2/10
wpanni 2011 okt. 13. - 16:58:07 2/10
(5184/8584)
Nagyon egy helyben toporog a film,napról napra ismétlik magukat, igy nincs is mihez hozzászólni, mert egy nagy marhaság.
Jase Mina 2011 okt. 08. - 21:47:10 Előzmény Gvendi
(5183/8584)
Sose tudhatjuk! Ez pont egy olyan sorozat, mint a való világ - nem az rtl-es. Idekint nem látunk bele a másik ember gondolataiba, érzéseibe, nem tudjuk, hogy mit miért tesz. Csak találgatni tudunk és félkész tényeket felállítani. Egyébként ha az imádságos jelenetnél tartunk, ez még hihetõbb is, mint mondjuk a Bodolai Jézus megjelenése, vagy Tamás atya hirtelen felépülése az álom hatására. Hasonló szitu az egyébként, mint a Szilva, István történetben. Itt Szilva megtudta, hogy István beteg és mellette maradt. Mikor Tamást lelõtték, akkor Betty is ott gubbasztott az ágyánál, holott Tamás elhagyta. Tamás, mikor felépült a hitet választotta és nem Bettyt. Miért? Erre nem tudom a választ. Szilva mikor megtudta, hogy István beteg, a férjét választotta az igaz szerelem helyett. A két dolog összefügg. Mindketten lemondtak valamirõl, ami fontos számukra. Talán még õk sem tudják, hogy miért. Akkor mi honnan tudhatnánk?
(Remélem azért nagyjából érthetõ volt, amit leírtam, és kitudjátok következtetni, hogy mit akartam közölni. Amúgy lehet Tamásnak azért is kellett visszatérnie, hogy irányítsa Szilva sorsát. Hogy õ a közvetítõ Isten és Szilva közt. A parkban sem véletlenül futottak össze. Annak úgy kellett történnie. Na jó, elég a blablából, ami lehet nem is értelmes. Bár talán ki tudtok belõle szedni valamit.)
aladinnn 2011 okt. 07. - 18:07:19
(5182/8584)
Jó ez a pszichiáter!
Azt mondja, hogy nem a Rorschach tesztet végzi el, csak hasonlót!
A képekrõl viszont azonnal fel lehet ismerni,
hogy az eredeti Rorschach-teszt!
http://index.hu/tech/net/2009/08/01/vegezze_el_a_rorschach-tesztet/
10/10
CsizmásPandúr 2011 okt. 06. - 21:18:46 10/10 Előzmény Gvendi
(5181/8584)
Túlzás azt mondania, hogy szereti, inkább tiszteli, nagyon!
Gvendi 2011 okt. 06. - 20:56:09
(5180/8584)
Nézd, tényleg remélem hogy úgy lesz ahogy te írod, de ha megnézzük az elõzményeket, ez Szilviának egy kényszer, amit a kötelességtudattal leplez. Nehogy már egy ilyen betegségnek kelljen megtörténnie hogy ráeszméljünk arra hogy kit szeretünk. Ha tényleg annyira szeretné a férjét, nem akart volna lelépni, mert igen, megtette volna. És nem ez az elsõ eset hogy hülyét csinált volna a férjébõl. És akkor tényleg szereti? Sajnálom, én nem tudom elhinni hogy ekkora nagy a szeretet Szilvia részérõl. De mondom, szívesen megnézném hogy István sikeres mûtétje után fél évvel, mikor mondjuk már minden lenyugodott, minden jó, akkor vajon kelleni fog-e újra Jenõ...
Ja és azt mellesleg nem tudom elnézni Szilviának, hogy a haldokló férje képébe vágta, hogy egyébként elhagytalak volna ha nem derül ki a betegség. Halálán van a férje és még meg is alázza.

Egyébként van egy olyan érzésem hogy István azért akar Jenõvel találkozni, hogy megkérje arra hogy gondoskodjon Szilviáról ha vele történne valami.
noecska 2011 okt. 06. - 18:23:26
(5179/8584)
Nagyon aranyos vagy, hogy így átéled az eseményeket. Azért szerintem az imás jelenet súrolta a jó ízlés határát. És szögezzük le, hogy ilyen csak a filmekben van.
Jase Mina 2011 okt. 06. - 17:07:01
(5178/8584)
Meg kell, hogy védjem Istit - Nekem meg õ a kedvenc szereplõm.
Nem papucsférj. Szeretõ, gondoskodó apa, egy "tisztességes" férfi. Egyetlen bûne, hogy szereti a feleségét. Szilva pedig remélhetõleg megtanulta ("Istenem miért nem engem büntetsz?"), hogy számára az a legnagyobb büntetés, ha a szeretteivel történik valami - sajnos az emberek többsége csak így tud rálátni a hibáira. Akkor eszmélnek fel, maikor már késõ. Reméljük ezentúl jó kislány lesz, a szerelmük ugyan nem az igazi, tökéletes szerelem, ám õket összehozta a sors. A sors akarja, hogy együtt legyenek. Nem véletlenül imádkozott Szilva is...
Gvendi 2011 okt. 06. - 12:22:42
(5177/8584)
Csatlakozom. Ennyi nyûglõdés a világon nincs és néha már az az érzésem hogy totál hülyének nézik a nézõket. Egyik héten balhé a Halász családnál, másik héten újra nagy az összhang, komolyan, ilyen egy brazil szappanoperában sincs. István már annyira lúzer papucs, hogy komolyan megérdemelné hogy meggyógyuljon, aztán a felesége ugyanúgy csalja tovább mint eddig.... nem is értem minek kellett eddig a sok mûfelháborodás, ha úgy is simán visszafogadja a feleségét.
noecska 2011 okt. 06. - 09:27:32
(5176/8584)
Ezt a Szilvia István konfliktust megoldhatnák végre, mindegy milyen módon. Ennyi könny, nyavalygás, grimasz, bûnbánás, hajdobálás nincs a földön, amennyit ez a harmadik vonalbeli beszélni nem tudó színásznõ produkál. Az ima a hab a tortán. Az egész sztori nagyon blõd. Valószínû túlbonyolították a cselekményt és nem tudnak kimászni belõle.
8/10
csodabogár 2011 okt. 06. - 08:33:27 8/10 Előzmény Jase Mina
(5175/8584)
Margitra mondod, hogy megcsalta Viktort meg Zolit?
Bocs, hogy felébresztelek téveszmédbõl, Viktor kettyintgetett Margit legjobb barátnõjével, Zoli meg csak az Ágikájával foglalkozott, aki elvileg régi numera, és Margit meg a nagy szerelem meg a feleség volt épp akkoriban.
Az, hogy belement egy kapcsolatba, amiben õ nem táplált valódi érzelmeket, az sajnos igaz, de ne ítéld el, lehet te is járhatsz még hasonló cipõben.
Nekem amúgy az egyik kedvenc karakterem Margit, sajnálom, hogy elmegy.
1/10
vallon 2011 okt. 05. - 17:11:27 1/10
(5174/8584)
Egy normális sorozatnak az egyik epizódja = 3,5 Jóban Rosszban epizód :)))
Nincs pénz, ez van...
mészimarcsi 2011 okt. 05. - 15:36:50
(5173/8584)
Igaz, állandóan rövidebb-rövidebb és még van pofájuk azt mondani, hogy duplarészek!
A kettõ nem tesz ki egyet!!!!!!
10/10
HarisnyásPippy 2011 okt. 05. - 13:51:23 10/10
(5172/8584)
Most már az elsõ rész 10 perces, következik 10 perc reklám, majd megint 10 percet adják. Szemétség, inább adnának egy hosszabb részt reklám nélkül!
zisi 2011 okt. 04. - 17:17:16 Előzmény Bella92
(5171/8584)
Szívesen, máskor is! Ezért vannak a jószívû, segítõkész emberek!:P:D
Bella92 2011 okt. 03. - 21:45:22
(5170/8584)
Nagyon köszi! ^^
zisi 2011 okt. 03. - 15:33:47 Előzmény Bella92
(5169/8584)
Szia!

Én sem nézem egy jó ideje a sorozatot,de megkerestem neked,hogy meddig játszotta Elõd Álmos a Nemes Dávid karaktert! 2009. június. 11 993. rész
10/10
kari001 2011 okt. 02. - 17:36:42 10/10 Előzmény Bella92
(5168/8584)
A mostaniból vegyél le 2-t.:D:D:D
Bella92 2011 okt. 01. - 19:07:02
(5167/8584)
De melyik évad? Bocs télleg nagyon néha nézek bele,már azt se tom mivan xD
Jase Mina 2011 okt. 01. - 19:06:44
(5166/8584)
Szilvia nagyon negatív karakter lett a szememben, már akkor is, mikor megcsalta Istit - Õ a kedvenc szereplõm (azt hiszem azért, mert a sorozat egyetlen olyan tagja, aki a saját életével törõdik, nem gyárt mindennap pletykákat, nem érdekli ki mit gondol róla). Most viszont, hogy még a szemébe is mondta, hogy bocs, el akartalak hagyni, akkor még jobban megutáltam. És még sí-rí, hogy ezt nem akarta, meg hogy szereti Istit, vele akar maradni és nem szánalomból. Na persze... annyira kis nyivákolós, unszimpatikus karakter, hogy felfordul tõle a gyomrom. Remélem mihamarabb eltûnik a képernyõrõl.

Betty eredetileg egy ócska kis lo*tyó volt, aki miután beleszeretett Tamás atyába, normális emberré vált. Most meg, hogy Tamás nem Õt választotta, hanem Istent, visszatért korábbi utálatos énjéhez. Rosszul vagyok Tõle... meg amit Zolival mûvel. Csak "arra" kell Neki, az nem érdekli, hogy más életét teszi tönkre. Ás az éjszakák miatt még Péter szemébe is képes belevágni a hazugságot, hogy mindenki azt higgye Margit a bûnös... hogy Margit maga bolondult meg, hogy az elméje túlterhelt. Mikor undorító k*va módjára falta Zolit a folyosó közepén.

Roland is szánalmas, alamuszi kis figura, aki nem mer lépni, nem mer cselekedni, inkább meghúzódik a háttérben. Elhiteti Beával, hogy szereti, közbe nem. Igaza volt Olivérnek, mikor az ellopott naplóban olvasta a bejegyzést, h esküvõ Beával - ez hülye, még azt se tudja kit vesz el. Hát tényleg nem...

Bea pedig egyre szimpatikusabb... :) Az volt nagyon aranyos, mikor anyukájának szólította Margitot.

Az is olyan életvidám nõ volt, ugyanakkor egy kis ribó.. (már nincs kedvem annyiszor kiírni meg csillagozni). Viktor, Zoli, Áron... Zolit megcsalta, Áronnal hazug kapcsolatban éltek, Viktort is megcsalta asszem anno... szegény kis Áront sajnálom, olyan aranyos, az egyetlen élethû szereplõ.

Olivért utálom, Rózsikát is (még jó, hogy keveset szerepel). Alexát nagyon szeretem, kár hogy keveset játszik, Szabit meg igazán kicserélhetnék, szegénykém deformált alak, fõleg azzal a göndör budrival a fején a hajpánttal együtt.. meg Magdika is minek szerepel, könyörgöm? Van havi 10 mondata.

Összességében jó sorozat, unalomûzõnek esténként. :)
10/10
kari001 2011 okt. 01. - 18:24:49 10/10
(5165/8584)
" évaddal ezelõtt amikor a terroristák voltak akkor.