4/10
bayswater 2009 márc. 23. - 19:46:09 4/10
(1004/8584)
Jaj, ne bosszants már. Ez a leggyengébb érv amit a legtöbb helyen olvasni. Hogy én rosszabbul írnám/rendezném/játszanám. Kihangsúlyozom: nekem NEM ez a munkám, nekem NEM ez a feladatom, én NEM kapok fizetést ezért. Vannak emberek, akik ezt tanulták, hogy kell írni, rendezni, játszani. Tõlük elvárjuk, hogy tegyenek le valamit az asztalra. Ennyi.
Sonia (Martha&Lola) 2009 márc. 23. - 19:42:57
(1003/8584)
Hát persze hogy el!!!Én nem azt mondtam h. nem!!!Ha sz*** akkor igen meg akkor is ha nem, max csak nem veszi figyelembe,mert meg tanulni szét választani a beszólásokat és az építõ kritikát!!!!Én csak azt mondtam h. nincs semmi baj a tehetségükkel,hiszen azok akik értenek ehez nem véletlenül választották õket!!!!És a színházakba se poénból veszik fel õket!!!
MotoGP 2009 márc. 23. - 18:02:48
(1002/8584)
1 színésznek pont hogy el kell viselnie a kritikákat is és a nem tettszés kifejtését is.
Sonia (Martha&Lola) 2009 márc. 23. - 17:41:58
(1001/8584)
Szerintem jó a sorozat!!!!DE mindenhez pénz kell!!!Ami ugye nincs!!!
Szal,én nem tom de eddig sok emberrel beszéltem már és mindenki azt hiszi h. színésznek lenni olyan könnyû!!!!" Ó,hát ott nem kell semmit se csinálni csak ugrálnod kell a kamera elött,hát azt és is meg tom csinálni,,
Meg hasonlók!!! De ez nem így van!!!Fõlleg amikor ilyen kritikus a közönség!!! Szerintem nincsen semmi gond a képpeségeikel,és gondolom ti se szívlelnétek ha más a ti munkátokat sz**-ná le!!!Biztos nem hiába õket vállogaták ki!!!A színészeknek az jó ha nézõktõl pozizív vissza jelzést kap!!! Így nekem se lenne sok kedves semmit se csinálni!!!Az már más kérdés hogy az író kifogyott az ötletekbõl!!!Hát,azért nem olyan könnyû fg.könyvet írni!!!DE hát már biztos nagyon sokan írtak,szal ezt tudjátok, Nem!!???
(Nem sértés,vélemény!!!!!)
10/10
FrancziskaAaAa 2009 márc. 23. - 17:20:05 10/10 Előzmény bayswater
(1000/8584)
Tényleg ráfoghatjuk a pénzre , meg minden , de attól a sorozat nem lesz jobb . Én nagyon szerettem , de egyre jobban utálom . A port.hu-s regisztráciomat elõször az egyik barátnõm is használta Õ adta a csillagokat a Jóban Rosszban-nak . Én talán fele ennyit sem adtam volna .

Tényleg hülyeség egy amerikai sorozathoz hasonlítgatni , és nem is ezt teszem . De õk is elindultak valahonnan , mert nem egybõl lettek ilyen jók , és csináltak ilyen filmeket . Fejlõdtek . És ezt talán pl ez a sorozat is megtehetné , ha képes lenne rá .

A színészek már más tészta . Én több helyen kihangsúlyoztam Tallós Rita összeesését a péntek 13.-ai részben . Egyszerûem szörnyû volt . Mikor mi szórakoztunk ezzel a nyáron , mi jobban csináltuk . Persze több helyen ráfogták arra , hogy így más kamera elõtt mozogni , meg úgy . És ez igaz . De nem hiszem , hogy egy jól eljátszott összeesésbõl a kamera egy ilyen szörnyût csinálna . Ez így már nem igaz .

Egyszerûen be kéne ismerni , hogy vannak hibái és az már csak részlet kérdés , hogy ezeket a hibákat elfogadjuk , vagy elvárjuk , hogy javítsák ki . Én ha nézek egy sorozatot , elvárnám , hogy fejlõdjön , ha még kell . A Jóban Rosszbannak kéne , de nem teszi .

Kíváncsi leszek meddig leszek képes nézni a sorozatot . Kitartó tudok lenni , de a sok hiba már - már egyre jobban zavar .
10/10
indienemesh 2009 márc. 23. - 17:17:09 10/10
(999/8584)
nekem a kedvenc sorozatom, mert már az elejétõl nézem. 10/10. egyébként eza túszdrámás szar vmi annyira rossz és gyenge hogy ha ezt kéne osztályozni akkor 1 pontot adnék.
6/10
Attila 72 2009 márc. 23. - 16:11:45 6/10 Előzmény bayswater
(998/8584)
Duel a Párbaj. (szó szerinti fordításban) Nagyon jó film. Két színész, egy kamion, és egy személyautó.
MotoGP 2009 márc. 23. - 11:13:17 Előzmény bayswater
(997/8584)
Az angol forgatókönyv író a nyár végén kezdi el éreztetni a hatását akkortól láthatod a mûvét .
1/10
feeco 2009 márc. 23. - 10:06:53 1/10
(996/8584)
Ma belenéztem - ez annyira rossz, hogy még a kitûnõ Haumann Péter is amatõrnek tûnik a sok dilettáns erõködõ "színészféle" között.. Haumann persze nem lesz rosszabb színész attól, hogy szerepet vállalt ebben a sz.rban, de legközelebb mégis inkább a színházban nézem meg, mint itt.
4/10
bayswater 2009 márc. 23. - 09:17:27 4/10
(995/8584)
Teljesen igazat adok neked. Nem minden a pénz!!! Vegyünk egy példát. Adva van ez a sorozat, mondjuk tegyük a sorsát egy mindenki által ismert (elismert) rendezõ, Steven Spielberg kezébe. Drasztikusan emelkedne a színvonal. Mert hiába nincs pénz, ha tehetég lenne, akkor színvonalas sorozat lehetne belõle.. A dialógusokat nem a pénz írja. A kameramozgás változtatásához sem pénz kell és még sorolhatnám. Hogy Spielbergnél maradjak, egy korai kis költségvetésû filmje a Duel, nem tudom a magyar címét, zseniális munka.
De nem kell ide Oscar-díjas rendezõ (bár nagyon szívesen megnézném mit hozna ki belõle), csak egy tehetséges forgatókönyvíró, rendezõ, operatõr... a színészek, hát, olyanok, amilyenek, bár ilyen alapból még egy Haumann sem tud sokat kihozni, nemhogy a gyengébb képességûek. De én nem elsõsorban õket bántom, hanem aki írja, rendezi a sorozatot.

És a legszomorúbb az, hogy úgy emlékszem nem is magyar a forgatókönyvíró....
MotoGP 2009 márc. 23. - 07:04:30
(994/8584)
pedig tetszik nem tetszik a lelövetés volt a leg ésszerûbb amit csináltak az igencsak unalmas lett volna ha 8-10 szereplõt szépen ilyen olyan történettel kiirnak. Plussz véglegesen ki akarták írni ismét csak ez volt a legjobb megoldás elvégre nem érhet mindenkit pl autóbaleset. A színvonalat meg az ORTT is megkötötte valószínûleg tudtak volna izgalmasabb történetet is csinálni de ugye sokaknak már ez is elég félelmetes volt.... Az meg egyenesen blõdség hogy te egy amerikai sorozat színvonalát várod 1 magyarétól. Amerikába kb 1-1,5 millió dollárba kerül 1 rész. itt azért kicsit kevesebb a lóvé.
pirosaranyka 2009 márc. 22. - 22:49:06
(993/8584)
nekem mindig a Woody Allen effektus jut eszembe,miszerint a 'What's New Pussycat' ota nem engedi,hogy az o forgatokonyvet mas rendezze.

az az erzesem a 'Joban Rosszban' iroja sem egeszen ugy kepzeli a sorozatot,mint a rendezo.:)vagy tevedek?:)
10/10
FrancziskaAaAa 2009 márc. 22. - 20:23:11 10/10
(992/8584)
Írtam egy "kritikát" egy másik fórumba , kíváncsi vagyok , hogy ti mit szóltok rá . Bemásolom / egyébként arról volt szó , hogy magyar vs. amcsi sorozatok , bár én nem hasonlítgaom õket túl komolyan / :
Elsõsorban én nem várom , hogy túlszárnyalja ez elég eszement gondolat lenne . Csak azt az egyet nem értem , hogy azért mert magyar sorozat miért lenne más ? Mert attól még , hogy magyar sorozat megpróbálhatna megütni egy mércét . Ami lehet , hogy nem sikerülne , de megpróbálhatná . Egyébként meg azért az szerintem elég gáz , hogy a forgatókönyírók már nem bírnak kitaláni valamit , és szépen lassan kiírni a szereplõket hanem az egyszerûbb utat választják és lelövetnek mindenkit ! Ez így akkor is abszurd .
Amúgy én már rég nem hasonlítgatom mert akkor csak azt érném el , hogy mikor bekapcsolom a TV2-õt és a Jóban Rosszban megy egybõl elkapcsolnék .
Errõl az egész akciós dologról meg annyit , hogy ami nem megy azt ne erõltessük .
Amúgy meg láttunk már kis költségvetésbõl összehozott nagy filmeket . Nagyon ügyes trükkök vannak pl a kamera állással vagy a gyors vágásokkal . És nem hiszem , hogy ezt egy magyar nem tudná megcsinálni .
Ezt pedig úgy álltalánosságban a végére. Nem kellene azzal takarózni ( !! NEM a Jóban Rosszobanra gondolok !! ) , hogy magyar sorozat és , hogy kevés a pénz . Egyszerûen eltekintve attól , hogy magyar , amerikai , vagy bármilyen más ki kellene mondani , hogy szar . Egy félresikerült amcsi filmre könnyen mondjuk , de pl egy magyar filmre nem mernénk mondani , csak takaroznánk azzal , hogy magyar meg kevés a pénz .
Én szeretem a Jóban Rosszbant és szívesen nézem , de ez most valahogy sok(k) volt .
6/10
r.emoke 2009 márc. 22. - 11:39:12 6/10
(991/8584)
Én imádom,de nem azért mert nincs rajtuk annyi festék :)
offtopic
MotoGP 2009 márc. 22. - 10:57:08
(990/8584)
Kiráz a hideg attól a sorozattól talán pár percet láttam belõle.... igénytelennek is találtam a sminket.
6/10
r.emoke 2009 márc. 22. - 10:13:25 6/10
(989/8584)
Vagy nézd meg a Jóbarátokat, ott tényleg csak az alap van rajtuk. Hát úgy látszik õk sem olyan nagy igényûek.
6/10
r.emoke 2009 márc. 22. - 10:11:27 6/10
(988/8584)
Jobban szeretem a természetes szépet.Talán ezért(mert nem sminkelem magam nap, mint nap)néznek sokszor 10évvel fiatalabbnak. :P:P:P
MotoGP 2009 márc. 22. - 10:03:43
(987/8584)
Lehet csak neked nincsenek nagy igényeid :DDDD



nekem nem tûnnek túlsminkeltnek.
6/10
r.emoke 2009 márc. 22. - 10:00:18 6/10
(986/8584)
De ennyire...???!!! Szerintem túlzás.
Engem még az esküvõmön sem sminkeltek ki ennyire, mint õket szokták.A tartós smink sem 24órás.
és mint írtam persze, a kamera elõtt kell, de szerintem néha-néha elég lenne csak az alap.
(Aki kamera elé megy azt mind kisminkelik.)
4/10
bayswater 2009 márc. 22. - 09:51:50 4/10
(985/8584)
Engem csak az állandó rinyálása zavart, meg hogy nem tudott magával mit kezdeni. Többet is kihozhattak volna a karakterébõl.