tánczos 2013 máj. 09. - 21:23:00
(7684/8584)
Hû ez mekkora gáz... az egyik érettségizik, mintha ma lenne, a ZSócika meg térdig hóban
2/10
Bob19 2013 máj. 09. - 09:32:10 2/10
(7683/8584)
Ez elég gyenge égetés volt. xD Lehet mégsem égették meg?
Egyébként az hogy van, hogy Endre atya ellenez mindenféle technikai vívmányt, de azért van a szektának honlapja? :D
mészimarcsi 2013 máj. 08. - 16:20:17
(7682/8584)
Most ezt komolyan gondolják, hogy a Verát még egy félévig, vagy egy évig fogja rejtegetni ez az atya? Már olyan unalmas, hogy itt mindíg elrabolnak valakit!
2/10
Bob19 2013 máj. 08. - 10:50:05 2/10
(7681/8584)
Lemaradt: gondolom ez is olyan égetés lesz, hogy amint leég a szõr Vera kezérõl már meg sem próbálják megmenteni.:D
2/10
Bob19 2013 máj. 08. - 10:48:09 2/10
(7680/8584)
Csak tudnám, hogy miért kell minden váratlan fordulatot kiszivárogtatni a drága producer úrnak...végülis attól jó egy sorozat, hogy minden váratlan fordulatot, poént lelövünk már hetekkel elõtte, nem?
Látszik, hogy mekkora egy pénzéhes majom.
Nem tudom, hogy hányan nézték volna pl. a Lost-ot ha már az elején elmondják a sorozat végét...

De ezeket mind felülmúlják a következõ részbeni elõzetesek amikben mindig kiderül az amiért annyira izgultál ma, hogy vajon mi fog történni. Így lényegében elég csak az elõzeteseket megnézni, úgysem maradsz le semmirõl.:P
3/10
zsazsa777 2013 máj. 08. - 06:52:15 3/10
(7679/8584)
spoiler: ma égetik Verát!
filmimádóó 2013 máj. 07. - 20:02:43
(7678/8584)
Én is teljesen egyetértek.
gyorgye 2013 máj. 07. - 20:00:01
(7677/8584)
Teljes mértékkel egyet értek veled.
10/10
Attila G. 2013 máj. 06. - 22:05:41 10/10
(7676/8584)
Érdekes, de én a Barátok közttel vagyok úgy, mint sokan a Jóban rosszbannal. - S nem érdekel, ha a BK itt olyan, mint Voldemort, s nem lehet kimondani a nevét.
Bevallom sokáig néztem a békát kisebb-nagyobb kihagyásokkal. Viszont talán "most" jutottam el arra a pontra, hogy totál elegem van belõle; részben a talán évekig - de hónapokig mindenképp - tartó Juli-Attila; illetve az új arcok, idegesítõ új szereplõk miatt, és még tudnék okokat mondani. Szerintem 2 kezemen meg tudnám számolni, hogy ebben a szezonban hány részt láttam. Engem már nem tudnak megetetni. Valahogy taszít, amit a kedves rendezõ, forgatókönyvíró, vagy akárkicsodák kitalálnak. S kb. az egész Retek Klubbal így vagyok; bár már évek óta egyre rosszabb az egész csatorna színvonala, amit csak rontanak az új agyrémeikkel. - Ami számomra megbocsáthatatlan, többek közt a Szeszélyes évszakok elgagyiasítása. Na az ÉNB meg a másik. Arra vagyok büszke, hogy egyetlen részbe sem néztem bele. Tõlem akár éjjel-nappal mehetne az a mûsor is, mert szerencsére van a csatornának számtalan alternatívája; így azt etetnek vele, akit akarnak.

Ami a JR-t illeti... Ha már választanom kell JR és BK között; akkor nem kérdés, hogy JR; ha épp nem találok jobbat, illetve itthon vagyok. Engem leköt.
Még Lux Endrében is egy valamennyire szimpatikus karakterre leltem; mert sokkal hitelesebben adja elõ magát; mint egy túlzottan Isten-hívõ ismerõsöm, akit barátomnak hittem.

Nem kell valamit nézni ahhoz, hogy megítéljük, hogy gáz. Bõven elég az aktuális történéseket, évadot megelõzõ jónéhány rész; más mûsor esetében az elõzeteseket látni ehhez.

Egyébként részben ezzel kapcsolatosan eszembe jutott egy fõiskolai feladat évekkel ezelõttrõl, amit többedmagammal készítettünk; igaz, viszonylag kevés részt vállaltam fel belõle, mert nem sokat tudtam a termékrõl.
A Tisza cipõ elemzését készítettük marketing szempontból. Egy dolog számomra mindenképp tanulságos volt az egészbõl. Hogy többnyire olyan emberek viselték; akik nem akarták mindenáron követni az aktuális divatot - nem akartak a nyájjal tartani; ha gonosz akarnék lenni, azt mondanám, zombivá válni, de nem akarok gonosz lenni -; hanem inkább saját divatot teremtettek. S azt kell, hogy mondjam, igazuk volt; már ha igaz a történet.
Így lehet akármilyen magas a BK nézettsége - akármilyen cool sokak szerint a sorozat; na meg a másik jómadár mûsor -; s akármilyen alacsony nézettségû a JR, illetve akárhányan is ócsárolják; én mégis maradnék az utóbbinál.

Félreértések elkerülése végett nem állt szándékomban bárkit is megsérteni; s azt vallom, hogy ízlések és pofonok.
Csak a sok ócsárló vélemény után; s a másik sorozathoz tartozó fórum állítólagos pergését illetõen - bár megjegyezném, hogy az ÉNB fóruma is egyre inkább pang - nekem is jogom a van a saját véleményem leírásához.
noecska 2013 máj. 06. - 21:09:06
(7675/8584)
Honnan tudod hogy sz@r, ha nem nézed?
gyorgye 2013 máj. 06. - 19:41:41 Előzmény noecska
(7674/8584)
Na azt a szar. biztos nem nézem.Inkább ez százszor.Éljen a Jóban Roszban.
noecska 2013 máj. 03. - 20:44:11
(7673/8584)
Annyira ellaposodott ez a sorozat, hogy a fórum is pang. Mindenkinek elege van a sok nyavalygásból. Nézzétek meg a Barátok fórumát, ott peregnek a témák. Az is laposodik, ha nem is mindig szimpatikusan, de pereg a cselekmény.
2/10
fo.ma 2013 ápr. 30. - 18:44:00 2/10
(7672/8584)
Engem sokkal jobban idegesít tõtöttzokni bettike állandósult csücsörgése és fejrázása. Egy hároméves hülyegyerek értelmi szintjén van. Izmosfûszál Roland most hálistennek háttérbe szorult és szerencsére a kis exe a hátborzongató mosolyával is ritkán szerepel. Viszont gazdagon van helyette idióta Lucus, akinek - isten tudja miért - nem szabad megmondani, hogy ne sztárolja már annyira Endre-atyát, mert egy rohadt gyilkos. A bipoláris, madárfejû, péklapátkezû kocsmárosnéról, meg az elképesztõen bugyuta, halálosan idegesítõ, hülye sztoriról már nem is beszélek!
Károly bácsit bírom!
HansHaag 2013 ápr. 30. - 13:07:51
(7671/8584)
javítás: mármint túlsúlyosan.....
HansHaag 2013 ápr. 30. - 13:06:34 Előzmény fo.ma
(7670/8584)
Bizony, azt külön tanítják! :DD
HansHaag 2013 ápr. 30. - 13:05:27 Előzmény mészimarcsi
(7669/8584)
Megint belenéztem.... (mazo vagyok??) a Betty-liba megtanulhatna mát tényleg játszani, ha már nem képesek kinyírni ezt a buta, felszínes, értéktelen karaktert. Sóhajtozik, hjajj, Thamáás, Bhaláázs!.. (annyira irritál, hogy csúnya gondolatokat gerjeszt, hogy pl. miként is lépnék rá a gigájára). Eme felesleges gágogót egy valóban üresfejû túlsújosa is a "legjobb nõt" játszható, túldimenzionált tyúk alakítja, akinek az igénytelen Hajdú-házaspár a protektora, csak úgy szabadulhatunk tõle, ha a másik kettõtõl is. -Ötletek?
Vera-Luca-Lux... MINEEEEEK???? Miért nem lehet egy nyugalmas idõszak ebben a selejtben egy darabig? Vera undorító szemüvege, vörös körmei szintén vérnyomás-csökkentõ tabletta keresésre indít... Nagyon amatõrök írják, már régebben is megírtuk többen. Fura számomra, hogy van, akinek így is tetszik. (A mûtõs jelenetek bénaságairõl, lilás-bordó vértõl, a tûzoltóság hiányáról a máglyás résznél, stb., annyira hiteltelen. Amúgy a Betti-jellegû agy nélkül született példányokat nem szokták az inteligensebb hímek komolyan venni. Ez is annyira gáz. Íthattak volna a szegény fõorvosnak okosabb kölköket is egy agyatlan és elmebeteg szõke és egy neurotikus hiszérika Monchichi-hajú helyett. Roland, továbbra is undorító. A Tamásatyáskodás meg nagyon ostoba dolog - engedtek az ország libái nyomásának, TAPS!!! És, valóban nagyon röhögséges, hogy a haja is kiszõkült a mûtét alatt... Az eredeti Balázs amúgy sokkal jobb képû. (-) Igazából az a felháborító, hogy ez pénbe kerül és ennyiért valami értéket is létre lehetett volna hozni.
mészimarcsi 2013 ápr. 25. - 12:18:03 Előzmény ildiko90
(7668/8584)
Én is pont így vagyok, az agyamra megy már, hogy Vera szókincse mindösszesen ennyi, hogy Luca, Luca... Most megint hónapokig ûzni fogják ezt a szektavezért,nem kerül elõ Vera, pedig már ott lenne neki a Luca. Uncsi már, hogy ezek a rendõrök soha nem tudnak elkapni senkit, még idáig egy bûnesetet se derítettek fel, pedig már annyi mindenkit megöltek, mindíg az orruk elõl szökik el minden bûnözõ. Mi a fenének csinálnak a filmben annyi bûnesetet, ha soha nem kapnak el senkit. Na meg ez a Tamás atyázás a Zsófi részérõl, más szókincse annak sincs csak Tamás, meg Balázs. Kezd már nagyon unalmas lenni, úgy látszik már nem tud az ihletõ mit kitalálni.
leopold117 2013 ápr. 24. - 15:46:06
(7667/8584)
Több szerepet Szilárdnak! Több van a karakterben annál, hogy csak másoknak asszisztáljon! :)
tánczos 2013 ápr. 22. - 21:12:17
(7666/8584)
hát én már alig vártam, hogy valakit elraboljanak végre! Úgy hiányzott már, mint egy hátbavágás!
2/10
fo.ma 2013 ápr. 20. - 20:21:16 2/10
(7665/8584)
Ez a plasztikai sebész kva jó lehet! Olyan tamásatya-arcot rittyentett a srácnak, hogy még a haja is kiszõkült!