Téma: Igazgyöngy

malvinkicska 2014 jún. 18. - 11:01:45
(1034/2414)
A dolgok mélyére megyünk szeretõnek könnyebb lenni, mint feleségnek, a szeretõ csak a szép oldalát mutatja kedveskedik a neki tetszõ férfinak, amíg a feleség a nap 24-óban mellette van jó és rossz tulajdonságával együtt. Mehmet nem is akar úgy beszélgetni Gyönggyel, mint Nihannal, ha valami nem tetszik neki dúl, fúl ,mint egy makrancos kisgyerek. Az emberek különbözõek vannak türelmesek , és vehemensebb természetûek Gy a türelmes, nem is baj csak evvel saját magának árt sokszor, nem mondja ki mi bántja, van még idõ a harmadik évvad nem rég kezdõdött.
10/10
feketeagi 2014 jún. 18. - 10:59:47 10/10
(1033/2414)
Gyöngy ha ráhagyott volna mindet a férjére és azt csinálta volna amit Mehmet akar akkor nem lett volna saját cége, visszament volna dolgozni a családi cégbe, elutazott volna Párizsba Mehmettel, nem bízott volna meg Engimbe......ezzel sem értek egyet, és nem Nihánhoz kéne rohangálnia Mehmetnek hanem a feleségével kéne lenni és vele megbeszélni a dolgaikat.
Én elhiszem, hogy Nihánnal barátok, de Mehmet egy hülye, hisz Gyöngy meg is mondta neki, hogy ez neki rosszul esik és piszkosul nem érdekli ez Mehmetet, egy önzõ.....

Az a baj, hogy ha teperni kell Gyöngyért Mehmet akkor minden belead, de ha rendben van minden akkor azt hiszi bármit megtehet.

És azért most láthattuk, hogy igenis Nihán még mindig reménykedett, hogy vissza kaphatja Mehmetet, szerintem úgy gondolhatta, ha újra járni fog akkor talán még lesz esélye nála.
10/10
feketeagi 2014 jún. 18. - 10:45:50 10/10
(1032/2414)
Én nem értek ezzel egyet,hogy ebben Gyöngy lenne a hibás, mert szerintem Mehmet nem is akar megbeszélni Gyönggyel sok mindent, nem avatja be a dolgaiban és ezt Gyöngy nagyon sokszor sérelmezte is. Hülye indokokkal, hogy védeni akarja Gyöngyöt. Néma gyereknek anyja sem érti a szavát.
Ne felejtsük el, hogy Gyöngy már kétszer elhagyta Mehmetet és elég sokáig kellett tepernie Mehmetnek, hogy visszafogadja.
9/10
napraforgó 2014 jún. 18. - 09:21:46 9/10
(1031/2414)
Ez így igaz! Gyöngyben nincs meg az, ami Nihánban. Nihánnal Mehmet mindent meg tud beszélni, gyönggyel meg nem. Gyöngy valóban hajlamos rá, hogy mindennel egyetértsen, és mehmetnek nem erre van szüksége!
9/10
napraforgó 2014 jún. 18. - 09:10:15 9/10
(1030/2414)
Az tuti, hogy a család mindig Mehmet mellett fog állni, mert õ született Sadoglu, míg Gyöngy nem. Ezt eleve lehet tudni, és ha kell, ha nem, tudomásul is kell venni. ha nem tetszik, lehet csomagolni.....
9/10
napraforgó 2014 jún. 18. - 09:06:48 9/10
(1029/2414)
Itt ugye még nem tartunk. és mindenkinek az a legkönnyebb, ha a barátainak a saját cégénél ad munkát. Ehhez nem kell szívességet kérni egy konkurrenstõl, egy másik cég vezetõitõl, akik akkor majd hasonló szvességeket kérnek (vagy másfajtákat).... Az ilyen szívességkérés mindig magában foglalja a kiszolgáltatottságot, ami nem túl jó.
9/10
napraforgó 2014 jún. 18. - 09:03:16 9/10
(1028/2414)
Én speciel eddig nem érzem, hogy Mehmetnek kellene Nihán szexuális partnerként. Szerintem õ csak a baráti kapcsolatot akarja fenntartani, azt, hogy legyen kivel megbeszélnie a dolgokat, legyen, aki megérti õt. Szóval ugyanaz, mint Onur, csak nõben.

Amíg a nõ nem kezdeményez, addig szerintem Mehmetben fel sem merülne a megcsalás gondolata, de azt persze el tudom képzelni, hogy nem térne ki egy esetleges felajánlkozás elõl...
9/10
napraforgó 2014 jún. 18. - 08:58:01 9/10
(1027/2414)
Miért? Mehmet a céghez fogja vinni Nihánt dolgozni?
malvinkicska 2014 jún. 18. - 08:56:22
(1026/2414)
Mankos abba igazad van Nihan egyáltalán nem örült a baba hírnek megmondta a tesójának most már nincs remény , hogy együtt legyenek valaha.A filmbõl ahogy lejön én úgy látom M-nek mind a két nõ kell,Én Gyöngy helyébe már rég elváltam volna tõle pedig én sem vagyok híve a válásnak, még megbocsátani is tudok, igaz 35-évig éltem házasságban hála az Istenek nem voltunk ilyen szituban. Az én álláspontom vannak bocsánatos és súlyos bûnök bocsátható, bocsáthatatlan nekem most ez az utóbbi.
9/10
napraforgó 2014 jún. 18. - 08:56:04 9/10
(1025/2414)
Nyilván téged befolyásol az, hogy te már láttad a sorozatot. Én még nem, és eddig még nem olyan szörnyû az, ami történik a családban. Mehmet féltékenykedik, vannak kétségei, igen. Sajnos nincs megfelelõ kommunikáció a feleségével, ez mindig is probléma volt.
Nagyon érdekes volt, ahogy Nihánnal beszélt és meggállapítoptták, hogy õk mindig is barátok voltak, a legjobb barátai egymásnak, Mindig, mindent meg tudtak beszélni. Szerintem ez sokkal fontosabb, mint az a szenvedély, nemi vonzalom, ami két ember között kialakul, mert az sajnos elmúlik, ugyanakkor a barátság, a megértés megmarad és sokkal inkább összeköt két embert, mint az idõlegesen fellobbant szenvedély.
Mehmet és Gyöngy között soha nem mûködött a kommunikáció, mindíg elhallgatnak tényeket, meg érzéseket egymás elõl. Ez mindig probléma lesz kettejük között, akármennyire vonzódnak is egymáshoz.
Hogy ez a probléma meddig is fajul most kettejük között és mennyire fog ebbe belejátszani Nihán, nem tudom, de ha Mehmet most megint szakít Gyönggyel, hát nyilván ott van Nihán, akivel mindent meg tud beszélni, amit Gyönggyel soha. És hogy ez miért van így, az biztos nem Gyöngy hibája, de nem is Niháné.
9/10
napraforgó 2014 jún. 18. - 08:19:04 9/10
(1024/2414)
Na és mi haszna lenne, ha sokáig truccolna? A család most mellette áll, de ha sokáig elutasítja Mehmetet, hát ellene fordulnának.
És szerintem Mehmetnek is jó lecke volt ez az izgalom, hogy a felesége újra elvetélhett, ezt egyikõjük sem akarja.
Megbocsátani is tudni kell, nem lehet örökké haragudni.

Én úgy látom, Te úgy általában nagyon sarkosan látod a világot. Csak akkor szereted a hozzátartózóidat, ha "jól viselkednek". Ha valaki téved, vagy rosszat csinál, évekig neheztelsz rájuk. De hát az emberek nem angyalok, nem tudnak mindig csak jól viselkedni. Sokszor tévednek, néha megbánják, néha meg nem. Borzasztó lehet úgy élni, hogy nem tudsz megbocsátani. Felejteni tudni kell, mert nyilván te sem vagy tökéletes.
9/10
napraforgó 2014 jún. 18. - 07:40:11 9/10
(1023/2414)
Gy-t még aznap este hazaengedik, gyógyszerekkel, de feküdnie kell. Seref vállalja, hogy vigyáz rá. Gy. megjegyzéseket tesz, M-t csak a gyerek érdekli. Mehmet aggódik Gy miatt, igyekszik neki segíteni. Bocsánatot két Gy-tõl a gyanusítgatásokért. elmopndja, hogy e mit mondott neki utoljára. Gy tiltakozik, E egy ujjal se nyúlt hozzá! (jaja és az a leteperés???) M sûrûn kéri gy bocsánatát, de õ nem akar megbocsátani, csak ha a férjéhez bújhat....
Berk a spicces gyakornokot próbálja lerakni valahol, az anyjánál nem lehet, az cirkuszolna a lányával. elõbb Pinár, majd Bahar jut az eszébe, de úgy tûnik, hogy nem nagy sikerrel. Végül a sadoglu villába viszi. De mivel nem találja a kulcsát, az ablakon kell bemászniuk. A lány bemászik, mikor Seref felfedezi Berket és az ajtót kínálja neki. A nagapa is elõjön, szóval Berk sokszorosan lebukik.
Reggel m reggelit készít Gy-nek, még virágot is szed a kertbõl. Rukiye balhézik a rossz gyerekek miatt, akik lelopják a legszebb virágokat a kertbõl... Gyöngy viszont örül mehmet figyelmességének.
9/10
napraforgó 2014 jún. 18. - 07:26:52 9/10
(1022/2414)
Bahar UH vizsgálatot kér egy magánklinikától, mert nem bírja, hogy ne tudja, fia lesz-e, vagy lánya.
Gyöngy pakolászik a munkahelyén, bezárják a vállakozást. A titkárnõ sajnálkozik, hiszen Gyönyg indította be a vállalkozást.
Seref fölkeresi Dzsihánt. A kettejük ügyérõl akar beszélni, de Dzsihán szerint már elkésett. Seref hazamegy és otthon sírdogál.
Onur és Pinár veszekszik Mehmet irodájában, mikor befut Gy.
Pinár és Gyöngy együtt ebédel, P. faggatja Gy-t, mi történt vele, még nem mesélt róla. Gy azt mondja, nem akar beszélni róla, jobb elfelejteni.
Gökhánt hivatja a fõszerkesztõ, át kell írni a cikkét, mert túl sok benne a kritika, ez egy burkolt reklám akart lenni.
Mehmet Nihánhoz és a kisfiához megy. Játékot visz Kismehmetnek és elmondja Gy is babát vár. Nihán gratulál, de nem nagy örömmel.
N.szomorúan a nõvérének mondja el, õk már soha nem lehetnek M-tel egy pár.
Berk szórakozóhelyre viszi a gyakornoklányt, aki sokat iszik a randin és "anyuka pici fiának" titulálja Berket.
Gy kirittyenti magát és vacsorázni hívja Mehmetet, aki azonban túl fáradt, nincs kedve. Gy faggatja, mi baja, de M nem hajlandó beszélni Gy-gyel, majd végül kiböki, hogy a baja Engin és õ. Gy megdöbben, a férje azt hiszi, volt közte és E között valami? Gy fölháborodik és balhézik. Az egész ház zeng a balhéjuktól. Gy a bõröndjébõl a vízbe hajigálja a ruháit, amiket az utazáson viselt.
Majd kizárja a férjét a szobából. De aztán elkezd vézezni és akkor kinyitja és kórházba viteti magát. Az orvos megnyugtatja, a baba jól van, de vigyáznia kell, sem fizikai erõltetés, sem stressz nem érheti. A család persze most is ott izgul mellettük.
9/10
napraforgó 2014 jún. 18. - 07:03:51 9/10
(1021/2414)
Bahar és Gökhán nem tudnak aludni. Az új állás, meg a baba neme miatt izgulnak.
Gyöngy sem alszik, az Enginnel történt idõkre emlékszik. A jókra és a rosszakra is.
Onur Pinárt faggatja, mit mondott neki Gy az elrablásáról. Vajon E megbecsteklenítette-e? Pinár azt mondja, hogy Gy nem mondott semmit, de biztosítja, hogy Gy nem változott, már pedig ha történt volna valami... Majd Pinár és Onur Defne iskolájáról vitatkoznak. Ma van az elsõ iskolanap és Onur megtudja, hogy Pinár magániskolába iratta a lányát. Ezen kicsit cirkuszolnak, Onur szerint jó lenne az állami iskola is.
Gy csodálkozik, hogy Mehmet korán elment és búcsú nélkül elment. A nagyi csomagol, megy haza.
Berk kívételesen kedves a gyakornoklánnyal, a liftben meg is csókolja.
Gökhán kezd az új munkahelyén, egy munkatársa ismerteti az új körülményeket.
Mehmet és Onur Engin haláláról beszélget és Mehmet cirkuszol, hogy Gyöngy sírva gyászolta Engint, mikor értesült a halálhírérõl. Mehmet egyre jobban elhiszi E hazugságait. Onur biztatja, hogy beszéljen Gyönggyel, mi történt köztük.
9/10
napraforgó 2014 jún. 17. - 18:58:15 9/10
(1020/2414)
Ezen én is csodálkoztam. Mehmet és Gyöngy nem beszéltek egymással, hogy mi történt, hogy történt? Azért volt pár napjuk, hogy mindent jól átbeszéljenek, de nem, Mehmet Engin rosszindulatú hazugságának hamarabb hisz, mint a feleségének, "élete szerelmének" ?

Amúgy a lélegeztetõcsõvel kapcsolatban én sem gondoltam, hogy kézi ballonnal lélegeztetnék, én is tudom, hogy a kórházban ezt géppel csinálják. Láttam én is pár kórházas filmet, habár nem mostanában, mert már herótom van a sok kórházsorozattól. de nekem nem rémlik, hogy Engin körül volt ilyen "harmonika", amely ütemesen mozgott volna.
Na mindegy, valahogy csak megemésztjük ezt a bakit, már többet úgyse látjuk Engint.
10/10
iriszke1 2014 jún. 17. - 18:45:10 10/10
(1019/2414)
Sziasztok! Maradjunk annyiban egy értelmes hangot nem tud kiadni az akinek bármilyen eszköz be van vezetve a száján keresztül a nyelõcsövébe, mivel a hangképzés így szinte lehetetlen. Sajnos errõl nagyon friss tapasztalatom van. Férjem márciusban kétoldali tüdõgyulladás miatt került olyan súlyos állapotba, hogy intubálni kellet és lélegeztetõ gépre rakták, hogy a fájdalmat így jobban eltudja viselni, + még altatták is 4-5 napig. Egy hangot nem tudott kiadni sajnos, volt is feszkó amikor már jobban volt kicsit, hogy nem értettük mit is akar közölni, vagy kérdezni tõlünk.

Ebben a filmben csak a látvány miatt csinálták szerintem, de megérdemelten halt meg végül Engin. Én örülök, hogy végre nem látom. Nekem az egész pasi hátborzongató volt. De igen jól alakított színészileg azt el kell ismernem.

Mehmet már ismét idióta, mint általában, most sem kérdezi meg Gyöngyöt, inkább hisz egy riválisnak, aki látványos hazudozó volt mindig.
khajni87 2014 jún. 17. - 17:40:24
(1018/2414)
Attól ez még lelegeztetõgép volt, benne is van hogy gép, a kórházi személyzet nem fog állandóan ott állni és pumpálni egy ambuballonnal, igy ezt az intubációstubust egy géppel összerakják a csõ végére rálehet egy másikat nyomni és igy egy gép lélegezteti 0-24-ben(mint egy harmonika mozog fel el a megfelelõ idõnként), a gép nem fárad el, éppen ilyen esetekre találták ki ha esetleg nézett valaki vészhelyzet részt abban is igy müködik, ott sem állt mindig nõvér hogy lélegeztesse a beteget( ezt fõleg frissen mütõtt , kómás vagy önállóan nem lélegzõ betegeknél használják ).
A mai részben ténleg Mehmet egy undok hisztis, tipikusan önzõ pasi, hogy gondolhatta ha Gyöngy szerette volna Engint akkor nem lövi le és nem ellenkezik meg harcol ellene , de ténleg.Amúgy meg én értem hogy Gyöngy aggódik hiába van szabadlábon és hiába volt ez önvédelem de látható volt hogy még rossz állapotban , önvédelem mellett is börtönbe került most meg elég bénán de meghalt Engin( nem mintha bánni való dolog lenne , az angyal meg az bárki de nem Engin ) de ha jól emlékszem már nem kerül vissza börtönbe.
malvinkicska 2014 jún. 17. - 14:07:27
(1017/2414)
Valaki szereti a másikat az nem csak mondja, hanem úgy is viselkedik, ez Mehmet esetében szóban áradozik a cselekedetei az ellenkezõek, a kapcsolatok megrontója a bizalom hiánya is. Õ most elhitte E hazugságát, de ha megtörtént volna Gy akarata ellenére, mit gondol milyen érzés az egy nõnek, beképzelt önzõ M.
9/10
napraforgó 2014 jún. 17. - 13:33:43 9/10
(1016/2414)
Rejtély, hogy veheti Mehmet komolyan Engin egyetlen szavát is. Vajon miért kételkedik Gyöngy szerelmében, miért hiszi el, hogy Engint szerette? neki még akkor is Gy mellett kellene állnia, ha Engin megerõszakolta volna.
Nem gondol arra, hogy ha Gy szerette volna Engint, akkor nem lövi le. Sõt, akkor nem kellett volna erõszakal magával vinnie, ment volna önként is. mehmetnek akkora agya van, mint egy borsószem.
malvinkicska 2014 jún. 17. - 12:45:04
(1015/2414)
Gyomorszondát annak ültetnek be akinek a nyelése akadályozott, és legtöbbször orron keresztül, Enginnek ez nem állt fen és azok beszélni sem tudnak légzésükkel is gond van, azért szoktak kanült beépíteni. Az egyik ismerõsömnek daganatos gége betegség után alkalmazták már nagyon régen. A sorozatra térve jól bekevert és ez a nagy okostojás M hisz neki nagyon rondán viselkedik szegény Gy-el nem hogy vigasztalná szeretgetné durváskodik , igazi török férfi. A véleményem továbbra tartom õ szaladgálhat N-hez, nagyon sokan élnek úgy van egy gyereke nõtõl de nem látogatják , állandóan. A dolgok tele vannak nyitott kérdésekkel , ezért várjuk nap, mint nap.