Téma: Jang Geun Suk

10/10
eonni 2012 aug. 30. - 19:30:27 10/10
(466/17706)
Gyönyörû!!!!
Köszönöm!
10/10
eonni 2012 aug. 30. - 19:28:22 10/10
(465/17706)
A Kisherceg ma hozzám öltözött, mert pont olyan színû a zakója, mint amilyen színû blúz volt rajtam!!!! :-))))
De azért én nyakkendõt nem kötöttem hozzá! :-)
10/10
Myst-Era 2012 aug. 30. - 14:34:40 10/10
(464/17706)
Jajj, most nagyon nevetek, megláttam a fotót és ugyanez jutott eszembe :-D aztán elolvastam amit írtál...
10/10
eonni 2012 aug. 30. - 13:40:03 10/10
(463/17706)
Anna! Nincs meg ez a kép nagyobb méretben? Ha igen, nem küldenéd át nekem pü-ben? Imádom ahogy Budapesten biciklizett!!!
Ha legalább angol szöveget találnánk a Budapest Diary-hoz, akkor annak a fordítását bevállalnánk(nagyfiammal)! De végigjártam a világhálót, sem letöltési lehetõséget, sem angol szöveget nem találtam hozzá!!!
10/10
eonni 2012 aug. 30. - 13:33:14 10/10
(462/17706)
Olyan nyúzott itt a pofija! Vagy nem?
10/10
eonni 2012 aug. 30. - 13:32:24 10/10
(461/17706)
Húúú! Lányok! Nagyon termékenyek voltatok. Alig gyõztem visszaolvasni!
Bevallom Nektek, hogy én nem olyan régen kezdtem el „mélyebb tanulmányozását” Kishercegünknek. Ezért is, amiket eddig írtam, inkább csak az érzéseim voltak, mint tényleges információkra alapuló gondolatok. De ahogy olvaslak Benneteket, egyre kerekebb lesz róla a kép. Írtok ilyet is, olyat is! Õ is csak emberbõl van, megvannak a hibái! Nem is lenne jó, ha hibátlan lenne. A hibáiból tanul az ember, azokból építkezik, és szerintem nagyon meghatározza, hogy milyen emberré válunk! Képesek vagyunk-e változtatni. Az meg, hogy mit enged látni magából, tényleg csak rajta áll. De mégis azt mondom, hogy egy kicsit kevesebbet kellene megmutatnia! Visszaélhetnek vele a buta, elvakult rajongók, jól megnehezítve vele az életét, mert felelõsséget érez irántuk még így is.
A tegnapi cikkeket nagyon szerettem. Valahogy úgy érzem, hogy nem egy elõre betanult séma szerint válaszolgatott, biztos, hogy õszintén, önmagát adta.
Igen Anna, igazad van! Nem lenne jó, ha mi alakítanánk a sorsát! Bízzuk ezt csak rá! Egyenlõre úgy tûnik, hogy jól csinálja!
Kedvencemmé az vált, amikor megkérdezték tõle az egyik riportban, hogy számára melyen pillanat jelent élményt, és Õ azt válaszolta, neki mindegyik pillanat élmény. Két stúdió között utazva is átélheti, rácsodálkozva egy gyönyörû tájra. Ezekbõl is lehet építkezni! Aztán az egyik tapasztalatot bele lehet építeni egy másikba…! Többek közt pont ezt a kisugárzását éreztem meg több ezer kilométer távolságból. Engem biztosan ezzel „vonzott be”!!! :-))
Aigoo!! rejuci! A katonaságot, teljesen elfelejtettem! Jó lenne, ha minél késõbb kerülne rá sor, és elõtte még nem találná meg a párját. Nyugodtabban tudná véghezvinni a kötelességét, ha nem aggódna egy otthon maradt leányzó miatt. Úgy is nehéz lesz megtalálnia az igazit, aki csak önmagáért szereti. Egy „showbizniszbeli” lánnyal az elképzelt, sok gyerekes családi kép nehezen kivitelezhetõ. A napokban láttam az exbarátnõjérõl fotót, aki egy lánycsapat tagja. Lehet, hogy tehetséges, de nem volt igazán szimpatikus. Neki biztos, hogy a saját karrierje a fontosabb…! Rajongóval meg nem kezd szerintem! Az sem lenne problémamentes kapcsolat, pont azért, mert õ meg kívülálló! Akkor honnét választhat? Nem lesz egyszerû! Egy házasság mûködõképességéért nap mint nap meg kell küzdeni. Biztosan azért nyilatkozta, hogy most nincs ideje komolyabb kapcsolatra. Hisz Õ most szárnyal!
Anna! Önzõ módon én sem szeretném még nagyon sokáig nélkülözni, filmeket, koncerteket szeretnék látni Tõle! Sokat!!!
Megismerni jobban! Mert méltó rá!
10/10
fürjrigó 2012 aug. 30. - 00:42:51 10/10
(460/17706)
Nekem is nagyon tetszik ez a plüss Eiffel-tornyos kép!

Én nagyon nem várom a katonaságot, sokat kell majd nélkülöznünk!

Bár ez inkább reggeli kép, jó éjt Mindenkinek!
10/10
fürjrigó 2012 aug. 30. - 00:33:11 10/10
(459/17706)
Ó, köszönöm szépen! Malacnyúl!

Nekem most ez a jelenet jutott eszembe! http://www.youtube.com/watch?v=g43WC8wIpeI
10/10
fürjrigó 2012 aug. 30. - 00:14:29 10/10 Előzmény eonni
(458/17706)
Köszönöm, én is erre gondoltam, csak a biztonság kedvéért megkérdeztem!
10/10
fürjrigó 2012 aug. 29. - 23:59:51 10/10
(457/17706)
Igen, olvastam és örülök, hogy egyetértünk!
10/10
Myst-Era 2012 aug. 29. - 23:50:16 10/10
(456/17706)
Jajj nagyon kedves vagy, meg a kép is aranyos! :)))
"rákaptál az ízére"! :)) - talán túlzás, de igyekszem idõt szánni Rá, és a topikra is!

Köszönöm a fogadtatást :))
10/10
Myst-Era 2012 aug. 29. - 20:33:49 10/10
(455/17706)
Nem "aggaszt" :-)) Csak annyiféle arcát látom ezáltal, hogy néha nem vagyok benne biztos, tényleg azt a fiút látom, akit gondolok. Pont a KNG topikban kérdeztem rá egy róla betett kép kapcsán, pedig azon nem volt extrém. Csak más, mint a filmben. Nekem Õ még nagyon új terület, szóval lehet, hogy furcsák a kérdéseim, meglátásaim.
És persze, más a showbiz és más a valóság. :-)) Ideális esetben ez így is van jól.
10/10
Myst-Era 2012 aug. 29. - 16:51:45 10/10
(454/17706)
Semmi gond!
Köszi :))
10/10
Myst-Era 2012 aug. 29. - 16:51:21 10/10
(453/17706)
Köszönöm az infókat :)

Hm, értem. Nem twittelek. Szóval az homályos terület. De nemrég olvastam, hogy volt olyan sztár aki megszüntette a fiókját az elvakult rajongók (nem jut eszembe a szó, amivel jellemzik õket) miatt. Õ esetleg nem ilyen miatt húzódott háttérbe? (csak kérdezem)

Remélem már jobban van, és egyre gyakrabban kaptok majd infót róla.
Én egyelõre a jobbnál jobb képeket gyûjtöm, amiket feltesztek. A kisfiúval - színes pólóban és a rózsaszirmos vizes képek nagyon bejöttek :-) És hallgatok mindent, amit csak találok. Igaz ez utóbbit már van...vagy...EGY hete (kemény vagyok! :-D) de õ volt akit elkezdtem keresni, hogy megismerkedjek a "mai" koreai zenével. És egyelõre le is ragadtam nála.
10/10
Myst-Era 2012 aug. 29. - 16:37:13 10/10
(452/17706)
:-( Szomorúan olvasom. Egy betût nem értek-beszélek oroszul. Ennél még koreaiul is többet tudok :-D

Ritkán mondok ilyet egy pasira, de õ bájosan szép. Lehet, hogy a HYJ-bõl ezért maradt meg bennem. Bár a modern "kinézete" (festett köröm, ékszerek, extrém hajak, ruhák) néha bekavarnak, hogy tényleg Õ az vagy sem...

Nagy kérdés. Miért pont Magyarország? és... Miért pont egy ilyen film kapcsán?
Milida 2012 aug. 29. - 16:05:08
(451/17706)
Ezt, hogyan kell letölteni??? Az orosz feliratot még valamennyire értem is:)Olyan cuki, mikor magyarul beszél:))))))
10/10
Myst-Era 2012 aug. 29. - 15:39:53 10/10
(450/17706)
Jujj, köszönöm!!! :)))
És esetleg nagy álom...orosz nélkül? (hardsubos?) Vagy legalább egy angol felirat? :D
Na jó mindjárt magamhoz térek az álmodozásból....
Szóval...KÖSZI :)
10/10
Myst-Era 2012 aug. 29. - 15:30:01 10/10
(449/17706)
Nagyon kedves vagy, köszi! :-))
"angolnáinak"...? Ez mit takar? Illetve miért is kell rá várni, ezt sem értem. De talán ha beleásom magam a témába (amint idõm engedi...mert én mindig csúszásban vagyok) akkor megtudom ;-))

(ps. épp a Abracadabra megy :-D)
10/10
eonni 2012 aug. 29. - 15:16:56 10/10
(448/17706)
Köszönöm Anna a cikket! Teljesen elérzékenyülve olvastam a szavait, be is másolok egy részletet belõle:

Azt mondta: "Azt akarom, hogy egy mûvész, nem csak egy híresség. A lényeg az, hogy én valamit kifejezzek belõlem. Nem akarok úgy viselkedni, mint egy robot. Aki valamit beszélni vagy mondd válhat egy mûvész. Például, amikor írok szövegeket, tudom használni a saját szavaim, ez lesz az én dalom. Nem számít, milyen mûfaj ez, a legfontosabb dolog, amit szeretném kifejezni magam. Azt hiszem, már nincs nagy különbség. "

Szerintem, ez az egész cikk pontosan tükrözi az Õ HITVALLÁSÁT. Elsõsorban EMBER, aztán mûvész szeretne lenni, aki a játékával, a dalaival csak ad az embereknek. Kedvességet, melegséget, szeretetet. Ha az emberek Õt nézve, hallgatva, ha csak egy kicsi idõre is, de elfelejthetik a saját gondjaikat, már megtette, amiért a világra született. Amilyen elszántnak és kitartónak tûnik, biztos vagyok benne, hogy véghez is viszi. Nagyon messzirõl indult, amíg eljutott idáig, hisz azt nyilatkozta, hogy amikor kicsi volt, még nem voltak saját gondolatai. Gondolom, meg akart felelni a szüleinek, a rendezõknek, a körülötte levõ embereknek. Más ilyen hosszú idõ alatt képes kiégni, elveszíteni önmagát, de Õ közben szépen lassan megérett és felnõtt! Felnõtt, és már tudja, ha egy dalt el akar énekelni, akkor azt a saját szavaival kell tennie, mert igenis van mondanivalója. És amit én is éreztem a filmjeit végignézve, lassan már játszania sem kell, mert saját magát tudja nyújtani. Leginkább a Love Rain-t nézve érzem ezt a fejlõdést. Amióta rátalált a céljaira, azóta ösztönösen és határozottan tudja, mit kell tennie. Értem ezt az angolnáival való kapcsolatára is. De mégis...annyira FÉLTEM...mi lesz, ha megtörik a belsõ kisugárzása? Túlságosan nyíltan éli az életet az interneten keresztül, folyamatosan a rajongóiért aggódva! Vele mi lesz? Van, akihez õszintén hozzábújhat, ha valami nyomasztja? Vagy mindent egyedül kell elrendeznie? Csak nehogy megsérüljön! Éreznie kell, hogy mennyien szeretjük! Csak mi nagyon messze vagyunk Tõle!
10/10
Myst-Era 2012 aug. 29. - 14:29:46 10/10
(447/17706)
Köszönöm :-)) Nyelvtanulásom alapjait rengetné meg amennyiben ezek koreai betûk lennének, és nem ismerem fel :-/
(titokban én is japánra tippeltem)

Ha sikerült megköszönöm, de ha nagyon idõigényes akkor hagyd! :))