MotoGP 2009 márc. 17. - 16:46:04
(884/8584)
hagyd rájuk õk nem bírják effélle erõszakot és most megy a hiszti mert "félelmetes" a film.

Számolt elvesztésükkel a tv2 lehet most ez brutálisan hangzik de szerintem így van tudhatták hogy lesz akinek már ez is erõs lesz.
10/10
ukrainer 2009 márc. 17. - 16:43:34 10/10
(883/8584)
MotoGP is csak a véleményét mondta el mint ahogyan ti is. Nem értem, miért szapuljátok, mintha legalábbis õ írta a forgatókönyvet. És szerintem nem õ az egyetlen, aki lagymatag, unalmas és snassz szerelmi szálak helyett valami izgalomra vágyik. Nekem is nagyon bejön a váltás,mégha csak a maga magyar tv2 színvonalán is valósul meg. Azt sem értem, mi ez a galamblelkû puffogás, annyira azért nem durvák ezek a jelenetek. Inuyasha-ban vagy pár hasonló rajzfilmben sokkal komolyabb harci jelenetek vannak.
MotoGP 2009 márc. 17. - 16:43:19
(882/8584)
"Igényes és összetett ember lehetsz, ha téged egy családi sorozat el akciósítása dobott fe"

Nem csak engem. Ovasgass blogokat fórumokat. plussz emelkedik a nézõszám. Legalábbis a mérések alapján. Az hogy meddig tudják megtartani az új nézõket ez kérdés. Gondolom elég rövid idõn belül vissza laposodik a sorozat és akkor az újjsk közül sokan lekopnnak bár ez attól függ a fiatalabbaknak mennyíre jön be hogy a színészi gárda is fiatal.

"pl. a tehetségtelen és kit érdeklõ kamaszok" ez kb csak titeket mínõsít. Egyébként az ilyen sorozatokba akarják felnevelni a kezdõ színészpalántákat. Vagy legalábbis esélyt adni nekik.

"Az is az inkompetenciáról árulkodik, hogy azt hitték, egy mészárlással mindezt feledtetik "

Nem feledtetni akartak hanem ha jól veszem ki a cikkekbõl az ellaposodott történetet akarják átírni ehhez pedig egy rendkívül nagy változtatás kell amit így tudtak megoldani. Plussz egy jó csomó új nézõ gyûjtése is a céll volt. Ez sokak szerint egyfajta utolsó esély a sorozatnak. Ezután ha megint bajba kerül úgy érzem a megszüntetés mellett dönt a tv2.

"- és a hozzád hasonlók nem is tudom, minek néznek ilyen általatok érdektelennek minõsített filmeket."

én most pl az intenzív promó miatt nézem mer kiváncsi voltam. Meg még rengetegen. A tv2 pont ezt akarta elérni aztán bizakodik hogy a felfrissített történetet már az újak is követik.

"Az én 10 éves kislányom is nézte eddig, nézhette, nem volt veszélyes, de immár nem annyira neki való."

Az hogyx te mit engedsz a gyerekednek a te dolgod, ezzel nagyon valószínû számolt a tv2 hogy elveszít pár ezer törzsnézõt.
10/10
ukrainer 2009 márc. 17. - 16:32:39 10/10
(881/8584)
Nem Õ volt az egyetlen, akinek tetszika fordulat, hanem nekem is. A maffiafõnököt én is bírom. Csak az zavar, de rohadtul, h nevet sem adnak neki. Illetve egyszer elhangzot Fehér szájából egy Nyikita, de... itt van pl egy részlet a forgatókönyvbõl: http://jobanrosszban.tv2.hu/Cikk?/Root/JobanRosszban/Tartalmak/forgatokonyv/03/933_resz
Annyira szúrja a szemem ez az 'ukrán maffiózó' szó! Miért nincs 'magyar fõorvos' vagy 'magyar bóhoc, izé rendõr'? Jó tudom, ez csak egy sorozat, nem dokumentumfilm, de azért az ilyen részletekre is lehetne figyelni.
NewZoo 2009 márc. 17. - 16:09:42
(880/8584)
Nézz te Minimax-ot.. Igényes és összetett ember lehetsz, ha téged egy családi sorozat el akciósítása dobott fel. A sorozat nem az akciók hiányától lett lapos, hanem a hozzá nem értéstõl, rendezési hibáktól, a sztori elsatnyulásától és a túl sok sz*r karaktertõl, pl. a tehetségtelen és kit érdeklõ kamaszok túl-szerepeltetésétõl, élükön a rettenet Beácskával, meg a patkányképûnek titulált "Bodolai"-kölöktõl és hasonlók. Az is az inkompetenciáról árulkodik, hogy azt hitték, egy mészárlással mindezt feledtetik - és a hozzád hasonlók nem is tudom, minek néznek ilyen általatok érdektelennek minõsített filmeket. Nézd a rengeteg akció-fost, van elég válogathattok Ti, akik csak a vérre gerjedtek. Az én 10 éves kislányom is nézte eddig, nézhette, nem volt veszélyes, de immár nem annyira neki való.
Gratulálok éleslátásaidhoz....
MotoGP 2009 márc. 17. - 12:23:17
(879/8584)
Nézt mivel nem a valós számot szoktam megadni ilyen fórumokon születési számnak szóval sokra mész vele van fórum ahol 60 évesnek írtam magam szül. dátum alapján.


""Hozzánk hasonlók"? Kik pontosan?" Azok akik ilyet látnak és sírni kezdenek hogy a csúnya tv meg hasonlók.
4/10
bayswater 2009 márc. 17. - 12:16:44 4/10
(878/8584)
Rinyálni pedig nem szoktam, csak elmondtam a véleményemet. De itt most be is fejezem a veled való társalgást. Innentõl kezdve ne várj reagálást tõlem. Szép napot!
4/10
bayswater 2009 márc. 17. - 12:15:15 4/10
(877/8584)
Nem, persze, hogy nem a JB-tõl vadul meg. Van elég sok akció, nem tudom, te milyen tv-t nézel?
"Hozzánk hasonlók"? Kik pontosan? Most már megnézem hány éves vagy.
4/10
bayswater 2009 márc. 17. - 12:12:40 4/10
(876/8584)
Testbeszéd, ami a húzódzkodás, nem effektíve felállok és átvonulok a szoba egy távoli sarkába. A gyerekem pedig ölbeveszem, ez ösztön. Vészhelyzetben így viselkednek az anyák. Ez megmagyarázhatatlan, de így van. A gyerek ha meg lenne ijedve, azonnal bújna, sírna. Ezért így ez az egész jelenet hiteltelen volt és semmitmondó. Pont azt, amit közvetíteni szántak általa, nem sikerült megvalósítani.
MotoGP 2009 márc. 17. - 12:11:45
(875/8584)
Ez meg egyszerû drámai feszültségkeltés. Amerikai filmekbe tömegével van.
MotoGP 2009 márc. 17. - 12:10:44
(874/8584)
" De most már a szappanoperákat sem lehet nézni. Smemit sem. És csodálkoznak, hogy 12 éves gyerekek nyírják ki egymást különbözõ módon az iskolákban."

jajj te szegény..... na erre mondja azt a másik tábor hogy pont miattatok nem lehet semmit nézni csak mennek fõmûsoridõbe a csöpögõs lávsztorik. mert a hozzádhasonlók rinyálnak ha egy kis akciót látnak... hidd el nekünk is úgyanolyan borzalmas hogy nincs egy normális akció film vagy valami arra utaló normális idõbe.-


egy 12 év es nem a tf-tõl õrül meg.... fõleg nem attól hogy a jóbanroszbanba lát 1 kis túszejtést.
MotoGP 2009 márc. 17. - 12:07:51
(873/8584)
A kisgyerekkel valószínûleg azért jáccott hogy ne ijedjen meg.... ez egy kis logikávaíl érthetõ azt hiszem. plussz ha a maffia fõnök úgy akarja te sem húzockodnál semmilyen kanapé végébe fõleg nem ha gyerek van veled lefogadom ha azt mondaná a maffia vezér hogy ott ülsz két centire tõle mert baj lesz te úgy cövekelnél ott ahogy kell.
4/10
bayswater 2009 márc. 17. - 11:59:46 4/10
(872/8584)
Istenem, nem is rossz. Ha értenék hozzá, feltenném a tegnapi részt aláfestõ röhögéssel youtube-ra. Talán valaki megteszi.
Képzeld el a jelenetet. Maffiózó rángatja a kilincset, halk röhögés, erõsebben rángatja, Richárd arca közeliben, erõsödõ röhögés. Maffiózó elmegy, sikítós röhögés. Szerintem pazar.
4/10
bayswater 2009 márc. 17. - 11:54:50 4/10
(871/8584)
Nem nézek híradót, pont emiatt. Fõleg nem kereskedelmit. De most már a szappanoperákat sem lehet nézni. Smemit sem. És csodálkoznak, hogy 12 éves gyerekek nyírják ki egymást különbözõ módon az iskolákban.

24 percet is meg lehet úgy rendezni, hogy ne legyenek benne ekkora hibák. Akkor csak egyet, mert nincs idõm végigsorolni. Amikor Richárd vagy melyik elbújt az egyik szobában, és jött a maffiózó, rángatta a kilincset, de az zárva volt. Rángatta még egy darabig, majd továbbment. Ennek ugyan mi értelme volt? Ha be akart volna menni, szétlõtte volna a zárat. Ha nem akart bemenni, miért rángatta? Egyáltalán, miért nyitott be, ha nem akart bemenni?
És még sorolhatnám....
Jaj, még egyet, mert nagyon zavart. Mikor a maffiafõnök Rékával a kanapén csevegett, Réka közben színes ceruzákkal rajzolgatott a kisfiúval. Na persze, ha engem ukrán maffiózók vesznek körül, szorítom az ölemben a kicsi gyerekem (unokaöcsém, stb.), és nem kellemesen lazán játszom vele. Testbeszédem azt mutatná, hogy húzódóm a kanapé messzi sarkába minél távolabb a maffiafõnöktõl.
Jaj, nem bírom abbahagyni, ez inkább humoros: Elvirát visszaküldik az 5 centire mögötte levõ "kordon" mögé, mert ott, 5 centivel arrébb már nem olyan veszélyes... hahahha, mindegy, legalább nevettem egy jót, igen, igazad van, kellett a változás, ez már inkább sitcom, csak az aláfestõ röhögés hiányzik ide.
MotoGP 2009 márc. 17. - 11:21:35
(870/8584)
" Az irritáló szereplõket kiírni," épp most írják ki õket csak csapatostul így sokkal egyszerûbb.
MotoGP 2009 márc. 17. - 11:20:23
(869/8584)
Az lehet hogy ez a kis felpezsdülés nem menti meg de mindenképp 1 ideig mentõöv neki.


A szerelmi szálakkal meg nem akartak hosszú honapookat pepecselni. plussz azzal negyed ennyí embert tudtak volna szerezni még ha csak idõszakosan is.

Attól sem nézik többen hogy más a díszlet.

nem véletlenül van ez a drámai keveréa.


a farkasordító hibák sok ember szemét szúrják ez igaz de 25 percbe többet nem lehet belenyomni plussz azért ne feledjük magyar sorozatról van szó



"Elég a híradóban, újságban errõl olvasni," akkor miért n ézel híradót ? de tényleg én sem nézek híradót és olyan újságot sem olvasok amire céloztál és lám nem ikdegesítem fel magam.
4/10
bayswater 2009 márc. 17. - 10:54:40 4/10
(868/8584)
Megnéztem a neten a tegnapi részt, tragikus... és nevetséges. Annyi, de annyi hiba volt ebben az alig több mint 20 percben, hogy nem is kezdem felsorolni. Szomorú, hogy valaki ezért a forgatókönyvért/rendezésért pénzt kap.
Nem hiszem hogy ezekkel a gagyi maffiózós részekkel fog megmenekülni a sorozat.
Részemrõl csatlakozom azokhoz akiket zavar ez az agresszió. Elég a híradóban, újságban errõl olvasni, végre volt egy hétköznapi sorozat, ami bár az utóbbi idõben eléggé ellaposodott, mégis, legalább erõszakmentes volt.
Sokkal jobb lenne, ha a szerelmi szálakat erõsítenék, hétköznapi emberek hétköznapi problémáiról szólna. Jól mondta az elõttem szóló, akciófilmnek gyenge, szappanoperának túl akciós, hihetetlen, hiteltelen. Az átlagember nem tud azonosulni a történettel.
Lehetett volna egy-két díszletbeli változást hozni, pl. a lakások berendezése ugyanolyan már jópár éve, miért nem lehetett volna ezen változtatni? Ez is feldobta volna valamelyest. Az irritáló szereplõket kiírni, errõl lehetett volna egy felmérést készíteni, ki nem tetszik a többségnek.
Na, befejezem, így is több idõt töltöttem ezzel a sorozattal a kelleténél.
MotoGP 2009 márc. 17. - 10:42:13
(867/8584)
"És a százalékos nézõk, aki nem állandó nézõk el fognak tûnni, elhiheted nekem."


jelenleg inkább úgy fest hogy õk mentik meg a sorozatot a teljes megszûnéstõl. (egyenlõre)
MotoGP 2009 márc. 17. - 10:14:30
(866/8584)
Akkor tájékozódj a hírekbõl pl. Nem 1szer van hogy bûnözõt kórházba visznak. (civilbe) fõleg ha életveszély vagy ilyesmi van- Ami a fura hogy egy ilyen bûnözõt csak két rendõr õríz és nem áll az ajtaja elõtt 4-5 kommandós.

"Ha jól megnézed, eddig Te voltál az egyetlen, aki tetszését fejezte ki az események ilyetén alakulása miatt." tedd hozzá hogy port.hu fórumán. Ha megnézed más fórumokon nem sírnak mint ti hogy "jajj én félek a csúnya fegyveresektõl" .


" És a százalékos nézõk, aki nem állandó nézõk el fognak tûnni, elhiheted nekem. Csak éppen azok is elhagyhaják az esti tv2 nézést, akik EDDIG kedvelték a sorozatot."

Annyíra kicsi volt a nézettség hogy má a megszûntetésen gondolkodott a tv2. tehát meg kellett ezt lépnie biztosan számoltak azzal hogy pár hozzátok hasonló "sírni" fog és esetleg nem is nézi tovább mer hû de erõszakos (marhára kb mint a tini nidzsa teknõsök) viszont úgy érezték hogy most sokan rákapnak. (ez úgy néz ki be is jön, ne csak ezt a fórumot olvasd) és mivel úgy tudom hogy majdhogynem megújítják a történetet bíznak benne hogy a "jövevényekbõl" elég sokan megmaradnak és azon felül hogy az "erõszak" miatt kiesett EDDIGIeket pótolják még újjabb nézõk is lesznek. A teljes megújulást tán ezért is csinálták hogy aki eddig nem nézte új nézõ az is értse hogy mi történik. (szerintem legalábbis)


"Vistzont, ha elkapnak egy fószert, akit drogcempészéssel, terjesztéssel, emberrablással, és szerveztett bûnözésben való részvétellel gyanúsítanank, azt mi a bûnbnánatos rókafarokért nem rabkórházba viszik azonnal????"
pl mert nincs a közwlben vagy az õ betegségére nem szakosodott és csak civil kórházba tudják kezelni, való igaz nem két db cingár egyenrúhásnak kellett volna õriznie.
8/10
csodabogár 2009 márc. 17. - 09:53:33 8/10
(865/8584)
Kedves MotoGP!

Te minden bizonnyal egy nagyon kedves és értelmes emberke vagy, azonban említenék neked valamit: a szappanopera pont azért kapta a nevét, mert tingli-tangli az egész.
És képzeld el, vannak emberek, akik nem élvezkednek mások akár csak filmen bemutatott kiszolgáltatott helyzetén. Ha jól megnézed, eddig Te voltál az egyetlen, aki tetszését fejezte ki az események ilyetén alakulása miatt.
De, ám legyen, mitn a nevem is mutatja, bizonyára ama fajta vagyok, aki ritka manapság.
Viszont én eddig - a százalékokból láthatóan is - nem azért néztem ezt a sorozatot, hogy na hátha ma terrorizálnak, épp eleget hallok a hírekbõl, nem kell még ebben a sorozatban is. És a százalékos nézõk, aki nem állandó nézõk el fognak tûnni, elhiheted nekem. Csak éppen azok is elhagyhaják az esti tv2 nézést, akik EDDIG kedvelték a sorozatot.
Rabkkórházas sztorit meg továbbra sem hiszem el, persze Te bizonyára ezt is jobban tudod. Vistzont, ha elkapnak egy fószert, akit drogcempészéssel, terjesztéssel, emberrablással, és szerveztett bûnözésben való részvétellel gyanúsítanank, azt mi a bûnbnánatos rókafarokért nem rabkórházba viszik azonnal????
Ha erre is adsz magyarázatot, akkor le a kalappal elõtted - na, de azt ne mondd, hogy a sztori miatt, mert at mindenki érti.