10/10
Redym 2010 jan. 11. - 00:33:50 10/10 Előzmény balbon
(11/51)
Hali. Amit keresel film, annak az a címe, hogy Támadók a Marsról (Invaders From Mars). Két verziója létezik, a színes 1986-os [Tobe Hooper mesteri alkotása]. Kiskoromban nekem is nagyon tetszett, azóta sikerült megszereznem.
balbon 2009 dec. 28. - 11:41:27
(10/51)
Keresek egy filmet ami lehet, hogy ez, sajnos a címét nem tudom. Videón volt meg, talán alábeszélõs, vagy feliratosan, és azt a nevet adták neki, hogy Támadás a Marsról, de ez alapján nem találom. 80-as évek végén készült. Halálra keresem ezt a filmet. :)
A film egy kisvárosban játszódik, egy kisfiúról szól, aki egyik éjjel arra ébred, hogy egy csészealja száll le a domb mögött. Ez az ufó a föld alá ásta be magát és embereket szippant be a földbe, majd valami chippet ültet be az áldozatok tarkojába, amivel irányítani tudja õket. Senki nem hisz a srácnak. Az iskolája pincéjében is elrabolja asszem az egyik tanárát. A film végén a srác behatol az ufóba, a csészealjba, ott valami teknõsbékeszerû nyúlvány jön elõ, az az UFO. :) Majd a kisrác megpróbálja felrobbantani, erre az ûrhajó menekülni kezd, felszáll a föld alól, de a végén felrobban. Ekkor a kisrác felébred az ágyában, kiderült, hogy az egészet csak álmodta. Majd kisvártatva a valóságban is leszáll ugyan úgy az ufó a domb mögé ahogy álmában.

A Nulladik Típusú Találkozások c. tv-mûsor fõcímében, a 0:14 másodpercébe be van ollózva egy filmbõl egy jelenet, mikor két földmérõt elnyeli a föld. Melyik filmbõl származik ez a jelenet?
http://www.youtube.com/watch?v=o6ug5LVC1V8&feature=player_embedded

Melyik film ez??? :)
9/10
soup 2009 dec. 14. - 22:18:07 9/10 Előzmény mikehodges
(9/51)
Üdv!

Igen ezt a filmet láttad és a "sáskák" is stimmelnek. :)
Nagyon jól alakít benne Walken, már ezért is érdemes megnézni.
10/10
Redym 2009 szept. 22. - 10:08:50 10/10 Előzmény mikehodges
(8/51)
Ezt a filmet igazán jó lenne, ha adná valamelyik magyar TV-csatorna. Mondjuk az Intruderek - Új faj születik -kel karöltve. Ez utóbbihoz is létezik magyar szinkron, VHS-en tuti. Az Idegenek áldozata jóval gyengébb, mint az Intruderek, de van benne egy 100%-os rész, amikor a házat bevilágítja éjjel a kék fényár, és Walken még fent van, ücsörög és nézelõdik, észrevesz valamit a szekrény mögött: egy idegent... De nem mesélem el, ezt látni kell! (meg olvasni - antikváriumokban talán hozzáférhetõ a Communion c. könyv)
10/10
mikehodges 2008 febr. 16. - 18:12:39 10/10
(7/51)
Én már láttam ezt a filmet azóta..megvan letöltve..nos,kb.egy éve,hogy láttam,de most így,akárhogy erõlködök,nem jutnak eszembe sáskák,lehet újra megkéne nézzem a filmet(csak nincs hozzá felirat:(),mert ezek szerint nem hagyott bennem mély nyomot:P..azt tudom,hogy Walken Istenien játszik benne.:)s biztos,hogy ez a film ment az HBO-n,csak épp a sáskákat most homály fedi:)de az is egész biztos,hogy láttam egy másik ufós filmet is,s abban igenis voltak olyan ufók,amik úgy néztek ki,mint a sáskák!s azt is mondták a filmben,hogy ezeknek olyan az agyuk,mint a számítógép!:D..nem tudom ennek a filmnek a címét,meg semmit.de vannak bizony sáskák!:))
neutroman 2008 febr. 16. - 15:55:00 Előzmény mikehodges
(6/51)
hahaha...sáskák?! :)
én még nem láttam ezt a filmet, de szerintem ez nem az amire te gondolsz
10/10
mikehodges 2006 szept. 10. - 15:52:22 10/10 Előzmény Argos
(5/51)
Én láttam régen 1 ufós filmet az HBO-n,s nem vagyok benne teljesen biztos,hogy ez-e az a film.ott mintha Nulladik típusú találkozások lett volna a címe.1000 %,hogy 94'tájékán ment 1 ilyen címû ufós film a mozicsatornán,emlékszem,majdnem bef*stam tõle,s éjszakánként nem mertem elaludni,mert féltem,hogy engem is elvisznek az ufók!:)),nem ebbe van többfajtája az idegeneknek?a nagy szélesszemû,hosszú nyakú,szögletes fejû,meg apró fekete,tömzsi emberkék(mintha lenne 1 kissrác a filmben,aki "kis doktorbácsiknak"hívta õket):)+vannak sáskák is.nem tudom,erre a filmre emlékszem-e?
Mini 2006 máj. 06. - 14:44:28
(4/51)
Csakhogy ez a film nem sci-fi!

Olvasd el Whitley Strieber könyveit (Communion, Transformation), és meglátod, mennyi minden történt vele, ami veled is megtörténhetett!!! Csak nem tulajdonítunk nagy jelentõséget az apró jeleknek...
Argos 2006 jan. 25. - 14:05:14
(3/51)
Elnézést, a "tetszet" természetesen tetszett, csak a klavim kihagyott.
Argos 2006 jan. 25. - 13:01:40
(2/51)
Kedves Edit! Addig ne mond, hogy lehetetlen, amíg nem gyõzõdtél meg róla. Sok van a világban, amirõl még semmit sem tudunk. Fogadjuk el, hogy ilyen lehet, de fenntartással, mert sokakat csak a szerepelni vágyás, a hírnév, az olcsó pénzszerzés vágya hajt. Õ miattuk járatódnak le azok a szerencsés, vagy szerencsétlen kiválasztottak, akikkel valóban történt valami. Én hiszek (erõs szûréssel), mert van okom rá. A film tetszet, szeretnék még több sci-fi mûvet látni. Köszönöm. Kedves Edit, remélem nem bántottalak meg, nem az volt a szándékom. Üdvözlettel: Argos
x-tro 2006 jan. 24. - 14:22:40
(1/51)
Tudományos-fantasztikus (science fiction) mûfajban valós eseményeket csak fiktív módon lehet feldolgozni. Tehát a fantáziadúsan, kiszínezve, vagyis a valóságot megváltoztatva. De akkor az már nem is a valóság.

Alienes-filmeknél tök rendben van, ha dokumentarista módszereket használnak, hiszen a bulvár- és nemisannyirabulvárlapok szinte minden héten közölnek ufóészleléseket, és egyéb X-aktás sztorikat. Ettõl még persze ezeket lehet nem szeretni... Bár nekem speciel bejönnek, jobban mint a gagyi zûrhajós baromságok. (Amelyekbõl persze vannak jók is.)