sciii_ 2009 márc. 15. - 16:30:07
(34/114)
Olyan furcsa végigolvasni a színészekrõl/színésznõkrõl szóló véleményeket..
Olyan senkik ócsárolják, húzzák le ezeket az embereket , akik SOHA nem fognak anniyt tenni az asztalra, amennyit ezek az emberek. Ez a nõ nyilván nem azért lett felkérve számtalan filmszerepre, mert kiábrándítóan ronda és tehetségtelen. Persze ez a fórum arra van, hogy a véleményünket leírjuk. Ha már leírjátok a rossz véleményeteket próbáljátok úgy írni, hogy az ne mutasson rólatok egy teljesen negatív képet, mert nekem egyes hozzászólásokról csak az jött le, hogy valami elképesztõen bunkó és viselkedészavaros ember írta. Na a lényeg az, hogy szerintem jó színésznõ és nagyonis attraktív.
swyngi 2009 márc. 08. - 23:55:46
(33/114)
Rachel rulez;)
forgokrisz 2009 márc. 03. - 20:50:59
(32/114)
Az egyik legjobb színésznõ. Szerintem fantasztikus.
1/10
k.attila 2009 jan. 23. - 03:52:38 1/10 Előzmény Senike
(31/114)
Te félreértettél engem!
Én nem foglalkozok azzal, hogy melyik milyen színész és ki hagyott ott kit, én csak arra akartam utalni, hogy ebben a történetben (is) fedezem fel azt a fajta médián keresztül ható tömegmanipulációt, ami arról szól, hogy beadnak a közvéleménynek egy olyan "cukorkát", hogy "Itt vannak a gyönörû, okos és majmolnivaló szupersztárok", akiket imádni kell, vagy minimum foglalkozni velük. Ez engem már önmagában akkor is zavarna, ha ezek az arcok tényleg olyanok volnának amilyennek beállítják õket, de úgy, hogy a fent említett team nem elég, hogy teljesen átlagos, de még mûvi plasztiklények is, akik keményen nyomják a különbözõ tudatmódosítókat és ezer és egy sokkal szebb nõt lehet náluk látni a való életben, arról nem is beszélve, hogy egynémelyik totál sötét agyilag, ez az ami igazán kiakaszt.
Meg az, hogy a "bulvárgenny", az "amerikan-idiotizmus", és a "tömegigény" bizony olyan dolgok amire a többségi globáltársadalom úgy repül rá, mint légy a friss lósz@rra.

De, mondom ennek a két libának az esete csak egy példa. Rengeteget fel lehetne még hozni.
Senike 2009 jan. 13. - 21:26:46 Előzmény k.attila
(30/114)
Szerintem meg inkább hagyjuk ezt a "Dzseni-Endzsi" dolgot. Pitt kilépett a házasságból, Jennifer új életet kezdett, Angelina tetszik, akinek tetszik, viszont nagyon jó színésznõ és kész. Ettõl függetlenül megnézném én, hogy egy-egy alapmûveltséget nem tükrözõ vélemény író, hogyan állná meg a kamera elõtt a helyét, ha képes a színésznõt (Jennifer) így lehúzni. Tény, ha továbbra is ilyen szerepválasztásai lesznek, sosem kap hatalmas díjakat, elismeréseket, de azért tudnék én tõle, csúnyább és tehetségtelenebb színésznõt is mondani, aki mégis a szakmában van. Errõl ennyit. Elismerem, ízlések és pofonok. Én akkor is maradnék a Jennifer szimpatizánsok körében.
10/10
Szike00 2008 dec. 05. - 20:59:44 10/10
(29/114)
az egyik a sok közül
10/10
Szike00 2008 dec. 05. - 20:59:29 10/10
(28/114)
csak a producer-e volt a téglának
hiden 2008 dec. 05. - 19:49:01
(27/114)
Nagyon szeretem õt,de bármennyire is gondolkozom nem láttam õt a téglában,vagy szerepelt benne?
1/10
k.attila 2008 nov. 18. - 12:29:29 1/10
(26/114)
Csak azért írok ide, mert errõl az egész Dzseni-Endzsi agyrémrõl olvastam egy nagyon találó véleményt!

Egy noni20 nevezetû emberke értekezik arról, hogy unalmas-e ez a történet;

Méghogy unalmas!?!? Az enyhe kifejezés, hogy unalmas. Egyszerûen felháborító! Nem elég, hogy két ilyen semmitmondó, ezertizenkettõ, húsz tucat kinézetû, a tehetségestõl marha messzi lévõ nõszemélyt SZTÁR-nak kiáltanak ki, még össze is hasonlítgatják õkat, csak azért mert ugyanaz a (szintén totál átlagos) kandúrjuk volt. És ez megy már évek óta. Komolyan mondom nagyon alacsony Amerikának (és a világnak) az igényszintje, hogy ezek el tudják magukat adni a nagy tömegeknek. Ha csak kimegy az ember az utcára sokkal, de sokkal szebb lányok és nõk tömegébe botlik.

Egyébként a két nõbõl össze lehetne mixelni egy lovat; Az egyiknek a szája és a sörénye, a másiknak meg a feje szakasztott olyan mint egy kancáé.


Szerintem roppant találó!
7/10
mildi 2008 okt. 25. - 11:02:22 7/10 Előzmény ver_krisz
(25/114)
Érdekes, sarkított vélemény. Egyébként a "lotyó" hihetetlen, hogy mennyit tesz az emberekért, és kiemelt a nyomorból több éhezõ gyereket. Szerintem - akármilyen vad is volt a múltban - nagyon is értékes ember, ma már sokgyerekes családanya. A szépség nem bûn - ráadásul egy plaszikai mûtétje sem volt, természetesen vastag a szája. Ráadásul tehetséges drámai színésznõ - akkor is, ha nem minden filmje színvonalas.

Ellentétbe az "angyali" Jen marihuánát szívott, nem vállal gyereket, a szegények sorsa hidegen hagyja - ráadásul totál tehetségtelen, kizárólag önmagát tudja adni - butuska, holt egyszerû nõket.
A külsejét tekintve -a Jóbarátok idején nagyon helyes, és természetes volt, ma már egy plasztiklény, teljesen átszabatta az arcát - igazi mûnõ, tömegigényt elégít ki. Sikerét a befolyásos kapcsolatainak köszönhette.
Angelina sokkal figyelemreméltóbb, érdekesebb ember!
1/10
sveta 2008 okt. 24. - 23:10:42 1/10
(24/114)
Tehetségtelen, hülye p*csa, aki színésznõnek képzeli magát, pedig csak a Jóbarátokban tudott valamit mutatni, azonkívül soha sehol semmit, legfeljebb az agyonbotoxozott képét, azzal a mûvigyorával!
10/10
ver_krisz 2008 aug. 28. - 17:17:27 10/10 Előzmény vajka
(23/114)
Nem Jen a sajnálni való, hanem Pitt. Aki elválik egy nagyaltól egy ocsmányságért, az csakis idióta lehet.
vajka 2008 aug. 28. - 16:38:31
(22/114)
Jennifer Aniston, aki nemrégiben szakított John Mayerrel cirka 4 hónapos kapcsolatuk után, nemrégiben együtt vacsorázott Woody Allennel és annak feleségével, Soon Yi-vel, valamint egy másik férfival. Öltözéke alapján munkavacsoráról lehetett szó, talán közös projekt van készülõben?

Jen és Woody Allen még sosem dolgoztak együtt. De nagy lépés lenne a ranglétrán, ha most megtehetné.
vajka 2008 aug. 25. - 13:02:06
(21/114)
Egy érdekes megközelítésû cikk, hogy miért is nem kell sajnálnunk Anistont.
http://www.guardian.co.uk/lifeandstyle/lostinshowbiz/2008/aug/22/celebrity1
(angol)
Nekem szimpatikus az érvelés. :)
Végülis több évig együttélt Hollywood A-listát milliomosával, majd együtt járt egy tehetséges komikussal, egy csinos modellel, egy nem kevésbé csinos és fiatalabb énekessel - mi ezen a sajnálnivaló? LEhet, hogy Aniston nem arra vágyik, amire Joliék, hogy egy tucat gyerek rohangáljon körülötte? Lehet, hogy elégedett azzal, amije van?
10/10
ver_krisz 2008 aug. 16. - 14:51:51 10/10 Előzmény vajka
(20/114)
Õ a legtökéletesebb szinésznõ Hollywoodban, és a mai napig nem értem mit eszik Brad azon az ócska lotyón aki miatt elhagyta. Nagyon haragszon Bradre, és kezd undorítóvá válni a szememben, akár csak a lotyója.

Egyszerûen kiborulok tõle...miért? Még mindig arra várok, hogy Brad felébredjen a rémálomból...

Össze se lehet hasonlítani a két nõt...az egyik angyalszárnyakon szállt le a földre a felhõk közül...a másikat pedig mintha a legmocskosabb kukából húzták volna ki.
vajka 2008 aug. 13. - 02:06:28
(19/114)
Ezt a fejet! :)

TEtszik, ahogy a farmert is olyan elegánsan tudja viselni. Szerintem ez áll neki a legjobban.
10/10
ver_krisz 2008 aug. 09. - 19:28:32 10/10
(18/114)
Nagyon bírom!
Glorious 2008 aug. 08. - 09:48:12
(17/114)
Hidd el, hogy tisztában vagyok vele... Kate Winslet miatt írtam. :)
Glorious 2008 aug. 06. - 09:25:23
(16/114)
Ha nem láttad még, akkor nézd meg az Ünnep c. filmet :)
Ragyogó benne Kate Winslet és Cameron Diaz is elviselhetõt alakít. :)
Glorious 2008 aug. 05. - 21:26:16
(15/114)
Nagyon csípem ezt a színésznõt :)
Jól menõ(divatmániás), csinos nõként õrülten jókat alakított (Azt beszélik, Jóbarátok).
Késõbb a flúgos, már-már lepukkant nõk megszemélyesítése is tökéletesen ment neki, azt is jól adta (Jóbarátnõk, Derült égbõl Polly).
És az egyszerû "szomszédlány" is jól áll neki (Minden6ó).