Téma: Igazgyöngy

9/10
napraforgó 2014 máj. 01. - 20:17:14 9/10
(594/2414)
Szerintem a nagyapa a tipikus török férfi. Dönt a család életérõl minden tekintetben.
Meg a primitívebb osztályokban az a tipikus férfi, aki nem engedte a kislányát iskolába, Gyöngyöt meg jól fellökte.
Mert a nõt lehet nevelni veréssel, ha nem fogad szót. Vagy mint itt, beledumál más emberek életébe.
9/10
napraforgó 2014 máj. 01. - 18:34:31 9/10
(593/2414)
Sõt, sok reggelen 6.45-kor kezdik!

Lehet, hogy a török nõk mind ilyen alázatosak, még talán Gyöngy az, aki próbál emancipálódni. Tanult nõ, dolgozik, céljai vannak. Bár modern nõ, mégis tisztelettudó a férjével, meg annak családjával szemben. De azért nem hagyja magát, kiáll az igazáért, stb., közben mégsem válik hárpiává. És még Allahot is elég sûrûn emlegeti, tehát rendes, vallásos asszony.
Szerintem valamiféle követendõ példaképet próbáltak kreálni belõle a film készítõi.
ummogo@hdsnet.hu 2014 máj. 01. - 16:25:45
(592/2414)
Szeretném felhívni a figyelmeteket, hogy aki fel tudja venni adás napján a sorozatot, május 5-tõl hajnali 6.50-kor kezdõdik. És csak hogy erõsítsem a tábort, szerintem is borzalmas a Gyöngy szinkronja, igaz a karakter viselkedése is nagyon életszerûtlen. Nem hiszem hogy bármelyik nõ ilyen bárgyú lenne, vagy ilyenek a török nõk?
offtopic
ildimix 2014 máj. 01. - 09:01:14
(591/2414)
Malvin mostmár láttam a múltheti részt a viasatplayen. Remélem a heti részeket is felteszik a hétvégén vagy a jövõhét elején.
10/10
feketeagi 2014 ápr. 30. - 20:45:43 10/10
(590/2414)
a hangjáról nem tehet az a szinkron, de errõl már rengeteget írtunk, hogy legyen megértõ amikor azt sem tudja, hogy annak kell lenni, szerintem pedig most pont azt teszi amit tennie kell, végre kideríti mi a helyzet és a tettek mezejére lép, ha most folyamatosan hazudozik neki a férje, akkor ezek után, hogy bízzon meg benne, sehogy.
10/10
feketeagi 2014 ápr. 30. - 20:37:31 10/10
(589/2414)
SPOILER
Gyöngy megértõ lesz a gyerekkel kapcsolatban, sõt túl megértõ is, neki nem a gyerekkel van baja, hanem Mehmet hazugságával, teljesen jogosan és mivel láthattuk is, hogy Mehmet milyen távolságtartó lett a feleségével, amit Gyöngy is egyértelmûen Nihánnak tud be, tehát szegénynek nem sok választása lesz, ki kell lépnie ebbõl hazásságból. Mehmetnek hirtelen lett egy családja, neki már ott semmi keresnivalója, legalábbis így érzi, Mehmet viselkedése pedig teljesen alátámasztja ezt.
Lehet hogy mindezek után Mehmet megpróbálja õt meggyõzni, hogy õt szeretni, de ezek után én sem hinném el egy szavát sem. Még Onur is úgy gondolja, hogy Nihan még mindig nagy hatással van Mehmetre hát akkor mit gondoljon Gyöngy.
Szerintem Mehmet még maga sem tudja, hogy melyik nõt akarja!
SPOILER
10/10
iriszke1 2014 ápr. 30. - 16:36:06 10/10
(588/2414)
Szia! Megírnád hanyadik rész a törökben ami a kerítéses jelenet után jön? Köszi. Nagyon izgi a sori.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 30. - 15:58:02 9/10
(587/2414)
Milyen klassz, hogy mindenki azt mondta, hogy Gyöngy meg fogja érteni... - mármint a férje zabigyerekét.
Hát úgy tûnik, annyira nagyon mégsem megértõ a csaj.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 30. - 15:08:20 9/10
(586/2414)
Most majd napokig várni kell a folytatásig. Mi lesz Mehmettel, mit fog kapni? Gyöngy kirúgja talán? meg Nihánnnak se kell? két szék közül a pad alá? Vagy mi a fene várható?

Engem egyébként Gyöngy már kezd zavarni.
Idegesít a hangja, a nyavajgásai. Mindig akkor pattog, amikor az ember megértést várna, és mindíg akkor megy át szenvedõbe, amikor éppen hogy tenni kéne valamit. A szenvelgõ nézései kifejezetten zavarnak.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 30. - 14:04:46 9/10
(585/2414)
Mehmet többször is elmegy Nihánhoz, hogy a fiát lássa. Gyöngynek meg hazudozik, hogy mennyire elfoglalt. Onur amennyire tud, falaz neki, Pinár meg Gyöngynek própál segíteni. Mehmet élvezi a kisfiával töltött idõt, Gyöngy meg közben soha nem tudja, hol van. A kis Mehmetnek eddig azt mondták, hogy az apja messze van, most meg szépen eljátszogat az apjával. Gyöngy meghall agy telefonbeszélgetést a férje és valaki között. Ezután egy taxival a férje után megy és egy játszóparkban meglátja Mehmetet, amint a kisfiát hintáztatja.
Lehet, hogy ez a kerítésjelenet? Merthogy meglátja a férjét a gyerekkel a kerítésen belül.

Mit lehet erre mondani? Nekem Gyöny kutakodása sem szimpatikus, de az sem, Hogy Mehmet mindent elhallgat a felesége elõl.
10/10
feketeagi 2014 ápr. 30. - 13:50:18 10/10
(584/2414)
köszi, hát akkor megint a legjobb résznél hagyták abba, gondoltam, hogy így lesz, hogy fenntartsák az érdeklõdést
10/10
feketeagi 2014 ápr. 30. - 12:22:25 10/10
(583/2414)
ha valaki esetleg látta a mai részt, megírná, hogy esetleg benne van a kerítéses jelenet vagy az a következõ részre maradt? köszi
10/10
feketeagi 2014 ápr. 30. - 09:34:35 10/10
(582/2414)
Serefet most megvédem, mert azért azt is mondja, hogy Gyöngy megfogja érteni és elfogja fogadni Mehmet fiát, mert õ nem olyan aki ezt ne tenné meg.
10/10
feketeagi 2014 ápr. 30. - 09:32:53 10/10
(581/2414)
Szerintem még vannak benne érzések, hisz tényleg nagy volt a szerelem, de már nem úgy mint régen, hisz a repülõtéren, ha nem látja meg a kisfiút akkor hagyta volna elmenni, nekem ez azt bizonyította, hogy õ már a feleségét szereti, de hát kitudja a nõ még mindig szeretni, tehát megpróbálja majd biztos visszahódítani és lehetõsége is lesz, hisz a gyerek miatt kénytelenek lesznek sokszor találkozni.
Gyöngy ezt nagyon megfogja szenvedni, hisz õ most egy felesleges harmadiknak fogja érezni magát, vagy inkább negyediknek!
10/10
feketeagi 2014 ápr. 30. - 09:26:03 10/10
(580/2414)
Tegnapi részben végre leadták azt a dalt amit Orhan énekel, gyönyörû!
Szerintem Gyöngy nagyon jól tette, hogy elment moziba, elege volt abból, hogy neki csak várnia kell. Õ egy nagyon komoly jellem fejlõdésen megy keresztül, egy falusi kislányból egy céltudatos nõ lesz, szerintem ez egy üzenet akar lenni a törököknél, tudjuk, hogy ott a nõk nagyon elvoltak, elvannak nyomva és ez az út amit Gyöngy bejár azt akarja megmutatni, hogy igenis a nõk kitörhetnek ebbõl az elnyomásból. Az elkövetkezõ két rész nagyon könnyes lesz, ott én nem csak Gyöngyöt, de Mehmetet is nagyon sajnálom.
9/10
napraforgó 2014 ápr. 30. - 08:01:32 9/10
(579/2414)
Mehmet fia pont ugyanolyan "zabigyerek", mint Tariké. Házasságon kívül született, ez a zabigyerek meghatározása.
Ráadásul Tarik még együtt is élt (valamelyest) Esrával, míg Mehmet nem élt együtt Nihánnal a terhessége alatt!
Seref még nem is tudja az unokája nevét, csak a nemét.
Szinte tudtam, hogy Seref a kisfiú pártjára áll Gyöngy ellenében. Ezt Gyöngy már csak egy törvényes FIÚgyermekkel tudná überelni!
Engin szerintem még mindig elég korrekt, én nem látom, hogy mit tervez a háttérben. A múltkori tanácsa, hogy engedje, hogy a férje valjon be neki mindent, még barátinak is volt minõsíthetõ. Az más dolog, hogy Gyöngy nem fogadja meg...
9/10
napraforgó 2014 ápr. 30. - 06:47:15 9/10
(578/2414)
Onur megtudja, hogy Nihánnak van egy fia Mehmettõl. Mivel õ tudja, hogy milyen az, ha egy gyereket eltitkolnak az apja elõl (!), biztatja Nihánt, hogy mondja el Mehmetnek. Nihán mégis úgy dönt, hogy inkább elutazik. Onur ekkor Mehmetet biztatja, menjen ki a repülõhöz elbúcsúzni.... És Mehmet megteszi. Szembesül a helyzettel és nem ekkor engedi el Nihánt.
Gyöngy hiába vár Mehmetre, így elmegy egyedül a moziba. Én úgy látom, hogy Gyöngy mindig akkor mártíromkodott (a múltban), amikor nem kellett volna, most meg mindig akkor önállóskodik, amikor szintén nem kellene.
Mehmet vívódik, hogy megmondja-e Gyöngynek, hogy van egy fia, de a nagyapának kénytelen bevallani és persze Seref is megtudja. A nagyapa azt tanácsolja, küldje el a nõt, és titkolja el a gyereket Gyöngy elõl. Serefet is megbízza, hogy vegye erre rá a fiát. És Seref, mikor megtudja, hogy fiú a kicsi, pont az ellenkezõjét teszi, a mi vérünk, gondoskodni fogunk róla, mondja, de Gyöngynek nem szabad megtudnia!. titkold el! Mehmetnek kétségei vannak, de az anyja elaltatja a kétségeket.
Hát ez szép, ahhoz képest, hogy Seref hogy belemászott Tárik és Gülszün életébe, ami szintén egy eltitkolt fiúgyermekkel kezdõdött....
malvinkicska 2014 ápr. 29. - 17:38:33
(577/2414)
Mankos holnap nem tudom nézni, mert utazom az öcsém kislányának a ballagójára, pontosan vonaton leszek, majd ha hazajövök akkor pótolom.
malvinkicska 2014 ápr. 29. - 16:45:34
(576/2414)
Mehmet megismerte a kisfiát, nagyon felkavarta érzelmileg, ami érthetõ, jobb lett volna lehet, ha sosem derül ki. Az a nõ nem a szerepe miatt nem egy szerethetõ valaki, most gondolkodik, hogy mennyire szerette valamikor Mehmetet. Az igaz szerelem jóban rosszban egymás mellett, de õ most próbál magyarázkodni, szerintem ez nem a bocsánatos bûnök közzé sorolandó. A mostani eddig sok vihart szenvedést megért házasságát akarja, tönkretenni ami csúnya dolog biztosan Gyöngy fog sokat szenvedni emiatt, elõre sajnálom. A héten már sok minden nem derül ki, csak a jövõhéten, lesz a sok minden jó és rossz egyaránt.
Alexandra Dóra Mogor 2014 ápr. 29. - 15:21:43
(575/2414)
Már akinél. Ha nem tudsz aludni akkor biztosan. Ha meg már ilyenkor kell kelned peches vagy...