10/10
JYJ.3 2020 nov. 25. - 21:39:17 10/10
(119598/120438)
A BTS a Grammy által jelölt „dinamitot” használta trójai falovaként a nyugati zeneipar meghódítására.

Bryan Rolli vezető közreműködő
Hollywood & Entertainment
A zeneiparral foglalkozom.

BTS Dynamite Grammy jelölés

A Grammy-k ma bemutatták 2021-es jelöltjüket, és bár a teljes lista rengeteg szokásos pofával és félrelépéssel büszkélkedhetett, egy hihetetlen hírt is tartalmazott a BTS ARMY számára: A dél-koreai popteptus megszerezte első Grammy-jelölését, és bólintott. a legjobb popduó / csoportos teljesítményért a “Dynamite” című toplistával.

Ha ma délután nem voltál a Twitteren, akkor itt volt az általános hangulat:

Három év alatt a BTS az első koreai műsorvezetővé vált a Grammy-ban, az első koreai előadóművészből az első koreai csoportba, amelyet nagyobb kategóriában jelöltek. Helyénvaló, hogy a BTS megkapta az első Grammy-jelölést a „Dynamite” -ért, a Billboard Hot 100 első első slágerét, és az első dalukat teljes egészében angolul adták elő. A fertőző disco-pop himnusz szétzúzta a YouTube nézettségi rekordjait , hónapokig vezette a Billboard digitális dalértékesítési listáját , és már több mint 2 millió darabot adott el az Egyesült Államokban. A dal a világ legnagyobb zenekarát katapultálta a globális szupersztárság következő szintjére, és szétzúzta a felső határt annak, amit egy egész koreai csoport elérhet az Egyesült Államokban.

A BTS új, első számú "Dynamite" -jével átlépte a popszupersztárság végső határát

Attól függően, hogy kit kérdez, a „Dynamite” sikere szintén kétélű kard. Bár a dal sikere megdöbbentő, erősíti a nyugati zeneipar ellenállását is a haladással szemben, és nem hajlandó befogadni azokat a művészeket, akik nem felelnek meg egy adott - vagyis fehér - formának. Példa: 62 éves története során a Grammy-k csak 10 fekete művésznek ítélték oda az Év Albuma díjat, miközben gyakran a legmagasabb kitüntetést adták a fehér művészek középszerű alkotásainak, és a színes művészeket műfaj-specifikus kategóriákba sorolták. Ezek a döntések kultúrán kívül a legjobb esetben is rasszisták és az idegengyűlölők - és megmagyarázzák, hogy miért kellett egy teljes egészében angol nyelvű rádiókészítés, hogy a BTS megszerezze első Grammy-jelölését.

Nem különösebben ellentmondásos azt állítani, hogy a „Dynamite” -ből hiányzik a BTS legjobb dalainak zenei árnyalata és lírai önvizsgálata. Szövege algoritmikus kialakítású, és maga a dal egy lineáris nu-disco bop, amely a TikTok videókhoz és izzadt klubokhoz optimalizált, a koronavírus-járvány ellenére. Egyes rajongók sajnálják azt a tényt, hogy a „Dynamite” olyan szintű sikert ért el, amely elkerülte a korábbi BTS minieposzokat, mint például a „Fekete hattyú” és az „ON”; ezek a panaszok azt sugallják, hogy a „dinamit” hiányzik a feddhetetlenségből vagy a nyugati hallgatóknak. De fontos, hogy frame „Dynamite” nem egy dal, hogy BTS kellett végezni az angol, hogy sikerül az USA-ban, de a dalt választotta , hogy végre angolul, hogy lerombolja minden utolsó akadály a nyugati zenei iparban.

A "Dynamite" krétája puszta fogásig, hogy megszerezzék az első számú slágert, érvényteleníti a BTS által eddig elért aprólékos karriertervezés és művészi növekedés éveit. Durván alábecsüli azt is, hogy egy koreai csoport mennyire nehéz (és lenyűgöző) megszerezni az első számú találatot a Hot 100-on, függetlenül attól, hogy angolul adták-e elő. Az elmúlt hét évben a BTS az Egyesült Államokban működő nem jogi személyiségből a világ legnagyobb zenekarává nőtte ki magát, a világ minden tájáról stadionokat értékesített, és rengeteg első számú albumot és Top 10 kislemezt gyűjtött össze. A BTS minden kiadásával egyre nagyobb termetre tett szert az Egyesült Államokban és külföldön: A turnék egyre nagyobbak, az albumok folyamatosan eladják az elődöket, a videók pedig egyre több megtekintést gyűjtöttek.

Ez év elején a BTS a 4. helyen végzett a Hot 100-on, az „ON” koreai nyelvű számmal, amely gyakorlatilag nem kapott műsort, de robusztus digitális értékesítésének köszönhetően még mindig feljebb lépett a listán. Akkoriban a karrier csúcspontját jelentette, felülmúlva a Halsey 2019-es „Boy with Luv” együttműködését, amely a 8. helyet érte el. Akarat akaratával a BTS ARMY soha nem látott magasságokba taszította a csoportot a Hot 100-on; ha a BTS egyszer csak eljátszaná a nyugati zeneipar szabályait, akkor ezt a lendületet kiaknázhatják, hogy átlépjék a popszupersztárság végső határát.

Így tettek - de csak évek után csiszolták mesterségüket, feltérképezték karrierjüket és növelték rajongótáborukat. Ha a BTS kiadta volna a „Dynamite” -t, mint nyilvánvaló diagram-megragadást, mielőtt még készen álltak volna, a világ összes streaming-partija és letöltési fúziója nem szerezte volna meg nekik az első számú találatot. Ehelyett éveket töltöttek a zeneipar meghódításával, és stratégiai szempontból elejtették a dalt, hogy segítsenek nekik tisztázni az utolsó akadályt. Amikor végre készen álltak a játékra, minden társukat megverték. Ismerősen hangzik ?

Utólag a Hot 100 első számú találata valójában nem volt az utolsó akadály. A BTS „Dynamite” Grammy jelölésével ismét történelmet írt; még várat magára, hogy januárban újra megcsinálják-e nyeréssel. Időközben a BTS már nagyszerűbb ambíciókat fogalmazott meg, és vitathatatlanul nagyobb teljesítményeket vont le, mint a „Dynamite”. A múlt hónapban, ők szerezték a második egymást követő No. 1 sláger a Hot 100-, és az első jellemző koreai dalszöveg-a remix Jawsh685 és Jason Derulo a „Savage Love (Laxed - Siren Beat)” és azok vadonatúj album BE tudott megírta a csoport első szóló koreai első slágerét (miközben az ötödik albumuk lett az Egyesült Államokban).

A BTS a „Dynamite” -t használta trójai falovaként, hogy teljes mértékben meghódítsa a nyugati zeneipart, és Grammy-jelölésük évek óta készül. Végül, Grammy jelölést is hiábavalóság metrikus egy csoport megdöbbentően sikeres, mint a BTS és a felvétel Akadémia mégis rengeteg kirívó hibákat az idei jelöltek, köztük a Weeknd a zavarba ejtő shutout és a kizárás Fiona Apple univerzálisan imádott Hozd a Csavarvágók származó az Év Albuma kategóriába. De a BTS ARMY vigasztalhat abban, hogy egy évig, egy kategóriában a Hanglemezakadémia helyesen döntött. Jobb később, mint soha.

https://www.forbes.com/sites/bryanrolli/2020/11/24/bts-used-the-grammy-nominated-dynamite-as-their-trojan-horse-to-conquer-the-western-music-industry/?sh=33e5e43a29bd
10/10
JYJ.3 2020 nov. 24. - 19:34:16 10/10
(119597/120438)
Pontosabb kép, az 5 jelölttel..
10/10
JYJ.3 2020 nov. 24. - 19:21:01 10/10
(119596/120438)
Grammy-díj

A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából

A Wikimédia Commons tartalmaz Grammy-díj témájú médiaállományokat.
A Grammy-díj (angolul: GRAMMY® Awards; ill. Phonograph Gramophone Awards) vagy egyszerűen Grammy az amerikai National Academy of Recording Arts and Sciences által alapított, évente átadott díj, mellyel a zeneipar kimagasló eredményeit ismerik el. A díjátadót neves előadók fellépései kísérik és a televízió is közvetíti. Jelenleg a Grammy a legnagyobb presztízsű elismerés a zeneiparban.


Garulálok a BTS nek! Ma jelölték a Dynamite számukat a Grammyra!
Ez volt a nagy álmuk!
10/10
JYJ.3 2020 nov. 24. - 17:52:11 10/10
(119595/120438)
Song Joong Ki megerősítve a 2020-as MAMA megrendezésére

2020. november 24
írta: C. Hong
November 24-én a Sports DongA beszámolt arról, hogy Song Joong Ki lesz a 2020-as Mnet Asian Music Awards (MAMA) házigazdája.

Később az Mnet egyik forrása kijelentette a Maeil Business 'Star Today-nek: „Song Joong Ki-t megerősítették a 2020-as MAMA házigazdájaként."

Song Joong Ki immár harmadik alkalommal rendezi meg az Mnet Asian Music Awards díjátadóját. Korábban 2012-ben, 2017-ben és 2018-ban vendégeskedett, így két év után először tért vissza a koncertre.

A 2020-as MAMA-t december 6-án tartják, és nem lesz személyes kapcsolata a COVID-19 irányelveinek megfelelően. Az idei ünnepség koncepciója a „NEW-TOPIA”.

Nézze meg a jelölteket és a felállást!

https://www.soompi.com/article/1439729wpp/song-joong-ki-confirmed-to-host-2020-mama?fbclid=IwAR1JuaZjolDRowJcvvD8kaFc8W_TgSW3U9d8rkCHoqe3OwkQLyptVsdLMXM
10/10
JYJ.3 2020 nov. 24. - 08:32:26 10/10
(119594/120438)
https://youtu.be/DKlC89G6R0I

Mai élő amerikai showmúsor..

A BTS 방탄 소년단 Az élet folytatódik @ The Late Late Show-t James Cordennel
10/10
JYJ.3 2020 nov. 23. - 15:21:45 10/10
(119593/120438)
BTS (방탄소년단) 'Life Goes On' @ Good Morning America

https://youtu.be/qdsmTMA6id8

10/10
JYJ.3 2020 nov. 23. - 14:03:37 10/10
(119592/120438)
https://youtu.be/movKeZBr3GE

BTS (방탄소년단) 'Dis-ease' Dalszöveg [Color Coded/Hun]
10/10
JYJ.3 2020 nov. 23. - 11:58:02 10/10
(119591/120438)
Jimin: "Olyan ember vagyok, aki szeret, ha szeretnek"
BTS BE visszatérő interjú
2020.11.23
Beszélgetéskor Jimin gyakran olyan mondatokkal kezdi a mondatát, mint „én csak”, „csak”, „csak…” De aztán azonnal folytatja az érzéseit, mindig őszinte választ adva.

Egy V-LIVE ülésen még októberben viselted azokat a ruhákat, amelyeket a repülőtéren terveztél volna viselni, ha turnéra indulsz.
Jimin: Nem igazán vettem észre, de azt hiszem, végre megbékéltem a jelenlegi helyzetünk valóságával.

A „helyzet” alatt azt érted, hogy milyen nehéz személyesen találkozni rajongóiddal?
Jimin:Igen. Ha ebben a helyzetben színpadra kellene lépnünk, vagy ha elő kellene adnunk a dalainkat, akkor nem vagyok biztos abban, hogy ezt hogyan teljesítenénk. Ugyanakkor olyan érzés volt, mintha valami bezárt és blokkolt dolog újból megnyílt volna. Nincs olyan izgalom, mint amit a turné szezonjában kaptunk, így könnyen érezhetjük magunkat elhasználódottnak. De, mint amikor új dalokat készítünk, megpróbálok mindent megtenni.

A BE úgy érzi, hogy mindez arról szól, hogy vigyázzon az érzéseire és a továbblépés folyamatára.
Jimin: Nekem az volt a szerepem, hogy meghallgassam, mit akarnak a tagok beépíteni az albumba, de ez inkább a jelen felvétele, mintsem az egyéni érzéseinkről szólna. Nyíltan beszéltünk arról, hogy milyen nehéz dolgaink vannak, és hogyan igyekszünk mindent felülmúlni a dolgokon, ez lett az album.

A BE projektmenedzsereként hogyan folytatta a tagok összes ötletének összegyűjtését és megszervezését?
Jimin: Azért lettem a projektmenedzser, mert Yoongi azt ajánlotta, hogy csináljam, de nem gondoltam, hogy bármit is vezetnem kell, inkább csak arra kell ügyelni, hogy a többi tag gyorsan és egyszerűen elvégezhesse munkáját. Általában ez azt jelentette, hogy kérdeztek a véleményükről, vagy véleményeket adtak oda-vissza társaságunkkal. Tehát ötleteket gyűjtenék, szerveznék, mondván: „Ezek közül néhány ötletet kaptunk vissza. Mit gondolsz? ”- kérdezd meg még egyszer tőlük, ha jól mondták, add tovább a társaságnak, és ha dalt készítettek, ezt is átküldtem.

Hogyan varázsolta a tagokat, akik túl sokáig tartottak ötleteikkel? (nevet)
Jimin: Név szerint említeném őket a csoportos csevegésünkben, és ez arra késztette őket, hogy válaszoljanak. (nevet) Bármikor, amikor azt mondtam, hogy valaki vagy más még nem nyújtotta be az ötletét, a többiek csilingelni fognak: "Siessetek, srácok!" és akkor nekem adták.

Úgy hangzik, hogy nagyon jó, ha az egyik tag projektmenedzser. (nevet) Hogyan fogadta el az összes ötletet?
Jimin:Amikor először kezdtük, körülbelül egy órán át leültünk és azt mondtuk: Ha lesújtottnak érzed magad, csak készíts egy dalt arról, hogy kétségbeesettnek érzed magad; ha reményt akarsz adni másoknak, akkor írj egy reményt keltő dalt. Keressük meg a témát és dolgozzunk onnan. És mivel heten vagyunk, és az album az aktuális eseményekről fog szólni, tegyünk be egy skitet hét dal elkészítéséhez; és ne tegyünk bele önálló dalokat. Készítsünk valamit, amin mindannyian együtt dolgozhatunk.

Ez a megközelítés biztosan különbözött attól, ahogyan a legutóbbi albumokon dolgoztál.
Jimin:Soha nem mondtunk hasonlót, valaki elkészíti ezt a dalt, és valaki más fogja elkészíteni ezt a dalt. Csak egy dalt vennénk és azt mondanánk: Ki akarja ezt megtenni? Ki akarja ezt megtenni? Ambiciózusabb lettem, és azt akartam, hogy a többi tag is elismerje az általam végzett munkát. És mivel nagyon szórakoztató volt a közös munka, bármikor készítettem valamit, azonnal el akartam játszani nekik. Azt is szerettem, amikor bókokat adtak nekem, így ez tovább növelte a szórakozást. Amikor a dalok végül elkészültek, reméltük, hogy a rajongók képesek lesznek felfogni ezeket az érzelmeket pontosan úgy, ahogyan mi éreztük őket, bár vannak olyan dalok, amelyek nem vágtak neki. (nevet) Nagyon szórakoztató volt.

Mondhatni, hogy bár fontos a dalok eljuttatása a rajongókhoz, maga az alkotás folyamata is fontos.
Jimin: Nem sokkal ezelőtt valami újat tanultam magamról: Olyan ember vagyok, aki szeret, ha szeretnek. Visszatekintve rájöttem, hogy nem csak a munka érdekében teszem azt, amit teszek, hanem azért, hogy a barátaim, a családom, a csoport és a rajongók szeressenek. Nagyon nehéz volt ragaszkodni ezekhez a kapcsolatokhoz, de teljességet éreztem, miután biztos voltam ebben a szeretetben, és szoros kapcsolatban tartottam ezeket a kapcsolatokat. Olyan volt, mintha valami sajátot szereznék.

Ahelyett, hogy egyszerűen csak szeretnék, vajon valóban megelégedettség származik-e a benne rejlő erőfeszítésekből és a benne rejlő bizalom mélységéből?
Jimin:Szoktam gyakrabban gondolkodni azon, mit kapok tőlük, mint azt, amit mindenki másért tettem. Még ha nem is tartozom szigorúan rajongóinknak vagy csoporttagjainknak, cserébe mély és őszinte elismerést érzek mindazért, amit értem tesznek. Láttam olyanokat is, akik valójában, vannak, akik nem igazán törődnek velem. Ahelyett, hogy taszítottam volna ezeket az embereket, megtanultam, hogyan reagáljak kevésbé érzelmileg rájuk. Hasonlóképpen, érzelmileg őszintébb tudtam lenni olyan emberekkel szemben, akik nagyon figyelmesek irántam.

Manapság már nehéz ilyenfajta érzéseket kifejezni a rajongók számára. Az egyetlen választás az, ha a dalain keresztül beszélünk velük. Ezúttal mi az üzenete?
Jimin:Minden készített albumban és zenei videóban van üzenet; de nem kell megértened az üzenetet, csak remélem, hogy szívesen hallgatsz és nézel. Ez az első dolog. Remélem, hogy nagyon szeretik azokat a dalokat és videókat, amelyeket azóta dolgoztam, hogy ne legyek önelégült, ezért nagyon vigyáztam és sokat gyakoroltam, hogy valami tökéleteset mutassak be neked.

Ezzel kapcsolatban azt gondolom, hogy az éneklésed és táncod eléggé megváltozik. A „Fekete hattyú” és a „Dinamit” előadásai teljesen mások, de talán megváltozott testsziluettje miatt táncának érzése következetesebbé vált. Táncosként mit akarsz kifejezni?
Jimin:Csak remélem, hogy átjönnek az érzelmeim. Csak azt akarom, hogy érezzem azokat az érzelmeket, amelyeket a táncomba, a cselekedeteimbe és az éneklésembe adtam. Tehát rengeteg visszajelzést kaptam, megkérdeztem, elvégeztem néhány kutatást, és megállapítottam, hogy minden érzelemhez, amelyet a színpadon kifejezhet, van egy test, amely a legmegfelelőbb a munkához. Mindannyian különböző testtípusokkal rendelkezünk. Annak érdekében, hogy megszerezzem azt a testet, amely az életkoromban képes legjobban kifejezni az érzelmeimet, szigorú diétát folytattam, de közel sem tartom magam olyan intenzíven, mint korábban. (nevet)

Ha „Dynamite” -ban nézed a táncodat, akkor a tested, főleg ha elfordulsz, másképp néz ki, mint korábban. Könnyebbnek látszol. Milyen hatással volt új teste a táncmozdulataira?
Jimin:Úgy nézek ki, hogyan akarok kinézni, amikor 58 kg körül vagyok, ezért diétáztam és lefogytam 5 kg-ot. Ekkor találtam meg azt a pillantást, amelyet mindenkinek bemutatni akartam. Nem lehetek objektív magammal szemben, de volt egy bizonyos hangulatom, amelyet szerettem volna. A múltban nagyon keményen próbáltam féktelen lenni, és azzal, hogy kevésbé fókuszáltam valami új kipróbálására és inkább a hibák elkerülésére, megakadályoztam, hogy tovább lépjek. De a „Dinamitban” olyan kifejezéseket próbáltam ki, amelyeket még soha nem próbáltam. Azt akartam, hogy az emberek elmondhassák, hogy valóban erre koncentráltam, amikor megnézték a videót, ezért ehhez a dalhoz megpróbáltam szentimentális lenni, és - hogy is fogalmazzam ezt - megpróbáltam jóbarátnak (nevet) és viccesnek tűnni , is . Végül egyetlen kép festésére összpontosítottam, nem pedig az egyes elemekre.

És mit akartál megmutatni?
Jimin: A COVID-19 során nem tudtunk igazi show-t szervezni. Meg akartam mutatni, hogy nem vesztegettük az egész időt, inkább végigéltük az egészet, hogy továbbra is keményen dolgozunk. De a „kemény munka” ábrázolása a tánc révén nagyon fárasztónak tűnik, ezért mosolyogva táncoltam a „Dinamit” forgatásán.

Hogyan volt ez lehetséges? Nem lehetett könnyű motiválni az egész csapatot.
Jimin:A COVID-19 elterjedésével egy ideig eltartott, mire valóban elhittük a feljutást a Billboard Hot 100 élére. Amikor ellenőriztük telefonjainkat, és azt mondta, hogy az első helyet kaptuk, csodálkoztunk, de nehéz volt elhinni bár mindannyian sírtunk. (nevet) De amikor a COVID-19 először eljutott, azt mondtuk: "Á, gyorsan elmúlik, és azonnal visszatérünk a turnéra." Ennek oka az volt, hogy azt mondtuk, még ha nehéz is lesz, adjunk mindent a következő évre. Adjon meg mindent és omoljon össze .. Ez volt a terv, de nagyon csalódtunk. Ami még rosszabb volt, amikor meghallottam, hogy nehéz lenne fellépéseket tartani ebben az évben, a fejem ... valahogy elsötétült. Az agyam üres volt. Mi sem tudtunk csak egy kis szünetet tartani. Más embereknek nagyon nehéz volt, de tovább tudtunk dolgozni. Nem tudtam, hogy örülnünk vagy szomorúnak kellene lennünk emiatt. Semmire sem voltak válaszok.

Hogy túlléptél ezen?
Jimin: Ha egy kérdező vagy bárki más megkérdezte tőlem, mi a célom, azt mondtam nekik, hogy az a célom, hogy hosszú ideig fellépjek a tagokkal, és valószínűleg ez a legnagyobb célom; de tényleg ezt mondtam a csoportnak: Nagyon sokáig szeretnék veletek lenni. Azt hiszem, ezt az érzést jól átadtuk egymásnak. Komolyan aggódtam, hogy a csoport kimerül. De nevetnének egymással, felvidítanák egymást. Sokkal több időnk volt beszélgetni, így bármi is zajlott, mindig beszélgettünk róla egy ital mellett otthon és kidolgoztuk.

Mi készteti a munkádra ilyen komolyan?
Jimin:Nagyon szeretném szeretni ezt a munkát kívül-belül. Ha csak a munkát munkának tekintjük, akkor csak a pénzre leszünk szükségünk, de soha nem gondoltam volna, hogy a csoportunk dinamikája vagy a rajongóinkkal ápolt kapcsolat ezen alapul. De azt gondolom, hogy ha szellemileg és fizikailag kimerült vagy, akkor a munka megnehezíti, és akkor a kapcsolataid elkerülhetetlenül meg fognak szenvedni. Ettől féltem.

A „Dis-easy” című dal arról szól, hogy minden tag mit érez a munkában. Mit érzel a munkáddal kapcsolatban?
Jimin: A fő hivatásomat, az előadást és az éneklést nem tartom „ munkába járásnak ”. De amikor valami mást csinálok a kamerával közvetlenül előttem, az “munka”. Rajongóink számára énekelni és fellépni nem munka - ezt nagyon-nagyon meg akarom csinálni.

Segítettél a „Dis-easy” megírásában, igaz?
Jimin: A híd. Pdogg-val vettem fel, és volt olyan rész, amelyiknek nem volt dallama, tehát - nevezzem-e ezt improvizálásnak? - Éppen énekeltem valamit, gondolkodás nélkül, aztán megkért, hogy énekeljem el újra. Megkérdeztem tehát, hogy biztos-e benne, majd megkért, hogy írjam meg a dallamot, így végül megírtam.

A BE többi dalának némelyikében van valami hasonló, de a „Dis-easy” valahogy különösen úgy érzi magát, mint a koreai koreai hiphop.
Jimin:Én is azt hittem. 20 évvel ezelőttre gondoltam, amikor elénekeltem. A dal nagy részét a j-hope írta, szóval ez lehet csak az én gondolkodásom (nevet), de akkor énekeltem el, amikor kérdőjel volt, hogy ki fogja énekelni az éneket. Tényleg azt csináltam, amit akartam, ezért valamennyire visszafogtam (nevet), de szórakoztató volt.

Volt-e olyan hely, ahol felvétel közben megváltozott az ének? Nagyon sok olyan rész van a BE-n, ahol szinte normális beszédhangot használ.
Jimin:Általában már a nagy kép a fejemben van, amikor énekelek, de ezúttal nem így volt. Különösen a „Life Goes On” - ez a dal nem rólam szól, de nem tudtam nem empátizálni rajta, így már a kezdetektől fogva előadtam, anélkül, hogy arra gondoltam volna, hogyan is szóljon a hangom. Nem valami különleges érzelmemre gondoltam, amelyet kifejezni akartam neked. Éppen pontosan rögzítettem azokat az érzéseket, amelyeket énekelve éreztem.

Van egy dal, amelynek címe: „Telepátia”. Amikor produkcióban közvetítetted magad a YouTube-on, a csoport megemlítette a telepátia gondolatát, ami arra késztette, hogy azt gondoljam, közvetlenül a rajongóidnak küldted a dalt. Ha telepátia útján tudna velük beszélni, mit mondana?
Jimin:Az embereknek kedves a szívük, és csak remélem, hogy ezt nem engedik el. A telepátiáról kérdeztél, de azt hiszem, valóban telepatikus kapcsolat áll fenn rajongóinkkal. Ez nem kristálytiszta, vagy bármi más, de azt hiszem, ha őszinték vagyunk, akkor valahogy megérezhetik. Szerintem ezért támogatják rajongóink és mindig mellettünk vannak.

És mi van fordítva? Mit szeretnél hallani rajongóidtól?
Jimin: Egy dolog, amire mindig kíváncsi vagyok, a rajongóinkra, az a legnehezebb dolog az életükben. Amivel mindegyikük küzd, mi teszi boldoggá - nagyon kíváncsi vagyok. Saját nehézségeinkkel is szembesülünk, ezért mindig kíváncsi vagyok, van-e rajongónk életében valaki, aki megkérdezi tőlük, hogy jól vannak-e? Remélem, hogy a dolgok hamarosan javulni fognak, az emberek továbbra is kitartanak, és hogy a felnőttek betartják az összes szabályt. A gyerekeknek jelenleg nincs sok lehetőségük a kívánt dolgok elvégzésére. Úgy képzelem, sok gyerek ezt úgy látja, mint amit a felnőttek kényszerítenek rájuk, ezért remélem, hogy a felnőttek megfelelően elmagyarázzák a helyzetet a gyerekeknek, így ők is segíthetnek egymásnak, hogy véget vessenek a járványnak.

A hírek szerint COVID-19 vakcinát készítettek, így előfordulhat, hogy előbb-utóbb találkozhat a rajongóival. Mit fogsz mondani nekik, amikor végre újra látod őket?
Jimin: Nem hiszem, hogy bármit is mondanánk. Azt hiszem, csak nagyon sokáig nézünk majd egymásra. És ha képes vagyok bármit mondani, akkor valószínűleg azt mondom: „Te sikerült. Most térjünk vissza arra, hogy jól érezzük magunkat.
10/10
JYJ.3 2020 nov. 23. - 10:24:01 10/10
(119590/120438)
A BTS két trófeát hazavitt a 2020-as American Music Awards-on!

https://www.soompi.com/article/1439487wpp/bts-grabs-2-wins-at-2020-american-music-awards?fbclid=IwAR1-FeCynqo8hiXIHAxbIOKa25OmZ1D-0Az0RAAYCIZeCrOlxKuDAnfpXN4

Az idei American Music Awards díjat november 22-én este (helyi idő szerint) rendezték Los Angelesben, az Egyesült Államokban, és a BTS-t hirdették meg a Favorite Duo vagy Group - Pop / Rock és Favorite Social Artist győztesének.

Ez a BTS zsinórban a második éve , amikor elnyerte a Kedvenc duót vagy a Csoportot - Pop / Rockot, és zsinórban harmadik éve a Kedvenc Társadalmi Művész.


Mivel nem vehettek részt az ünnepségen, a BTS videoüzenettel osztotta meg háláját a Kedvenc duó vagy a Group - Pop / Rock díjért.

Jimin így kezdte: "Köszönöm ARMY-nak és az AMA-knak ezt a nagy megtiszteltetést", és RM hozzátette: "Wish Suga ma itt volt velünk, hogy ma ünnepeljünk, de rendben." "És sajnáljuk, hogy személyesen nem lehetünk ott, hogy megkaphassuk ezt a díjat, de mégis örülünk, hogy csatlakozhattunk Szöulból" - folytatta Jungkook.

RM megjegyezte: "Ezt a címet tavaly is megkaptuk, ezért köszönöm a folyamatos támogatást és szeretetet, különösen egy olyan évben, amely olyan bizonytalanságokkal és kétségekkel teli." J-Hope megosztotta: "Ennek közepette olyan csoportként akarunk maradni, amely a zene révén kényelmet nyújt a világnak", és Jin hozzátette: "Pontosan ezt akartuk csinálni az új albumunkkal is, hogy elmondjuk az ARMY-nak hogy mindennek ellenére az életünk megy tovább. ”

V a beszédet így fejezte be: „Még egyszer köszönöm ezt az értékes díjat. Szeretlek hadseregben! ”

10/10
JYJ.3 2020 nov. 22. - 18:40:49 10/10
(119589/120438)
J-hope (BE albumról)
(Kézzel írt levél..)

Nos, 2020-ban mindannyian egy teljesen más világban találtuk magunkat, és természetesen minden erőfeszítéssel megkellett próbálnunk megszokni a változó életet és alkalmazkodni. Azt hiszem, ebben az időben mindannyian zavartnak éreztük magunkat.
Én is, mint te, most félek. Számomra úgy tűnik, hogy összerándulok, és boldogtalan vagyok, amikor meglátom a sötétséget, amely minden este eluralkodik rajtam. Ami korábban történt, amit mindig is tettem, például találkoztam veletek, bejártam a világot és így tovább, kezdem azt hinni, hogy ez eltűnik az életemből.
Minél tovább áll fenn ez a helyzet, annál tovább aggaszt és egyre többször kérdezem magamtól ,hogy mit tegyek?
Hosszas gondolkodás után arra a következtetésre jutottam, hogy "azt kell tennem, amita helyzet megkíván", "az élet nem áll meg".A zeném és a táncom segítségével megpróbálhatom nemcsak önmagamat, de másokat is megvigasztalni.
Szóval szeretnék köszönetet mondani minden tagnak, akik hozzájárultak a BE albumhoz, amelybe beletették szívüket és lelküket.
Először is, ARMYAink! Azt szeretném mondani, hogy szeretlek és hálás vagyok nektek, mert ti vagytok a legfontosabb oka, annak, hogy szívvünkkel lelkünkkel elkészíthetjük ezt az albumot.
Ti szeretett hyung-jaim, aki a családom, ebben a periódusban ti adtatok a legnagyobb támogatást.
Hyungok és a kisebbek, köszönöm hogy vagytok a számomra, szeretlek!
Köszönet a producereknek, a cég alkalmazottainak és munkatársainak, akik a végsőkig velünk dolgoztak.
Bang S., PD-nim, a producerek csapatnak az egész személyzetnek , köszönöm a kemény munkáját!
Megalkothattuk az eddigi legjobb albumot!
Köszönöm!!!
Tudom, hogy ez nehéz volt mindenkinek, de remélem, hogy újból erősek lesztek!!!
Szurkolni fogok nektek! Hajrá előre!
10/10
JYJ.3 2020 nov. 22. - 16:02:25 10/10
(119588/120438)
https://youtu.be/dnnxNw2ZZ5o

EPISODE] BTS (방탄 소년단) 'BE' kabátlövész vázlat
Felirattal.
10/10
JYJ.3 2020 nov. 22. - 15:37:03 10/10
(119587/120438)
https://youtu.be/7M-VdE3prFc

A" Kék és szürke" dal szerzője beszél a komponálási folyamatról. Nagyon érdekes.

A [laborban] sorozaton keresztül a stúdióban megmutatom magam különböző aspektusait. Kérjük, várom, hogy a NIve mögött megjelenjen Jisoo Park zeneszerző / producer! A [laboratóriumban] harmadik videó a „Blue & Grey”, amelyet nagyon szeretnek, mivel bekerült a „BTS” új albumába, a Billboard első számú előadójának. Nézze meg a videót a meleg epizódból a BTS V-vel a különleges kompozíció mögött! Kapcsolatba lépni az NIve céggel online:

Instagram:https://www.instagram.com/thisisnive/
Facebook: https://www.facebook.com/thisisnive/
Twitter: https://www.twitter.com/thisisnive
SoundCloud: https://soundcloud.com/thisisnive

10/10
JYJ.3 2020 nov. 22. - 09:40:04 10/10
(119586/120438)
https://youtu.be/zNwdeVcVSj8

BTS - Stay (Han | Rom | Hunsub.) [SZÍNKÓDOLVA]

ShiroO fansub

A zene háttere:
A dal egy történetben meséli el, hogy mennyire hiányzik a BTS-nek az ARMY a kialakult helyzet miatt.

Eredetileg ez a zene Jungkook mixtape-én az utolsó szám lett volna és teljesen angol volt a szövege, de mivel úgy döntöttek, hogy a BE albumon fog szerepelni, ezért átírták a szöveg egy részét koreaira, viszont a címet meghagyták angolul.
-------------------------------
Iratkozz fel, és ne maradj le a legújabb fordításokról se!

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/hungarianbts/
Twitterem: https://twitter.com/__ShiroO__
Másik csatornám: https://bit.ly/2WqbKPl

Kérlek, vegyétek figyelembe, hogy minden zene az angol és az eredeti koreai szöveget figyelembe véve került lefordításra, ezért előfordulhat néhány hiba. Ez szintúgy igaz a színkódolásra is. Ami az eredeti audio fájlban így hangzik, az egy élő fellépésnél lehet máshogy fog (vagy csak én hallom félre esetleg).

Elnézéseteket kérem, ha találtok benne hibát! :)
10/10
JYJ.3 2020 nov. 21. - 14:13:51 10/10
(119585/120438)
BTS „Life Goes On” zenei videó, új „BE” album

https://www.teenvogue.com/story/bts-life-goes-on-music-video?fbclid=IwAR03RHb4YOtGCvxwpqXwdjl0kd684HUxqb3e70Zgk5vYHtqCgWkqPdQDdTk
"Az az érzelem, amelyet kifejezni akartam, a szomorúság és a vágyakozás, amelyet azért éreztem, mert a turnét a COVID-19 miatt törölték, és mivel nem nagyon láthattuk ARMY-t."

2020 objektíven borzalmas volt. Enter: Új „Life Goes On” című BTS videoklip, egy hideg, önfeledt érzelmi támogatás egy olyan világ számára, amely még mindig a globális világjárvány tormájában van .

A 2020-as veszteség érzése valós. A COVID-19 miatt korlátozottak vagyunk abban, hová mehetünk és mit tehetünk. A normális dolgokat - barátok látása, ünnepek megünneplése, koncertekre járás - természetesnek vették. Szerencsére RM, Jin, Suga, J-Hope, Jimin, V és Jungkook itt dolgoznak a rajongók mellett, akik elmulasztották koncertkörútjukat és élő fellépéseiket.

A „Life Goes On” egy sajtóközleményben „alternatív hip-hop” néven ismert, kiemelkedő gitárhangokkal. A számot a BigHit Pdogg és RM, Suga és J-Hope tagjai, valamint Ruuth, Chris James és Antonina Armato készítették . A dal intenzív meleg ölelés energiával bír, mivel a dalszövegek emlékeztetnek arra, hogy ki fogjuk hozni ezt a kihívást jelentő időszakot.

Jungkook, a csoport legfiatalabb tagja rendezte a videoklipet. A BTS BE számára tartott globális sajtótájékoztatóján szégyenlősen elismerte: "Még mindig túl zavarban vagyok, hogy" igazgató-név "-nek lehessen nevezni. Azért jöttem, hogy átvegyem a klip irányítását, mert szeretek videózni. Vállaltam a szerepet, ezért mindent megtettem. "

Az eredmény a BTS talán eddigi legszemélyesebb és legkellemesebb videoklipje - a „Tavasz Nap”, a Jungkook rajongói által kedvelt Golden Closet Films (GCF) és a Map Of The Soul: One összevonása . Az „Élet megy tovább” című filmben a tagok pizsamáznak és együtt pihennek a ház körül, házi filmeket néznek és emlékeztetnek arra, hogy kint tudnak mulatni. Egy ponton az V. tag a szöuli Olimpiai Stadionra bámul, amely a csoport első állomása lett volna a legjobban várt világkörüli turnéjukon, ha nem következik be a járvány. Ezután a jelenet arra a hét tagra vált, amely az ARMY fénybotjaitól üres stadionban lép fel, a septet monokróm szűrő alatt gyűjtötték össze.

"Az az érzelem, amelyet kifejezni akartam, az a szomorúság és vágy, amelyet azért éreztem, mert a turnét a COVID-19 miatt törölték, és mivel nem nagyon láthattuk az ARMY-t" - mondta Jungkook a sajtótájékoztatón. "Elképesztő, hogy a videó Vettem, és keményen dolgoztam rajta, és videoklipként jelenik meg.

Ha van egy korlát, hogy hány dalt hallhatunk az előadókról erről a szörnyű évről, a BTS még nem közelítette meg. Az „élet megy tovább” a BTS szellemiségének természetes folytatása; soha nem voltak olyan csoportok, amelyek elzárkóznának attól, hogy megosszák saját gyötrelmeiket és csalódásaikat az élettel, miközben dal formájában reményt is adnak. És mindannyian használhatunk némi reményt.

https://youtu.be/cHU35ziOIyA
10/10
JYJ.3 2020 nov. 21. - 12:54:59 10/10
(119584/120438)
BTS (방탄소년단) 'Fly To My Room' Dalszöveg [Color Coded/Han/Rom/Hun]

https://youtu.be/dGX4yJOEZ4A
10/10
JYJ.3 2020 nov. 21. - 11:33:39 10/10
(119583/120438)
https://www.youtube.com/watch?v=XV3J5I_uanQ

Magyar felirattal. Színkódolva...
10/10
JYJ.3 2020 nov. 20. - 15:32:28 10/10
(119582/120438)
BTS (BTS) „BE” visszatérési visszaszámlálás

https://youtu.be/_sxUG8O6M2w
Van felirat....
10/10
JYJ.3 2020 nov. 20. - 13:09:56 10/10
(119581/120438)
00:00 Honnan veszed az erőt, hogy ne zuhanj le?
04:39 Mit jelent számodra a Grammy-díjak?
07:44 V, a klasszikus zene ihlette?
09:37 Visszatekintés 2020-ra
14:21Volt már más álma vagy célja, mielőtt ezt a munkát választotta? Vagy van még ilyen?
16:35Bighit, Kospi? Következő BTS?
18:50 RM, festőművész lesz?
21:34 Mit jelent számodra az album eljárása?
24:39 A „Napló” metaforája?
28:12A „BTS” névből származó nyomás? és katonai szolgálat?
30:32Van tapasztalata a „kiégésről”?
36:00HOT 100 diagram. Pop többség?

Automata fordítóval a sajtótájékoztató.

https://youtu.be/uexBZm0nZ-8
10/10
JYJ.3 2020 nov. 20. - 08:25:05 10/10
(119580/120438)
A golyóálló cserkészek 30 éves korig elhalaszthatják a katonai bevonulást ... Védelmi Ügynökség, BTS katonai szolgálati törvény [átfogó]
Lépjen be 2020.11.20-ig. 15:14 Felülvizsgált 2020. november 20 . 16:10

Mivel az úgynevezett Hallyu Idol Star katonai szolgálat külön törvénye 20-án fogadta el az Országgyűlés Védelmi Tanácsát, a BTS csoport elhalaszthatja a katonai szolgálatot 30 éves koráig.

Az Országgyűlés védelmi bizottsága aznap plenáris ülést tartott és a katonai szolgálatról szóló törvény módosításáról döntött.

A katonai szolgálatról szóló törvény felülvizsgált törvényjavaslata, amely elfogadta a Nemzetvédelmi Bizottságot, célja, hogy lehetővé tegye a hadkötelezettségbe vételt és a hívások elhalasztását azok számára, akikről el lehet ismerni, hogy nagyban hozzájárultak a Koreai Köztársaság - például a BTS - nemzeti státusának és méltóságának fokozásához, amelyek kiválóak a népszerű kultúra és művészetek területén. Jeon Ki Jeon, a Demokrata Párt képviselője szeptemberben javaslatot tett a hallyu-i sztárok katonai szolgálatával kapcsolatos törvényjavaslatra, mondván, hogy ha az olyan hírességeknek, mint a BTS, nem engedhetik elhalasztani a katonai szolgálatot, az ésszerűtlen a lehetőségek nemcsak megfosztása, hanem a nemzeti imázs erősítése szempontjából is. Jeon Jeon képviselő kifejtette: "Ha ez a törvényjavaslat elfogadja a plenáris ülést, és még a végrehajtási rendeletet is felülvizsgálja, a BTS tagjai 30 éves korukig késleltethetik a bevonulást."


A katonai bevonuláshoz közel álló tag Jin, a BTS legidősebb testvére. Jin 1992-ben született és idén 29 éves. Jin elmondta, hogy "a katonai szolgálat természetes kötelesség".

A BTS körüli katonai bevonulás kérdésével kapcsolatban RM azt is elmondta: "Mindig érzem a terhet. Ahogy a hírnév adó, ez azért is történik, mert minket nagyon szeretnek." Sok kérdés van. Csak el akarom fogadni - vallotta be.

(Suga a vállműtéte miatt távol van, lábadozik)
10/10
JYJ.3 2020 nov. 20. - 08:20:01 10/10
(119579/120438)
BTS, „Az élet megy”, MV nyitva ... „Vágyakozás ARMY❤︎ után” (ft. Jungkook igazgató) [Hivatalos]

[OSEN = Reporter Seung-Hoon Lee] A Group BTS kiadta új albumát 'BE (Deluxe Edition)', és kiadta a címadó dal, a 'Life Goes On' videoklipjét a világ minden tájáról, egy időben.

A BTS 20-án 14 órakor a hivatalos YouTube-csatornán közzétette a „Life Goes On” című videoklipet. A videó tele van meleg energiával, a BTS alkalmi megjelenésétől kezdve, aki egy kis mindennapi életet tölt el, egészen a jelenetig, ahol összegyűlnek és nyugodtan énekelnek.

Különösen ez a videoklip vonz nagyobb figyelmet Jungkook tagként, mint a zenei videó igazgatója. A 'Life Goes On' klipjében, beleértve a Jungkookot is, a BTS sajnálatát és vágyakozását tárta fel, hogy a Corona 19 miatt nem találkozhattak közvetlenül rajongókkal.

https://entertain.naver.com/read?oid=109&aid=0004313238

A 'Life Goes On' klipje azzal kezdődik, hogy V leveszi a maszkját és vezeti, valamint az ablakon kívüli, a tegnapitól eltérő látványt. Ezután a BTS monoton, de békés megjelenését mutatja, akik kis életüket a házon belül töltik.

Egy nap a kellemes jeleneteken keresztül, ahol mindenki együtt ül és jól érzi magát, a szoba ablakán kívüli égre, porba rakott kerékpárokra, az autó ablakán túl egy nagy stadionra, ahol korábban felléptek, és a BTS megjelenésére a koncertteremben, közönség nélkül. A Corona 19 helyzetét kifejező jelenet, ahol minden hirtelen abbamaradt, folytatódik, összezúzva a nézők szívét. A klip végén a BTS megjelenése a koncertteremben, mögöttük az üres közönséggel a „Life Goes On” üzenetre, „Az élet folytatódik” csúcspontra kerül.

A „Life Goes On” az Alternatív Hip Hop műfajban található, érzelmi akusztikus gitárhanggal rendelkező dal. A Corona 19-es verzióval mindenki elvesztette szokásos rutinját, és nem kívánt helyzetbe került, de ez egy vigasztaló üzenetet tartalmaz: "Az életünk így is folytatódik". 2020-ban olyan őszinte dalszövegek, amelyekhez bárki, aki ma él, kapcsolódhat, és a BTS nehéz és halk hangjának hangja hozzáadódik, ez súlyos rezonanciát ad.

A Bulletproof Boy Scouts a tervezéstől kezdve részt vett a teljes albumgyártásban, amely nemcsak a dalon dolgozik, hanem a világ egyetlen különleges albumát is létrehozza. Ebben a pillanatban a hét tag érzelmei és gondolatai olyanok, mint amilyenek, feltárulnak, és ismét világosan feltárul az „idők énekes művésze” aspektusa.

Korábban a BTS, aki a vitalitás és a remény üzenetét közvetítette a világ számára egy izgalmas és szórakoztató diszkón keresztül a „Dynamite”, ezúttal a „Life Goes On” révén

[Fotó] Big Hit Entertainment