zenei előadások és virtuális „óriásplakátok” mutatják be a digitális művészetet.

De úgy tűnik, hogy a szervezők technológiailag kissé biztonságos módon játszanak.

Az alkalmazás nincs ugyanolyan mértékben integrálva az esemény fő kínálatába, mint más városokban a szilveszteri ünnepségek:

Szingapúr : Tavaly Szingapúr fény show- t tartott 500 apró, tökéletesen kalibrált drón felvonultatásával, amelyek medúzára vagy madárra hasonlítottak - mielőtt végül visszaszámláló órává változtatta volna magát.
Seattle : Idén Seattle-ben a szervezők égfelismerő eszközökkel fedik fel a Space Needle videóját színes mintákkal, amelyek valós időben szinkronizálódnak a légkör változásával.

Bolygó alakját alkotó drónok Szingapúrban a NYE-n tavaly (Suhaimi Abdullah / Getty Images)

Ezüst bélés mindebben az, hogy a marketingszakemberek kreatívabb gondolkodásra kényszerültek az idei kihívások által létrehozott vásárlási környezet kezelésében.

A Kia például az új termékek piacra dobása érdekében a Super Bowl szponzorálását helyezi előtérbe. De ebben az évben a Times Square-be ülteti Sorento terepjáró elejét és közepét. Wager és csapata nem akarta megvárni a Super Bowlt, február elején.
10/10
JYJ.3 2020 dec. 22. - 16:43:17 10/10
(119653/120438)
Biztonság : Az eseményhez általában ~ 7k rendőrségre van szükség a NYPD több ágában - ez a legnagyobb bevetés a város egyik területére az év egyetlen napján. 2017-ben a város a biztonsági költségeket ~ 7,5 millió dollárra tette .

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tehetség : Az olyan főhadiszállók, mint Mariah Carey vagy a BTS, egymillió dolláros szerződéseket szereznek , még rövid szettekre is, míg a kisebb cselekmények 250 ezer és 500 ezer dollár között gyűjtenek .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Tisztítás : Hátizsákos fúvókákkal és mechanikus seprűkkel felfegyverkezve több száz szennyvízkezelő munkatársat küldnek be közvetlenül a labda elejtése után, hogy felszedjék a hátrahagyott 65 tonna törmeléket. A NYE 2019-re ezek a legénységek rekord 7 óra alatt tisztultak meg .

A közegészségügyi dolgozók megkezdik a konfetti tisztítását a Times Square-en, a szilveszteri ünnepség után New Yorkban, 2015. január 1-jén. (Gary Hershorn / Corbis a Getty Images-en keresztül)

A részvétel ingyenes. De anélkül, hogy a partijáróknak felszámolnák a jegyeket, az esemény elegendő ahhoz, hogy fedezze költségeit. Az előnyök pedig a Times Square-en érezhetők:

Nagy üzlet a kiskereskedők számára: A prémium márkák (Disney, Hershey's, Swarovski, CoverGirl) kiemelt üzleteiben 30% -kal nagyobb a gyalogos forgalom, mint bármely más decemberi napon.
Mikrogazdasági fellendülés : A térség több mint 50 étterme és számos utcai árusító vállalkozása élénk. Az Olive Garden 2017-ben fejenként 400 dollárt számolt fel egy korlátlan 2017-es NYE ​​büféért, nyitott bárért és egy alkalomért, hogy időben kipattanjon a szabadba, hogy lássa a labdát.
Megnövekedett óriásplakát-expozíció : A mulatozók nem gyönyörködhetnek a több mint 200 hirdetőtáblában, amelyek a legújabb kifutópálya megjelenését mutatják, vagy az új műsorok kedvcsinálóit. Még a szokásos napon is a környéken sétáló emberek 60% -a legalább 5 percet tölt a fizikai hirdetésekkel.
Becslések szerint ezek az óriásplakátok csak NYE-nél 70 millió dollárt hoznak be , a legnagyobb részt ( ~ 3 millió dollár ) az 1 Times Square épület adja.

A csak virtuális esemény megváltoztatja a dolgokat
Ebben az évben a rendezvényszervezők azzal a kihívással szembesültek, hogy ezt az év végi varázslatot megismételjék a túlzott bulizók tömege nélkül.

A múlt évekhez hasonlóan továbbra is látni fogjuk a labda esését és a konfetti esőjét. Ryan Seacrest továbbra is az ABC “Dick Clark újévi Rockin’ Eve című műsorának ad otthont. A kétszeres Grammy-győztes, Gloria Gaynor pedig az év zárásaként felajánlja a klasszikus balladáját, az „I Will Survive” -t.

Egy nagy különbség ebben az évben: Az esemény tisztelettel adózik New York-i elsősegélynyújtók, frontális dolgozók és alapvető dolgozók tucatjainak, akiket külön fülkékben fogadnak a fő vállalati szponzorok: Kia, Planet Fitness, Barefoot Bubbly és a Waterford kristályok.
10/10
JYJ.3 2020 dec. 22. - 16:41:33 10/10
(119652/120438)

Folytatás.
Egy tipikus Times Square NYE gazdaságtana
A legtöbb évben a Times Square szilveszter hatalmas összejövetel, amely több mint 100 000 embert vonz . A következőkért jönnek:

Élő szórakoztatás : A múltbeli fellépők között vannak popsztárok, Mariah Carey, Bebe Rexha és Gavin DeGraw, valamint olyan remek fellépések, mint a The Lab, egy 8–16 éves fiatal tánccsapat.
Ikonikus gömbcsepp : A ~ 12k- os golyót több mint 2,6k Waterford-kristály és 32k-os Philips LED díszíti , és 23 : 59-kor engedik el egy 77 lábas zászlórúd tetejéről .
Konfetti: 20 másodperc éjfél előtt 3k font konfetti dömpingelt által 100 „szétszóródás mérnökök.”


Felül: Tűzijáték robban a Times Square-en 2018. szilveszterkor (Stephanie Keith / Getty Images); Alul: A labda 2017. szilveszterkor esik le.

Legalább 15 kormányzati szerv és magánvállalkozás vesz részt az esemény megszervezésében, személyzetében és előállításában.

Ebbe beletartozik a Times Square Alliance (az egyik főszervező), a Polgármesteri Hivatal és a New York-i Rendőrkapitányság, valamint olyan magánszervezetek, mint a Jamestown Properties, az 1 Times Square tulajdonosai, az épület, amely a báli esést adja.

Létezik még a Countdown Entertainment cég, amely a tér körüli 20 kamera felvételeit gyűjti össze és továbbítja a webes közvetítéshez és több tévécsatornához, valamint az a tucatnyi óriásplakát-társaság , amely márkákkal szerződik különleges kampányokra minden december 31-én.

Bár ennek az őrületnek a teljes költségvetését nem teszik közzé, a legnagyobb kiadások közül néhány a következőket tartalmazza:
Folyt..
10/10
JYJ.3 2020 dec. 22. - 16:39:38 10/10
(119651/120438)
Hogyan képzeli el az NYC újév szilveszteri ünnepét a járvány miatt?

Jamie Medeiros 2019 utolsó napját a világ egyik legpatinásabb utcabuliján töltötte be a kulisszák mögött. A Planet Fitness munkatársainak tucatjaival emeltek egy színpadot a Times Square-en az edzőterem forgalmazására ...
Szerző: Simmi Aujla
2020. december 20

Jamie Medeiros 2019 utolsó napját a színfalak mögött dolgozta a világ egyik legpatinásabb utcai partiján.

A Planet Fitness munkatársainak tucatjával emeltek egy színpadot a Times Square-en, hogy a szilveszter megünneplésére összegyűlt mulatozók tömegei számára értékesítsék tornatermüket.

Az éjszaka korlátozott le a teljesítményt a koreai pop csoport BTS, akinek könnyes szemű rajongónak várt több mint 24 órán át, hogy biztosítsák a helyeken.

De ebben az évben Medeiros az év végi látnivalókat és hangokat egy sokkal kevésbé izgalmas helyszínről veszi át: New Hampshire-i nappalijából.

Az ikonikus ünnepség 1907-es debütálása óta először lesz nyilvános. A COVID-19 előírásoknak való megfelelés érdekében ez csak virtuális.

Hogyan alkalmazkodnak a rendezvény szervezői és támogatói ezekhez a szokatlan időkhöz? És mit jelentenek a változások a város súlyosan sújtott gazdasága szempontjából?

Ennek megismerése érdekében a The Hustle beszélt a város vezetőivel, szponzorokkal és más kulcsfontosságú érdekeltekkel.
Folytatás..
10/10
JYJ.3 2020 dec. 22. - 12:18:36 10/10
(119650/120438)
https://youtu.be/mbld1PgQ_Vg
Forgatás közben bolondoznak a fiúk..
10/10
JYJ.3 2020 dec. 22. - 10:30:35 10/10
(119649/120438)
A szobor, és a P betű felső részén vannak a magyar armyk üzenetei.
10/10
JYJ.3 2020 dec. 22. - 10:25:34 10/10
(119648/120438)
Én is írtam üzenetet, már kb 1 évvel ezelőtt. Előírás volt a meghatározott betű szám.(max) és az eredeti nyelv, angol fordítás, és ha lehet akkor a koreai fordítás.
Email címre kellett küldeni.
Megpróbáltam, de tudtam, hogy rengetegen fognak üzenetet küldeni, és talán lehetetlen is mindet átellenőrizni, és kiválogatni.
Tegnap, mikor először láttam a twitteren, hogy kész a szobor, már nem is nagyon emlékeztem arra, hogy készül.
Azért megnéztem jobban, és legnagyobb meglepetésemre ott van Hungaria, és mellette rögtön az első név és üzenet az enyém.
Nem is tudom mit éreztem, de nagyon örültem. Tudom hogy 21 800 név és üzenet között senkinek nem jelent semmit , csak nekem.
Még is tudom, hogy Gwangjuban egy helyen ott a nevem és szeretettel teli üzenetem.


https://www.koreaboo.com/news/bts-jhope-sculpture-gwangju-messages-army-hope-world/?fbclid=IwAR0wzhpeL98Kj6_iYzj5HbqtxKIHDvvG9dhHKM2RIBtMgkKZRmiU08e839o

Gwangju szobrát mutatja be a BTS J-Hope-jának, ezernyi szívből jövő üzenettel az ARMY-tól
Gwangju büszkesége!

A közelmúltban a dél-koreai Gwangju város bemutatott egy üzenetszobrot, amely a BTS J-Hope-ját tiszteli .

A J-Hope első keveréke alapján „Hope World” névre keresztelt szobor 21 800 üzenetet tartalmaz a J-Hope támogatásáról és szeretetéről az ARMY-tól a világ minden tájáról.

A szobor a K-Pop Star utcában található, Chungjang-ro, Gwangju. A Hope World falfestményéből ...
melania macron 2020 dec. 21. - 22:37:54
(119647/120438)
A nevem Melania macron vagyok 35 éves. éves 31 éves koromban mentem férjhez, csak egy gyermekem van, és boldogan éltem. Egy év házasságom után a férjem viselkedése annyira furcsává vált, és nem igazán értem, hogy mi történt, ő pakolt ki a házból egy másik nőnek, annyira szeretem, hogy soha nem álmodom elveszíteni, megpróbálom a legjobb annak biztosítására, hogy a férjem visszajöjjön hozzám, de mind hiába, sírok és sírok segítséget keresve, megbeszéltem a családjával, de nem kaptam választ. Tehát a legjobb barátom, cynthia, és megígéri, hogy segít nekem . Mesélt nekem egy Drosagiede nevű férfiról, azt mondta nekem, hogy nagyon nagyszerű ember és igazi férfi, akiben megbízni lehet, és nincs semmi olyan szerelmi kérdés, amelyet nem tudna megoldani, és elmondta, hogyan segített számtalan embernek kapcsolatuk helyreállítása. Nagyon meg voltam győződve róla, hogy gyorsan megkerestem a doctorosagiede75@gmail.com e-mail címét, vagy a WhatsApp és viber telefonszámát a +33753154980 telefonszámon. Minden problémámat elmagyarázom neki, ő azt mondta nekem, hogy ne aggódjak, hogy minden problémám azonnal megoldódik. Megmondta, mit kell tennem, hogy visszavegyem a férjemet, és én meg is tettem. Azt mondta, hogy három nap múlva a férjem visszatér hozzám és koldulni kezd, és ez valóban úgy történik, ahogy mondta, nagyon meglepődtem, ez nagyon csodálatos. Istennek legyen a dicsőség, most nagyon szoros a kapcsolatunk, és mindketten újra boldogan élünk. Ha hasonló problémája van, vegye fel a kapcsolatot vele, és keresse meg a problémát egyszer és mindenkorra. élek a bizonyságról
10/10
JYJ.3 2020 dec. 21. - 22:08:11 10/10
(119646/120438)

Bár nem az eredeti zenét választotta a videó készítője, de ragyogóbb aláfestést nem találhatott volna.
Sokszor, sokan lelkesednek a sorozatért. Szeretnék közéjük tartozni.
Fantasztikus, a szó eredeti értelmében is. Párhuzamos világok, időutazás és minden univerzumon áthatoló szeretet.
Aki még nem látta talán karácsonykor lenne a legalkalmasabb...
Minden képzeletünket felülírja Lee MinHo meggyőző királyi szerepében. Maximus hófehér paripáján nincs ember aki ne hódolna a látványnak.
És nem pusztán a látvány! a fellépés, a viselkedés , a szellem uralta döntések és a tettek az ideális királyt megtestesítő karaktert varázsol elénk Lee Gon szerepében Lee MinHo.
Woo Do Hwan ismét ragyog. Kettős szerep vállalása talán pályályafutása eddig legkiemelkedőbb alakítása.
Kosztümök és a királyi miliő megalkotói remekül teljesítettek, adtak méltó környezetet a storynak.
Ahogyan a zenei háttér is csodás dalokkal gazdagította a gyűjteményemet.
Nem felejtem a vers idézeteket sem. Kim So Wol- Azáleák verseskötete. Fordítói érdem, és már az idézetekért is biztosan többször megnézendő sorozat.
https://youtu.be/5fhCZ9mktpo

I:D:
10/10
JYJ.3 2020 dec. 21. - 22:06:16 10/10
(119645/120438)
Boldog szülinapot! 44 éves lett.
10/10
JYJ.3 2020 dec. 21. - 22:05:22 10/10
(119644/120438)
Ünnepekre ajánlat:

Uram Királynőm 👠
Egy elismert koreai szakács egy baleset következtében
Kim So Young királynő testében találja magát.
Ez a tény önmagában is elég durva,
de a koreai történelem egyik legpajzánabb királyának a felesége lesz ezáltal...
https://szitofafeliratok.blogspot.com/.../uram-kiralynom...
10/10
JYJ.3 2020 dec. 21. - 22:00:45 10/10
(119643/120438)
Splash Splash Love ( 2015 ) Karácsony előtt nem árt egy kis vidámság. 🙂 Két részes könnyed, kacagtató, időutazós filmet ajánlok, aki még nem látta. Történelmi ismereteinket is jelentősen bővíti. Megtudhatjuk, hogy a hangul ( koreai ábécé ) valójában Nagy Szedzsong király és egy talpraesett szöuli diáklány románcának gyümölcse. 😃 Jó szórakozást!
https://www.sorozatbarat.club/login

https://indavideo.hu/video/Splash_Splash_Love_01_Evad_01_Resz?fbclid=IwAR3xSV8YtLodCXiwTB3_eBehkkDLE2hoaPoRdKMxFyxyqy7w_YhRwkX_sos
10/10
JYJ.3 2020 dec. 21. - 21:57:56 10/10
(119642/120438)
SOROZATKLISÉK, MELYEKET ANNYIRA SZERETÜNK - 1.RÉSZ: HŐSNŐ KONTRA TEHERAUTÓ: Amennyiben sorozat hősnőként a gyalogátkelő zöld jelzésénél haladunk át, s felénk őrült tempóban száguld dudálva, fék csikorgatva egy teherautó, feltétlenül torpanjunk meg és üres tekintettel forduljunk végzetünk felé, ellenkező esetben lazán átérnénk a túloldalra. Semmi okunk az aggodalomra, mert - ( A. verzió ) - a főhős az utolsó pillanatban elránt. Ebben az esetben ne örömködjünk korán, mert néhány epizóddal később kiderül, hogy a srác apja ölte meg az anyánkat. ( B. verzió ) - a főhős ellök minket az útból és maga válik áldozattá. Ebben az esetben ki fog derülni, hogy a fiú már gyermekkorunkban is megmentette egyszer az életünket. ( C. verzió ) - nincs pasink, aki megmentsen, de semmi gond, mivel lesz 6 évünk kómában feküdve, szellemként megtaláljuk az Igazit. ( D. verzió ) - a főhős különleges képességekkel rendelkezik, vagy megállítja az időt, vagy brutális erővel állítja meg a teherautót, vagy szuper gyorsasággal ölébe kap és letesz minket a túloldalon. ( E. verzió ) Elüt minket a teherautó, amit szerelmünk a túloldalról tehetetlenül néz végig. Ha meg is halunk, akkor se aggódjunk, mert időhurokba kerülve, újra és újra ismétlődő napok kellő időt adnak arra a pasinknak, hogy addig szerencsétlenkedjen, míg meg nem valósítja az A. , vagy B. verziót. ( F. verzió ) A teherautó elüt minket, de 500 évet utazva az időben Csoszonban találjuk magunkat, ahol a helyi rendfenntartók azonnal hajtóvadászatba kezdenek különös öltözékünk miatt. Aki először ragadja meg a csuklónkat, futva menekítve minket, no az az Igazi.
BT. írása.
10/10
JYJ.3 2020 dec. 21. - 20:19:06 10/10
(119641/120438)
SOROZATKLISÉK, MELYEKET ANNYIRA SZERETÜNK -3.RÉSZ: AZ ELSŐ CSÓK - Az első csók pontos koreográfiáját Csoszon befelé forduló évszázadai csiszolták tökéletesre, hogy aztán a XXI. század elején az emberiségnek ajándékozzák azt. Elengedhetetlen eleme, hogy az éppen távozni kívánó hősnőt hősünk a csuklójánál fogva visszarántsa, majd átölelvén kezdeményezze a csókot. Ilyenkor a hősnő arcán különös kifejezés jelenik meg. Brit tudósok megállapították, hogy ez a heveny vállficam következtében kialakuló poszttraumás stressz következménye. Azonban híve vagyok a pártatlan tájékoztatásnak, így idecitálnám idézet formájában egy avatott sorozatrajongó epés megjegyzéseit: "A csókolózás alapszabálya: Ha eljön a csók ideje, női főszereplőként létfontosságú, hogy úgy tegyél, mintha ez teljesen váratlanul érne, tágra nyílt szemmel csodálkozva tűrd az egészet. Még jobb, ha úgy reagálsz, mintha a partnered döglött béka lenne. Ne mutass szenvedélyt vagy boldogságot, különösen, ha a szerelmed észbontóan vonzó és már legalább 10 rész óta epekedsz utána."

BT.
10/10
JYJ.3 2020 dec. 20. - 14:15:04 10/10
(119640/120438)
► Szöulban és Daeguban 13 busz közlekedik Taehyung születésnapjára, és mindegyik busz más-más korszakot képvisel, plusz ha beolvassa a QR-kódot, az Taehyung rajongóihoz vezet.
10/10
JYJ.3 2020 dec. 20. - 10:28:06 10/10
(119639/120438)
► [INFO] A „Daechwita” az 1. helyet szerezte meg a Genius Charts 2020 év végi Genius Korea charton (legnépszerűbb hip-hop dalok).

https://youtu.be/qGjAWJ2zWWI