malvinkicska 2015 jan. 14. - 12:39:47 Előzmény ildimix
(95/155)
Nem olvastam sehol még eddig Dolorisszal kapcsolatban vajon jön e a fiú esküvõjére, mert ígérte. A felháborító számomra leveszi a mûsorról a török sorozatokat, most jött meg az Epizód 3-ik száma a mûsor elõzetesbe nem szerepel már Kuzey és Güney sem, a másik fórumon írták nem lesz a Kurt sem, mert nem hozta a nézettséget nem bírom elhinni, mikor még nem ment fóruma volt, szóval felháborító ez a mûsor politika, amit a nézõkkel csinálnak az már borzasztó azt hiszik, így letolják a torkunkon azta sok jellemtelen semmit mondó mûsorokat, tévednek. A Kuzey január 26-ától nem lesz, szóval ez van, felháborító.
offtopic
ildimix 2015 jan. 14. - 08:00:11
(94/155)
Pedig volt nézettsége a sorozatnak. Ha már itt tartunk a karibit nem nézik szerintem annyian, mint a szerelemben háborúbant mégsem vették le a képernyõrõl.

Szemét dolognak tartom, hogy még nem is válaszolnak a levelekre. Akkor minek vannak ott? Gabusnak is írtam magánban, de õ sem tud semmit ezzel kapcsolatban.

Szép napot neked!

Üdv: Ildimix
offtopic
ildimix 2015 jan. 14. - 07:54:47
(93/155)
Nem olvastad valahol Malvin, hogy Dolarisz miért nem szerepel a sorozatban? Visszajön még egyáltalán? A telefonban azt mondta az esküvõn megjelenik.

Héliosz körül is kezd szorulni a hurok már gyanakodnak rá, hogy köze volt Samuel megölésének megszervezésében. Még jó, hogy a gyilkosság nem sikerült csalódtam volna a sorozatban legalább itt nincs halál, mint a gonosz álarcában vagy az utolsó vérigben.

Várom a folytatást bár olvastam Alberto fondorlatát nem írom ki, mert spoilerezni kellene igaz csak mi beszélgetünk ezen a fórumon.

Szép napot neked!
malvinkicska 2015 jan. 14. - 06:58:50
(92/155)
A fórumon olvastam, hogy valami egyéb mûsor van a helyén, d konkrétumot, még senki nem tud, ha tudok valamit írok neked, miért vették volna le az is rejtély, ezektõl minden kitelik.
offtopic
ildimix 2015 jan. 13. - 22:27:40
(91/155)
Nem találom az új török sorozatot péntek este. Mi lett vele hallottál valamit?

A mai rész jó volt most megtudtam nézni a tv-ben.
malvinkicska 2015 jan. 13. - 16:45:21
(90/155)
Abban is a nagyképû testvér lesz a fõ száll lenéz mindenkit még a saját anyját is dadájának mutatja be, remélem nem haragszol egy kis elõzetesért, én már láttam nekem bejött, mert Victoria Ruffot nagyon szeretem, a fiúk sem rosszak mellette. Az úgy van ha vannak kisebb hibák elnézzük ha kedveljük a játszó szinészt, szerintem. A Reina egy nagy kavarás.
offtopic
ildimix 2015 jan. 13. - 14:07:42
(89/155)
Mostmár engedte megnézni az rtlmoston a részt azért köszi a rövid tartalmat.

Héliosz még mindig beképzelt azt hittem letörték a szarvát. Nem hiszem, hogy kapott álás lehetõséget csak úgy mondja, hogy a szülei elõtt hencegjen.

Február utolsó hetében terveim szerint szabin leszek legalább a tv-bõl nézhetem majd meg az utolsó részeket.

Örülök, hogy nem kezdtem el nézni a reinás filmet úgy vettem észre mi majdnem egyforma filmeket szeretünk. Ez az új török sorozat viszont nem rossz várom már a folytatást.

Ajánlok neked 1 krimit bármi áron a címe kanadai a film és 2 részes.

Új sorozatról ha hallasz írd majd meg nekem.

Tudod mit kezdtem el nézni? a könnyek királynõjét.
malvinkicska 2015 jan. 12. - 20:17:57
(88/155)
Az Rtl-re újra kellett regisztrálni, csak úgy engedte megnézni, az öreg telefonon beszélt a baráttal ídõpontot egyeztettek, mikor fog jönni ebbe a részbe nem ért ide. A nagy képû Helios a szüleihez költözött, tiszavirág életû volt a fõnöksége. Az öreg szerelmes Mariaba aki most nemrég érkezett haza, érdekes volt a mai rész is még Cristál is telefonált rátalálta szerelem, Esthernek mondta el az apja bajban van segítséget kérne Cassianótól, és Hercegtõl.
malvinkicska 2015 jan. 12. - 19:26:00
(87/155)
Képzeld én sem láttam nekem sem engedi az rtl megnézni, mert tudod én Kuzeyt nézem, reggel ha felébredek 5-ókor fogja ismételni és megnézem, mert ezt hetente csak egyszer rakják fel. Nagyon szeretném végig nézni kiszámoltam február utolsó hetében lesz vége ha nem tévedek, mivel 120 epizód. Emlékezz Reina nekem nem jött be nem szerettem, olyan sok kavarás van benne gondolom nem az én értelmemmel van baj, de nem jó a téma , ha nem elmebeteg, akkor amnézia elegem van ezekbõl a pszihés betegségekbõl.
offtopic
ildimix 2015 jan. 12. - 19:17:52
(86/155)
Malvin a mai részt még nem tudtam megnézni, mert nem tették fel az rtlmostra vagyis fent van csak lejátszási hibát ír ki.

Samuel találkozott a barátjával?

Hátha reggel felteszik és megtudom nézni.
offtopic
ildimix 2015 jan. 12. - 08:00:47 Előzmény malvinkicska
(85/155)
Izgalmas volt a sorozat örültem, hogy nem halt meg Samuel. Tapsoltam amikor dionisio kirúgta a fiút jó nagyot esett fentrõl meg is érdemelte 1 beképzelt fráter.

Szemét dolog volt, hogy nem hívta meg az ünnepségre a saját családját. Most biztos hozzájuk fog fordulni, mert nem lesz pénze.

Várom a mai részt.
malvinkicska 2014 dec. 31. - 12:05:41
(84/155)
Örömöd sok legyen, bánatod semmi segítsen az ISTEN boldognak lenni.
Legyél mindig vidám örülj minden szépnek én így kívánok
NEKED BOLDOG ÚJ ÉVET!
malvinkicska 2014 dec. 27. - 12:07:56
(83/155)
Az új t-s sorozat fõszereplõi Eugenio Siller, és Paolo Nunaz, de játszik benne Catherine Siachoque, attól nem sok jót várok az mindenütt csak aljaskodik. Az természetes meg írom a véleményem neked de már van fóruma is. A török sorozat Péntekenként fog menni elõször dupla rész utána meg, mint a Szulejman, eggyel szintén pénteken, mivel ez rövid sorozat.
offtopic
ildimix 2014 dec. 27. - 09:57:54
(82/155)
Várom az új török sorozatot. 1-szer fogják adni a filmet vagy minden hétköznap?

Visszatérve erre a sorozatra Heliosz 1 nagyravágyó csak a karrierje érdekli. Dorát sem értem meg tudta végig, hogy nem lehet gyereke akkor meg minek ment hozzá a tanárhoz? Gondolhatta, hogy a fia egyszer talál magának párt és gyereke lesz. Ezt a részt a forgatókönyv írók nem jól írták meg.

Remélem ez a reinás film nem lesz csalódás, mint a gonosz álarca az is telemundós volt.

Ha vissza lehet nézni valahol írd majd meg, mert nekem korai az idõpont.
malvinkicska 2014 dec. 26. - 17:58:05
(81/155)
Az öreg Dionisio biztos nagyon aljas dolgot kérhet Heliostol, gondolom a kisfiúval lesz kapcsolatos, hogy bosszút álljon Estheren és a másik nagyapán, eddig, nem haragudtam D-re. most már kezdem gyûlölni, amiért ilyen aljasságra képe. Az a nagyravágyó H a posztért a szüleit is megtagadná. Cassiano megsérült igaz nem nagyon. A tanár nagyon epekedik a volt feleségéért, az is minek ment el, be állt egy rendbe az apácák közzé. Biztos végig érdekes lesz remélem, mert már annyit csalódtam . Indul a Reina de Corazones Emlékezz Reina Telemundós sorozat.
malvinkicska 2014 dec. 26. - 12:20:27
(80/155)
Azt hiszem ott 21 bölüm az nálunk 41-42 rész lesz állítólag, nem volt Kivanc és a fõszereplõnõ között meg az a bizonyos kémia ilyeneket lehetett olvasni ha lehet a bulvárnak hinni.
offtopic
ildimix 2014 dec. 26. - 11:49:29
(79/155)
Malvin én is áldott karácsonyt kívánok neked.

Köszi, hogy írtál az új sorozatról már be is írtam a telefonomba, hogy emlékeztessen a kezdésre. Biztos jó film lesz. Nem írta mankos, hogy hány részes lesz?

A sorozatra visszatérve örülök, hogy Dioniszio nem húzta csõbe Szamuelt nem hitte el a sok zagyvaságot amit az mondott neki.

Várom a folytatást.
malvinkicska 2014 dec. 24. - 07:50:48 Előzmény ildimix
(78/155)
Békességet, boldogságot,csengõszót és gyertyalángot-ajándékokat, szeretetet s minden ami fontos NEKED.
BÉKÉS BOLDOG SZÉP KARÁCSONYT.
malvinkicska 2014 dec. 20. - 14:09:03
(77/155)
A Kuzey fórumon Mankos írta január 9-tõl az RTL-en lesz aKurt Seyit Ve Sura magyarul Szerelemben Háborúban. kezdés 21, 15-kor dupla részekkel.
malvinkicska 2014 dec. 20. - 10:23:43
(76/155)
A port hu Dr Toth téma megtekintés a tegnap még bõvebben volt írva ma már csak annyi január 5-én lesz, itt is változok percrõl percre a közlés.