Aldente 2010 jan. 12. - 12:53:37 Előzmény nemceleb
(1824/8584)
Megsúgom, én inkább ezeket választom.
De mindenkinek a magánügye, mit néz. Ez van, bele kell törõdnünk. :-)
Aldente 2010 jan. 12. - 12:49:58
(1823/8584)
Hát ez a sorozat... Nekem túl mû. Oké, a tévémûsorok többsége "mûanyag", de ez még a mûanyagnál is mûanyagabb.

Emlékszem, mikor indult a sorozat. Mit ne mondjak, kínszenvedés volt. Mintha papírból olvasták volna a szöveget. (Mondjuk ez a Barátok közt elején is így volt.) Azóta javult a helyzet, azonban hiába van tele "nagy nevekkel", a Barátok közt színvonalát tényleg nem üti, holott az sem egy mestermû, sõt...

Ami nekem igencsak nem tetszik, az például a díszlet. Szerintem kicsit gagyi, meg szinte totál természetellenes. Egy kórház egyáltalán nem így néz ki belülrõl...

Egyébként nem nézem a sorozatot, mielõtt valaki azt mondaná, hogy jaj, ha nem tetszik, minek nézem. Mert nem nézem. Csak láttam már belõle ezt-azt. Aztán kisült belõle ez a vélemény.

Amúgy a korábban hozzászóloknak (nem név szerint) volna némi hozzáfûznivalóm. Egyrészt. Ha nincs elég csatorna. De internetre futja. Szerintem nem szép dolog letöltésre buzdítani. Tán örülnél neki, ha például a port.hu kiadná az IP-det, hogy errõl a címrõl letöltésre buzdítás érkezett, biztos Õ is agyba-fõbe mûveli...

Plusz ne felejtsük el, hogy az ország különbözõ pontjain más és mát internetes kapcsolatok vannak. Lehet, hogy valaki 1-2 száz megát könnyedén leszed, de mondjuk annál többet már nem éri meg, mert annyira azért mégsem gyors, nomeg a villanyszámla..?!

Ne tessék már így kioktatni egymást.

Valaki szereti a sorozatot, valaki nem. Aki nem, annak a véleményét is tessék elfogadni. Miért volna kötelezõ minden filmet/sorozatot csak és kizárólag ajnározni egy topicban? Mindennek van pozitív és negatív vége is.

Na. Csak ennyit akartam. Kellemes napot.
zolikiri20 2010 jan. 11. - 23:41:15
(1822/8584)
nem hiszem el hogy nem jönek rá hogy iboly a gyilkos. nagyon zavar hogy ott mászkál mint ha mi se történt volna ot kedveskedik mikor kapják már el
Lili02 2010 jan. 11. - 22:33:20
(1821/8584)
áhh sztem jön Kardos és megmenti :D össze fognak tekeredni elõbb utóbb :)
winniethepooh74 2010 jan. 11. - 21:30:22 Előzmény nemceleb
(1820/8584)
Ezeket a dolgokat úgy sem lehet megérteni, inkább ne is foglalkozz vele!
winniethepooh74 2010 jan. 11. - 21:29:09 Előzmény Undercover
(1819/8584)
Ez jó kérdés, annyira régen volt az a mûsor, én meg futólag láttam, hogy meg sem tudnám mondani, õ volt-e... :o) Ha igen, akkor sem hagyott mély nyomot bennem, mert fogalmam sincs, hogyan nézett ki a lopkodós. Szóval, szép kis nyeremény! hihihi
6/10
lexus8 2010 jan. 11. - 20:38:41 6/10
(1818/8584)
hát õt még nem szerencsére!! nem tudok róla hogy kiírták volna! de iboly már régen gyilkolt:)) hehe
AnDee1etlen 2010 jan. 11. - 20:24:33
(1817/8584)
Margit meg fog halni?? Iboly naon rászált:)) HEHE
Undercover 2010 jan. 11. - 10:05:38
(1816/8584)
Jól láttam, hogy vmelyik részben feltûnt az a srác, aki az Áll az alkuban nyert ide szerepet? Csak pár percre, amíg a kisboltból elcsórt valami italfélét. :)
10/10
nemceleb 2010 jan. 11. - 09:54:38 10/10
(1815/8584)
"...még létezik olyan még olyan ember, akinek nincsen 100 csatornája, csak a három ker.tv."

Oké, jó, de én fõleg azokra gondoltam:

..akik elõfizetnek az internetre ~3e-ért azért, hogy unalmukban itt hangoskodjanak, hogy milyen sz*r a sorozat, akkor fele annyiért kapnának egy mûholdas alapcsomagot és nézhetnék azt!!! Ha már annyira sorozatnézési kényszerük van. Ha meg van internet, akkor meg töltsék le azt, ami érdekli õket. Nem értem ezt a hisztit..
winniethepooh74 2010 jan. 11. - 09:12:05 Előzmény csodabogár
(1814/8584)
Igazi Csodabogár vagy! :) Majd valamit összehozok!

Egyébként van egy ismerõsöm, aki volt a francia idegenlégiónál, nem töltötte ki a teljes idõt, hazajött. A lényeg, itthon nincs semmi baja, viszont Franciaországba nem utazhat, mert ott egybõl lekapcsolnák. Szóval, kommandót azért nem szervez a légió, hogy a zöldfülû újoncokat visszarabolják. A forgatókönyvíró valószínûleg nagyon kedvelheti Rejtõt, és ezért fûzte bele ezt a szálat. :)
8/10
natie 2010 jan. 10. - 23:34:53 8/10 Előzmény csodabogár
(1813/8584)
kicsit off:
egyszer még Kiss Ádám mondta a Showder Klubban h ez már nem Jóban Rosszban, ez már Rosszban Rosszban.
meg azt is hozzátette, hogy a végén nekiütközik az egész kórház egy jéghegynek.
hát ezek után amúgy ki is nézném a forgatókönyvírókból.

válasz a kérdésedre:
sztem amit csak lehet beletesznek, minden alvilági szálat. talán a végén a halott szereplõk is feltámadnak ... ki tudja.

de azért remélem Margitot tényleg nem írják ki, értelmes karakter a sorozatban (ebbõl kevés van), és a színésznõ is tehetséges.
6/10
lexus8 2010 jan. 10. - 15:36:04 6/10 Előzmény bmajacska
(1812/8584)
remélem, hogy nem mert engem valahogy jobban érdekel jelenleg mint Ádámka története!! Nem tom én legszívesebben összehoznám Dórával s aztán meg kicsesznék a csajjal! Annyira nem akart gyereket na hát akkor becsúszna neki egy véletlenül itt!! meglátnám mit hoznának ki belõle! Mindenesetre kiváncsi lennék egy ilyenre!!!
Undercover 2010 jan. 10. - 12:15:22
(1811/8584)
Kíváncsi leszek erre a légiós szálra, hogy mit kutyulnak majd bele, mert csak a rend kedvéért, a légió katonaszökevényeit kézre keríteni, ill. a nemzetközi körözést kiadni az Interpol hatásköre, tehát nem tudom hogy jönnek majd a képbe a családtagot túszulejtõ nehézfiúk (csak mert az elõzetes alapján ez jön le). Na mindegy, majd kiderül, nem ez lesz benne az elsõ "érdekes" dolog, és biztos nem is az utolsó. :)
bmajacska 2010 jan. 10. - 10:59:49
(1810/8584)
Én is elõre olvastam a tartalmat, de az a furi, hogy most amennyire nyomul ez a Kristóf Dórára, a jövõben nem is olvasni róluk semmit. Megáll a szál ? :O
bmajacska 2010 jan. 10. - 10:46:33
(1809/8584)
Kb 1 éve nézem a JR-t, mert tetszett benne 1-2 karakter. Na most már ezek sincsenek, de néha belenézek neten pl. vasalás közben, hogy mi történt.
BK-t néztem egy ideig, de meguntam, hogy mindenki mindenkivel összejött, 16-99 éves korig, sõt a pasik végigmentek ugyanazon család midnen nõtagján, aztán meg minden hónapban lett valakinek egy eltitkolt családtagja. Na ez már szánalmas volt.
8/10
csodabogár 2010 jan. 10. - 10:46:30 8/10
(1808/8584)
Az epizódismertetések itt vannak a port.hu-n is. Nagyon egyszerû nézze meg, akit érdekel. a sorozat minõsítése mindenki számára szabad, nyugodtan lehet hibákat keresni - találni meg igen könnyen. Ha viszont oly gáz, akkor nem kell nézni. Engem is bosszant, de mégis nézem, mert reménylem, hogy egyszer végre rIbikét jóóóóól fejbe vágja valaki, hogy a gülü szemeckéi végre ne forogjanak jobbra-balra (mert ennyi az össztudása annak a cafatnak).
Winnie, nagyon jó a forgatókönyved, csak sajnos nem így lesz az egész. Gyanítom Ibolyka Margitot megpróbálja megölni, rettegek, hogy sikerül is majd neki.
Szánalmas egy átlátszó ribizli, Elvírának múltkor szinte ki is mondta, amikor Elõdrõl beszélt, de az annyira hülye, hogy ha megmutatná neki, hogy hogy ölte meg Lenkét, Nikit, Rékát, akkor is csak röhögne a kis buta libája.
Nem tudom meddig húzzák még, mert már állati unalmas ez "sorozatgyilkos" dolog. Zárójelben meg hozzáteszem, hogy a pszichológia szerint a sorozatgyilkos egyre sûrûbben, és egyre vadabbul csap le. ehelyett a már "hármat megölt csaj" csak forgatja a szemét. Vicc.
**********SPOILER**************
Az Ádámos szál, idegen légiós volt tán a srác, ahonnan elengedték két hétre kiképzés után, valószínû. Az meg még valószínûbb, hogy kerestetik az egész világon, és hogy elrabolják a húgát, sõt annak el is mondják, hogy mindenképen ki fog nyiffanni. Milyen alvilági szálat hoznak még majd be?
Winnie, kérlek, valami véreset vizsgák után!!!
10/10
6Réka1 2010 jan. 09. - 19:25:13 10/10
(1807/8584)
A jövõ héten is dupla rászek lesznek?? Mert én azt hittem, hogy csak az elsõn, de ma hallottam, hogy reklámozák a rádióban, és az újságban is dupla volt beírva..
winniethepooh74 2010 jan. 09. - 10:05:34
(1806/8584)
*SPOILER!!!!*: 22-éig mindenki mindenkivel összejön, bõvül a sorozat új szereplõkkel, Bodolaiéknak csak 50%-ban lesz részesedésük, Barbi és Elõd nem tudnak végleg összeveszni....

Többet nem írok spoiler-t, akit érdekel olvasgassa elõre az aktuális rész tartalmát!
winniethepooh74 2010 jan. 09. - 06:57:09 Előzmény 2008
(1805/8584)
De akkor minek nézed? Ha meg nem nézed, minek szövegelsz hozzá? Nem tudományosan kell nézni az ilyen sorozatokat, hanem röhögve! És még mindig jobb, mint egy mexikói vagy brazil! Mert lehet, hogy kicsi, meg savanyú, de azért a mi narancsunk! :o)