3/10
Semprini 2009 nov. 11. - 18:25:42 3/10
(1444/8584)
Én Várnagyot és Nándit sajnálnám legkevésbé, két ennyire egysíkúan tenyérbemászó, jó tulajdonság nélküli fõfigura szerintem sok egy sorozatba, az egyikük elég volna. De egyelõre tényleg úgy néz ki, hogy Pongrácz doki fog meghalni. (Ne legyen igazam...)
8/10
csodabogár 2009 nov. 11. - 16:55:59 8/10
(1443/8584)
Valószínûleg egyedül leszek a véleményemmel, de én valahol Klárit is meg tudom érteni. Viszont az élet egy olyan játék, ahol nem jár minden, szerelem és baba egyszerre, de nem ugyanattól/ugyanazzal az emberrel. Viszont annyi esélyt illenék adni, hogy Klári elmondja a saját szemszögét, Rékuci-békucit ki kellene hajítani a "nagy igazság érzetével" együtt. ez az egész csak pitiáner bossssssszú volt Klári ellen, mert annak megadatott, ami neki nem, lefeküdhetett Ádámmajmocskával. Egyértelmûen a féltékenység vezette erre. euz abból is látszik, hogyha valóban Péter miatt esik neki a Klári hazugsága rosszul, akkor nem kezdi el teregetni a szennyest õ, Péter kvázi halálos ágyán.

(nem teljesen)SPOILER
Péter kinyiffantásáról még nincs hír, de lehet Ibolyka Lenke minden jó barátját lapátra teszi, és akkor hamarosan egyszemélyes melodrámát nézhet, akinek még lesz hozzá gusztusa.
10/10
ukrainer 2009 nov. 11. - 15:28:01 10/10
(1442/8584)
Szerintem Pongrácz doki, köszöni szépen, de nagyon jól meg lesz most nõk nélkül egy ideig. Klárit én is kibasztam volna, de talán még egy pofont is kapott volna, bár nem vagyok híve az erõszaknak.
10/10
ukrainer 2009 nov. 11. - 15:26:46 10/10
(1441/8584)
limuzinnal?? :D nincs annak olyan.
10/10
ukrainer 2009 nov. 11. - 15:25:36 10/10
(1440/8584)
Sztem Péter fog meghalni.Mintha olvastam volna még régebben, h kiírják a sorozatból. Bár Klári is kinyiffanhatna.
Talán, Réka összevexik Kardossal és Kardos Margittal jön majd össze.
Klaudia gyanúsan illegeti magát az új (egyébként elég ellenszenves)macsektulajdonos elõtt.
Elõd, mint szexy rosszfiú? Hát õ aztán minden, de nem az. Olyan karakter nincs a sorozatban!
Mostanában kicsit zavaró, h bizonyos dolgok és szereplõk részeken keresztül meg sem jelennek a színen. Lenke gyilkosságának titkai szerintem már feledésbe is merültek...Kinyírták, és kész. Megy tovább az élet.
sylviebaby 2009 nov. 11. - 13:02:19
(1439/8584)
(Spoilert tartalmazhat...)
úristen...most olvastam hogy mi lesz 2 hét múlva...meghal még vki(aki az elejétõl benne van..),újabb "szerelmi szál" jelenik meg..nagyon beteg dolgok lesznek..ez már túlzás...
Undercover 2009 nov. 11. - 11:02:02
(1438/8584)
Miért kell már eddig húzni a gyilkos leleplezését? Én is Ibolyt tartom több mint gyanúsnak, és abban bíztam, hogy majd a baleseténél (pont Niki apjával) végre kiderül valami új, de nem. Szerintem ennek két oka lehet: vagy valami nagyon "grandiózus" sztorit kanyarítanak majd köré, vagy az írók úgy feladták ezzel maguknak is a leckét, hogy még õk sem tudják, hogy mi legyen. :P
Amúgy egyetértek azokkal, akik szerint egyre vontatottabb és életszerûtlenebb az egész. Ami számomra személy szerint a legirritálóbb, az az Elõd-Barbara páros. Barbarát a legelején még bírtam, akkor még egy jó humorú, vagány csaj volt, de most... Annyi mindent lehetne kezdeni egy értelmes fiatal nõ karakterével, de ehelyett õt csak "tengõdtetik", és szép lassan Elõd bábját csinálnak belõle. Az pedig, ahogy Elõdre próbálnák ráerõltetni ezt a "szexi rosszfiú" figurát, háááát... A szexitõl igencsak fényévekre van, szerintem még kifejezetten csúnyácska is, de rosszfiúnak se nevezném, csak egy pökhendi, cinikus taplónak, aki nem tud elszakadni attól, hogy õ egykor igazgató VOLT. Vajon majd hogyan veszélyezteti megint Barbara életét, az esküvõ napján elgázolja egy limuzinnal, vagy mi? :)
Ja és mégvalami: most, hogy Klárit is lapátra teszik, szerintetek ki lesz majd Pongrácz doki új párja? :))
3/10
Agnessza 2009 nov. 10. - 23:26:12 3/10 Előzmény ukrainer
(1437/8584)
Ez bennem is felmerült!
10/10
ukrainer 2009 nov. 10. - 15:19:55 10/10
(1436/8584)
Klári végre megkapta azt, amit megérdemel!!!
8/10
csodabogár 2009 nov. 07. - 21:49:49 8/10 Előzmény kabala
(1435/8584)
figyelmesen elolvastam a hozzászólásodat, és reagáltam rá, nagyjából a véleményemet is megfogalmaztam. ha te ezt megteheted, akkor megtehetem én is, avagy bárki más mielõtt azt kellene mondanod, hogy nem akarsz vitatkozni errõl
a vita nem itt kezdõdik, de részemrõl nem is folytatódik.
a sorozat egy nagy hülyeség, néhány életszerû dolog van benne, pl: a Böbe hú beleugrom ebbe a hitelbe mert milyen jó lesz dolga, de egyébként valóban eléggé élettõl elrugaszkodott, és rendszerint nem figyelik, hogy mi történt egy héttel korábban, mert olyan ellentmondások vannak, hogy ajjaj...
10/10
ukrainer 2009 nov. 07. - 21:28:09 10/10 Előzmény erzsebetty
(1434/8584)
és a színészek névsora miért pont Joli nénivel kezdõdik?
10/10
ukrainer 2009 nov. 07. - 21:25:59 10/10
(1433/8584)
Szerintem is gusztustalan, ahogy szinte családtagokkal kerülnek össze a szereplõk, pontosan ezért utáltam meg a Barátok Köztet is, ott is bekostólt mindenki minden ellentétes nemût a házban. Nem életszerû és idegesítõ.
kabala 2009 nov. 07. - 17:13:37
(1432/8584)
Bocs, lehet h egy kicsit kemény volt a válasz, igazából azt akartam mondani, hogy nem vitatkozni akarok, csak leírtam a véleményemet.
2/10
offtopic
fredi60 2009 nov. 07. - 10:15:42 2/10
(1431/8584)
"nem óhajtok errõl meg másról sem a filmmel kapcsolatban vitát nyitni

Akkor célszerûbb filmes fórum helyett egy otthoni kockás füzetbe írogatni a megjegyzéseidet. :)
kabala 2009 nov. 07. - 08:03:34 Előzmény fredi60
(1430/8584)
Hát, sajna akárhogy is szakítottak már, nekem akkor se jöjjön össze az édestestvérem az ex-emmel, mert az számomra gusztustalan és elítélendõ. A "rokonok" tabuk! Pláne úgy, ahogy a filmbéli hölgy tette, miután befogadták a házukba és ott lakhatott velük, mert "rokon".
Egyébként pedig nem óhajtok errõl meg másról sem a filmmel kapcsolatban vitát nyitni, a saját véleményemet írtam le.
kabala 2009 nov. 07. - 07:58:45 Előzmény csodabogár
(1429/8584)
Nem azzal van a bajom, h gyereket akar, hanem azzal, hogy rá akarja erõltetni egy olyan emberre, aki nem az apja és ezzel egy életre hazugságba kényszerül.Ha annyira kell neki a gyerek, szûlje meg, de csak magának. Gusztustalan az egész, ahogy intézi! Nekem speciel hányingerem van az ilyenektõl. T meg olvasd el figyelmesen a hsz-eket, mielõtt válaszolsz rájuk!
8/10
csodabogár 2009 nov. 06. - 20:56:48 8/10 Előzmény kabala
(1428/8584)
Nem tudom, Te fiú vagy vagy lány, s ha netán nõ a nemed, akkor szeretnél-e gyereket, de mondok neked valamit.
AD1: ha egy nõ gyereket akar, akkor tûzön-vízen keresztül menne érte, akár hazugság árán is. (Mellesleg megjegyezném, hogy érdekes módon mindenki megfeledkezik arról a tényrõl, hogy egy hormon kezelés bezony-bezony szexuális vággyal is járhat, ami meg esetleg azt eredményezi, ha apuci nem szeretgeti meg anyucit, akkor anyuci a szomszédbácsit kéri meg...)
AD2: ugyan errõl nincs konkrét infóm, de 100%, hogy Laurácska csak azért jött össze anno Péterrel, mert látta, hogy Klárinak tetszik. Nehogymá' az õ Bezzegklári húgáé legyen egy doki...
AD3: Az életbõl kiindulva, szerinted pénzért mondjuk mit nem tesz meg néhány orvos? Ne menjünk messzebb, mint hogy felvesz, hogy oké szüljél nálam, ja de amikorra te ki vagy írva én épp honolulun nyaralok, bocsi, de a magánrendelésemen leperkált pézecskéd már nem adom ám vissza.
Tisztelet a kivételnek, de sajnos többektõl hallottam már ezt a történetet, saját tapasztalatukból.
Annak viszont örülök, ha Te nem találkoztál még korrumpálható emberrel, se igazán szerelmessel, se igazán anyai vággyal élõvel...

Amúgy a sorozat egyre rosszabb, sõt. Lassan idegesítõbb, mint egy brazil szappanopera, ez a Réq egy idióta, hülye pitscha, aki szerelmes Ádámkájába, még a testvérét is megölné, de az igazságérzete akkora. Arra bezzeg nem volt képes, hogy egy tanárt keressen a fia mellé, vagy megkérdezze milyen tanár Klári, Õ is felfoghatta volna már akkor, hogy Ádám szerelmes belé.
8/10
mushi 2009 nov. 06. - 20:30:51 8/10
(1427/8584)
A Réka egy picsa... Miért kell basztatni a másikat? Csak azért, mert neki csak 2 örökbefogadott gyereke van, másnak nem lehet sajátja? Mit avatkozik bele Kláriék dolgába? Meg Kardoséba is... Ráadásul az a duma, amivel letámadta Kardost, hogy biztos az övé a gyerek.. Idegbeteg a nõ..

A másik meg Viktor.. Bah, egyszerre milyen kis idilli lett a kép Dóricskával.. Az anyja nemrég halt meg, de már minden milyen vidám, igen, csináljunk gyereket, olyan üres ez a ház... Azelõtt meg, ha emlékszik még valaki, Margitnak mondta meg, hogy még õt szereti... Bár ez kicsit odébb van már.
10/10
offtopic
Kendy 2009 nov. 05. - 16:53:37 10/10 Előzmény erzsebetty
(1426/8584)
Abszolut igazad van abban amit írtál.
Totál egy a véleményünk.

Ideje lenne frissíteniük a képeket.
2/10
fredi60 2009 nov. 05. - 09:24:25 2/10
(1425/8584)
Emlékeim szerint már Pongráczék elváltak, mire Klári bekerült a sorozatba. És ebben az esetben nem mászhatott rá a testvére férjére. :)