Téma: Karadayi

10/10
Érsekvári 2015 dec. 01. - 14:28:46 10/10
(630/1350)
Még gyorsan eszembe jutott , lemerem fogadni Necdet dobta fel Nazifot , de ha kitudódik remélem Dalyan bizalma végérvényesen vége és kidobja Necdetet .
Direkt nem nézem elõre , de alig várom a folytatást .

Egyébként a többi videót láttad a díjátadóról ? Kenan - Berg szuper elegánsan szépek voltak és Halit vezette a mûsort .
Sok minden visszanézhetõ , ha érdekel .
10/10
Érsekvári 2015 dec. 01. - 13:20:29 10/10
(629/1350)
Felkavaró rész volt és szokás szerint nyitva marad sok momentum , ami folytatásra vár .
Az már jó jel , hogy Feride fellázad és elzavarja Turgutot . Az meg dühében Aytenre rámozdul , azon áll majd bosszút ?
Nazif papát jól átverték.....most még szökés miatt is felelnie kell . Ki tehette ezt az aljasságot vele ?
Ibo is félbemaradt megteszi vele Necdet , a saját bõrét mentve mindenre képes .
Safiye mama a szívébõl gyönyörûen beszélt Feridének , akit megérintett a hozzá intézett szavak . Reménykedhetünk Mahir ettõl szárnyra kap .

A kis Nazif videójához , illetve a díjához és megnyílvánulásához mit szólsz ? Sokat nõtt , de ugyanolyan kedves , tehetséges ez a fiúcska . Biztos hallunk még róla , mert a színészet az õ jövõje .
malvinkicska 2015 dec. 01. - 10:31:53
(628/1350)
Az a mocsok Necdet képes lelõni az embereket, mint egy kutyát, gondolom ez is végig benne fog szemétkedni, azzal a másik rablóval, Turgutnak a szimpla nézése is utálat keltõ, egy majom. Feride beszélgetett Safyevel az most jó volt, az megmondta neki, hogy még a halálos ágyán is õt szólongatja, és ugye bement, és elkezdte elmondani, hogy veszítette el a nagyapját, és Mahirt nem akarja ne hagyja itt, nyissa ki a szemét, mikor megpuszilta kezdett nyílni a Mahir szeme nagyon szép volt, most eza jelenet kellet is már az a sok borzalom után.
10/10
Érsekvári 2015 nov. 30. - 21:14:07 10/10 Előzmény Érsekvári
(627/1350)
Elolvastam a FB-s véleményeket , bizony senki sem szívleli Turgutot , ami nem is csoda .
Necdet a 2. számú utálatot élvezi , nálam biztosan . Most ezek szerint Ibóra vár az "öröklakás" amit megásott neki....rezzenéstelen pofával kinyír bárkit még ha Kardesim is legyen .
Kerime ma megint nagyot alakított ráuszítja lányára ezt a mocskos ügyészt . Inkább az anyjához való ez a pasas , külsõ és belsõ tulajdonságaival együtt , mint a lányához . Oda van a féregért az kétségtelen , hacsak plátói módon is teheti .
Feridének nem lehet tudni mikor nyílik ki végre a szeme , hogy átlátna ezen a mocskos Turguton .
Hiányzik Mahir nem csak Feridének......
10/10
Érsekvári 2015 nov. 30. - 18:03:34 10/10
(626/1350)
Valóban Feridétõl pláne egy bírónõtõl nem ezt várná az ember , hogy így viselkedjen . Turgutnak mindent elmondott persze az túl jár az eszén , mert dörzsölt szemét . Az annyit hazudik már csoda nem keveredik bele. Nazif teljesen kiborul a fia miatt , hogy nem engedik hozzá, ez rosszabb neki mint a halál . Dalyan segíteni akar , de az a piszok Necdet vajon megteszi e amire kéri .
Yasin nem tudja Turgut és a félszemû egy bandába tartozik .
Melih a legjobbkor érkezett és Feridét kéri menjen Mahirhoz , Turgut persze nem örül ennek és leakarja beszélni errõl .
Feride biztos nem hallgat rá . Izgalmas lesz a folytatás , mert sok történés van most folyamatban .
malvinkicska 2015 nov. 30. - 11:51:14
(625/1350)
A mai részben felháborítóan viselkedett Feride annyi esze van ,mint egy tyúknak, nincs önálló, gondolata, csak az a szemét Turgut akarata van. Azért nem kellet volna agyilag ennyire zokninak írni, mert egy bírónõnek,nem ilyen az észjárása szerintem, teljesen a rablók hatása alatt van, most még elárulta Mahirt a papírral kapcsolatban, ez szemétség volt tõle, az anyja meg szerelmes abba a szemetes ládába, mindenrõl értesíti, ezt sem tartom normálisnak, ahogy halad a történet vannak ebben is sántító részek bõven, legalább is nekem, mert az öreget sem engedték ki , ke lehetett volna, egy õrrel, hogy meglátogassa a fiát, ez is kétes nekem. Aztán Mahir a kórházban és semmit nem mutatnak, jól, vagy rosszul van.
10/10
Érsekvári 2015 nov. 29. - 16:44:53 10/10
(624/1350)
Sikerült meggyógyulnia a netnek , ideje volt .

Na szóval akad furcsaság ,de az írok igyekeztek jó munkát végezni és elõbb ,utóbb /sajnos inkább/ mindenki megkapja amit érdemel . Feride nem tudja most mit kezdjen magával pontosabban az érzéseit akarja legyõzni , de nem fog sikerülni az már biztosnak látszik. Mahir erõs fiatal férfi és nem halhat meg így az elején pláne /meg késõbb se/ .
A családja nagyon összetartó csupa , szeretet emberek . Safiye mama az egyik legszerethetõbb karakter , belõle sugárzik minden ami jó . Mennyivel különb , mint Kerime asszonyság a rideg beképzelt fejével , viselkedésével . A két család ég és föld , hiába a társadalmi rang . A végén ez a nyomorult Necdet remélem a saját sírját ássa , ez most homály..... mert ez a jómadár még végig csak ártani fog .
malvinkicska 2015 nov. 29. - 15:58:27
(623/1350)
Haragszom Feridére amiért az ajtóból elment és nem látogatta meg, Mahirt szinte a halálos ágyán az õ nevét rebegi, ez is egy szívtelen gõgös valaki, pedig szereti és a szívnek parancsolni nem lehet, a tesója is jól beolvasott neki. az lehet majd holnap látjuk Bahar milyen hatással lesz a büszke Feridére. A legjobban az zavar azzal a féreg Turguttal nem csinálja ezt, ez valahogy nem jól van írva. Az öreg érzi , hogy baj van a családban, és ebben én is hiszek, mert megszoktam érezni, a jót ésa rosszat is a családom körében sokáig én is kétkedve fogadtam ezt a dolgot.
malvinkicska 2015 nov. 29. - 15:22:42
(622/1350)
Megnéztem a második részt ez a Turgut akkora féreg a Feride anyjával karöltve már nem is használok jelzõket, nem találom értelmét, de az apja tudja, milyen rabló gyilkos és nem neki szánta az egyetlen lányát, az amilyen savanyú Jóska, de legalább van egy kevés esze, nem sokkal több, mint a tyúknak. Az biztos sok rágalmat írtak a Mahir családjára, de nem az fiú a gáton aki adja, hanem aki állja, ezek akkora gerinctelen férgek a mocskos munkát mással végeztetik el, mert nincs vér a p-juba. Az a Necdet mikor megjelenik benne emelkedik a gyomrom azt hiszem hánynom kell tõle.
10/10
Érsekvári 2015 nov. 29. - 11:21:01 10/10
(621/1350)
Drukkolok , hogy megjavuljon .

Ez a félszemû kígyó pali milyen luxusban él , na persze van mibõl . Turgut ravasz vén róka rájön sok mindenre Yasin és Mahirral kapcsolatban . Nehéz legyõzni az biztos. Necdet õrjöng , még jó, hogy látta Ibó ronda p.....t Mahir .
Melih végre kezdi felébreszteni nõvérében az érzést , most igazán nem hagyhatja cserben a szeretett férfit .
Orhán viselkedése tetszik végre , a kórházban összetartja a nagy családot férfi módjára . Ha jól láttam Osman is távolabb , de jelen van . Ayten most lehet Feride szavaira reménykedni kezd megint ?
Szerencsére jókor jött Bahar , benne bízik Feride .
malvinkicska 2015 nov. 29. - 07:10:08
(620/1350)
Szia eltaláltad, még most sem lehet nézni a részt.
10/10
Érsekvári 2015 nov. 28. - 18:42:20 10/10 Előzmény malvinkicska
(619/1350)
Szia Malvinka ! Van egy olyan gyanúm a neted rosszalkodik megint . Lehet az idõjárás ludas ebben .
Sajnos ez már a november kevésbé szerethetõ arca . Itt is szemerkélt a hó , de ez még nem volt komoly .
Jó kikapcsolódást kívánok vasárnapra , remélem tudod majd nézni a sorozatokat .
10/10
Érsekvári 2015 nov. 28. - 15:23:29 10/10
(618/1350)
Egy darabig a kórházba zajlik az esemény , ott várják Mahir esélyeit . Orhan is kiakarja deríteni kik követték el . Feridében olyan gondolatok dolgoznak , hogy nem véletlenül lõtték le Mahirt , valami összefüggés lehet az ügy között . Turgut azon mûködik azt beszélje be Feridének Mahir egy bûnözõ .
MS és Turgut azon témázik ki volt aki a lelövéssel megelõzte õket .
Kerime arról ábrándozik jó lenne , ha Turgut majd elvenné feleségül a lányát , viszont a férje ilyenrõl hallani sem akar . Tudja mekkora aljas gazember , akárcsak õ .
Turgut nagyon szemrevételezte Aytent.....bejön neki a jelek szerint .
Necdet hiába ünnepelt , most alaposan megszívta .
10/10
Érsekvári 2015 nov. 27. - 15:05:30 10/10
(617/1350)
Üdv Mindenkinek .
Feride érzései mégsem múltak el Mahir iránt . Kicsit elhúzzák a jelenetet ott ütögeti pofozgatja meg fohászkodik a bírónõ ahelyett , hogy gyorsan cselekednének a személyzettel . Ilyen a film és a helyzet drámaiságát ki kell hangsúlyozni .
Viszont Mahir alaposan megjegyezte Ibo képét az már biztos . Nazif papa megérezte a bajt .
Kader asszony felkeresi a családot Orhán kiosztja , most a családfõt akarja alakítani , hogy nincs Mahir .
Viszont anyja megtudja már járt a nõ házában , ott is balhét csinált .
Turgutnak a rendõr mindenrõl részletesen beszámol , az aktát is odaadja neki és megtudja Bahar is ott járt.
Na szegény szorul majd ezért .
Feride ajándék órája felfogta a golyót ez mentette meg .
A végén a két anya izgalmas beszélgetése félbe maradt .
malvinkicska 2015 nov. 27. - 14:23:26
(616/1350)
Mahir az meglõve aztán a mentõ lerobban maga Feride szállítja kórházban ahol mûtik azonnal, a haláltól egy zsebóra mentette meg ezt mondja a nõvér Feridének, mikor a személyes dolgait adja át, megtalálta a gyûrût, és egybõl elõtörnek az emlékek a padon, ahol megmondta ki is õ valójában. Feride ki van borulva alig tud megszólalni mikor kérdezik a történtekrõl, ami fura ezekben a sorozatokban senki nem lát fényes nappal senkit, ez olyan érdekes azért. Aztán Kader asszony felkeresi Safyet, hogy megromlott a kapcsolata a lányával, mert Orhan bekavart, attól sem volt szép, van annak is gondja, most a lányát félti elég neki, hogy már Mahirt elveszítette, a teljes okát még nem tudjuk, mi lehetett. A kis Nazyf aranyos mennyire félti a bátyát, nagyon értelmesen beszél olyan kisgyerek létére. A következõ, most már mikor gyógyul meg Mahir, és a megbocsátás Feride részérõl, mert most azt mondta ne hagyja itt nyissa ki a szemét. Az a szemét megint jól van nála a papír a bizonyíték, azért vagyok pipa most is ez a Turgut mindig nyerésre áll, ilyen azért nincs, mikor tények vannak ellene nem szóban, le van írva.
malvinkicska 2015 nov. 26. - 19:59:51
(615/1350)
Láttam én is a Kenan reklámot isteni pasi az biztos, Feride tud mérges lenni a Seherezádéban is ment neki nagyon, de neki nem áll jól mikor olyan komor.
10/10
Érsekvári 2015 nov. 26. - 17:03:24 10/10 Előzmény malvinkicska
(614/1350)
Izgalmas volt jó sok mindent történt.
Nazif papa tudja nem úgy van ahogy felesége elmondta . Otthon Orhán megint keveri a bajt .
Mahir veszélyes akciója sikerrel jár megszerezte az aktát . Bahar valóban jó barátjuk .
Feride annyira elvakult tud lenni fõleg Turguttal ilyenkor idegesítõ , de nagyon . Egyébként is ezek a részek ahol kivan borulva és durcás , undok nem szeretem ez nem áll neki jól .
Ez a Ibo nevû förtelem tényleg megtette , a lövés után az a csúf ördögi vigyora . A lassított golyó a lövés után fantasztikus ahogy célba ér .
Ez a lövés most majd mindent megváltoztathat .

Kenan a Vestel reklám videójában eszméletlen jól néz ki .
malvinkicska 2015 nov. 26. - 09:16:29
(613/1350)
A két rabló elérte a célját sikerült megsebesíteni Mahirt az a szemét Ibo meglõtte, Feride miért nem hívott mentõt azonnal, ez egy megrendezett jelenet szerintem, valakit egy szálloda elõtt meglõnek másképp kell lenni. Az a fontos az aktát megszerezte és az Feridénél van. Az a szemetes láda apja haza akarta vinni, de ment vele F ezek után kíváncsi leszek annak a mocsok Turgutnak fog hinni, mert eddig az szinte az orránál fogva vezette, mindent elhitt neki, eztán mi lesz. Mahir tesója egy elmebeteg kaki keverõ a családban, egyszerûen nem tudom hova rakni amilyen jellem. A kisfiú aranyos nagyon annak több esze van, mint sok felnõttnek. Bahar egy segítõ kész az nagyon szeretné ha õk ketten együtt lennének, most is mire volt képes, az igaz barát.
10/10
Érsekvári 2015 nov. 25. - 17:44:15 10/10
(612/1350)
Ebben a részben Feride nem önmaga a Mahir , vagy ahogy õ mondja a "férfi" elleni megtorláson ügyködik .
Turgut ehhez lelkesen asszisztál .
Bahar õ az egyetlen aki kezdi megérteni Mahirt . Nagy segítségére lesz , most jött el Bahar szerepe .
Osmant teljesen más fából faragták ez már egy ideje látszik .
Ilknur lehet meglágyul Bülent irányába és visszafogadja....még nem tudni csak sejteni lehet .
Safiye igyekezett Nazifnak mindent jó színbe feltüntetni , pedig tudjuk nem egészen így van .
Mahir most ebben a szerkóban vagány , de jól áll neki , mint általában minden .
malvinkicska 2015 nov. 25. - 08:38:32
(611/1350)
Szép napot mindenkinek, amai rész szép olt mindenki szeretettet árasztott a másik felé jó volt látni, remélem Feride is megbocsát Mahirnak egy ilyen szerelem egyik percrõl a másikra nem múlik el. Orhan inkább megette a kis cetlit nem adta át a tanárnak Bahar aranyos az segítõkész, csipem néha sok de õ ilyen. A sok borzalom ellenére nézem, mert a színészek olyan alakítást hoznak nincs rá megfelelõ jelzõ, kimagasló a teljesítményük a két rablót a szerepük, miatt nem szeretem, de nagy karakterek, az biztos. Nagyon várom mi lesz mivel már nem sok bölüm van az elsõ évadból.