Téma: Kenny Lin

Riamara 2020 márc. 07. - 17:32:28
(2447/4727)
3 királyság titka 11. rész
Igazán mozgalmas és furmányos epizód volt.
Azért a testőrparancsnok nagy kockázatot vállalt azzal, hogy azt a kardforgatót felfogadta.
Nem értem miért gondolta, hogy jobb lesz a helyzetük, ha a Cao fiút megöleti vele.
Sima Yi bezzeg gyorsan kapcsolt. Hiába, ő a rögtönzés mestere. Ahogy kicsinálta azt az ezredest, nem volt semmi.
Az eunuch is nagyon rafkós volt. Na ő a rögtönzés másik mestere. Már eddig is többször bizonyította.
Riamara 2020 márc. 07. - 16:15:47 Előzmény hanguktaekwondoo
(2446/4727)
Ó, de kár hogy nem fogadtam! Annyira tudtam, hogy minden mondatoddal majd engem igazolsz. :) Te aztán tényleg nem rugózol a szexualitáson. :D :D :D
hanguktaekwondoo 2020 márc. 07. - 15:30:57 Előzmény Riamara
(2445/4727)
A szövegem egyharmadát tette ki a nemiségre történő utalás, mely nem kéjenckedés célját képezte, ellenben okot boncolt és néhány dologra rámutatott.
A szexre épül az egész hallyu, az egész csájníz, mindegyik. Akár tetszik, akár nem :-)
a többi csak dekor, hogy eladható legyen.
Nyers formájában, ami ezeket az asztrális népeket még a nap minden órájában sejtszinten átrezgi, eladhatatlan lenne.
Ezen kellett finomítani.
A szex a legjobb tömegáru, jelenleg az arany mellett a legkeresettebb.
Ezért jó lóra tettek. mivel a koreaiak már sok bányát kiaknáztak, muszáj újítani, a kínaiak is teszik.
de a lényeg ugyanaz marad.

Hogy énnekem mindenről csak a nemiség jut-e eszembe, azt te nem tudhatod, mert nem ismersz.
Max. olvastál tőlem néhány csiklandós kommentet, melyeket olyanok felé irányítottam, akik hírből sem ismerik a humorérzék fogalmát :-)
gyakorlatát pláne
és roppantmód komolyan veszik önmagukat
no meg, amit csinálnak :-)
Ez nagy hiba. főleg kinyilvánítani.

Hiszen az ilyen attitűd mindig elfojtást fedez.
/mea klumpa, megint, micsoda igéket használok :-))/
Well, Kedves Riamara, ha az én hozzászólásaimból neked az jött le, hogy nekem mindenről a nemiség jut az eszembe,
akkor ez bizony nem azt jelenti, hogy nekem mindenről a nemiség jut az eszembe.
De nem ám.
Ez azt jelenti, mégpedig fehéren -feketén, hogy a mondanivalómból ennek a témának tulajdonítottál a legnagyobb figyelmet.
Tehát, minden bizonnyal te vagy az, akinek a gondolatai ezen tárgykörben kalandoznának.
ha hagynád.
De nem hagyod.
helyette szoknyás csávókat lesel naphosszat
és hogy n kelljen elnyomott, rettegő sikoltásoddal szembenézned
inkább elmerülsz az ő teljesen aszexuálisra maszkírozott létükben
melyben felismered önmagad és vágyaidat.

Riamara, nyisd ki jól a tudatodat, hogy megérts a világból egy kicsit többet:
én egyik topikban sem a szexről beszéltem.
A téma valójában téged foglalkoztat
erre harapsz azonnal.
Mert ezzel van bajod.
Máig nem értem, miért kellett ezt velem nyomatékosan és többször is közölnöd.

Remélem, a 16 éves nyolcadikosokkal foglalkozva azért időnként más, kevésbé vastagon szeletelt dimenziókba is áttévedsz. még akkor is, ha azt érzed saját közegednek.
nem kell mindig kaviár

Riamara 2020 márc. 07. - 12:35:53
(2444/4727)
Goodbye My Princess 18. rész
A koronaherceg csapdája összezárul. Hőseink iszonyú bajba kerülnek. Mivel láthatólag innen maguktól nem tudnak kimászni, ezért működésbe lép a védőháló.
A főminiszter (bármennyire is gyanúsnak találta az utóbbi időben a herceg viselkedését) felsorakoztatja a minisztereket az ötödik herceg mögé. Csakhogy ekkor Li Yan előáll a tartalék bombával. Az előző trónörökös meggyilkolását is ráfogják Chengyinre. Őfelsége pedig nem rest el is hinni.
Közben pedig, hogy Xiaofenget megmentse, Ah Du is akcióba lép. És kiderül, mit jelentettek Pei szavai arról, hogy minden Ah Du döntése volt.
Riamara 2020 márc. 07. - 06:02:00 Előzmény hanguktaekwondoo
(2443/4727)
Tudod, ha ez egy rajongói oldal lenne, még talán megérteném a hozzáállásodat.
De te mit nem értettél azon, hogy ez egy sorozatokat kibeszélő topik?
Ahol a film cselekményét, a forgatókönyvíró teljesítményét, a rendezést, annak megoldásait, és a színészi játékot vitatjuk meg.

Így a te identitási problémáid irrelevánsak itt. Te viszont úgy tukmálod rá a különböző topikokra, mint ahogy az egyszeri szatír mutogatja a függőségeit boldog-boldogtalannak. Akár érdekli, akár nem.
hanguktaekwondoo 2020 márc. 06. - 22:02:01
(2442/4727)
Milyen szándékról? :-)
Riamara 2020 márc. 06. - 20:24:15 Előzmény hanguktaekwondoo
(2441/4727)
És akkor a szándékról még nem is beszéltem.
hanguktaekwondoo 2020 márc. 06. - 19:53:57 Előzmény Riamara
(2440/4727)
Ennyi jött le? :-)
úgy en bloc, az egészből? :-)
Riamara 2020 márc. 06. - 05:52:34 Előzmény hanguktaekwondoo
(2439/4727)
Kicsit hasonlítasz a nyolcadikos tanítványaimra. Nekik is mindenről csak a nemiség jut az eszükbe. De hát ők csak 15-16 évesek, szóval náluk ez teljesen normális. Viszont egy felnőttnél ez már... enyhén szólva...fura.
hanguktaekwondoo 2020 márc. 06. - 00:12:04 Előzmény Riamara
(2438/4727)

Fikázza a halál. Ezek a filmek tisztességesen ki vannak vitelezve. Tanultak a koreai történelmi sorozatok hibáiból, ezeket már, úgy tűnik, nem követik el. Bár a számítógépet a helyükben kevesebbet használnám.
Ezekkel az effektekkel nagyon kiszolgálják az ízlést és az agyi gondolkodást.
Legtöbb néző így már csak befogadóként mered a képernyőre, az agy többi része alig mozgatva.
Pedig egy jó film vagy könyv elvileg arról is szólna, hogy a néző is vegyen részt a teremtésben.

Az említett öltözékek nélkülöztek minden praktikumot és a túldíszítettség miatt -erszénytől függetlenül- éppenhogy tömegemberré tették az egyént. Ráadásul a nemet közötti különbséget is mosta. Az ujgur résztől keletre már ritka a nordikus arcél, a feminim vonásokat tovább lágyítja az ilyen hacuka.
Komikus egy férfi szoknyában. Ha ehhez még hosszú haj is járul...
Mindegy az, melyik korban történik a merénylet, az eredmény uaz.
Énnekem büszkén védelmeznem kellene fél-őseimet, hogy micsoda hagyomány csincsá, de az a nagy helyzet, hogy egy férfi a nadrágnál kezdődik /sic/. abban tud bebújni rendesen a harang alá.
Ezekben a sorozatok kantoniban vagy mandarinban csacsognak?
mintha két babapiskóta között beleharapnának a nyelvükbe
a francia is férfiatlan. enyhén szólva
bori4 2020 márc. 05. - 20:23:40
(2437/4727)
Én ennyire nem látom az "új" vonzalmat,b ár kétségtelen, hogy párhuzamot állandóan állítanak - ahogy említetted - , de ez nekem legalábbis olyan visszacsatolás .... ha ugyan az történik velük, csak más környezetben, ami mindkettőjüket megérinti... Kísért a múlt, viszont a mai két ember teljesen más irányba tart, a furcsa érzés egymás társaságában nekem még nem szerelem, csak amolyan de javu -szerűség.
bori4 2020 márc. 05. - 19:55:15 Előzmény Riamara
(2436/4727)
Itt kivette a hajtűjét, és kérte, hogy Ping ölje meg - mondja meg Cao-Caonak, hogy ő tervelte ki a felkelést. Nagyon eszelős a császári család védelmében.
bori4 2020 márc. 05. - 19:51:10 Előzmény Riamara
(2435/4727)
Nemcsak népszerű, hanem komoly karriert futott be ő maga is, de az unokája már királyságot alapított.... na igen, itt még utálta az udvari embereket: :))
Riamara 2020 márc. 05. - 19:43:08 Előzmény bori4
(2434/4727)
Én azt hiszem a császárné inkább arra utalt, hogy ha lebuknának, akkor számára nem marad más, mint az öngyilkosság.
Végül is nem semmi, amit csináltak. Ikertestvérek ide, vagy oda. :)
Riamara 2020 márc. 05. - 19:41:10 Előzmény bori4
(2433/4727)
Szeretem Sima Yi praktikus gondolkodását. Jut eszembe. Van ám egy sorozat direkt az ő életéről is. Láttam az orosz oldalon. Igaz még évekkel ezelőtt készült. Szóval a minősége nem garantált. Viszont ez jelzi, hogy népszerű történelmi figura lehetett a maga idejében.
Riamara 2020 márc. 05. - 19:38:01 Előzmény bori4
(2432/4727)
Azért nem egészen. Az igazság az, hogy a közös nyomozást eleinte Chengyin is élvezte. Jól szórakozott a lány buzgalmán.
Az árusnál voltaképpen neki keresgélt ajándékot, csak amikor Xioafeng szóba hozta Se Se-t, elszégyellte magát.
És volt az az érdekes jelenet a szerzetes jóslatával. Valóságos tanulmány volt, amilyen arcot vágott hozzá. Xiaofeng azonnal kikérte magának, hogy ez a jóslat bizony nem róla szól. Ő viszont elgondolkodott rajta.
A fürdősnél pedig hát... :) Miért is nem küldte ki? Vagy ő miért nem szállt ki?
A párbeszéd pedig megint egy olyan jelenet volt, amit ők már megéltek egyszer, ott a tóparton. :) Megint, szinte szó szerint ugyanazt mondták.
Riamara 2020 márc. 05. - 19:14:22 Előzmény bori4
(2431/4727)
Igen, nem egy uralkodónál figyeltem meg, hogy direkt arra buzdítja a fiait, hogy harcoljanak egymás ellen, és a győztes visz mindent. Gondolom ez alól ez a császár sem kivétel.
bori4 2020 márc. 05. - 19:11:31 Előzmény bori4
(2430/4727)
Na ezt még pontosan nem értettem itt a rész végén.... Az is elő volt neki írva esetleg a férje végrendeletében, hogy ölje meg magát? De ha Ping nem így gondolja? Na van még feladatuk egymással :)))
bori4 2020 márc. 05. - 19:08:30
(2429/4727)
Na erről van szó.... :)
bori4 2020 márc. 05. - 19:06:24 Előzmény bori4
(2428/4727)
... milyen kár, hogy nem így lett :((