Bella92 2011 okt. 01. - 18:19:44
(5164/8584)
Sziasztok!Tudnátok segíteni? én nem nézem a sorozatot csak néha belenézek,de nem tudjátok véletlenül hogy melyik részekben szerepel Elõd Álmos,aki sajna a mostani részekben már nincs :( vagy ha úgy könnyebb akkor az évadokat írjátok le,mert az nagyon sok rész lenne xD vagy esetleg azt hogy melyik részig v.évadig szerepelt.
2/10
wpanni 2011 szept. 30. - 17:10:14 2/10 Előzmény Gvendi
(5163/8584)
Teljesen egyet értek veled, teljesen szét hullik a sorozat, már nem is várom a következõ részt, mert nem történik semmi olyan dolog amit már nagyon meg szeretnék tudni.Mi lesz a nyomozással, arról biztos nincs szó, mert még nem tudják, hogy mit is irjanak, biztos azért csinálták a Bodolai féle cirkuszt, mert azt egyszerûbb volt kitalálni.Ezt a sorozatot legjobb lenne, ha befejeznék.
10/10
HarisnyásPippy 2011 szept. 30. - 13:14:24 10/10 Előzmény Gvendi
(5162/8584)
Hát igen, volt merénylet, nincs merénylet. Bea is hazajött Párizsból, pedig az volt a cél, hogy eltünjön a maffia elõl. Margitot én is sajnálom, nemkellett volna ez az öngyilkosságos dolog bele. A Dórát játszó színésznõröl azt hallottam, hogy visszatér nemsokára.
Gvendi 2011 szept. 30. - 11:26:12
(5161/8584)
Csatlakozom azokhoz, akik szerint a sorozat robog a lejtõn lefelé.
Bodolaiék az utóbbi részekben annyira idegesítõen gagyik voltak, hogy én szégyeltem magam helyettük is, el kellett kapcsolnom, mert ez a füves beállás nekem sokk volt... de hogy a két gyerek is csak bambán végig asszisztált hozzá...
Szegény Margitot sajnálom, nagyon gázul írják ki az embereket a sorozatból, ezek után csoda hogy anno Dórát egy hihetõ sztorival írták ki, szegény Margit meg alakíthatja az elmebeteget, pedig olyan szerethetõ karakter volt.
Szilvia, hát a no comment mintapéldánya. Nem tudom ki hogy van vele, én nem tettem volna ekkora terhet az épp haldokló férjem vállára, hogy ja, amúgy csak a betegséged miatt vagyok még veled.... komolyan, mégis mi a fenét várt? :O Remélem magával viszi Gergõt is, mert kissé idegesítõ. (mondjuk mindig is az volt)
Betty pozitív karakterét is visszafejlesztik? Újra olyan öntelt, beképzelt, azt csinálok amit akarok nõ lesz, mint mikor megérkezett Csillagkútra, csak épp a kutyája nélkül? (tényleg, hova tüntette el anno a kis kedvencét? :D ) De legalább ne játszaná az ártatlant, hogy nem tudja mitõl gõzölt be Margit, áh, csak a férjével enyelgett a folyóson. Egyébként van egy olyan érzésem, hogy a jövõ évi nyári szünet elõtti utolsó héten Tamás atyával egymásra találnak, de elõtte még végig fekszik Csillagkútnak.

És a nyomozással mi újság van?????? Már senkit nem érdekel? Péter se nagyon érdeklõdik utána, attól függetlenül hogy tudják Richárd áll a háttérben, de a kis mesterlövésze azóta is ki tudja hol van, senki nem fél egy picit se hogy megismétli a merényletet?
10/10
mulao 2011 szept. 30. - 06:00:57 10/10
(5160/8584)
Egy idõben jobban szerettem a Jóban Rosszbant, de most már inkább a BK-t szeretem. Valószerûbb történések vannak a BK-ban, igaz. Mondjuk ami nekem most nem jön be az az, hogy túl sok lett itt a szereplõ. Pl Füredi-Gesztesi már teljesen lényegtelenné vált, simán kiírhatnák. A Bodolay-családról annyit, hogy eleinte még jó ötlet volt bevenni õket, de már tényleg idegesítõek. Vagy cseréljék le õket, vagy írják ki a figurákat. Margit esetében egyszerûbb lett volna, ha szimplán belehal az öngyilkosságba, valóban nem lehet érteni hogy akarják kiszállítani. Remélem sikerül izgalmasabbá tenniük a cselekményeket.
3/10
Semprini 2011 szept. 29. - 17:26:49 3/10
(5159/8584)
Egyetértek, azzal a kis megszorítással, h Bodolaiék már "normális" állapotukban (már ha annak lehet nevezni) eleve saját maguk paródiái, amit pedig most mûveltek, az már a paródia paródiája volt, elviselhetetlenül nézhetetlen gagyi trash, a színjátszás abszolút legalja, gyakorlatilag tönkre vágták az elõzõ két epizódot vele. És nem csak ezzel! Sikerült Margitból, az egész sorozat legnormálisabb, legemberibb és legpozitívabb karakterébõl ollóval hadonászó, dühöngõ õrültet csinálni, akt három orvos kényszerzubbonyban se bír leszedálni. Bravó,forgatókönyvírók! Oké, hogy ki akarják írni a sorozatból, de miért kellet ezt így? Most akkor diliházba csikják és úgy marad ki vagy mi lesz???...
noecska 2011 szept. 29. - 17:15:11
(5158/8584)
Ez a Bodolai féle agyrém a mûsor saját paródiája. Mondjuk a Margit õrjöngéseket is abba lehetne hagyni, nem beszélve Szilvia nyavalygásairól. Minden látványos cirkusz hosszabb a kelleténél. Lehetne más irányba vinni a cselekményt, talán érdekfeszítõbb lenne - az amúgy is visszaemlékezésektõl - dupla mûsor.
10/10
offtopic
Kendy 2011 szept. 29. - 12:26:04 10/10
(5157/8584)
Egyetértek veled!
Maximálisan!

Ez elég idióta jelenet volt!
sanca99 2011 szept. 29. - 07:11:34 Előzmény vénasszonyoknyara
(5156/8584)
A tegnapi adás volt a csúcspont. Szerintem Bodolaiék szerepe a legnehezebb hacsaknem élbõl ilyen hülyék. Szerintem a forgatókönyv iró is beszippantott valamit, olyat alakított.....
vénasszonyoknyara 2011 szept. 28. - 17:10:54 Előzmény Rak'Shiri
(5155/8584)
"Jó megfigyelés, valószínûleg tényleg önmagukat adják kicsit eltúlozva..."

Ha még emlékszel a damu Roland által megformált figurára. Hát tökéletesen megegyezik a "színész" igazi arcával.
http://www.youtube.com/watch?v=rMPef6Opzgg itt láthatod, mikor egy kissé megfeledkezik magáról.

Mondjuk nehezen tudnám elképzelni Hamletként.
10/10
offtopic
Kendy 2011 szept. 28. - 15:02:23 10/10 Előzmény Rak'Shiri
(5154/8584)
Ez jó jellemzés volt!
:)
Tetszett!

Lényegében én is ezeket gondolom a karakterekrõl!
Rak'Shiri 2011 szept. 27. - 22:14:31 Előzmény barotia
(5153/8584)
Wow? Mint World of Warcraft, az a netes játék? mibõl gondolod?
Rak'Shiri 2011 szept. 27. - 22:14:02 Előzmény Semprini
(5152/8584)
Köszi Semprini :) Igen, a Bodolai Orsi csere jót tett a karakternek, egész nézhetõ, de talán még ez a lányka sem tudta volna elviselhetõvé tenni a post-partum és egyéb depresszióban szenvedõ Orsi ámokfutását amikor hetekig fújt a szüleire - miközben maga a konfliktus is életképtelen elképzelés volt, ugyanis 1.) egy szülésnél mindig az anya élete az elsõ, 2.) a köldökzsinórt már azelõtt elszorítják hogy elvágnák, ergó el sem lehet tõle vérezni... bár az efeletti bosszankodásomat már egyszer megírtam, de sosem elég, olyannyira épületes ostobaság volt.

Elvira nõvér...képmutató és ostoba nõszemély, le sem írom mit kiabálunk a testvéremmel a képernyõre valahányszor megjelenik. Ki nem állhatom ahogy ítélkezik Szilvia és Szlávik felett, olyannyira belefolyik, mintha minimum õ gyertyatartó lett volna a huncutkodásaik alatt. Na nem mintha bármelyiket is el tudnám viselni fél percnél tovább. A õ karakterük és viselkedésük teljes logikai és viselkedésbeli diszkontinuitásban tobzódik, már-már barátok köztösen rémesek. Még megfogalmaznom is nehéz miért ennyire nézhetetlen Elvira, de majd megpróbálok rájönni :D

Vidovszky! Nála nem bírom ki, ha megjelenik mi csak a pUnaállúként azonosítjuk. Jó lett volna valamiféle magyarázatot adni a viselkedésbeli változására. Mindig egy gazember volt, de csak a magánéletében, nem pedig rosszfiú. Egyáltalán, Klári a szende lelkével el se tudna viselni egy ilyen végletekig cinikus és gátlástalan embert. Valami magyarázat vagy háttérinfó kellett volna mitõl lett ilyen, és mi van a családdal.

Goni-Koni és Fanni kapcsolata nézhetetlen volt. Ez a szerencsétlen olyan abszurd volt mint a saját magát tömõ liba, egy mazochista ostoba tyúk, de legalább neki nem lett rossz vége. És örömmel konstatáltam, hogy végre a haját is elkezdte elõnyös frizurákba sütni, mert a korábbi vékonytincses rémesen festett szénakazal rettenetes kontrasztban állt a amúgy helyes arcával.

Verát nem nevezném kikenve-kifenve sem topmodellnek, de igen, tényleg csinálhatnának vele valamit. Nem kell belõle a maximumot kihozni, a "topmodellt", de a mostani kinézetével a új pszichiáter rövid idõn belül a sokkterápia kiegészítõjeként fogja használni a praxisában...

Margit talán még a legszimpatikusabb és leghihetõbb karakter, de hogy miért állna le egy olyan minden szempontból alatta álló ürgével mint Kardos... kár érte, hogy elmegy.

Konrád engem idegesít. Túljátssza a szerepét. A legtöbb megnyilvánulása nem más mint célzott verbális agresszió, aminek a zömét simán le lehetne törni. Értem én, hogy ez passzol a zsarnok természetéhez, na de akkor is, irreális a ipse. A színészt csak a Kontrollban láttam, de elég régen, így nem tudok nyilatkozni arról, hogy másban milyen lenne.
Rak'Shiri 2011 szept. 27. - 21:55:56 Előzmény vénasszonyoknyara
(5151/8584)
:) Köszönöm Vénasszonyoknyara :) Nem, nem blogolok és újságba sem írok, de a feltételezés kedves :) Jó megfigyelés, valószínûleg tényleg önmagukat adják kicsit eltúlozva...
2/10
wpanni 2011 szept. 27. - 18:15:38 2/10 Előzmény CsizmásPandúr
(5150/8584)
Szerintem is jókat fogunk röhögni, biztos meg fog ártani nekik a fûszer.
10/10
CsizmásPandúr 2011 szept. 26. - 20:25:58 10/10
(5149/8584)
... Bodolaiéknál.
10/10
CsizmásPandúr 2011 szept. 26. - 20:25:40 10/10
(5148/8584)
Elnézve az ajánlót ... iszonyat jó jelenetek következnek :)
vénasszonyoknyara 2011 szept. 24. - 14:21:34
(5147/8584)
"Szabi hajával pedig igazán kezdhetnének valamit!"

A pörzsölés lenne a legcélravezetõbb megoldás.
Valamint egy arcátültetést is célszerû lenne eszközölni.

Nem is értem, hogy engedhettek egy ilyen szerencsétlen kretént a képernyõre.
Persze a kiabáló, vörös sertés fiának elég hiteles.
10/10
HarisnyásPippy 2011 szept. 24. - 13:59:41 10/10
(5146/8584)
Azthittem Beának elkell tûnnie a maffia elõl, erre egy hét után hazatér, mintha misem történt volna.Szabi hajával pedig igazán kezdhetnének valamit!
10/10
CsizmásPandúr 2011 szept. 23. - 18:40:59 10/10 Előzmény Saphir
(5145/8584)
Igen, jó hogy néha vannak veteránok.
Viszont egyszer nyilatkozták, hogy leginkább a fiatal színészeknek próbálnak esélyt adni, ezért többnyire nem utcáról szedik össze a civileket, mint a BK-ban.