Téma: Karadayi

malvinkicska 2015 dec. 18. - 09:07:31
(690/1350)
Szia Drágám a mai rész sokat ért Feride megtudta, az a mocsok Turgut akar ártani Baharnak, nagyon örültem neki, remélem megjön az esze Feridének, és ezek után nem fog hinni annak a szemétnek. Aztán Serra ellen is jelentés ment szerintem azt is õ tette amilyen moslék egy patkány, most meg még szerelmemnek nevezi az is megéri a pénzét, jól hozza a R.. formát. Az nagyon szép jelenet volt mikor beszélgettek a börtönben, Mahir apja és igazi anyja, elmondta az apja tette tönkre a házasságát akkor tájt, nem szerette a võt, és még tanút akar hozni, legyen bizonyíték. Aztán mikor beolvasott szép csendesen Turgutnak, hogy neki nincs annyi esze, mint Mahirnak és ebben teljesen igaza volt az öregnek. Az Ibo utáni nyomozás végre meghozta az eredményt elkapták és az szem rebbenés nélkül kimondta, kiakarta a halálát, Mahirnak az a másik rabló Necdet, ebbõl hogyan fog kimászni, mert lapult a hínáros szélén nem volt nagy legény, nem volt körbe véve a felbélelt rablókkal, magába, meg nating, gyáva féreg, most megmutatta igazából el kellene taposni, jellemtelen hazug fráter. Bülentnek még nõje van rossz szem aki nem kap egy ilyen hájas disznón, a családja meg várta vacsorával, nincs az mocskára jelzõ.
malvinkicska 2015 dec. 18. - 07:50:52
(689/1350)
Törökben sem lehet minden siker, nagyon sok függ a témától is, nem beszélve amilyen karakterek vannak benne, és hogyan hozzák, mindenre születni kell. Kenan ha elutazott a nõvel jól tette legalább ott nyugton hagyják, és gondtalanul együtt lehetnek, hiszen nem tini korban van már õ sem.
10/10
Érsekvári 2015 dec. 17. - 21:57:28 10/10
(688/1350)
Van sok igazság abban amit írtál , valamivel el kell adni az újságot . Minden esetre , ha válóban igaz azt úgyis megfogjuk tudni idõben .
Nem vettem soha ezt az Epizódot és Tv mûsort sem már sok éve , én a Port.hu-n nézem meg az mindig naprakészen írja . Fõleg amennyit én Tv-t nézek . Általában a neten olvasom a napi újságokat is.

Nagyon friss hír Kenan a barátnõjével Amerikába utazott hosszabb idõre . Sinem nem lehet jó passzban menetközbe véget ért a sorozata a 9. résznél , nem volt sikeres . Biztos ezért is tûntek el pihenni . Kenan meg a hírek szerint csak jövõ év szeptemberében szerepel majd valamiben . Addig van ideje bõven . Szavazzunk rá naponta !!!!!!!
malvinkicska 2015 dec. 17. - 20:22:49
(687/1350)
Nekem jár az Epizód és sajnos azt kellett tapasztalnom sokszor valótlanságokat írtak, remélem ez nem kacsa, mert hazudtak már eleget, színészekkel kapcsolatban, csak , hogy többen vegyék az újságot, én januártól vissza mondtam.
10/10
Érsekvári 2015 dec. 17. - 18:56:32 10/10
(686/1350)
Végre Baharnak õszinte lehetett Feride , õ az egyetlen barátja akiben megbízik.
Mahirt nem találják sõt Necdethez is elmegy , aki szemmel láthatólag tart tõle . Ravasz a pasas , de szerencsére Mahir átlát rajta tudja kivel áll szemben . Yasin végre eltudta mondani a tényeket Feridének . A másik rendõr Kemal is sokat segít Mahiréknak .
Osman fiú nem ezt érdemli Songül igazságtalan vele . Sajnáltam Bahart ez Turgut bosszúja .
Van pofája a mûfelháborodást eljátszani Feridének amikor kérdõre vonja .

Visszatérve a török sorozatokra csak jót válasszanak , mert folyton amatõrök kezében vagyunk .
Mi tudnánk javaslatokat tenni , csak nem hallgatnak meg minket ez ügyben .

Gabusnak köszönjük a cikket és a heti részeket az összes közremûködõnek .
10/10
Érsekvári 2015 dec. 17. - 17:31:06 10/10
(685/1350)
Szia Malvinka! Nem vesztem el , most fogom megnézni a soros részt .
Olvastam az Epizód magazin cikkét , hogy 2016 -ban több török sorozatot nézhetünk .
Annál is inkább , mert a Tv2 második legnézettebb sorozata 2015-ben a Kuzey Güney volt .
Elsõ a Jóban rosszban , második a Kuzey , harmadik a NCI-s sorozat .
Akkor megérdemlik a nézõk több török sorozat legyen nem a sok ócskaság .
Nem sokára jövök vissza !!!!!
malvinkicska 2015 dec. 17. - 09:52:56 Előzmény Érsekvári
(684/1350)
Az a jó Mahirnak is van segítsége, az a mocsok Turgut továbbra is félre akarja vezetni Feridét, de most már kételyei van mivel beszélt Yasimmal és az elmondta a történteket, csak sajnos az is az állásával játszik, ha többet mond. Songül most nagyon rondán viselkedett, a kis fiatal emberrel, pedig az szereti és mellette van, mindig segít neki. A Mahir családja mellett sokan vannak, nagyon aranyosak, ahogy segítik õket.
malvinkicska 2015 dec. 16. - 13:12:37
(683/1350)
Valóban izgalmas volt a mai rész elõbb, még azt hittem álmodik Feride , szép volt igen vívódik, család szerelem munka, nehéz a választás de az életét nem teheti tönkre ha szereti Mahirt, ugye a film szerint elsõ szerelem, nagyon kitartó Mahir amilyen türelemmel bánik vele amiket mond neki Mahir. Az apja az egy köcsög bûnözõ, a saját malmára hajtaná a vizet. A tesója is próbálta, vigasztalni nem nagy sikerrel. Bahar aki hatni tud rá, és az jól is csinálja a dolgát. A sztori hosszú sok minden belefér.
10/10
Érsekvári 2015 dec. 16. - 10:47:43 10/10
(682/1350)
Köszönet a mai részért , nagyon izgalmas továbbra is .

Mahir merész húzása Feride szobájába terem , MS tudná a feje felett van akit üldöz .
Idõnként még elõjön Feridébõl a kételkedés meg a félelem vívódik a szerelme és a családja között és ahogy késõbb Baharnak mondja a hivatása között is . Tényleg nehéz a helyzete .
Az apja kopogás nélkül beront hozzá.....jó nagy bunkó . A nagy hegyibeszéde a lányához nagyon szirupos volt , de nem túl õszinte .
Baharnak a végén elmondja együtt voltak Mahirral , akkoriban nem lehetett mindennapi , pláne egy bírónõ esetében .

További szép napot mindenkinek .
10/10
Érsekvári 2015 dec. 15. - 13:37:00 10/10
(681/1350)
Szerintem is Mahir / Kenan/ viszi az egész sorozatot , Feride is méltó párja , de a színész ebben valami fantasztikus . Az Ezelben is remek volt , de ebben szenzációs . Szinte ráírták ezt a karaktert , külsõleg , belsõleg .

Õk innentõl már összetartoznak bármi is történjék . Mint mindig Mahir megszökik , akár egy akcióhõs .
Gondoltam , hogy Yasin éppen arra fog menni az autóval .
Turgut le van maradva szerencsére , mindig csak Mahir után kullog .
MS egyenesen erõszakos bunkó , ahogy terrorizálja a lányát az valami elképesztõ . A dühkitörései ordításai nem különben .
Feride egy mosollyal vette tudomásul amikor Turgut közölte velük Mahirnak sikerült megszöknie .
Remélem most már Feride Mahir mellett fog állni mindenben .
malvinkicska 2015 dec. 15. - 10:40:02 Előzmény Érsekvári
(680/1350)
A mai részben kiderült csak szeretik egymást mert akkor nem feküdtek volna le, egymással, nagyon jó volt az a mocsok Turgut nem találta meg, az volt nagy mikor a fésût igen, akkor már gondolta itt lehetett valami köztük. A miniszter úr csak ordít, mint egy sebzett sakál, nem sokra megy vele úgy sem, mert Feride tagad mindent. Amikor egyedül van mindig azt látja, szerelmeskednek, Yasin rendes, megszöktette Mahirt, vajon hova mennek. Mahirnak beugrott az Ibo tekintete, mivel a rablásban is részt vet régebben. Az elsõ évadból már nem sok van hátra, a véleményem továbbra is az nagy színész Kenan õ érte érdemes nézni az egészet.
10/10
Érsekvári 2015 dec. 14. - 17:32:52 10/10
(679/1350)
Szép vége volt a mai résznek , de nem lehetünk nyugodtak , Turgut ott nyargal a nyomukba .
Remélem a spicli vén ember rossz irányba vitte õket .
Necdet nem hazudtolja meg magát az orvosnak is elég egyértelmûen fogalmazta meg a mondandóját .
Mahirék a fontosak és nekem is õ a favoritom , mint színész mint férfi .
malvinkicska 2015 dec. 14. - 11:09:51
(678/1350)
A Feride apja is csak arra képes, hogy fenyegetõzzön, ha nem lesz meg a lánya akkor gyilkoltat, ezeknek már csak e körül forog a gondolatuk, fõleg Mahir halálát akarják, de aki másnak vermet ás maga esik bele, szemetek. Az biztos annak esze is van és nyugodt, nem egy bandita alkat, ezeknek a kinéztük is félelmet keltõ. Necdet most, hogy Ayten megmérgezte magát, mutat valami kis emberibb oldalát, azt láttam Ibo elhúzta a limest a hajóval.
malvinkicska 2015 dec. 14. - 09:53:43
(677/1350)
MAHIR ÕSZINTE ÉS KITARTÓ SZERELME GYÕZÖTT A NAGY BÍRÓNÕ ENGEDETT AZ ÉRZÉSEINEK, AZ A MOCSOK MEGKERESI ÕKET EZEK,MEG SZÉPEN SZERETIK EGYMÁST. KENAN AZ TUTI NAGYON NAGY SZÍNÉSZ MEGKOCKÁZTATOM, Õ VISZI FERIDÉT IS, NEKEM AZ Õ JÁTÉKA SOKKAL JOBBAN TETSZIK. NEM TUDOM MIÉRT NEM IS KIS BETÛT A KVALITURÁM.
10/10
Érsekvári 2015 dec. 13. - 10:36:48 10/10
(676/1350)
Az izgalom fokozódik tovább .
Mahir egy úri túszejtõ és hiába beszél szépen a szívébõl Feride mint a jégcsap . Ráadásul Mahir lelkébe gázol a kijelentésével , azt mondja neki számára halott .
Yasinnak sikerül meglépnie , de követik . Sikerül neki lerázni az autót ? Mahir hova megy és Feride megtud szökni ? Annyi a kérdés . közben a rendõrség nagy erõvel keresi õket .
Ayten továbbra is néma .
malvinkicska 2015 dec. 13. - 10:18:51 Előzmény Érsekvári
(675/1350)
Feride nagyon makacs nem hajlik egy kicsit sem még olyanokat mondott örökre kitörli a szívébõl amilyen át élés volt ennek hallatán Mahir arcán igazi nagy színész az biztos, mindig az adott szitut tudja hozni, ha kell szeret, ha kell komoly, és egyebek. Azért rendes volt írt levelet a szüleinek ne aggódjanak, gondolom az apja forr a méregtõl jól betart nekik Mahir, nem ezt ettõl durvább dolgot érdemelnének, amiért jó volt a mai rész aza mocsok Turgut csak felvillant benne.Nagyon várom mi fog történí, amilyen hosszú a bûnlajstroma Mahirnak.
malvinkicska 2015 dec. 12. - 16:37:28
(674/1350)
Szia Gabu nagyon köszönöm sikerült megnéznem, most már jobban fogom tudni, mi miért van.
Kellemes hétvégét.
10/10
gabus53 2015 dec. 12. - 13:48:38 10/10
(673/1350)
Szia malvinkicska!

Most írt nekem a Kösem oldal adminja. A Szulejmán oldalon vannak fent az 1. epizód részei, mert úgy állapodtak meg, hogy közösen fordítják, ezért ott van fent a teljes epizód. https://www.facebook.com/hurrem.szulejman/videos

De ha le tudod tölteni arról a linkrõl, amit priviben küldtem, ugyanaz, csak ott 3 részben van a teljes epizód feltöltve.

Szép napot, Gabus
10/10
Érsekvári 2015 dec. 12. - 12:41:31 10/10
(672/1350)
Ez nagy okos Turgut , most hosszú várakozást adott Mahiréknak , hogy Yasint lekapcsolta .
Az a másik autós elég sok adatot mondott róluk , de kíváncsi leszek , hogy megtalálják e õket . Biztosan , pedig jó messzire elbújtak . Feride csak betörik......lesz ideje rá és Mahir mellett úgyis elolvad majd .

Randa szürke idõ van , de akkor is kellemes hétvégét mindenkinek !

Köszönjük az egész heti részeket :)
10/10
Érsekvári 2015 dec. 12. - 12:02:50 10/10
(671/1350)
Turgut és MS kivan elmaradt a tárgyalás és megtudják mi történhetett Feridével . Szeretem látni amikor Turgut õrjöng meg csapkod .
Serra is olyan mint az ügyész bosszúálló kígyó .
Orhan remélem lassan rájön mi történt Aytennel . A kaszinóban akkor éppen Turgutba botlott , amikor megtörtént az "eset" .
Yasint szándékosan távol tartja Turgut most Mahirtól.
Feride talán beletörõdik Mahir igazságához kéne állnia .
Izgalmas részek .