10/10
Milibindi 2012 márc. 12. - 15:14:52 10/10
(5744/8584)
Miiiiiiiiii???????? Ezt valahogy nem tudom elképzelni
gyorgye 2012 márc. 12. - 14:29:33
(5743/8584)
Én úgy halottam hogy Tamás Atya napjai meg vannak számlálva mert ellent állt Bettinek,és mivel hogy Pongrácot nem bírják kinyírni így a kórház is megmarad.Bodolaiékat meg börtönbe csukják a fináncok,ahonnan majd amnesztiával szabadulnak.
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 12. - 09:58:03
(5742/8584)
Kiszivárgott a csatornától néhány részlet.
***SPOILER***
Elsõ kézbõl tudom. Betty beáll ministránsfiúnak, hogy Tamás atya közelében lehessen. Aztán jön a drámai leleplezés: Tamás atya rendszeresen molesztálja a ministránsfiúkat, így Bettyt is, akit bajuszosan nem ismer meg. Nagyon izgalmas lesz!
7/10
hajnika125 2012 márc. 12. - 09:49:18 7/10 Előzmény gyorgye
(5741/8584)
BÁNYA A KORHÁZ ALATT EZ ÉRDEKES LESZ,KIVÁNCSIAN VÁROM A KÖVETKEZÕ RÉSZEKET.
Dóráról hányingerem van amit müvel és az elõzetest is elolvastam hát nem igen örülök hogy vissza tért...
remélem nem lesz sokáig gonosz szerepben.
Betty és Tamás atya románcára is kiváncsi leszek.
3/10
zsazsa777 2012 márc. 12. - 08:03:33 3/10
(5740/8584)
Hí! Ezek a konyakosz(a görög) rokonai!!
gyorgye 2012 márc. 12. - 04:48:17
(5739/8584)
Neked szántam az elõzõt.Én már alig várom hogy kinyirják Pongrácot és bánya legyen a korház helyett.Dóra jól kitolt Verával.
gyorgye 2012 márc. 12. - 04:42:53
(5738/8584)
Kérdezz nyugodtan,azért fórum hogy megbeszéljünk mindent.Csak mindíg mindenütt van 1-2 okos tojás.
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 11. - 19:17:15
(5737/8584)
Lappföldre mentek a vadlibákkal.
Póker sta(R) 2012 márc. 11. - 19:15:26
(5736/8584)
Azt választotta, hogy elmegy az anyjával. Nem tom hova.
3/10
zsazsa777 2012 márc. 11. - 17:15:29 3/10 Előzmény Póker sta(R)
(5735/8584)
Bocs, de nincs korrektül leírva :-(
3/10
zsazsa777 2012 márc. 11. - 17:11:36 3/10
(5734/8584)
A jó édes anyja vitte el valahová északra! Bocs, de nem emlékszem melyik országba! :-(
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 11. - 15:37:13
(5733/8584)
A Riska meg a Böbe testvére. Múúúúúúúúúúúúúú!
3/10
zsazsa777 2012 márc. 11. - 15:30:30 3/10
(5732/8584)
Hí! Ugyan a lexikonban nem írják, de Vera a Böbe testvérének a lánya! :-)
Póker sta(R) 2012 márc. 11. - 13:38:51
(5731/8584)
Szívesen.
Póker sta(R) 2012 márc. 11. - 13:37:14
(5730/8584)
Nem megsértõdni krll, elolvasni, korrektül le van írva ki kicsoda, több értelme van mint mindenkit végig kérdezni...
10/10
kari001 2012 márc. 11. - 10:02:10 10/10
(5729/8584)
Nyugodtan kérdezz.De talán a linkre kattintva,alap szereplõkkel tudsz tisztába lenni.
10/10
kari001 2012 márc. 10. - 21:21:22 10/10
(5728/8584)
http://tv2.hu/jobanrosszban/cikk/ki-kicsoda-csillagkuti-kislexikon

Szeretném a figyelmedbe ajánlani ezt.Olvasgasd és tanulmányozd.
Póker sta(R) 2012 márc. 10. - 20:14:13
(5727/8584)
Azt hiszem Böbének (Bandi felesége) távolabbi valakije rokoni szálon.
vénasszonyok_nyara 2012 márc. 10. - 19:02:13
(5726/8584)
Ez a hozzászólás minõségben és mennyiségben sokkal többet ér az egész sorozatnál. Nagyon megtiszteled a sorozat készítõit és szereplõit, hogy ennyi energiát áldoztál rájuk.
Ezt a borzalmat úgy lehet néha, hangsúlyozom néha, megnézni, mint annak idején beültünk néhányan egy egy nagyon rossz szovjet filmre és jókat röhögtünk, amikor a drámai csúcsponton elszabadultak és a fõhõs homlokába hullottak a hajtincsei, mintegy jelezve a drámai szituációt.
5/10
Hm! 2012 márc. 10. - 18:05:54 5/10
(5725/8584)
Rég írtam ide.
Nekem tetszik ez a maffiás-szál, bár ettõl még nem vált igazán színvonalassá a sorozat, de igazi szellemi tápláléknak ott vannak a komolyabb filmek, könyvek, színdarabok, stb.:)
Roland most jobb karakterré lépett elõ, még ha nem is nevezhetnénk igazán jófiúnak, viszont a karakter több játékteret engedélyez a színésznek. Nem mondanám, hogy kiválóan oldja meg S. Dániel, de rossznak se mondanám semmiképp se. Sorozat kategóriában meg még nagyon is jó.

Igaznak tartom azt a megállapítást, hogy Rémusznak játszania is kell ahhoz, hogy rühellni lehessen Elõdöt. Jól veszi az akadályokat, kicsit másmilyen így, mint Damuval, se nem rosszabb, se nem jobb, csak másmilyen.
Dóra miatt kezdtem el nézni még régebben a sorozatot (a nemem is számított ezzel kapcsolatban...:)) Most roppant ellenszenves, remélem nem az lesz, hogy végül összejön Viktorral, kétesélyesnek tûnik a dolog. Remélhetõleg egy véletlen folytán kiderül az ármánykodása (pl. a beteg megemlíti). Nem mondanám csapnivalónak az alakítását, de most sem igazán a színésznõi kvalitásai miatt kísérem figyelemmel õt, az 100%...

Nem tudom ki hogy van vele, de számomra Bodolaiék még mindig idegesítõek. Együtt a legrosszabbak…
Orsi aranyos, de olyan kis semmilyen, az õt alakító lánynak kevés arca van, bár lehetõségei is korlátozottak…
Szabival nem tudom mit szeretnének az írók. Volt már jobbá válni akaró, önmagát keresõ gyerek, akin Tamás atya próbált segíteni, apja ellen lázadó kamasz, érettnek tûnõ szerelmes (Magdikával járt rövid ideig), meg nem értett tehetség, és hülyegyerek, ez ment neki a legjobban:).
Böbe, vagy inkább Cseke Katinka a család mélypontja. Bár jól hozta a tehetõsebbek között esetlenül mozgó asszonyt, állandó ordítozása és színésznõi eszköztárának szûkössége nagyon rányomja a bélyegét Bodolainé megítélésére.
Magának Böbének igaza van abban, hogy most kell élni a lehetõséggel, de csinálhatná diplomatikusabban is, viszont életszerû, hogy bizonyos helyzetekben a házastársak képtelenek egymással normálisan kommunikálni.
Bár nem lennék meglepve, ha kiderülne, hogy Kázmér át akarja verni õket (pl a toll, amit õ adott kölcsön aláíráskor elhalványulna v. hasonló) most úgy tûnik tényleg Böbét akarja. Viszont nem vagyok mindig képben, mert a bodolais jeleneteknél teszem be a vacsorámat a mikróba…sajnos elég hosszúak…
Emil annyira szerencsétlen, hogy már élvezhetõ, amit nyújt:)

Szabó Zsófit nem bántanám meg, de alapvetõen a közönséges, bugyuta nõt tudta meggyõzõen alakítani. Nem tudom, hogy ilyen e, vagy csak véletlenül megy ez neki igazán.
Száraz Dénes az egyik kedvencem, de látszik , hogy nem csupán idõhúzásról van szó, meg az egyéb elfoglaltságról, hanem a sorozat írói tényleg nem tudnak mit kezdeni ezzel a szállal (vajon mit szólna az egyház, gondolom én). Egy olyan figurát alakít, akivel (majdnem) minden nagyon rendben van. Erkölcsös, ugyanakkor toleráns, türelmes, ám akár híveit, akár önmagát, akár bármilyen védelemre szoruló embertársát meg tudja védeni harcmûvészeti jártasságának köszönhetõen.

Pétert és Alexát kedvelem, bár magát Liptait nem, de jól játszott itt. Péternek az állt jól, amikor tettrekésznek és nem gonosznak, de árnyaltabb férfinak tûnõ embert játszott. Gondolom Gazdag Tibor is jobban ráérzett arra a szerepre, hálásabb is volt a jelenleginél (igazságos, erkölcsös vagyok, és nem mérlegelek semmit, ha meghalok, akkor sem).

Szlávikot kedvelem, de keveset szerepel.

A rendõrség sajnos keveset fejlõdik.

Jó volt látni „Sanyit”, pont annyi szerep jutott neki, amennyi elég volt.
Nándi, mint jobbkéz, háát…még pont belefér talán. Talán.
Viszont Mihályfi Balázs örök kedvenc:), kár, hogy nem kap mostanában sok szerepet, de érzésem szerint ez változni fog.

Korábban szó esett arról, hogy Péternek 9 élete van.
Nos, valóban van neki néhány. Fido 2x is megpróbálta elkapni, mikor amnéziás volt (õ ki is nyírta volna, csak Elõd nem engedte neki, meg nem is sikerült volna): egyszer õ sérült meg, mikor Péter önvédelembõl lelökte a pincébe, aztán meg Füredi mentette meg a fõorvost.
Ezután Elõd szökött meg Péter fogságából, ekkor ismét Füredi akadályozta meg, hogy komolyabb baja essen barátjának.
Aztán jött Elõd merénylete, amikor is Tamás atya sérült meg Péter helyett.
Utána jött az az eset, amikor Elõd "gondoskodott" a fékrõl.
Végül "Sanyi" akcióját élte túl.
Tehát 6 alkalommal úszta meg, ami azt jelenti, hogy legalább 7 élete van.
Azt meg ne is számoljuk, hogy 1 vesével kell még mindig boldogulnia, illetve, hogy Elõd fogságában milyen sérülései voltak és milyen állapotban volt nem beszélve az amnéziáról:).

Nem hiszem, hogy valaha olyan sorozat lesz ebbõl, hogy büszkén mondhassa egy józan gondolkodású ember, hogy: „igen, én nézem!”, de véleményem szerint most helyenként megüti a korrekt szintet.