Téma: Karadayi

malvinkicska 2015 dec. 12. - 09:18:16
(670/1350)
Nagyon jó elmaradt a tárgyalás, Turgut tajtékzik tehetetlen egy pökhendi öntelt bunkó, esze nem csak állandóan, mindenkit eltenne láb alól a szókincse ennyiben kimerül. Feride nagyon aljas amit követ Mahirral nem ezt érdemli el van butítva, nem lát át dolgokat olyan gyerekesen viselkedik, most is eltaszította az ételt. Yasin igaz barát az nem árulkodik, jól teszi. Feride apja sem tud mit tenni, hogy nem volt tárgyalás, Mahir már tudja mivel bûnöznek.
malvinkicska 2015 dec. 11. - 17:55:57
(669/1350)
Nagyon köszönöm gyors válaszod, szép hétvégét, igaz nagyon borús az idõ napot már rég nem láttunk.
10/10
gabus53 2015 dec. 11. - 15:34:37 10/10
(668/1350)
Szia malvinkicska!

Írtam az adminnak, hogy ha lehet, tegye be lejátszási listába, mert én sem látom az 1. epizód további kis részeit.
Ha visszajelzett, akkor újra írok neked.
Kellemes hétvégét neked. :-)
10/10
Érsekvári 2015 dec. 11. - 13:41:03 10/10
(667/1350)
Köszönjük a mai részt is .

Feride nehezebb eset mint gondoltam , még az a jó bele van zúgva Mahirba . Hova viszi a bírónõt vagy kocsikáznak egész nap ?
Turgut a virágcsokrával nagyon kíváncsivá tette Serrát , aki végül csak elolvasta és el is tüntette a kártyát .
Orhán kit akar elintézni egymaga , pedig sejti Necdet többet tud mint mutatja.
Osman mennyire más , mindig Songül közelében van és erõt önt belé .
Az nem ártana ha Necdet megtudná Turgut tette ezt Aytennel . Vajon mit csinálna vele ?
malvinkicska 2015 dec. 11. - 12:43:18
(666/1350)
Kedves Gabus lenne egy nagy kérésem a Kösem Szultánt elkezdtem nézni az elsõ bölüm, az volt 8, és 4 -ig találom utána már a második b, következik. A szívességed elõre is nagyon köszönöm.
malvinkicska 2015 dec. 11. - 09:34:17
(665/1350)
Jól folytatódik sikeres Mahir, Feride rondán beszélt vele a koccanásig, de mikor majd nem találkozott az ajkuk, mintha változott volna, ahogy néznek egymásra azt biztos tanítani kellene, szinte utánozhatatlan. Serra megtalálta a cetlit amit Turgut írta csokorhoz, biztos nem hagyja szó nélkül, mikor bolondul T-ért. A nagy okos apja is most csak néz, mint bálványok szamara, túl járt az eszükön, Mahir Annak van esze, nekik meg csak noteszük .
10/10
Érsekvári 2015 dec. 10. - 11:25:47 10/10 Előzmény malvinkicska
(664/1350)
Ez nagy volt !
A Kara család mellet áll a sok barát . Ayten karkötõjén Necdet elgondolkodott......az biztos ennyi nyomi pribékkel , hogy lehet körülvéve ez a patkány , csupa balfék .
MS mindenáron ráakaszkodik a lányára még az utolsó percig is telebeszéli a fejét .
Necces volt fog e sikerülni a terv......de ki volt ez találva nagyon jól .
Mahirnak több esze van , mint az összes fõszemétnek együttvéve .

Boldog névnapot a JUDIT nevû hölgyeknek !
malvinkicska 2015 dec. 10. - 08:49:33
(663/1350)
A mai rész pont akkor ért véget, mikor a legizgalmasabb rész következett volna, Mahirnak sikerült a terve túl járt az egyszerû cipész a nagy ügyészek eszén, azok már elõre nevetgéltek, ma felakasztják az öreget. Tusgut mikor az Isten az eszet osztotta õ csak egyszer állt sorba, és elég kevés jutott neki, de rossz indulatból, meg ezerszer annyi. Az megható volt mikor Nazyf azt mondta a barátnak, ha meghal, a szülei mellé temessék el õt, szinte már beleélte magát neki ártatlanul kell bûnhõdnie ettõl a sok mocskostól. Az nagy volt mikor beült a kocsiba Mahir Feride szép szemei még nagyobbra tágultak a látszattól, most már nagyon várom a holnapot.
malvinkicska 2015 dec. 09. - 19:31:54
(662/1350)
A Mahir terve remélem sikerül, mert ha nem mérges leszek.
malvinkicska 2015 dec. 09. - 14:32:40
(661/1350)
A Mahir családjával amit követ az a három rabló egyszerûen, nincs rá épp eszû magyarázat, ebben bele lehet õrülni amit követnek, most szegény Orhant is jól elverette az a gyilkos Turgut, a családot szinte lelki nyomorékká teszi. Ayten elég ha meglátja és elájul el is hiszem, de miért nem jelenti fel, tudnák miféle egy ügyésznek csúfolt személy. Feride biztosan megdilisedett, amit csinál Mahirral, de hála az égnek nem jött be a mocskos terve, már õ is olyan undok, mint a bandája , mert az nem család hanem, banda, akik ilyesmire képesek. Ibo jól kiszúrt Necdettel, jól tette, emberére akadt, az is a pénzért bármire képes. Amíg néztem szinte leizzadtam attól a sok mocsoktól,amit Turgut csináltatott a családdal, a gyereknek több esze volt , mint neki, nekem rettenetes lelki teher nézni, a hatása alatt vagyok pár óráig.
10/10
Érsekvári 2015 dec. 09. - 11:44:31 10/10
(660/1350)
Turgut megint bemutatja újabb aljasságát , a családdal szemben a hatalmát bizonyítja . Orhán bátran viseli a megpróbáltatást .
Ayten Turgut jelenlététõl még jobban oda van , valami végzetes lépést akar elkövetni .
Mahir gyanútlanul bízik Feridében , de Yasin észreveszi csapdát állított neki . Agyatlan Feride megérdemelte , talán most kezd neki derengeni mit tett .
A három fõ szemét elõre koccintgat......lesz megint pofára esés .
Ibo gondoskodott magáról lenyúlta a patkány pénzét és Osmannak felvázolta ki is az õ bátyja .
Mahir terve elég érdekes , biztosan megcsinálja .
malvinkicska 2015 dec. 08. - 20:41:47
(659/1350)
Kedves Judit Gabus köszönöm ezt az élményt, hogy tudtuk mit mondtak ezek a mi minden napi vendégeink, mert ugye 20-p erejéig velünk van néha több, megint azt mondom áldás rátok, ADVENT felénél tartunk, jó lenne továbbra is készülni nem lenne aki bele rondít.
10/10
Érsekvári 2015 dec. 08. - 17:41:40 10/10
(658/1350)
A mai részt a végétõl kezdem , Feride ekkora aljas nem lehet , hogy feladja Mahirt . Valaminek kell történnie , ennek nem lehet bekövetkeznie .
Melih is csalódás , hogy ennyire elítéli Mahirt és nem fogja engedni a közelükbe . Bahar mindent megtett és most õ sem tudja mire készül Feride . Serra féltékenységében valamit forral a bírónõ ellen . Ahhhh ezek a nõk milyenek tudnak lenni !!!!!!

A verses rész is szép volt . Köszönjük szépen a munkátokat .
malvinkicska 2015 dec. 08. - 08:46:01 Előzmény Érsekvári
(657/1350)
Feridének bomlóba az a agya õ akarja elárulni Mahirt, hogy hol találkoznak, ez nagy szemétség a részérõl, nem tudom mi lett vele, hogy így viselkedik. Bahar nagyon aranyos segítõ kész, a vöröske , mert félti azt a rabló Turgutot, Feridétõl, mondjuk tényleg úgy viselkedik, mintha szerelmes lenne abba a mocsadékba. Az egészet most már megkeverték mi lesz ebbõl, mindenki menteni szeretné fõleg a család Mahirt, ahogy néztem a 33 bölüm már egybe lesz fent, biztosan, az akkor nagyon jó lenne.
10/10
Érsekvári 2015 dec. 07. - 15:05:33 10/10
(656/1350)
Feridének most tényleg nagyon furcsára írták a szerepét , ennyire naivan buta nem lehet .
Ezért a degenerált Turgutért aggódik és bevesz tõle minden gyagya dumát , ez nem egy bírónõre vall . Az meg hõsnek tünteti fel magát . Turgut , MS és Necdet most ideges , hogy Mahir megszökött . Yasin az egyetlen segítsége és kapcsolattartója a család között.
Arra nem emlékszem már , hogy mi az a esemény amitõl Feride újra a régi szerethetõ mosolygós lesz . Most nagyon szomorú dolgok történnek velük .
malvinkicska 2015 dec. 07. - 11:07:10
(655/1350)
A mai részben amiket láttam jobb lenne elvenni Feridétõl ezt az ügyet bele van esve Turgutba anyja, apja õ, az minden igaz amit mond ezért hiteltelen nekem már régen ez a történet, mert ilyen nincs az biztos ami ebben folyik. Yasin aranyos segít Mahirnak elment a családhoz is, meg nyugtatni õket. A részekben érdemlegesek nem történek, csak Turgut aljaskodik, meg Necdet gyilkolna mindig és ennyi. Ayten is hibás miért nem mondja el az a szemetes láda mit tett vele, mert az könnyen bizonyítható lenne, megtörtént az erõszak, szóval nekem most már ez is kezd olyan érdekes képtelenségekkel telve.
malvinkicska 2015 dec. 06. - 17:19:11
(654/1350)
Felháborító ez a dolog, hogy sok ember ebben leli örömét ha a másikat megalázhatja, vagy valamilyen módon csipkedi.
10/10
Érsekvári 2015 dec. 06. - 17:08:32 10/10
(653/1350)
Megnéztem a Fb oldalát ennek a kis cuncinak aki miatt ez a kiakadás keletkezett .
Ismeretlenül is egy önmagától elszálló kis barbi baba képe bontakozott ki .
Az ilyen csajszik nem is tudnak másképp viselkedni.......
malvinkicska 2015 dec. 06. - 16:36:41
(652/1350)
Bahar aranyos beszél Feridéneka szerelemrõl de az hajthatatlan, nem akar engedni, egyszer csak, meg lágyul.
Szentkutiné Csányi Judit 2015 dec. 06. - 16:35:19
(651/1350)
Kedves Fagyöngy83!

Én vagyok a másik admin a Karadayi oldalán. Nos név nélkül mindenki azt és úgy ír amit akar. Az én stílusom sem kellemesebb Gabusénál. És ezt lelkiismeret furdalás nélkül vállalom is. Az írásod alapján az elejétõl kezdve nézed mindkét általunk készített sorozatot. Helyesbítek a menekse ile Halilnak én csak a feliratát csinálom meg a fordítás nem az én érdemem, de ezt mindkét sorozatban, minden egyes résznél külön feltüntetem, hogy kinek a munkája. Nem szokásom más munkájával kérkedni. És igen rosszul esik, hogy az emberek arra képtelenek, hogy a LIKE gombot használják, ezzel nem csak a mi munkákat értékelik hanem a fordítókét is akik a szabadidejükbõl vesznek el a fordításra. Neked csak 1-2-3 ember de mi nap, mint nap szembe találjuk magunkat ezekkel, vagy hasonló értelmes megnyilvánulásokkal. Iszonyatosan fárasztó. Arról nem beszélve mikor a saját privát facebook oldalamra írnak üzenetet mert arra képtelen, hogy a tovább gombot megnyomja. A rajongók maguk nem teszik lehetõvé, hogy mi figyelmen kívül hagyjuk ezeket pedig hidd el nagyon szeretnénk!!!!
Ezt a pár mondatodat sajnos nem igazán értem! Szépen megkérlek, hogy mondd meg hol és mikor tettük fel más munkáját úgy, hogy nem jeleztük volna ki készítette!? (Még azokért a munkákért is, ami ráadásul nem is a ti érdemetek).
Ezért kénytelen vagyok azt gondolni, hogy ti szándékosan gerjesztitek most a hangulatot. Hiéna-effektus....egyre több hiénával.