Téma: Jessica Alba

10/10
convar 2011 okt. 15. - 22:19:50 10/10
(318/1138)
Próbálok, próbálok, de tudod, amikor 1x megrendül a bizalom... ;D
offtopic
Ford Mustang 2011 okt. 15. - 21:00:31
(317/1138)
Pedig nyugodt szívvel hihetsz nekem. :)
10/10
offtopic
convar 2011 okt. 15. - 20:56:13 10/10
(316/1138)
Mostmár nem hiszek neked :P Mondjuk kikérdezni nem tudlak ;D
offtopic
Ford Mustang 2011 okt. 15. - 20:25:05
(315/1138)
Csak hülyültem ;)
10/10
convar 2011 okt. 15. - 20:17:13 10/10
(314/1138)
Akkor minek vagy itt?
10/10
offtopic
convar 2011 okt. 15. - 20:16:24 10/10
(313/1138)
"Köszönöm, hogy kifejtetted bõvebben."

Nm, nálam ez az alap. Így vagyok bedrótozva ;D
offtopic
Ford Mustang 2011 okt. 15. - 20:15:12
(312/1138)
Ne haragudj, az elõzõ kommentedet nem olvastam végig :D
10/10
offtopic
convar 2011 okt. 15. - 20:11:59 10/10
(311/1138)
Nézd, így hogy 2 hetente jövök, összegyûlik a mondanivaló :D Így nem "égek ki" :)

Am már több napja terveztem hogy jövök, csak aztán végül sosem jutott rá idõ, mert tudom magamról, hogyha 1x viszont belépek, akkor dõl belõlem a szó, le se bírom lõni magam :D Most is pl. még 2 millió topik vár rám, ehhez képest 4 óra fórumozás után is még mindig itt járok :D
10/10
offtopic
duckshoot 2011 okt. 15. - 19:53:24 10/10
(310/1138)
,,Ezáltal kevesebb olyanba futok bele, ami végül esetleg nem tetszik."
Erre bizony számítottam. Nos, nálam ez a jön, ami jön elve.
Tehát maradjunk annyiban, bizonyos esetekben szeretek nem tudni dolgokat.
,,Számomra hihetetlen min gyõzködjük egymást...ill. gyõzködtük, ez az utolsó reakcióm, tovább nem fogok erõlködni. Mert nekem úgy tûnik már eldöntötted a kérdést. És nem értelek."
Itt viszont már dramatizálsz. Régóta beszélgetünk már egymással, de még valamivel több kell, hogy teljes egészében a lelkületembe láss.
Az egyik nagy hibám egyébként az, hogy nem döntök el mindent olyan gyorsan mint ahogy tûnik.
10/10
convar 2011 okt. 15. - 19:49:08 10/10 Előzmény Ford Mustang
(309/1138)
Bevallom, én sem a színészi képességei miatt kedvelem annyira :) Sztem is középszerû. Persze nem olyan rossz õ mint ahogy sokan beállítják, de... azért sztem sem egy Kate Winslet. Oscarja valszeg sosem lesz (persze jó lenne ha az élet, ill. õ 1x rámcáfolna ebben). Igazából se túl jó, se túl rossz színésznõ.

Általában azt hozza amit a halivúdi átlag (mondjuk sztem aki Hollywoodban van az már mindenképpen megüt egy szintet), néha kevesebbet (Éberség), néha többet (Sötét angyal, A szem, The Killer Inside Me), a többiben meg annyit amennyi elvárható ill. amennyit a szerep megkíván. Az egy más kérdés hogy mit kívánnak meg a szerepei, mert a kutya sztem itt van elásva, már ami a szakmai megítélését illeti.

Mert inkább a filmválasztásaival van baj...Sokatmondó infó, hogy a Dark Angel után még Golden Globera jelölték, míg azóta csak Arny Málnára :) Fele filmje tipikus gagyi vígjáték, amikkel nehéz növelni a szakmai hírnevet :) A másik felében is eléggé hullámzik a színvonal...Pedig úgy 2007 körül azt mondta, hogy unja már a csinibaba szerepeket, és majd ezután már jobban meg fogja válogatni a szerepeit. Hát ezt az igyekezetet azóta is csak héba-hóba látom :)

A The Killer Inside Me pl. sztem jó próbálkozás volt, csakhát az elég kis mellékszerep volt, ilyenekbõl kellene több...akár vér nélkül. Vagyis: amivel még mindig adós, az egy komoly drámai szerep, mint amilyen pl. C. Theronnak a Rém vagy a Megváltás, Ashley Juddnak a Helen, vagy Salma Hayeknek a Frida. Az An Invisible Sign talán vmi ilyesmi lenne, csakhát az meg a Spy Kids 4 mellett egyáltalán nem kap nyilvánosságot (pedig mind2 2011es bemutatású), hogy attól tartok ez a film sem fog segíteni rajta, mert úgy nehéz dicsérni vmit ha azt sem tudjuk hogy létezik.
10/10
offtopic
duckshoot 2011 okt. 15. - 19:46:26 10/10
(308/1138)
"De mindkét válasz elõtt értetlenül állok."
Köszönöm, hogy kifejtetted bõvebben.
Bár ez lehetett volna az én bajom is, egy amolyan költõi kérdés és nem számonkérés.

,,Túlkombinálod..."
Elismerem szoktam ilyet is. De most homlokegyenest másra gondoltam.
offtopic
Ford Mustang 2011 okt. 15. - 19:11:59
(307/1138)
Te aztán tudsz írni :))
10/10
convar 2011 okt. 15. - 19:02:26 10/10
(306/1138)
Ezt offtopiknak akartam elküldeni, bocs.
10/10
convar 2011 okt. 15. - 19:00:07 10/10
(305/1138)
"Miért nem úgy jó, ha valamit teljesen ismeretlenül látsz?"

Mert egy trailertõl még ismeretlen marad a cselekmény (bár elismerem, van olyan trailer amelyik "túl sokat "mutat"), viszont felkészít arra hogy mit várhatok, nagy vonalakban. Ezáltal kevesebb olyanba futok bele, ami végül esetleg nem tetszik.


"Nem hiszem, hogy kidobott idõ lenne. Mivel már vagy 2 hónapja megnéztem az s1-et.
Meg am is. Nézheti az ember egy sorozatnak csak az elsõ évadát is, hiába van annak folytatása. Mivel mindegyiknek megvan a maga fináléja azt bárki tekintheti lezárásnak."

Számomra hihetetlen min gyõzködjük egymást...ill. gyõzködtük, ez az utolsó reakcióm, tovább nem fogok erõlködni. Mert nekem úgy tûnik már eldöntötted a kérdést. És nem értelek.

Persze, minden évad véget ér vhogy, de vegyük pl. a TSCCt azt, mind2en láttuk. Abban, a s1 végén Cam felrobban. Hát el lehetne fogadni ezt lezárásnak? :P (még akkor is, ha tudjuk, hogy a s2 végén valóban meghal, no dehát a kettõ össze nem hasonlítható) Itt hasonló a helyzet: el lehet fogadni azt lezárásnak, hogy Max meghal?

Egyébiránt így akárhogy is vesszük, mindenképp "kevesebbet kapsz", mivel az egész sorozat amiért megszületett, annak a miértje, a mondanivaló csak a s2ben csúcsosodik ki.

Na mind1, és akkor mást mondok, máshogy mondom: örülnék ha végignéznéd, mert kivi vagyok a véleményedre, mert bennem van az az akarat, ami annyit tesz hogy "nekem nagy élményt nyújtott, szeretném ha másnak is része lenne ebben", ezt meg valószínûsítem, mivel nagyjából vágom a filmes ízlésed. Meg hát kedveled Albát, hát itt kapnál még belõle még 840 percet :) Mi baj lehet belõle? :) Én csak jót akarok ;) Csalódást okoznál ha félbehagynád.
10/10
convar 2011 okt. 15. - 18:10:47 10/10
(304/1138)
"De mindkét válasz elõtt értetlenül állok."

Az elsõhöz: igen, 32 vagyok, de nem hiányzik a gyerek. Az az igazság, hogy én nem szeretem a gyerekeket, legalábbis a közelemben tudni õket :D Ez van. Lehet hogy soha nem akarok, de persze ilyet nem szabad kijelenteni, mert ki tudja, talán 1x még felerõsödik bennem az apai ösztön, vagyis a családalapítás gondolata. Mondjuk 35 évesen, majd meglátjuk.


"Viszont neked jó, én még nem tudom, hol a helyem, és miért érzem úgy, hogy nem is akarom tudni?"

Túlkombinálod. A hol a helyem alatt csak annyit értettem, hogy õ Los Angelesben él, én Ballószögben (vagyis van némi földrajzi akadálya is a dolognak :D), õ színésznõ évi több millió dolláros bevétellel, én hidraulikus munkahengereket szerelek havi 120 ezer Ftért :D

Vagyis minek ábrándozni, hát nem is teszem. Különben sem vagyok belé szerelmes, értelme híján hálistennek ilyen identitásgondokkal nem is kell küszködnöm. Viszont imádom, rajongok érte, ahogy a magamfajta földi halandók szoktak egy adott sztárért. Mert õ az én hõsnõm az egyik kedvenc sorozatomban, plusz játszott a kedvenc filmemben is, és abban is letaglózott (:D), meg különben is, az már csak hab a tortán hogy õ egyben az egyik kedvenc rendezõm (Rodriguez) kedvence is :) És értelmes, normális életet él, az értékrendje is rendben van. Nem az a celebk.rva típus. Nameg, nem utolsó sorban mert a világ legszebb nõje. Ill. ez így erõs, hiszen nem volt szerencsém mind a 3 milliárd nõhöz aki bolygónkon él (bár ha levesszük Kínát, Indiát, Afrikát ill. az afroamerikaiakat, már 1 milliárd sincs az :D), de akkor mondjuk úgy hogy a legszebb híresség. Bár ez is k. szubjektív, de biztos hogy az egyik. Nekem pedig az egyetlen :)
10/10
offtopic
duckshoot 2011 okt. 15. - 17:46:55 10/10
(303/1138)
Nem, nekem úgy általában nincs kedvem az utóbbi 6-7 hónapban. Vagy korábban. Franc se tudja.

Miért nem úgy jó, ha valamit teljesen ismeretlenül látsz? Én még a rész ismertetõket sem szoktam elolvasni a txt-en.
Nem hiszem, hogy kidobott idõ lenne. Mivel már vagy 2 hónapja megnéztem az s1-et.
Meg am is. Nézheti az ember egy sorozatnak csak az elsõ évadát is, hiába van annak folytatása. Mivel mindegyiknek megvan a maga fináléja azt bárki tekintheti lezárásnak.
10/10
convar 2011 okt. 15. - 17:35:41 10/10
(302/1138)
"De azzal is visszavettél az am sem létezõ kedvembõl, hogy elmondtad benne van Jensen. "

Ez úgy kb. 10 perc után kiderül már a legelsõ részbõl. Am én is utálom a spoilereket ;)


"A trailert meg végképp nem nézem mert az is csak túlinformáció. "

Semmi spoiler nincs bennük, csak felkészítenek a hangulatra. Egy trailernek az a dolga. Persze ahogy jónak látod, te ezek szerint nem szereted a trailereket.


"Elég régóta nem nézek semmit ami azokhoz a sorozatokhoz kötõdik melyeket nézek a mai napig."

??? Am is mi ez a "nincs kedvem"? :P "Túlvállaltad" mostanában magad vagy mi? Na mind1, de a s2 nélkül sztem lóf.szt se érne az egész, és csak kidobott idõ lenne idáig eljutni vele.
10/10
offtopic
duckshoot 2011 okt. 15. - 17:29:21 10/10
(301/1138)
Aham csak mondtam vlmit. Annyit tudok, hogy horror pénzeket fizetnek 1-2 képért amcsiban.

Az utóbbi pedig valóban poén volt. De mindkét válasz elõtt értetlenül állok.
Illetve persze, hogy nem kergetünk álmokat...
Viszont neked jó, én még nem tudom, hol a helyem, és miért érzem úgy, hogy nem is akarom tudni?
10/10
convar 2011 okt. 15. - 17:23:57 10/10
(300/1138)
Mégvmi, vmit mindig elmarad :D Apróság, de talán egy mosolyt megér neked is: ahogy mi, úgy hõsnõink is úgy tûnik jóban vannak egymással :)

http://www.youtube.com/watch?v=8ZnRvwQSirc&feature=player_embedded
10/10
offtopic
duckshoot 2011 okt. 15. - 17:23:55 10/10
(299/1138)
Egynek nem volt rossz.
De azzal is visszavettél az am sem létezõ kedvembõl, hogy elmondtad benne van Jensen. A trailert meg végképp nem nézem mert az is csak túlinformáció. Elég régóta nem nézek semmit ami azokhoz a sorozatokhoz kötõdik melyeket nézek a mai napig.