Téma: Karadayi

malvinkicska 2015 nov. 10. - 20:28:34
(570/1350)
A hétfõi részben Turgut Mahir anyját akarta , hogy valljon remélem nem fog, amit az öreg elmondott a gyerek koráróla másiknak a börtönbe megszólal a lelkiismerete, a nõnek legalább most adhat egy kis jót neki. Feride jól leteremtette azt a bûnözõ apját jó pofára esett, micsoda õ akar helyette szeretni, mocsadék. Vasárnap délutántól nem volt net, még ezut pótolom a lemaradásaim ahogy tudom sajnos ez van.
10/10
Érsekvári 2015 nov. 10. - 17:03:22 10/10
(569/1350)
Sejtettem , hogy valami zûr van a net körül . Ne idegeskedj majd behozod a lemaradást .
Ma Turgut megint bebizonyította mekkora szemét alak . A rendõröknek osztogatja az utasítást , közben õ az akitõl védeni kéne Gevezét . Aztán rezzenéstelen pofával megöli azt az embert .
Ayten sokadszorra talán felfogta Mahir nem az õ embere .
Bülent tényleg nem férfi egy gyenge hitvány selejt . Orhán újra keresi a bajt , mert Necdetnél semmi jóra ne számítson .
Feridét Mahir a régi Kostas házba vitte ahol már jártak , most már csak egymásra számíthatnak .
malvinkicska 2015 nov. 10. - 14:56:55
(568/1350)
Nincs net
10/10
Érsekvári 2015 nov. 09. - 16:25:44 10/10 Előzmény malvinkicska
(567/1350)
A hétfõi részben amikor Turgut felkeresi Nihan - Kader asszonyt és Salihról beszéltek azt gondolom Turgut nem tudja , hogy a nõ fia Mahir , igaz azt még Turgut sem , hogy egy azon személy . Bonyolult nehéz követni .
Úgy látszik az anyját csak kínozza a lelkiismerete .
Nazif elmesélte Dalyannak a történetüket , elég kilátástalannak látszik most a helyzete az biztos .
Yasinnak kezd értelmes haja lenne nincs az a nagy bokor a fején .
Feride meghozta a döntést új életet kezd a családja nélkül annak ellenére , hogy még nem ismeri eléggé Saliht , de õt választja.
10/10
Érsekvári 2015 nov. 08. - 16:50:47 10/10 Előzmény malvinkicska
(566/1350)
Izgalmas és érzelmes rész volt .
Bahar nem mondta el Turgutnak hol lakik Feride , viszont az irodakukac férfi azt mondta õ tudja , de biztos benne , hogy Baharnál lakik ?
Ki sem nézném belõle , hogy hallgatódzik .
Biztos voltam benne , hogy Mahir elmegy Nihan asszonyhoz.....ahogy ott álltak szemtõl szembe szótlanul a szemükbe könny szökött.
Hiába a vér nem válik vízzé . Nagy sokk volt Mahirnak , ez az erõs ember mennyire összetört lelkileg .
Feride oldotta a helyzetet jöttével . Nem halt meg a fõtanú , de már megint elakarják tenni az útból .
Feride tévúton jár újra ami az ügyet illeti . Mire mennek be a kórházba életben lesz még a férfi ?
malvinkicska 2015 nov. 08. - 09:00:45
(565/1350)
A mai részben teljesen kiteljesedett aza mérhetetlen nagy tehetség, ami a két fõszereplõt illeti. Mahir mikor találkozott az anyjával az arcára volt írva az egész eddigi élete, szinte elájult, de a nõnek sem volt közömbös, ezek után képes lesz hamisan vallani, nem hiszem. Feride annyira szereti, hogy már arra sem nagyon figyel mikor azt, mondta ne hívj Salinak. Az a két szemetes láda tovább ügyködik, nem buknak le , mert akkor már nem is volna ilyen izgi eza borzalmas történet, ami az öreggel és a családjával történik. A mai 20 perc nagyon szép és sokat mondó volt.
malvinkicska 2015 nov. 07. - 19:08:15
(564/1350)
Osman után küldött Necdet ebben a részben, azta másik rablót azt hiszem Ibo, hogy keresse meg jár e iskolába, de mi láttuk igen, mert találkozott a lánnyal.
10/10
Érsekvári 2015 nov. 07. - 18:20:52 10/10
(563/1350)
Azért ez sokként érte Mahirt és az ügyvédet Erdalt , valóban nem tudtak semmit Nihan -Kader asszonyról . Nazifot is váratlanul érte , hogy kitudódott .
Nazif ezt a fia elõl is titkolta eddig és most Mahirt látni nagyon felkavarta a dolog .
Eltudom képzelni majd az anyját felkeresi , többet akar tudni róla miért hagyta õt el .
Mit mondhat majd Nazif neki , nyilván a gyerek , fiatal Mahirt akarta óvni , hogy nem mondta el neki . Viszont felnõttként már joga lett volna tudni róla . Bonyolódik az ügy Turgut a fõ bajkeverõ . Ráadásul most , hogy Kerimétõl megtudta a bírónõ elköltözött Salih miatt az õrülten féltékeny Turgut mit talál ki .
Bülent mit kezd magával egy szál bõrönddel és azt sem tudni Osman hol lakik , de rendezett a külseje és jár iskolába .
malvinkicska 2015 nov. 07. - 12:22:23
(562/1350)
A szállak egyre jobban kuszálódnak, ez a mocsok gyomorforgató Turgut, mindig sikerrel jár, most már kezdem nem hinni egyre jobban, hogy van ilyen, mivel egy ember egy teljes hatóságot ahol igazságot kellene szolgáltatni, asok hazugsággal vezeti , hamis tanuk akik , meg sem jelenek, és helyt adnak a tárgyalás tovább folytatásához. Az öreg ott rosszat tett, hogy elhallgatta Mahir elõl a leveleket, de gondolom nem akarta a lelkét ezzel borzolni. Az az ügyész egy nagy szoknya pecér volt mik derülnek, és még ennek az életéért akarnak másik ember, életét elvenni, ez nekem fura, mert aki ilyen tisztet tölt be az legyen rendes erkölcsileg fedhettetlen, minimum ez elvárható. hogy ítélkezhetett egy ilyen alak, mások felett, ez nekem magas, nem ismerem az ottani jog rendszert, de ez elgondolkodtató.
10/10
Érsekvári 2015 nov. 06. - 11:54:02 10/10
(561/1350)
Ezek a miniszter "urak" a legszemetebb bûnözõk még ha közvetlenül nem is tapad vér a kezükhöz , az alja munkát mással végeztetik el . Igaz a mondás -fejétõl bûzlik a hal -
Nagyon szép volt apa fia megnyílvánulás , egyenes õszintén érzõ, szeretõ emberek . Bahar kicsit elgondolkodott Salih mennyire védte és gondoskodik Nazifról valamit sejt a leányzó ?
Turgut a másik ügyésszel eléri amit akart lesz tárgyalás , gondolom ott is történni fog váratlan esemény .
Bülent eljátszotta már a becsületét , csak nehogy Ilknur a gyerek miatt mégis meggondolja magát .
malvinkicska 2015 nov. 06. - 08:32:49 Előzmény Érsekvári
(560/1350)
Ma Gabuék nagyon hamar felrakták, és mielõtt munkához látnék, megnéztem. A lövöldözés szörnyû volt, szegény Bahar, majd nem rosszul lett, de Feride eltette az a útból azt a mocskos Turgutot, az nagyon tetszettt, mennyire oda van Mahirért. Amikor az apjával beszélgettek csodás volt a reakció, az arcukon az a fájdalom jelent meg, mintha, a valóság lenne, úgy változott, mind két férfi mimikája, ez ebben a nehéz témában csoda. Az az új ügyész is egy pancser irányítja az a rabló T, talán jobb ha nem váltják le hamarabb lebukott volna. Az a Necdet is egy hidegvérû gyilkos, az is biztos végig aljaskodik. Bülent útját kiadta a felesége jól tette elkártyázta az üzletet.
malvinkicska 2015 nov. 05. - 16:48:03 Előzmény gabus53
(559/1350)
Szia Gabu és kedves társaid nagyon köszönöm az új dolgokat. A Feride és Mahir szerelmi sorozata ragyogó.
Elfoglaltság miatt a film második részét még nem láttam, de pótolom.
malvinkicska 2015 nov. 05. - 13:26:36
(558/1350)
Szia valóban nagyon izgalmas volt, Mahir rendet rakott otthon, mivel a tesója is forró fejû észre kellet téríteni, agyereket nagyon sajnálom, mennyire oda van a papáért. A Turgut megjelenése nekem a képernyõn szinte sokkol az a kaján cinikus, kár örvendõ mosoly, nagyon utálatos egy figura az biztos. Feride nem ment haza aza mocsok apja mit gondol magáról kész nõ eltartja magát, és kész. Az a legnagyobb baj a korona tanút megölték nem sajnálom egy rablóval kevesebb, de most észbe kaphatna FEride ez valamiért van, hogy elhallgattatták, ne valljon. A helyzet itt nem javul romlik bonyolódnak a dolgok.
10/10
Érsekvári 2015 nov. 05. - 13:16:15 10/10
(557/1350)
Malvinka nem tûnök el ígérem , de elõfordul amikor késõn tudom nézni .

Ma agyon izgultam magam és most már ez lesz .
Mehmet Saim uralkodási mániában szenved . Cezarománia : Hatalmi téboly , ez már szinte betegség .
Kerimét nem tudom sajnálni , mert bizonyos fokig õ sem különb nála .
Turgut a vöröskével azt ünnepli holnap tárgyalás.....a nõ nem erre számított látszik a fején .
Mahir végre otthon is rendet tesz és jól kiosztja Bülentet . A végsõ szót Ilknur mondja ki , tûnjön el az életébõl .
Bejött amitõl tartottam Gevezét likvidálták .
Ez a fordulat megint megváltoztatja a helyzetet .
malvinkicska 2015 nov. 05. - 06:46:37
(556/1350)
A tegnap egy kicsit szomorú lettem, kicsit késõbb nézted, és nem véleményeztél, mondtam magamba, annyi akkor. Ma reggel rögtön ide kapcsoltam és hála írtál.
Szép napot .
10/10
Érsekvári 2015 nov. 04. - 20:01:24 10/10
(555/1350)
Sajnáltam Nazifot már kiborult szegény feje . Yasin társa ez a Kemal õ is jó fej mellettük áll segít nekik .
Ez Gevze nevü fickó lehet meg sem éri a tárgyalást . Necdet mindent hallott és a szabadságát meg kell köszönnie mondta neki Turgut.....ez valami célzás lehetett .
Feride apjára már nem találni szavakat , hogy micsoda ember . Csúnyákat meg nem lehet írni .
Bahar - Feride mint két barátnõ helyesek .
Nihan asszony eléggé titokzatos nõ , elõbb utóbb kiderül mi a vétke .

Olvastad vasárnaponként egy teljes egész részt nézhetünk a Meneksébõl ezentúl . Köszönet az ügyes kedves Lányoknak .
malvinkicska 2015 nov. 04. - 15:02:53
(554/1350)
A mai részben értékeltem, hogy Feride nem költözött haza azzal a rabló apukával, erre Mahir azt mondja menjena családjához, persze, szegény Feride már nem tudja hova tenni, ezt a viselkedést, de Bahar aranyos az beszélget vele, nem jól gondolkodik , mert szereti Mahir, csak õ benne is van egy olyan fal szerû, túl kitartó, nincs önbizalma, igenis õ egy szerethetõ gyönyörû nõ. Turguttól hányingerem van, ahogy hállóza be az embereket ahogy õ akar hallani dolgokat, ez igazán gyomor forgató. A szállak olyan kevertek elég lesz kibontani.
10/10
Érsekvári 2015 nov. 03. - 18:18:13 10/10
(553/1350)
Feridének igaza van amibe apja benne van nem kér belõle , inkább Baharhoz költözik .
Mahir saját fülével hallja a sok rágalmat a családjáról , mégse tehet semmit .
Jobb lenne ha elmondaná már az igazságot . Igaz Feride nagyon mérges és csalódott lesz , de a szerelem átsegítené és megértené végre Mahir és a család helyzetét . Hazugság nélkül többre mennének . Mahir jól gondolkodik és Erdál ügyvéd is okos higgadt ember aki meggyõzi Mahirt hogyan menjenek tovább a nyomozásban .
malvinkicska 2015 nov. 03. - 11:06:18 Előzmény Érsekvári
(552/1350)
Turgutnak van annyi hamis tanúja az már borzasztó, szerintem el van ez túlozva kicsit. Mahir már szinte az õrültség határán van az egész családját tönkre tették már, mások ölnek lopnak, csalnak õk bûnhõdnek, ez azért fura.
10/10
Érsekvári 2015 nov. 02. - 13:24:40 10/10
(551/1350)
Megint rosszra fordult a helyzet . Feride csak aláírta Nazif papa letartoztatását . Mocsok Turgut elérte amit akart , fütyürészhet egyenlõre .
Mahir lelkét terheli már ez a kettõs szerep , látni mennyire szenved tõle .
Melih az egyetlen rendes ember és végre elmondta nõvérének apjuk mire képes .
Kerime egy alattomos kétszínû anya , az apjuk komplett õrült . Feridének ez már túl sok volt .