juan-ZSU 2012 aug. 29. - 18:35:42
(7104/8584)
igen úgy kellene lennie de szerintem a régi komolyabb volt teljesen más mint a mostani én így látom :)
vénasszonyok -nyara 2012 aug. 29. - 18:26:08
(7103/8584)
Ezek szerint a moderátorok a tudomány mai állása szerint elképzelhetetlennek tartják a vírus áttörését a képernyõn keresztül és az ilyen téveszméket irtják tûzzel-vassal. Nagyon helyes! Fõ az éberség! Nehogy az ellenség keze betegye a lábát a port fórumra.
Pókerszív 2012 aug. 29. - 18:16:54
(7102/8584)
Ennek a mondatnak így értelme nincs a karakter ugyan az, csak a színész nem :)
juan-ZSU 2012 aug. 29. - 16:19:00
(7101/8584)
emlékeim szerint a régi és nem az új én az újra értettem
Pókerszív 2012 aug. 29. - 15:40:21
(7100/8584)
Hagyd rá, nagyon sokan a barátökközt topikba meg itt élik ki az életüket :) , ha gond van jelentsd a modinak ha annyira zavar azt az lerendezi. én már nem törõdöm az ilyenekkel, sem azokkal akik nem tudnak 1 fiktív sorozat világot elkülöníteni a valóélettõl, és ha nincs párhuzam kiborulnak :D
Pókerszív 2012 aug. 29. - 15:37:03 Előzmény juan-ZSU
(7099/8584)
Orsika sokáig ki volt ez miatt.....
Pókerszív 2012 aug. 29. - 15:36:20 Előzmény fo.ma
(7098/8584)
Nyugodj meg ez 1 fiktív világ, :D nem kell idegeskedni 1 képzeletbeli történeten :D, Amúgy a macsekot járõrök õrizték de nyilván nem százan hanem max 2 a fedühödött tömeg meg vagy 20 volt.
2/10
Bob19 2012 aug. 29. - 08:18:26 2/10
(7097/8584)
De hülyén néznek ki ezek abban a sí- és búvárszemüvegben.:D De azért az esõköpeny sem semmi.:P
Meg elég nagy szégyen, hogy nem tudják újra szinkronizálni a sorozatot ott ahol hallani a vírusvédelmi ruhájuk zörgését és alig érteni a párbeszédeket mert valami olcsó anyagból csinálták azt. Na meg az is, hogy nem szokták lefertõtleníteni a ruhát mielõtt kimennek a nem fertõzõ emberek közé, ha még nem kapták el, akkor majd most alapon.:)

Amúgy, hogy van ez a vírussal, hogy a gazdatesten kívül pár óra alatt elpusztul és erre kellett vagy 5 nap mire rájöttek? Meg akkor, hogy vizsgálják már több napja a mikroszkóp alatt?
És még egyszer azt nyilatkozta a producer, hogy mindig nagyon figyelnek a részletekere.:D Szerintem meg ebbõl a szempontból ennél rosszabb film/sorozat nem is létezik.
juan-ZSU 2012 aug. 28. - 21:09:54
(7096/8584)
Orsinak eszébe jutott a babája eddig nem úgy viselkedett mint aki elvesztette a gyerekét de most úgy látszik eszébe jutott
2/10
fo.ma 2012 aug. 28. - 21:07:23 2/10
(7095/8584)
Tényleg, az utcán? Akkor biztos azért tudott kiszökni valaki a kórházból és azért tudták kifosztani a Kisboltot is. A Macsekbeli bunyóról már nem is beszélek, mert ugye a karanténokat körbe kell venni, pont azért, h se ki se be senki! És nem kell élõben lerohanni a sajtót, de éles helyzetben biztos nem lehetne riogatni és marhaságokat beszélni. És én a Járványügyet kérdeztem, nem a Katasztrófavédelmet. Majd biztos magára hagynák az orvosokat, akik nem vírus kutatók, hogy egyedül oldjanak meg egy ilyen súlyos helyzetet!
NEHÚZZÁFEL!
juan-ZSU 2012 aug. 28. - 20:56:29
(7094/8584)
Konrád most a legjobb :) Gergõ és Márti is aranyosak így együtt
barotia 2012 aug. 28. - 20:51:01
(7093/8584)
Konrád 4ever.
2/10
wpanni 2012 aug. 28. - 19:16:06 2/10
(7092/8584)
Nem maradtál le semmirõl, ha kedved lesz és nézed akkor is tudsz következtetni arra, hogy mi történ mert nem peregnek itt úgy az események, hogy ne tudnál következtetni. De kérdezni is lehet pl.Danikától az biztos meg fogja neked írni, nem fog kihagyni semmit, vagy én is megírom.
Pókerszív 2012 aug. 28. - 14:14:22 Előzmény fo.ma
(7091/8584)
a katonák az utcán, a katasztrófa védelem meg kezdetektõl Péternél volt :)
Pókerszív 2012 aug. 28. - 14:13:12 Előzmény fo.ma
(7090/8584)
ha már sugároznak és bejutott a stáb, mit tenne mégis a katonaság? élõbe rohanják le a sajtót?... na abbol lenne aztán a botrány.
3/10
Semprini 2012 aug. 27. - 21:39:16 3/10
(7089/8584)
"Egy amerikai katasztrófafilm és egy amcsi vígjáték keveréke, fûszerezve némi dr House-al."

Hát azért ez így ebben a formában nem állja meg a helyét. A katasztrófafilmhez a költségvetés alacsony (inkább valami "REC / Quarantine-féle álduoku-jelleget sejtetett az az elõzetes amit beharangozónak adtak), ahhoz pedig, hogy vígjáték legyen, nem elég humoros (itt-ott Konrád visz bele némi cinikus akasztófahumort de messze nem annyit, hogy ez domináljon), a Dr House helyére meg bármely másik kórházas sorozat címe behelyettesíthetõ lenne.
És akkor mit kezdjünk a maffiózós, bûnözõs vonallal? Az már néha kicsit Tarantinós Kutyaszorítóban-jelleget visz bele nem?
Jase Mina 2012 aug. 27. - 21:27:45
(7088/8584)
Hát ez jó..:D
Nem is tudom, hogy sírjak-e, vagy nevessek, esetleg mind a kettõ tevékenységet végezzem egyszerre..:DD
Egy amerikai katasztrófafilm és egy amcsi vígjáték keveréke, fûszerezve némi dr House-al.
Olyan életképtelen helyzeteket produkálnak, hogy tyûûû, meg olyan szavakat próbálnak használni.. xDD
Katonaság, rendõrség, de hol van a járványügy?:DDD Na meg hol van a rendõrség meg a katonaság? Annyiszor emlegetik õket, meg hogy nincs elegendõ emberük, de érdekes, az utcákat egyszer sem mutatják, hogy netán elhiggyük, tényleg ott vannak...:DDDD Plusz ott van Müller ügye is: pont ezt a pillanatot választotta a fickó a bûnök megtorlására. Oké, érthetõ, de hogy minden egyszerre történjék?:DD Bár ami azt illeti, még jövõ héten is lesz részünk izgalomban fõként a Konrád&Roland ügyben illetve Magdika körül is kialakulni látszanak az események meg Márti se várat magára.. nem lövöm le a poénokat, aki akarja olvassa el a jövõ heti részek tartalmát.. A kórházi karantén az már egy kicsit unalmas, és még Rózsika is hiányzik! Sose bírtam azt a nõt, de olyan üres volt nélküle a büfé meg a kórház.. :( És szegény Károly bácsi. Most a Macsek a központ, tök izgis ez a jelenet.:DD Amúgy az egyetlen szereplõ, akit most utálok a sorozatban, az Budai. Még Roland és Konrád is nagyon-nagyon szerethetõk, meg Kis Kovalcsik, de Budai..:SSSS Mindent folyton megúsz... és azt sem értem, hogy Müller mit dicsekszik azzal, hogy százados, mikor tudtommal eddig egy ügyet sem sikerült megoldania... Egyébként az ilyen helyzetekre igaz a fõcímdaluk, hogy "lehet egy ellenség jó barát még"... ez a kedvencem! Az, hogy Áronnal mi lesz, még rejtély, de vagy meghal, vagy felmond.. Meghal a kísérlet során vagy felmond azért, mert nem bírja elviselni a tudatot, hogy rengeteg ember halála szárad a lelkén, hiába mondják, hogy nem így van.. Remélem Emilke és Gyöngyi meggyógyulnak, olyan aranyosak, egyem meg én is majdnem sírtam.. :) Szerintem Viktor is meg fog gyógyulni, de lehet nagyon sokan felmondanak majd - olyanok, akik részt vettek a kutatómunkálatokban (Vera, Áron, Konrád) vagy olyanok, akik közvetetten éltek át mindent (Gyöngyike, Emil, Elvira) és így lehetõséget adnak az újaknak arra, hogy szerepeljenek, de úgy meg nem lesz az igazi, ha minden régi szereplõ elmegy.. Verát is annyira megszerettem! Emlékeztek milyen volt mikor odament? Rút kiskacsa, aki félt a feletteseitõl.. most meg! Az igazgatói irodában tanácskozott Péterrel és Konráddal és már szerintem Konrád is ha nem is tiszteli, de kedveli Verát a maga módján.. :) Tehát így kb mindenkit szeretek és sajnálnám, ha elmenne, kivéve Barbi (a régi, mielõtt átoperálták), sokkal jobb volt, Budai meg Dóra..
mindenesetre esténként jó ez a kis sorozat, remélem sokáig nem lesz vége. :)
10/10
offtopic
Kendy 2012 aug. 27. - 21:05:33 10/10
(7087/8584)
Igen totál életképtelen helyzet!
:)
De házt ez Csillagkúúúúút!
10/10
Kendy 2012 aug. 27. - 21:04:46 10/10
(7086/8584)
Huuu de tré ez a Barbi!
:S
Jó lenne ha kiírnák!
2/10
fo.ma 2012 aug. 27. - 20:53:04 2/10
(7085/8584)
És hol van a Járványügy ilyenkor? Meg a katonaság?
Na jó, többet már nem írok.