Téma: Igazgyöngy

Cameron007 2014 jún. 20. - 10:20:11
(1074/2414)
Elõször én is ezt gondoltam, hogy nehogy már ezzel orvoshoz rohanjanak, de aztán mutatták, hogy vérzik a gyerek feje, gondolom úgy tûnt komolyabban megsérült. Mégse hagyhatta ott õket M. csak úgy.
Cameron007 2014 jún. 20. - 09:23:07
(1073/2414)
Na megtudtuk, hogy Mehmet mégsem rohangál állandóan Nihanhoz, bár abban egyetértettem, hogy amikor a kisfiát ment meglátogatni, akkor is inkább Nihannal beszélgetett, sõt az sem volt semmi, mikor Nihan nõvére mindig jött és gyorsan elvitte kis Mehmetet, hogy azok ketten tudjanak beszélgetni... De ez már régen volt, azért a mai részben M. nézhette volna az idõt, hát persze, hogy pont most kellett a kisfiúnak összetörnie magát, sajnáltam Gyöngyöt, de a férje nem tehetett mást, ha már annyi esze nem volt, hogy figyelje az órát.

Berk tényleg elkapkodta ezt a házasságot, kiváncsi vagyok mi lesz belõle, már most inkább egy hülye sorozatot választ, mint a férje társaságát, hát nem lehet olyan nagy a szerelem.
9/10
napraforgó 2014 jún. 19. - 18:02:20 9/10
(1072/2414)
Mint pl. ebben. A Gümüs név valójában ezüstöt jelent, nem gyöngyöt.
malvinkicska 2014 jún. 19. - 16:46:11
(1071/2414)
Mehnet tud romantikus is lenni ha akar, Seref mindenáron fiú unokát akar ez nem ki, mit szeretne alapon van, egészséges legyen és kész. Az öreg Fikri beszélgetett az özvegy nõvel, már neki is barátnõ kell. Pinár egy az egyben, olyan, mint M a természete. Bahar is fúria neki sem tetszik senki aki Berknek igen. A mai részben szépen hegedült a nõ, kár nem daloltak hozzá.
9/10
napraforgó 2014 jún. 19. - 13:11:05 9/10
(1070/2414)
Most mit lehet csinálni? Gyöngy nyilván unatkozni fog otthon, nem is marad meg ott. Hogy Mehmet hozzájárul-e a bunkó megnyilvánulásival, hát, azt nem tudom.
Meg azt sem, hogy Nihán miket fog csinálni, arra Mehmet mit fog reagálni....
9/10
napraforgó 2014 jún. 19. - 13:05:55 9/10
(1069/2414)
Tõlem hiába kérded, hogy Szila, vagy Melek, én nem láttam a sorozatot, nem tudok semmit elõre.
10/10
feketeagi 2014 jún. 19. - 10:48:34 10/10
(1068/2414)
Amit viszont hiányolok, hogy mért nincs valami láthatás, hisz Mehmet elismerte az apaságot, vagy valami megállapodás, hogy mikor viszi el a gyereket, ez az oda megyek és ott találkozom a gyerekkel, már bocs de ez is abból áll, hogy Nihánnal beszélget és nem a gyerekkel foglalkozik, na mindegy én az tuti, hogy ezt nem viselném el.
10/10
feketeagi 2014 jún. 19. - 10:45:30 10/10
(1067/2414)
Ennyire nem merülök bele a sorozatba én csak élvezem, nem izgatnak ezek a kisebb zavarok!:)))

Nihán nyomulása viszonyt zavar ez a hiányzol kis Mehmetnek na ne már, én ezt nyomulásnak érzem, én biztos nem hívogatnám valahogy a büszkeség nem engedné, majd jön a pasi ha akar, még ha a gyerek apja akkor is.
Lesznek még ebbõl problémák!
10/10
feketeagi 2014 jún. 19. - 10:27:40 10/10
(1066/2414)
Ilyen mélységben nem igazán merülök bele a filmbe, én csak élvezem amit látok:))

Nihán nyomulása nekem akkor sem tetszik, ez a hiányzol kis Mehmetnek na ne már, nem tudom itt nincs olyan, hogy megbeszélünk egy láthatást vagy valami hasonlót és akkor elviszi a gyereket? Lesznek még ebbõl komoly problémák!
10/10
baba82710 2014 jún. 19. - 10:09:44 10/10
(1065/2414)
Gyöngy majd visszamegy a Saduglou céghez dolgozni, amikor már megszületik a kislányuk, és elköltözik a villából...
Amúgy az lenne a kérdésem, hogy ahogy láttam, a kislány neve MELEK lesz, de Gyöngy állandóan valami Sila-t emleget. A magyarok fordították így? Vagy eredetileg ezt a nevet akarták adni a gyereknek? Ez csak nekem tûnt fel?
10/10
feketeagi 2014 jún. 19. - 10:00:28 10/10
(1064/2414)
a baba nemét 4D -s ultrahanggal már 3 hónaposan megtudják mondani.
10/10
feketeagi 2014 jún. 19. - 09:59:26 10/10
(1063/2414)
Az elsõ meghallgatáson amikor csak Gyöngy volt jelen és Mehmet biztos el kellett mondania Gyöngynek, hogy mi történt, ekkor csak azt láttuk zenei aláfestéssel, hogy beszélnek, itt lehet, hogy Gyöngy mindent elmondott nem volt több információ. Az hogy Mehmet többet képzelt a dologba Engim miatt, igen is rá kellett volna kérdeznie Gyöngynél.
9/10
napraforgó 2014 jún. 19. - 09:17:54 9/10
(1062/2414)
Amúgy szerintem ez Gyöngy hibája, szerintem mindent el kellett volna mondania Mehmetnek....

Nem is lennék meglepve, ha ebbõl még lenne baj....
9/10
napraforgó 2014 jún. 19. - 09:15:40 9/10
(1061/2414)
Bahar és Pinár hamarabb estek teherbe. jó néhány héttel, talán 2 hónappal is hamarább. És nyilván nmpont egyszerre. Gyönyg az utolsó, mitegy 2 hónappal lemaradva, így az õ hasa nyilván késõbb növekszik.

Amúgy elég nehezen hiszem, hogy Mehmettel még mindíg nem beszéltek az Engin féle elrablás körülményeirõl????
9/10
offtopic
napraforgó 2014 jún. 19. - 09:07:23 9/10
(1060/2414)
Off
Hát ez nagyon klassz. Az én idõmben sajnos nagyon erölteték az elválasztást 3 hónapos kortól kezdve. Mivel én a nagyobbik fiamat még 4 hónapos korban is csak szoptattam (gyönyörüen szopott, 120-130-150 gr-okat, meg még többet is, és nagyon szépen fejlõdött), a védõnõ cirkuszolt velem, hogy feljelent a gyerekem veszélyeztetéséért(!), mert hogy a kismamánek KÖTELEZÕ 3 hónapos kortól elválasztani és hozzátáplálni a gyerekét!!! Ez bizony akkoriban így volt! 3 hónapos kortól répa és krumplipüré kötelezõen...
Na ezen már szerencsére túlléptünk. Manapság már nem is akarják, hogy 6 hónapos kor elõtt a baba mást is kapjon, mint anyatejet, ha a mama tud szoptatni.
Nekem még naponta 6-7 X kellet mérni a gyereket, szoptatás elõtt és után, így megállaptva, hogy mennyit is evett - na ez ma már nincs így, manapság csak csak idõrõl-idõre mérik a babát, ha fejlõdik, nõ, nem foglalkoznak azzal, hogy egy-egy szoptatásnál mennyit evett.
Én örülök, hogy a természetes tápláláshoz közeledik a szakma...
9/10
napraforgó 2014 jún. 19. - 08:44:55 9/10
(1059/2414)
Nem, azért annyi idõ nem telhetett el, csak néhány hét. Pináron semmi sem látszik, nagyon karcsú derékkal balhézik Defne iskolája miatt. Bahar hízott 3 kilót, nagy kaland, meg vett néhány új ruhát. Gyöngyöt meg még nem is rendelték be vizsgálatra. Szóval odébb van még az a 6. hónap.
Amúgy meg érdekelne, hogy Gyöngy semmit nmem akar dolgozni a terhesége alatt? És az üzlete is - na azzal mi is van? Oké, eladta Enginnek, na de azóta? Nem ajánlották fel a visszavásárlást? Vagy nem akar új üzletet alapítani? Vagy visszamenni a Sadogluhoz?
9/10
napraforgó 2014 jún. 19. - 07:39:48 9/10
(1058/2414)
Onur a lányát faggatja, melyik sulit választotta. a kislány Onur állami sulijával ért egyet.
Gyöngy örül a vacsorának. Mehmet köszönetet mond, amiért Gy megbocsátott neki. Mehmet egy gyönyörû gyûrût ajándékoz neki.
Orhán is virággal lepi meg az ábrándozó feleségét, aminek az nagyon örül.
Gökhán és Bahar veszekszenek, mert Bahar G nélkül ment az uh vizsgálatra. de aztán kibékülnek.
Mehmet és Gyönyg is vásárolgatni mennek, terhesruhákat nézegetnek. Seref is ajándékokat vesz.
Berk rabndizgat Díderrel. Eltelik 3 hónap, gy -ék megint orvoshoz mennek, Uh vizsgálatra, mst talán már a gyerek nemét is megtudják.
Berk behívója megérkezik, a fiú nem örül. Bahar tájékoztatja Didert, hogy Berk bevonul, a lány meglepõdik. Az öccse nagy nõfalásairól beszél neki, ezért a lány sírva távozik az irodából. Berk mérges, miért avatkozik a nõvére a dolgaiba? csúnyán veszekszenek.
Nihán hívogatja Mehmetet, Kismehmet híányolja az apját (jajj, de jó indok). Mehmet megígéri, menni fog.
9/10
napraforgó 2014 jún. 19. - 07:25:37 9/10
(1057/2414)
Gökhán a szerkesztõségben érdeklõdik, hogy a riporterek nem járnak terepre? Miért nem?
Seref oktatgatja Gyöngyöt, inkább fiút kéne szülnie, nem lányt, az örökös nagyon fontos!
Mehmet valami meglepetésre készül Gyöngynek, ezen Rukiye és Orhán majdnem összevész. Majd Seref is észreveszi a készülõdést és örül neki.
Pinár a kislánya elé megy a suliba, a gyerek nagyon élvezi az állami iskolát, ezt akarja.
Fikri úr a partra sétál, a horgászokat és a sétálókat figyeli. Majd szóba elegyedik egy asszonnyal. Beszélgetnek az életükrõl.
Gyöngy kötöget, de csak rózsaszínt. Seref szeretné, ha kéket kötögetne, mert a férfiak fiút szeretnének!
Az unokatestvérek az irodában Berket nyaggatják, hogy árulja el, milyen lányt vitt a villába. Berk végül elõhozza Didert, és mint a barátnõjét mutatja be. A férfiak kinevetik, Bahar meg mérges, beszélni akar az öccsével.
Onur tájékoztatja Mehmetet, hogy a márványszállítás szerencsére felfutóban, így a cég kezd kimászni a bajból.
Bahar új ruhákat akar venni, mert a régiek már szûkek.
Mehmet kényezteti Gyöngyöt. A kertbe hívja, ahol meglepetés várja Gyöngyöt, a medence partján zenés vacsora várja a nõt.
Bahar este közli Gökhánnal, hogy fiuk lesz. Gökhán nem örül, hogy Bahar nlküle ment az új UH vizsgálatra.
9/10
napraforgó 2014 jún. 19. - 07:03:52 9/10
(1056/2414)
Hajnalban Dider, a gyakornoklány - Berk ingáében - kóborolni kezd a házban. Betéved a konyhába, ahol épp Fikri úr tartózkodik. Az öreg megharagszik Berk "úrfira", aki kimenekíti a lányt az ablakon. A nagyapa intézkedni akar, hogy Berket minél elõbb vigyék be katonának. Mégiscsak hallatlan, hogy félmeztelen lányok mászkálnak a házban! A család többé-kevésbé mulat a dolgon, kíváncsiak a lányra.
Pinár és Onur vitatkozik Defne iskoláztatásán. A vitának Defne vet véget, az utca végi iskolába akar járni, ahová a barátnõje is.
Berk az irodában magyarázkodik Mehmetnek a lány miatt. Mehmet meg kineveti. Onur jön, örül, hogy M tisztázta Gy-gyel a dolgokat. Onur azt javasolja, engesztelje ki a feleségét színházzal, vacsorával.
Nihán jelentkezik, jelzi, hogy a kisfiának hiányzik az apja. Mehmet viszont elfoglaltságra hívatkozik.
Seref Gyöngy körül sürgölõdik, pihenjen a menye, a kényelmét keresi.
Dider bocsánatot kér a sötét ábrázatú Berktõl.
9/10
napraforgó 2014 jún. 19. - 06:24:18 9/10
(1055/2414)
Nagyon jó, hogy megismétlik az elõzõ napi részt. így most észreveszek olyasmit is, ami akkor elkerülte a figyelmem.
Pl. hogy Onur és Pinár igenis beszélgettek defne iskoláztatásáról, de úgy tûnik, Pinár meggondolta magát és változtatott a megegyezésükön.
Onur is feltünõen érdeklõdik a Gyönggyel történteken. Õt miért érdelkli ez olyan mélyen? Pinár rá is kérdez, de gyöngy hárít.
Gyöngy egy este a teraszon meditál, végiggondolja Engin támadását ellene. Mehmet jön, sálat terít a vállára. ha akkor magához vonná és megkérdezné, mi bántja, szerintem Gyöngy elmondta volna.

Más: Gyöngynek két tárgyalása volt: egy elõzetes meghallgatás az ítélkezési szünet elõtt, amikor bezárták. Majd egy másik az ítélkezési szünet után - ne felejtsük el, hogy a két idõpont között legalább egy hónapnak kellett eltelnie, de inkább több hétnek!!!
És ennyi idõ alatt gyöngy nem mesélt semmit az elrablásáról??? És sem a nagyapa, sem a kotnyeles Seref nem kérdezett rá???
És a nagymama is úgy hagyta itt, utazott haza, hogy nem volt végsõ döntés Gyöngy ügyében???? És Gy neki sem mondott semmit?

És Mehmet és Gyöngy csak úgy fekszenek egymás mellett hetekig, egy szó nélkül? na és mi van a házasélettel? Az ment tovább, anélkül, hogy megbeszélték volna a dolgokat, vagy hetek óta semmi nem volt?