malvinkicska 2014 nov. 20. - 12:50:09
(55/155)
Ma kezdõdik M1-en egy sorozat Lola Amerikai- columbiai, Danna Garcia és a vad angyalból Segunda Cernadas fõszereplésével, 140 részes 16,30-kor belenézek , mert D G-t szeretem . A Kuzey Güneyt is nézem most már élvezhetõbb, a kisasszonyt azt is szeretem, most már megtehetem, sajnos szórakozási lehetõség nincs nekem kell kitalálnom, mit kezdek a szabad idõmmel.
offtopic
ildimix 2014 nov. 20. - 11:55:41
(54/155)
A macskát én sem nézem nem érdekel. Jelenleg ezt a 2 sorozatot nézem a többi nem tetszik. Kíváncsi leszek a gonosz álarca után mit tesznek be szerintem valami ismétlést figyeld meg így lesz.

Visszatérve a sorozathoz Cassianotól nem volt jó húzás, hogy behúzott Albertónak így megint õ áll nyerésre. Lehet lefogják tartóztatni vagy pénzbüntetést szabnak ki. Natalia terhessége sem tetszik felelõtlen szerintem hiszen már nagy gyerekei vannak. Várom ma a folytatást majd este megírom a véleményemet a mai részrõl.
malvinkicska 2014 nov. 19. - 16:35:28
(53/155)
Nagyon jó szerintem ez a sorozat igazán nagyon jól alakítanak a színészek természetesek, a téma is jó. A mai részben addig provokálta Alberto Cassianot amíg az felpofozta, az meg elment látleletért, hogy feljelentse a nyílt utcán neki ment. A másik dolog állítólag soknak nem elérhetõ az RTL2 én már ajánlgattam de most tudod a macska a favorit, de én azt a szemét dombot nem nézem azt sok szenvelgést.A sorozat nézés embere válogatja kinek mi jön be, nekem az utóbbi idõben egyre kevesebb ami bejön sajnos, lehet változott az izlésem, vagy tényleg olyan gyengék semmit mondóak . .
offtopic
ildimix 2014 nov. 19. - 16:08:37 Előzmény malvinkicska
(52/155)
A tegnapi részben tetszett, hogy Cassiano és Herceg kibékültek. A halász és Natalia kapcsolatát még mindig nem tudom értékelni ez olyan, mint a gonosz álarcában Viktoria Iván szál ezeket kihagyhatták volna.

Natalia férjének nem kellett volna beleegyezni ebbe a kapcsolatba.

Sajnálom dorát, hogy nem lehet gyereke lehet a végén örökbe fognak fogadni még 1 gyereket? Na majd kiderül.

Este megnézem a mai részt és írok majd.

Kár, hogy kevesen nézik ezt a sorozatot ha átveszi egyszer az rtlklub akkor biztos többen fogják nézni és a fórum is aktívabb lesz.
malvinkicska 2014 nov. 18. - 19:31:54
(51/155)
Hercegnek és Cassianonak bejön ez a bánya dolog, biztos gazdagok lesznek, én szeretném ha sikerülne nekik. Esther most ott van Albertonál az öreg milyen szemét még lefotózta õket, minden nap történik valami azért szeretem. A gonosz álarca már nem az amit kezdtem nézni de én is befejezem, és ezután meggondolom nézek e Telemundos sorozatot.
offtopic
ildimix 2014 nov. 18. - 13:59:56
(50/155)
A tegnapi részben sajnáltam Herceget Cassianotól nem volt szép, hogy így bánt vele.

Kíváncsi leszek feltárják a bányát? Cassiano akkor gazdag lesz és mindent elérhet.

Jó kis film szeretem legalább ebben nincs öldöklés mint a gonosz álarcában. Azért azt is végignézem még van kb 3 hét.
malvinkicska 2014 nov. 17. - 16:43:26
(49/155)
Bonyolódik a helyzet Alberto a kislány felügyeleti jogát akarja, de Esther inkább vissza költözött a házba nem engedi a gyerekeket, és azt mondta nem feleségnek csak anya lesz.Kiderül, hogy Herceg a Rafael társa volt, ezért összevesznek Cassianoval, az készül ott hagyni, remélem nem fog elmenni nem hagyja a Karibi virágot.
malvinkicska 2014 nov. 17. - 11:36:07
(48/155)
Alberto tette tönkre szétverte, mérgében, nagyon tetszik ahogy játszik szerethetõ fõ gonosz, most a gyerek körül lesznek viták, a kislány az övé az igaz Esthert én sajnálom, mivel át lett vágva, na de ez film. Aztán Cassinóval ahogy néznek egymásra az valami annyira élethûen alakítják, hogy mennyire szeretik egymást, nagyon sok természetes dolgok vannak benne, azért szeretem nézni. Helios egy kicsit nagyra vágyó nekem az volt fura megcsalta Taist, és a másik csaj meg nem kell neki.
offtopic
ildimix 2014 nov. 17. - 07:51:45
(47/155)
A pénteki részben megsajnáltam Hélioszt nem volt felhõtlen gyerekkora, mint testvéreinek. Donatonak nem kellene az italba menekülnie tipikus jellem hiba a gonosz álarcába is Iván az alkoholba menekült amikor megtudta Viktóriáról az igazat. Donato túlságosan sajnálja önmagát rájött nem jól bánt Héliosszal.

Estert sem tudom sajnálni, hogy elveszi Alberto a lányát megkellett volna egyezni a láthatásról. Szerintem egyébként csak mostanában törõdik a lányával mindig a fiával mutatták. Nem voltam a szobába ki tette tönkre a kunyhót?

Köszi Malvin a választ ez a rész kimaradt nekem.
malvinkicska 2014 nov. 14. - 08:54:43
(46/155)
A Natália és Juliano szál nekem sem jön be , mint ahogy a Gonosz álarcában V és Iván szál sehogy sem tudom elfogadni sajnos, azon gondolkodom miért írnak egyre több ilyen szálat a sorozatokba, igaz a minden napi életben is van ilyen. Anya vagy apa komplesszúsa van az illetõnek.
offtopic
ildimix 2014 nov. 14. - 08:00:43
(45/155)
Szerintem Alberto elveszi a kislányt õ fogja nevelni. Ester túl büszke szólhatott volna Albertónak, hogy ne közkórházba ápolják hanem a lehetõ legjobb ellátásban legyen része. Túl büszke, hogy az apától segítséget kérjen. Ha nem szerette soha akkor minek szült neki gyereket? Õ és Alberto valahol mindig össze lesznek kötve amíg nem nagykoru Laurinya hiszen közös gyerekrõl van szó. Natalia és Juliano szálat továbbra sem szeretem.

Várom a mai részt!
malvinkicska 2014 nov. 13. - 17:23:10
(44/155)
Laurina belázasodik kórházban kerül Alberto pattog, hogy így meg úgy, a divat bemutató elmarad, természetes itt is Alberto áll a hátérben. Biztosan sok bonyodalom lesz míg Esther és Cassiano boldogok lesznek. Az alakítás továbbra is kitûnõ, nagyon jó a kémia E és C között, õk igazán hitelesek, hihetõ, hogy szeretik egymást.
malvinkicska 2014 nov. 12. - 18:10:16 Előzmény ildimix
(43/155)
Elnézésedet kérem a húgomnál voltam vendégségben így nem írtam, le vagyok maradva, még most kezdem utol érni magam. A 48-as részben Alberto elvette az alapítvány épületét. ki kellett költözni a gyerekeknek, ez a fontosabb esemény aki segít Albertonak az Helios az végzi a mocskos munkát. Még egyszer szíves elnézésedet kérem, hogy nem írtam.
Üdv neked.
offtopic
ildimix 2014 nov. 03. - 07:25:52
(42/155)
Malvin elég ha a részrõl írsz véleményt a tartalmát nem muszáj leírni.

Esther megérdemli, hogy Alberto telebeszéli a kisfiú fejét Cassiano ellen ha már kiskorától beadagolja neki nem õ az igazi apja akkor ez nem történik meg. Mondjuk az is igaz, hogy Esther is 7 éven keresztül 1 becsapás áldozata lett akkor pedig amikor megtudta a teljes igazságot kellett volna a kisfiúnak elmondani az igazat. Alberto biztos megfog lepõdni azon, hogy Cassianot kiszabadították a pilóták.

Én a Natalia Dzsuliano szálat nem tettem volna bele a filmbe õket valahogy nem bírom.

A varrófiú meg a lány viszont szinpatikus meg a kecskés fiú is aranyos.

A pilótákat is bírom.

Malvin mostmár próbálok naponta vagy 2 naponta írni a fórumra mostanában elhanyagoltam.

Kellemes napot minden fórum olvasónak!
malvinkicska 2014 okt. 27. - 16:37:28
(41/155)
Esther oda adta a telefonját Albertonak, hogy nézze meg a doktor nõvel beszélt mivel az apja rosszul lett, ezt kihasználta küldött egy SMS-t Cassianonak, az E nevében várja a megszokott helyen a kunyhónál és , így elfogták, mire felhívta E akkora már késõ volt. Az öreg Samuel már bele van dilizve a nácikba, hiába a felesége mondja hagyja annyiba de az nem . Hellios bevallotta õ ütötte el a turistákat.
malvinkicska 2014 okt. 24. - 17:49:06
(40/155)
Írtam neked a mai részrõl és el szált, ma egész nap nem volt net szolgáltatás a sok esõ miatt, ha nem veszed tolakodásnak akkor megírom a jövõ héttõl az az napi fõbb dolgokat.
offtopic
ildimix 2014 okt. 24. - 06:54:31
(39/155)
Szerintem nem is fogják cassianot elkapni, mert Esther beleegyezett az alkuba Alberto mellett marad. Gondolom Cassianonak nem mondja el az igazat hanem szakít vele a fiú megharagszik és összejön Christallal. Én Esther helyében nem fogadtam volna el az apjától a pénzt hiszen õk sem gazdagok menyjen esther dolgozni és szerezzen az otthonra pénzt. Én valahogy nagyon haragszok rá csak sírni tud de intézkedni csak más pénzébõl képes. Jó kis sorozat Herceget is bírom. Várom a folytatást.
malvinkicska 2014 okt. 23. - 21:56:07
(38/155)
Alberto az anyját sem állhatja le vette a fényképet a falról amelyiken az apjával van hosszasan beszélgettek, utána vissza rakta.A nagyapa keresi a kitüntetést, de azt a kis samuka elvitte, és az öreg fél, hogy nehogy illetéktelen kézbe kerüljön.Az Ester apja kapott valami kárpótlási pénzt, a lányának adta az alapítvány finanszírozására. Tais kibékült Helliossal, H apja bevallotta a feleségének a fia ütötte el a turistákat. Ester és Casiano találkoztak zsarolja A E-t a gyerekekkel a nõ fél, gyönyörû volt ahogy néznek egymásra szinte azt hinné az ember igaz ha nem film lenne C tekintette E-re az a mosoly, szóval igazán szép és jó történet. A mai részben még nem kapták el Casianot.
offtopic
ildimix 2014 okt. 23. - 20:24:53
(37/155)
Malvin Esther megérdemli, hogy így járt. Minek kellett hozzámennie albertohoz? Észrevetted a kislányt alig mutatják mintha nem is létezne. Szerintem cassiano meg christal összeillenének remélem össze fognak jönni. Aranyos a nagymama és az unokák.

Megértem, hogy a másik családnál a lány nem fogadja el a halász dzsuliano és az anyja szerelmét. Szerintem titokban arra vágyik, hogy az apja visszajöjjön. A mai részt még nem néztem meg. Esther jól megjárta, hogy alberto nem támogatja ezentúl az alapítványt. A szegény gyerekeket viszont sajnálom az otthonba õk isszák meg alberto és esther veszekedésének a levét. Várom a folytatást ezt a sorozatot szeretem és nézni is fogom.
malvinkicska 2014 okt. 20. - 11:14:49
(36/155)
Szerintem a gyerek érzelem más mint a felnõtté, õk jobban érzik ki szereti õket, és hogy, az szerintem véletlen volt, mert azelõtt már sokat beszéltek róla Cassino az apja, csak idõbe telik míg elfogadja, de ez különben egy sorozat itt elõfordulhat bármi, más sorozatban ettõl sokkal lehetetlenebb dolgokat bele írnak.