Téma: Keresztanyu

6/10
Rojita 2021 ápr. 10. - 12:48:18 6/10 Előzmény guess.who
(1882/5122)
A jelenet az volt, h Oleg egy bp-i kórházba-szállítást kérdezett meg a doktornőtől, h ott jobban el tudnák-e látni a gyereket. Erre mondta a doktornő, h ott, Nyíregyházán is ellátják.
offtopic
guess.who 2021 ápr. 10. - 12:29:00 Előzmény napraforgó
(1881/5122)
Jaaaa! De akkor miért akarta Tatarenko átszállítani "magyarba" a kórházból?! :O Nem értem, nem értem, nem értem - viszont az időt meg sajnálom rá, hogy megnézzem. :)
6/10
napraforgó 2021 ápr. 10. - 12:25:30 6/10 Előzmény guess.who
(1880/5122)
Krisztina elment Harangozóékhoz, ott megkérkérte Ildit, hogy menjen bicajozni Tatyikával, stb.
Igy Magayarországon ütötte el egy autó a kislányt, és igy magyar kórházba is szállitották.
Nem véletlenül akarta Oleg kifizetni a kórházi számlát.
offtopic
guess.who 2021 ápr. 10. - 11:51:57 Előzmény napraforgó
(1879/5122)
Valamit nem értek (bár lehet, hogy csak nem láttam, szokás szerint). A múltkor Tatyika egy UKRÁN kórházban feküdt, a dokinő kikérte magának, hogy az apjáék át akarják vinni "magyarba", hiszen ott is el tudják látni. Most meg a Tatarenko-fiú bevitte bebugyolálva a gyereket Kerianyuhoz, ami Magyarországon van. És mivel nyilván loppal került oda, eszerint már embercsempészéssel is foglalkoznak a csempészek? Pedig az elején az interjúkban még kizárták az ilyesmit.
offtopic
guess.who 2021 ápr. 10. - 11:49:25 Előzmény kék szem
(1878/5122)
Ez már nem szimpla időhúzás, hanem szándékos célzatosság. A nagyasszony fejében komolyan megkattanhatott valami a DÖ óta - pedig már ott sem volt százas a végére.
6/10
napraforgó 2021 ápr. 10. - 06:41:35 6/10 Előzmény ferus50
(1877/5122)
Mirelláról ki fognak derülni családi kapcsolatok, csak nem Sukorovval.

Rácz Mirella Rácz Bonifác húga. Mindketten azt hitték, hogy a másik odaveszett a tűzben, de nem, és most egymásra találnak.


6/10
napraforgó 2021 ápr. 10. - 06:28:15 6/10 Előzmény Pünkösdi Kató
(1876/5122)
Nem arra gondoltam, hogy elhúznák hetekig, hanem pont arra, hogy egy mexikóiban vannak ilyen váratlan fordulatok, hogy feltűnik az igazi anya, hogy vissza akarja kapni a gyerekét 15 év után, Kitalálnak egy fura történetet, hogy miért szakadt el egymástól anya és lánya, vagy fia, stb. Meg a titkos ikertestvérek feltűnése, stb. Nem kell ehhez elhúzni a történetet, a váratlan események pont elegendőek.
Na itt is igy tűnt fel Gina, mint anya, váratlanul, hirtelen.
6/10
napraforgó 2021 ápr. 10. - 06:23:27 6/10
(1875/5122)
Pontosan ez van, Pálinkás -Sukorov annyira nagyon akart egy fiúutódot, hogy több nővel is próbálkozott, de mindig lánya született - az összes asszonytól.

Tudjuk, hogy Pálinkás Györgyöt is örökbefogadták a magyar diplomaták. Mi van, ha kiderül, hogy ő kideritette, kik az igazi szülei, és rájött, hogy ukránok, Sukorovok????
Ezért is használja a születési nevét a Rózával kötött házasság felbontása után.

Gina, meg a gyereke, no hát - szerintem ő egyáltalán nem anyakönyveztette a gyereket, biztos nem jelentette be az otthonszülést, stb. Nincs hivatalos bizonyitéka arról, hogy egyáltalán szült, hogy Tatyi az övé, csak a vérvizsgálat, amit a kórházigazgató emleget (Jó, volt valami genetikai vizsgálat is, de kétlem, hogy ilyet elvégeznének birói határozat nélkül, csak úgy az anya bemondására, a nevelőszülők hozzájárulása nélkül. Képtelenség.
5/10
valaki666 2021 ápr. 10. - 02:29:51 5/10 Előzmény ferus50
(1874/5122)
Viki az unokája, Viki anyja a lánya
macsek1121 2021 ápr. 09. - 23:49:59 Előzmény Rojita
(1873/5122)
Na, ebben egyáltalán nem vagyok biztos. Bonyolult ügy, az kétségtelen, de ha semmilyen hivatalos örökbefogadás nem történt, akkor hivatalosan még mindig Gina az anyja.
ferus50 2021 ápr. 09. - 22:51:12
(1872/5122)
Egyre inkább terebélyesedik Anatolij Sukorov = Pálinkás György családja..eddig (csak) négy leánygyermékéről tudok (Harangozóné Mariann, Gertúd = Timike, Georgina, valamint Viki (vámtiszt) anyukája..nem csoda,hogy megörült első fiúunokája (Zozo) "létezéséről" ,nem csodálkoznék, ha Mirelláról is kiderülnének családi kapcsolatok..
6/10
Rojita 2021 ápr. 09. - 21:43:48 6/10
(1871/5122)
Ebből egy sima kimenetelű, egyszerű bírósági ügy lehet. Tatarenkóék hiába nem kaptak papírt az anyától, h lemond a kislányról, mégis ők nevelték, szerették eddig, míg Gina 8 évig nem kereste a kicsit. Azért "mert eddig nem kereste Tatyit" biztos, h minden bíróság, gyámhatóság Gina ellen ítélkezne.
6/10
Rojita 2021 ápr. 09. - 21:32:57 6/10 Előzmény napraforgó
(1870/5122)
Nagyon sok nő úgy adja állami gondozásba a gyerekét, h nem mond le róla. Ehhez elég az, ha időnként küld a gyereknek egy képeslapot. Tehát, személyesen nem látogatja, nem ismeri a gyereket. A szegény gyereket ezért nem is adhatják örökbe, pedig egy családban azért több szeretetet kapna. Aztán, ha a gyerek kb 14 éves lesz, akkor megjelenik az anya, h most már magához veszi a gyereket, mert a gyerek már tud segíteni,... Szörnyű.
3/10
Pünkösdi Kató 2021 ápr. 09. - 21:31:23 3/10
(1869/5122)
Még Mirella megjelenésekor volt vele egy riport hogy gyűlölni fogják Jenes Kittit a szerepe miatt. Hát, még a végén fordul az a kocka, szerintem Ginának lesz nehéz kimennie a piacra...
3/10
Pünkösdi Kató 2021 ápr. 09. - 21:28:38 3/10 Előzmény Rojita
(1868/5122)
Ukrajnában lehet, hogy még sok is...
3/10
Pünkösdi Kató 2021 ápr. 09. - 21:28:07 3/10 Előzmény napraforgó
(1867/5122)
Pont bem hajaz a mexikói sorozatokra, mert semmit sem húznak hetekig. Max. 2 rész és megy tovább a történet. Tuti, hogy a jövő héten egymás nyakába borulnak a Rácz testvérek, legkésőbb csütörtökön. Ettől függetlenül a valósághoz semmi köze a sorozatnak, de tetszenek a karakterek, a szövegek, a színészeket is kedvelem, vannak benne jó történetek.
6/10
Rojita 2021 ápr. 09. - 21:21:43 6/10
(1866/5122)
Ha egy gyerek örökbefogadásához elég lenne csak egy ismerős "intézkedése," akkor a világ tele lenne (még több) elrabolt gyerekkel. Ha egy családtól, vagy egy nőtől megkérdezik, h került hozzá a gyerek, nyugodtan azt válaszolhatja, ő nem tud semmit, az ismerőse hozta a gyereket, - és a gyerek most már az övé. Egy kiskutya, vagy kismacska befogadását is papíron kell aláírni és aztán gyülekeznek a különböző dokumentumok.
A gyerekről többször be kell mutatni Születési Anyakönyvi Kivonatot, nevére szóló TAJ-kártyát, lakcím-kártyát.
Szóval, halvány a mese. Jó az ötlet, de nincs kidolgozva a helyzet.
6/10
napraforgó 2021 ápr. 09. - 21:11:46 6/10
(1865/5122)
Mindig elcsodálkozom, hogy mik történnek a Barbiuniverzumban.

Hogy képzeli Gina, hogy visszakaphatja a kislányát, azt, akit elhagyott, évekig nem törődött vele, nem is érdeklődött utána, stb. A férje elől eltagadta, a világ elől is eltagadta. Hogy kézzeli, hogy a gyámhatóság, meg a biróság neki itélné, akárcsak ideiglenesen is.

De Tatarenkóék is ostobák, hogy egy frissen műtött gyereket elvisznek a kórházból. Hogy kell gyógyszerezni? Ki fogja a varratokat eltávolitani? Nem bújkálhatnak Róza mama házában, amely két lépésnyire van Gináéktól.

Amúgy a sorozat egyre jobban hajaz egy mexikói szappanoperára. A kislány tegnapelőtt még nagyon súlyos állapotban volt, meg kellett műteni, amelyhez vér kellett. Amint megkapta a vért és átesett a kitudja milyen operáción a gyerek rögvest olyan jól lett, hogy már vigyorgott az ágyában és a fejéről is eltűnt a bibi.

Még jó, hogy Igor a karjaiban vitte ki és nem lábon kellett menekülnie.

Gondolom a kórházban van ipari kamera és a folyosókról készültek felvételek, igy seperc alatt kiderithetó, hogy Tatarenkóék vitték el a gyereket.
6/10
napraforgó 2021 ápr. 09. - 10:34:43 6/10 Előzmény kék szem
(1864/5122)
Ginát nem értem. Minek mondta el Igornak, hogy korábban már szült? Nyilván nem kérdezte. A kapcsolatuk 3 napig tartott és ilyemiről beszélgettek két szeretkezés között?
Egyáltalán hogy képzelte Igor és Gina az együttélésüket? egyikőjüknek sincs lakása, Igor az öccsével osztja meg a szobáját, Ginát a férje vette magához. Hol akartak új életet kezdeni?
Gina szeméről 3 nap múlva lehullt a hályog, rájött, hogy jobb neki a férjével a kényelmes lakásban, dolgoznia sem kell, eltartják, hát miért szenvedne harmincvalahány évesen egy fiatalabb férfival a bizonytalanságban.
kék szem 2021 ápr. 09. - 10:03:30
(1863/5122)
Még ennyi pisilő férfit nem láttam egy sorozatban sem. A héten már láthattuk Mikolát a fogdában pisikélni, tegnap este Márk is könnyített magán. Már korábban sem tartottam humorosnak ezeket a jelenteket, de ez már tényleg szánalmas időhúzás