Téma: Karadayi

malvinkicska 2015 okt. 24. - 11:19:30
(510/1350)
Lehet Orhan is fog kapni de elég derék õ is nem ijed meg az árnyékától remélem, õ is szép magas de látszik fiatalabb, mint Kenan.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 24. - 10:42:00 10/10
(509/1350)
Ma süt a napocska , de hûvös van .
A mai rész izgi nagyon . Turgut egy nagy kavaró és a két nõ borzasztóan ellenszenves . Ez a Nihan asszony amit elmesélt , hogy a fõbírónál amikor nála járt megosztotta vele a jó hírt a lányukról.....nekem nem úgy tûnt . Miért hazudott , de lehet rosszul láttam .
Mahir nem vacakol a kérdésre -ki vagy ? Erre jól bemosott a pasasnak . Jó , hogy kézbe veszi a kis Nazif ügyét .
Gyönyörû hely az étterem ahol készül a születésnapi ünnepség . Kerime asszonynak a legnagyobb gondja , hogy nem rózsaszín csíkos a szalvéta .....a vicsorgó férjéhez pont ez illene .
Feridicsim az anyja szerint is szépséges volt .
Orhánt féltem nehogy baja legyen és a gyereket remélem kitudja onnan menteni . Oszmán fiú is követte õt !
malvinkicska 2015 okt. 24. - 09:37:41
(508/1350)
Szia Érsekem a mai rész nagyon tetszett, végre Mahir megadta ami járt neki jól el verte õket, megérdemelték, arendõr kis nyálas , hogy beszélt az öreggel tiszteletlen tuskó. A másik Turgut elment a volt ügyész élet társához, elég ronda ízlésû ember lehetett, ha két ilyen bánya rémbe volt szerelmes, úgy néznek ki már csúfolni sem kell õket, tele rossz indulattal mind a kettõ, ugye ott is voltak vannak rossz életû cafkák, mióta férfi nõ viszony van a világon, mindegy milyen nemzettségû, valaki. A lényeg az a gyereket Orhan veszítette el úgy néz ki õ találja meg is remélem holnap többet tudunk. További szép napot, itt borult az idõ.
malvinkicska 2015 okt. 23. - 18:52:17
(507/1350)
Necdet viselkedése mást is meg botránkoztat olvastam a FB-on nem lehet õt hova tenni, mert egyik percen udvarol a másik, percen borotvával öl, olyan, mint akinek kettõs személyisége van, fura alak az biztos.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 23. - 17:58:03 10/10 Előzmény malvinkicska
(506/1350)
A mai rész kissé felkavaró , ez a Necdet egy állat , kiöltek belõle minden emberi érzést . Az árvaházba ahol felnõtt , nem bántak vele kesztyûs kézzel , csoda ha ez lett belõle , egy állat . Oszmán is undorodik tõle .
Bülent az is felidegesít , ha meglátom a buta fejét kész vagyok , ekkora hatökör legyen valaki .
Szerintem az öreg megérti majd Mahirt , hogy szerelmes lett , de most a gyereket kutatják hová vitték .
Szegény Ilknur neki is kijut most alaposan a bajból .
malvinkicska 2015 okt. 23. - 08:39:38
(505/1350)
Egyre izgalmasabb az a hûje ember oda adta az üzletet a semmiért, nagyon sokat árt a saját családjának, és aki ilyen játék szenvedéllyel bír sajnos, valóban, még a ház is oda lehet. Orhan nagyon keresi a gyereket de aza mocsok már megölte, aki elrabolta a gyereket, Necdet testvére mennyire nem szereti, hogy ilyen féreg az az ember. A beszélgetés apja és fia között szép volt, normális emberi hangon, beszélték meg a szerelmi dolgot. A gépezet most már indul be a keresésért, mivel most már tudja az egész család, remélem nem csinálnak a gyerekkel semmit, mert az a féreg a folyóba akarja dobni. A pár pillantás amit egymásra tesznek, Mahir és Feride, az kárpótol a sok gazságért, amit követnek benne.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 22. - 22:09:29 10/10
(504/1350)
Naná rém idegesítõ ez a oktondi nõ . Mahir valószínû alaposan kiismerte a természetét , mert alattomos , nyomulós , bajkeverõ és rettentõen féltékeny . Az ilyentõl menekül a férfi hacsak teheti . Kíváncsi leszek hogyan rendezik le egymás között Nazif papa és Mahir . Itt most nem is Ayten a lényeg , de az õ szemét aljas terve miatt alakult ki ez a helyzet . Az öreg Feride láttán kapta fel a vizet Mahirra . Várom a következõ részt .
malvinkicska 2015 okt. 22. - 18:47:51
(503/1350)
Remélem egyet értesz vele mert úgy látom ez itt most találó, ami Aytent illeti.
10/10
Érsekvári 2015 okt. 22. - 18:42:44 10/10
(502/1350)
Malvinka ! Most néztem a mai részt , mielõtt írnék elolvastalak Téged mint mindig . Hát ma humorodnál vagy, amit Aytenrõl írtál azon kész vagyok . Totál szétnevettem magam annyira jó .
Ez a kis görcs nõ nem bír magával , hogy lehet ennyire agyatlan nem képes elfogadni õ már lejárt lemez Mahirnál .
Meleg helyzet volt amikor elájult a lady , hogy Mahirék odamennek , de aztán mégsem .
Oszmán fiú szegényke lemaradt Songülrõl . Orhán mit fog kapni a családtól , hogy elveszítette kis Nazifot .
A meghalt fõbíróval kapcsolatban amikor Feride azt mondta Mahirnak , hogy nem lehet észrevenni , hogy a szeretett ember a szemedbe hazudik.....néha ilyen vakok vagyunk . Mahiron látszott igencsak rosszul érezte magát .
Bonyolódnak az események .
malvinkicska 2015 okt. 22. - 11:53:35
(501/1350)
A mai rész is érdekes volt Osman csalódott a kislányba,mert az a rendõrt szereti. A másik a gyerek oda és az a szemét Necdet teszi a szépet nagyon féreg az volt a filmben is amit néztem, abban a pasiban nem szorult jóság, azért alakít mindig ilyeneket. a családot nagyon sajnálom, mert ugye napjainkban is sok az elveszett gyerek sajnos, ezt nem lehet félvállról venni. Feride és Mahir együtt nyomoznak az új ügyész épp oly tetû, mint a másik egy hájas disznó fejû valaki, az is utálatos, ebben a történetben nincs szerethetõ, karakter, csak férgek akik mindenkinek ártanak. Azért remélem egyszer megfizetnek ezért a sok rosszért, mert bûn nem marad büntetés nélkül, mert a napjainkban is így van nincs olyan hosszú út, hogy vége ne lenne. A Mahir családja egy rendes szerethetõ emberkék. Az az Ayten is nagy kavaró gép annyi, mint egy púpkötél, mit akar õ attól a szép derék embertõl, ágyba kicsi bölcsõben meg nagy.
malvinkicska 2015 okt. 22. - 06:51:02
(500/1350)
Igazad van elírtam mivel tisztába vagyok, mi a rózsa novella szappanopera fogalmával, biztosan elkóborolt a gondolatom, mivel másat is nézek, és így történt meg, valóban ez egy komoly dráma sorozat aminek valóság alapja is lehet , remélem elnézed ezt a kis tévedésem, máskor jobban figyelek mit írok.
További szép napot.
10/10
gabus53 2015 okt. 21. - 23:33:35 10/10
(499/1350)
Szia Malvinka!
Én csak egy szón vitatkoznék veled itt-ott ( :-) ), mert úgy gondolom a török sorozatok nagyon messze vannak a brazil és mexicói szappanoperáktól. Tehát én csak azt kérem, hogy a török sorzatokat ne sorold be a szappanoperák közé.
Azért óriási különbség van, hiszen a török sorozatokban valós, vagy valósnak tekinthetõ történetek vannak.

Ezek a török sorozatok (tévesen: szappan operáknak nevezett sorozatok) nem arról szólnak, hogy egy szegény lány, hogy tud egy gazdag férfit behálózni, és stb.
Bár teljes mértékben nem vagyok mérvadó, hiszen évek óta nem néztem szappanoperákat, kivéve a "Dél királynõje" c. brazil sorozatot, ami megtörtént eseményeken alapult, és valóban jó sorozat volt.
:-)
10/10
Érsekvári 2015 okt. 21. - 17:32:51 10/10
(498/1350)
Bizony bizony mindig pofozza a Nazif családot és Mahirt az élet . Amikor egy kis jó történik az biztos utána jön a fekete leves.
Mehmet Saim egy vicsorgó szörnyeteg . Most biztos nyomoztat Mahir után ki csoda lehet , honnan jött .
Ayten csak nem adja fel , gonosz egy némber képes elmenni a papával meglesni õket . Most Mahir az apjának is magyarázkodhat .
A kis Nazifot úgy néz ki elkapták .
malvinkicska 2015 okt. 21. - 12:53:24 Előzmény Érsekvári
(497/1350)
Nagyon szomorú lettem, mert a kis Nazifot elrabolták ehelyett igazán mást is írhattak volna bele, agyerek nem játék szer, igaz ez egy szappanopera, de még akkor is. Aztán az öreg is Ayton mellet van haragszik a bírónõ miatt, igaz õ nem tud sok dolgot még. Aztán milyen kínos helyzetben van Mahir, nem meri elmondani, az a fehérgalléros bûnözõ apja kérte ne menjen el a szülinapjára, különös sors ez a családnak.
10/10
gabus53 2015 okt. 21. - 01:39:57 10/10
(496/1350)
Szia Érsekvári!
Örülök, hogy tetszett a film. Aranyos történet, Kenan tényleg nagyon helyes volt az állandó mosolyával. És egy talpig úriember.
Az nekem is tetszett hogy a rendõrrel (Serdar) ugyanazt csinálták, mint a Karadayi-ban.

Judit készítette a fordítást. Szerettük volna a YouTube-ra feltenni, mert így lett volna lehetõség, jó minõségben letölteni annak, aki szeretné, de sajnos azonnal törölték szerzõi jogok megsértése miatt.
De mi is örültünk neki, hogy összehoztuk.
:-)
10/10
gabus53 2015 okt. 21. - 01:27:43 10/10
(495/1350)
Nagyon drága vagy, köszönjük szépen :-)
10/10
Érsekvári 2015 okt. 20. - 21:36:21 10/10
(494/1350)
Szia Gabus ! Rendkívül tetszett ez a film . A közepétõl kimondottan szórakoztató volt , sokat nevettem . Kenant ennyit mosolyogni még sosem láttam egy szerepében sem . Igaz ez a 40 évektõl a 70 ig követi a történetet , de sok hasonlóság van benne a Karadayival , a nézeteket illetõen .
A szereplõk is hasonlót alakítottak a kopasz rendõr aki a Karadayi börtön õre .
A szép lány Ayla unokatestvére a részeges az pedig a Necdetet alakító színész volt .
Itt még valamennyi haja is van , fiatalabb és kövérkés . Megismételte az élet magát a fián keresztül . Remek film kár lett
volna kihagyni .

Köszönöm szépen Gabus neked és a fordítónak is az élményt :))
10/10
Érsekvári 2015 okt. 20. - 18:18:09 10/10
(493/1350)
Lassan minden rész megérinti a lelkünket . Vural özvegyénél tett látogatás is ilyen volt .
Oszmán rendes fiú és nagyon szerelmes . Feride mindig csinos a mostani kabátja is színben, fazonban nagyon jól állt neki .
Szenzációsan tudják mondani ALLAH ALLAH .
Idegesítõen nagyon kerülgetik a gyereket. Ayten talán megértette elfogadta Nazif papától amit mondott neki .
Mehmet Saim a trónján fogadta Mahirt . Lekezelõ , gúnyoros , öntelt és fenyegetõ , ritka ronda ember Feride apja .
10/10
Érsekvári 2015 okt. 20. - 18:07:37 10/10
(492/1350)
Szia Gabus ! Belekezdtem a filmbe én is , nincs semmi gond vele......illetve velem van , mert csak félig jutottam el . Mászkálos hetem van , de ma este befejezem .
Szép szomorkás , néha vidámabb részekkel tarkítva . Kenan itt is zseniálisan hozza a karaktert .
malvinkicska 2015 okt. 20. - 14:22:28
(491/1350)
Drága Gabu Judit köszönöm a filmet megnéztem csodálatos volt számomra sok ismerõs színész volt benne a mondanivalója, kifogástalan, meg állapítottam a karaktereket úgy osztják, hogy megfelelõ legyen annak a személynek Kenan egy talpig nyugodt kiegyensúlyozott, utánozhatatlan úriember, amiben láttam eza benyomásom, azon felül még pasinak is nagyon helyes szinte kifogástalan, remélem a párja megtalálja mind ezeket a jó tulajdonságait, mert a szépség múlandó.

Még egyszer ezer áldás szálljon a kezetekre.