mzofking 2007 jan. 06. - 16:38:44
(104/8584)
ok
mzofking 2007 jan. 06. - 16:37:26
(103/8584)
Az a sorozat azért nem jó,mert nagyon mû az egész! Amikor a sorozatban karácsony van akkor amikor forgatták akkor meg volt:P legolább ne így forgatták volna:)
Rika 2007 jan. 05. - 19:41:02 Előzmény 123
(102/8584)
De legalább a BK nem tartja meg õket örökkévalóságig. Ha látják, h nagyon nem megy nekik, akkor dobják õket. Azért minden kis mellékszerepre egy profit... Mellesleg a BK kezdõ színészei is már nagyon kikupálódtak, ha belegondolok, h maguk a fõszereplõk milyenek voltak a legelején...
Rika 2007 jan. 05. - 19:38:17 Előzmény 123
(101/8584)
Nos az tényleg nem valósághû, h ilyen elképesztõ dolgok történnek egymás után egy ember életében, de magukkal a történésekkel nincs baj.
Ha 2 millió ember képes csak azért leülni, h halálraröhögje magát a sorozaton akkor:
Hülyébb az ország mint gondoltam.
De legalább támogatják a sorozatot... Azt mindenki le****** magasról ott a szerkesztõségben, h ki miért nézi. Lényeg, h nézik. Ami a Jóban Rosszbanról nem nagyon mondható el. Nekik is kellett egy sorozat, h mint rendesen, megint megbukjanak vele. Ha vmi sikerül az RTLKlubnak, azt a TV2 lemásolja, eltorzítja és megbuktatja.
Bálint1 2007 jan. 02. - 18:50:59
(100/8584)
nagyon gyenge ez a sorozat, rossz a szöveg és a színészek is, nekem nagyon mû az egész...
bwanat 2006 dec. 20. - 18:00:28 Előzmény 123
(99/8584)
Azért vannak következetlen dolgok benne. Tavaly ilyenkor Viktor és Margit még azon vitatkoztak, hogy menjenek-e Margit szüleihez Karácsonyra, mivel a lány Hajdú-Bihar megyei.
Most megegyeztek, hogy Margit szüleinél töltik az ünnepet akik Szentes városában laknka. Ez a város Csongrád megyében fekszik.

Bravó! Elköltöztek mi???
123 2006 dec. 15. - 18:55:12
(98/8584)
Debreczeny Csaba. A budapesti Örkény Színházban játszik.
NevesDlim 2006 dec. 15. - 18:28:06
(97/8584)
Csak azt szeretném kérdezni, hogy nem tudjátok -e véletlen, hogy ki alakítja Kardos dokit a sorozatban!?
123 2006 nov. 30. - 20:48:35 Előzmény Rika
(96/8584)
Szerintem lehet mondani olyat egy sorozatra, hogy valósághû vagy sem. Ez ugyanis nem szubjektív dolog. Viszont szerintem egyik sorozat sem valósághû, mert ha az lenne, akkor mindenki halálra unná magát. A normál ember életében nagyon ritkán történik olyasmi, ami tényleg izgalmas. Lehet, hogy valakinek felszökik az adrenalin-szintje attól is, ha szomszéd elmeséli neki, hogy reggel lekéste a villamost, de azért szerencsére ilyenekbõl kevés van. Szerelem, megcsalás, hazugság, viszály, baleset, halál stb., ami kell a népnek, de ha valakinek valóban ilyen lenne az élete, az nagy szívás lenne... Szóval olyan nincs, hogy valósághû sorozat, mert azt dokumentumfilmnek hívják. Maximum lehet egyik a másiknál valósághûbb, de ebben nagy szerepe van pl. a színészeknek.

Én azt nem értékelem, ha olyan amatõröket szerzõdtetnek, akik úgy "játszanak", hogy van egy féle arcuk, és bármi történik, azt veszik elõ, közben meg úgy mondják a szövegüket, mint a kis elsõsök a verseket a szavalóversenyen. Ilyenek mind a 2 sorozatban vannak, legfeljebb az egyikben többen... Én a tehetséges új arcokat szeretem, akik legalább köszönõviszonyban vannak az ún. színjátszással.

Azért én a legenda fogalmát óvatosabban használnám... Nem mindegy, hogy ez úgy folytatódik, hogy legendásan jó, vagy ... Vagy nem pont így. Nem minden azért maradt meg a köztudatban, mert annyira jó volt, hanem mert közösen röhögik magukat halálra az emberek rajta. Az meg, hogy miért ültet le még mindig 2 millió körüli embert naponta a TV elé... Lenne rá tippem, de ezt most inkább nem mondanám el. Maradjon némi balladai homály.
Rika 2006 nov. 10. - 18:49:07
(95/8584)
Szerintem nem lehet semelyik sorozatról (BK, JR) azt mondani, hogy nem valósághû. Mindenkinek ást jelent a valóság. persze, mennyi az esélye annak, hogy téged meg akarnak gyilkolni? Mennyi az esélye annak, hogy valaki bigámiát akar elkötvetni? Mégis, ilyen létezik a világban. Nem tudnak egyszerûen olyat kitalálni, ami nem használ fel fantasztikus elemeet, ami egyszer, valakivel, valahol, nem történt volna meg. Ha belenézel a saját életedbe, biztos van olyan epizód benne, amit más hihetetlennek, elképesztõnek tart.
Õszintén szólva a Jóban, Rosszbant nem nagyon nézem, néha egy-egy fél részt. Már sok éve Barátok köztöt nézünk a családdal, mivel hagyománnyá vált.
Ezért a JR-esek helyében nem tudok felszólalni, de mint BK-ös azt mondanám: Én értékelem benne, hogy nem hivatásos színészeket szerzõdtet. Most ezt nem fejteném ki bõvebben, miért, legyen ennyi elég. Lényeg, hogy van amikor jobb, ha totál amatõrök, vagy nagyon kezdõk kapcsolódnak a sorozatba.
Ráadásul a Barátok közt a maga sok évével és a sok nézõjével már legenda. Nem feltétlenül jó, mert sokan nézik. Mégis... van benne valami, ami arra késztetett sok embert, hogy hétköznaponkért a képernyõ elõtt üljön és az Rtl klubot nézze....
Rebeka1 2006 szept. 04. - 17:34:54
(94/8584)
Anubis ugy megnézném a te oldalad! ha meg nincs akkor biztos azért nem csinálsz mert nem is tudod meg szerkeszteni! Borzasztó hogy még sosem néztél tükörbe! Van erre tudod egy mondás:Más szemében a szálkát megleli, magában a gerendát keresi. Magyarul= Mást tucc csesztetni hogy igy meg ugy nem csinálja jól az oldalt magadnak meg azt mondod hogy hú de f@sz@ vagyok !
10/10
dyna144 2006 szept. 04. - 15:19:42 10/10
(93/8584)
az oldal nem az enyém hanem az igyik ismerösömé és ö kért meg rá hogy hirdessem!én se birom az együttest de azért én nem irok ilyeneket!
123 2006 szept. 04. - 12:00:00
(92/8584)
Nem hittem volna, hogy egyszer ilyet fogok írni egy fórumba, de most mégis: nagyon sajnállak téged Anubis. Rossz lehet úgy élni, hogy ilyen közönséges és gonosz az ember. Akkor sem lehet ilyet írni vagy mondani, ha igazad van!!!
Rebeka1 2006 szept. 01. - 17:47:27
(91/8584)
Már elnézést de most nem a nézettség számít ! ha értékellenem kellene a Jr-t meg a Bk színészi teljesítményét igy értékelnék: JR:98% ( a maradék 2 % a kevésbé jóké)
BK 82%( a maradék 18% a nagyon bénáké)
Ennyi lenne mert szerintem ez igy is van! A BK-ban ugy mondom hogy egyhangú minden most a Miki témára vannak rá cuppanva a nézõk hogy jajj meglõtték hu de szörnyû meghogy a Miki meg az Andi szét válnak stb...
Egy témával foglalkozik miközben a JR-ban legalább 4 ha nem több IZGALMAS témával foglalkozik 1 részben!
10/10
Gabor84 2006 szept. 01. - 13:50:49 10/10
(90/8584)
Hát te nem vagy teljes! Méghogy a nézettség = minõség!
Bár az igaz, hogy a JR-ben is vannak elég gáz személyek, direkt nem színészeket mondtam, akiken jól látszik, hogy semmi gyakorlatuk nincsen, a szöveget gépiesen bemagolva mondják, viszont õket leszámítva szinte mind olyan emberkék vannak akiknek nem idegen a szakma fortélyai. Ezzel szemben a BK-ban a szereplõk 75%-a úgy van kamera elõtt, hogy még jóformán semmi színészi tapasztalat sincs. A sorozat alacsony nézettsége pedig annak tudható be, hogy az emberek nem fogékonyak az újra (sokszor a jobbra) illetve, hogy a TV2- nek förtelmesen rossz a mûsorpolitikája és ezért általában nézettségben mindig alul marad az RTL Klubbal szemben.
123 2006 szept. 01. - 11:37:24
(89/8584)
Hát ne is haragudj, de azt állítani, hogy a Bk-ban jobb a színészi játék, mint a JR-ban, enyhén szólva is abszurd... Nem lehet véletlen, hogy a Bk-beli színészi játék mára már a gagyi szinonímája. Lehet, hogy ezt te még nem hallottad, de így van. De az is lehet, hogy csak nagyon mások a fogalmaink a színészetrõl...
Rebeka1 2006 szept. 01. - 09:37:08
(88/8584)
Már bocs Anubis de ez nem igy van ! Én mindakettõ sorozatot szoktam nézni szeretem is õket csak a Jóban Rosszban valahogy élethûbb mint a Bk! És szerinted "gagyi" a JR színészi "játéka" akkor lécci menj a helyszínre és játszál a sorozatban egy szerepet! Tiszta röhejes lennél...
Noki 2006 aug. 30. - 11:16:07
(87/8584)
Nem tudom, hogy közületek van-e valaki fent iwiw-en. Nézzetek meg néhány BK-s szereplõt. A "Magamról" rovatba mindenki beírta közülük, hogy idegenek ne jelöljék, úgysem igazolják vissza. Amivel egyet is értek, de némelyek elég durva hangnemben írják, hozzátéve, hogy üzenetet se küldön nekik senki, mert úgysem olvassák el. Munkahelyhez nem írtak be semmit. Ezután nézzetek meg néhány JR-os szereplõt. Sokan beírták munkahelyhez, hogy Jóban Rosszban, a "Magamról"-ban pedig tényleg magukról írnak. (õk legalább tudják értelmezni a kérdést...) A másik meg az, hogy nem beképzeltség egy kicsit, hogy nekik ne írjanak, õket ne jelöljék...stb? Nem igazolja vissza, és kész! Mit kell ebbõl ekkora ügyet csinálni? (így csalódtam az egyik szereplõben, aki ugyan jó színész, de ha emberileg ilyen, akkor ne is legyenek inkább rajongói... Ugyan minek választotta ezt a pályát? Nem gondolta, hogy lesznek rajongók? Nem érdemlik meg...)
123 2006 aug. 29. - 08:48:15
(86/8584)
Sok mindent lehet mondani a Barátok köztre, akár jókat is (bár nekem per pillanat semmi ilyesmi nem jut eszembe), de azt biztos nem lehet állítani, hogy jó benne a színészi játék. Nemcsak hogy nem jó, egyenesen tragikus. Néha már inkább azt mondanám, hogy fájdalmas. Akinek csak kicsi fogalma is van a színészetrõl, az nem mondhatja, hogy a Barátok köztben jobb a színészi játék, mint a JR-ban. Abban legalább tényleg olyan színészek is játszanak, akik nem csak a sorozattal lettek ismertek, hanem már nevük volt a szakmában. Néhányan kifejezetten a legjobbak közé tartoznak!! És félreértés ne essék, én nem vagyok JR rajongó, nagy ritkán belenézek, de azért ami igaz, az igaz.
sorozatcsajszi 2006 aug. 28. - 11:25:27
(85/8584)
fúúúúúúúú szentem naon joo volt ez az új rész!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!