csancsy 2011 jún. 30. - 21:40:05
(1053/1953)
Szeptember 19-tól lesznek új részek USA-ban:)
10/10
offtopic
Marcipáncica_ 2011 jún. 30. - 20:18:05 10/10
(1052/1953)
Az Usa-ban hol jár most a sorozat? És mikortól jönnek majd az új szereposztásos részek? Egy ideje ugyanis nem nézem, várok még egy kicsit aztán majd ledarálom egyben.
7/10
AuSS 2011 jún. 14. - 00:09:41 7/10
(1051/1953)
Az elsõ 3 évad nagyon jó volt, aztán a szereplõk egyre bunkóbbak lettek, nem mintha nem lenne vicces, de azért néha elég köcsögségek vannak benne.
sominorbi 2011 jún. 02. - 16:30:07
(1050/1953)
Sztem Ashton az eltitkolt tesójuk lesz aki utálja Evelint mert elhagyta piál és csajozik szóval meg marad Charlie karaktere csak más jácca majd.
10/10
Sonicated 2011 máj. 29. - 01:27:39 10/10
(1049/1953)
Rájöttem hogy Kutcher-rel én nem vagyok kíváncsi a Two And A Half Men-re, annyira egy unszimpatikus figura és nem illik bele ide bele a képbe. Tényleg Charlie fia lehetne.. Akárhogy próbálom elképzelni, nem megy, fõleg ha a növekvõ Jake-et teszem mellé, mintha egy generáció lennének. Sztem nem fogom nézni, az elsõ részt megnézem hogy mit találnak rá ki, aztán annyi. Valószínû be is fog dõlni a sorozat, rengeteg mindenki elvinné, de Kutcher-t a nyálasságával sztem rengetegen nem tudják elképzelni Sheen-ként.
10/10
greghouse 2011 máj. 27. - 21:12:13 10/10
(1048/1953)
Na jó, producerkedem. Nem olyan szinten, mint Mr. Sheen, de azért van fogalmam róla.
Ezt azért írom, hogy legyetek picit megértõbbek Mr. Sheennel kapcsolatban.
Elõször is, egy csomó örömet szerzett a fél világnak. Kit érdekel, milyen áron.
Másodszor, õ megkapta, és megkapja a maga részét ezért. Mr. Sheen nem véletlenül foglalkoztatja a legjobb ügyvédeket és könyvelõket.
Minden befektetett dollárja neki minimum hetvennyolc százalék hasznot termel, akkor, ha a színen van.
Ha csak producer, akkor (ez már nem annyira fix) kb. 56 százalék haszon (ez bruttó, ebbõl lejön adó, stb.)

Namost.
Amit õ szinészként kapott, az egy dolog, az a jogdíj, plusz-minusz ahogy megegyezett a gyártóval.
Teljesen más Mr. Sheen produceri szerzõdése, ami kiterjed mind az ötlet adásokra, mind a pénzbeni juttatásokra, mind a (rejtett vagy nem rejtett) reklámokra.

Mr. Sheen köszöni, jól van.
10/10
greghouse 2011 máj. 25. - 10:08:06 10/10
(1047/1953)
Ha én producer lennék... Charlie-helyettes karakternek teljesen másnak kell lennie.

Szerintem ha van eszük Kutcher karaktere homokos lesz mint a Gobi sivatag.
Ez lenne az egyetlen ütõs változás.
10/10
offtopic
Marcipáncica_ 2011 máj. 24. - 11:52:38 10/10
(1046/1953)
10/10
greghouse 2011 máj. 23. - 21:37:25 10/10
(1045/1953)
Ja és van még egy tippem, hogy Ashton Kutcherrel miért nem lesz olyan sikeres (azon kívül, hogy teljesen más karakterre van megírva, szerintem Ashton majd egy idióta unokaöccs lesz vagy ilyesmi), és akár akarják, akár nem, mindenki Charlieval fogja hasonlítgatni, ami kemény meccs lesz.

A másik gond az lesz, hogy közben Angus T. Jones felnõ, és már nincs meg (már talán most sincs) az a bugyuta, kedves, szeretnivaló ostoba bája mint kis kölyökként.

Adja Isten hogy ne legyen igazam, de szerintem max egy évadot él meg Charlie után Kutcherral.
10/10
greghouse 2011 máj. 23. - 21:34:42 10/10
(1044/1953)
Azt, hogy Charlie ma is megkapja a millióit néhány napja olvastam, mikor már Ashtont is közölték. Nem hiszem, hogy lemondana, a kérdés az inkább, hogy producerként megmarad-e. Mivel producernek lenni pénzkérdés, szerintem van elég okos vagy van elég jó könyvelõje ahhoz, hogy kiszámolj, addig marad producer, míg Kutcherral nem kezd zuhanni a nézettség (addig érdemes, mert kapja a nyereség részét), utána kiszáll.
Nem az a kérdés, zuhanni fog-e, hanem hogy mikor.
10 évet nagyon kevés sorozat ért meg, a Friends (jóbarátok) elõtt csak a (sajnos nálunk nem mutatott) M.A.S.H. volt Alan Aldával. Charlie így is már hosszú idõs, hasonlóan a szintén a 8. évadban távozó House-hoz.
Csak House magától megy el.
Azért utána sem kell egyiket sem félteni, mivel mindkettõ producer (is), amíg ismétlik ezeket (márpedig sokáig fogják mindkét sorozatot), a kassza csörög a producernek is, ha nem is olyan sokat.
10/10
greghouse 2011 máj. 23. - 16:06:43 10/10
(1043/1953)
Azért mielõtt nagyon sajnálnánk Charliet (bár én tényleg sajnálom, Ashton helyett még Jerry O'Connell is jobb lett volna), jó, ha emlékszünk, hogy mivel az egyik producer is õ, epizódonként így is kap egy milkát. Dollárt. (Szinészként kettõt kapott. Epizódonként.)
A Rose-os kiírás nagyon kézenfekvõ, és logikus is lenne, a jóisten is látja hogy ezt a lököttet neki teremtették.
Dehát a logika ... Ashton Kutcher logikus volt???
Bár állítólag teljesen más karaktert fog játszani mint Charlie. Nem csoda, azt úgysem hinné el neki senki, nem lenne hiteles.
De akkor mit fog játszani? Jon Cryer karakterénél is élhetetlenebb alakot????
csancsy 2011 máj. 22. - 19:44:42
(1042/1953)
Én is úgy hiszem, hogy Charlie nem akart visszatérni és sztem direkt csinált 1-2 hülyeséget. Már a 7. évadra sem akart visszatérni, mert emlékszem, akkoris rezgett a léc, mert levágatta a haját, akkor volt karácsonykor az exfeleségével az incidens és kérdéses volt, hogy aláírja-e 7-8-9. évadra a szerzõdést. Persze, megértem, hogy már megunta, és lehet túlságosan erõltettük mi is rajongók (mert azért "végtelenségig" lehetne csinálni a sorit) meg a fejesek (õk meg nem hagynának ki ilyen jövedelmezõ sorit), hogy folytassák és Charlie belement. Mindenesetre szólhatott volna hamarabb, hogy nem akarja, mert akkor legalább jó kis befejezést kaphatott volna 6. évadban, meg lehetett volna ezt rendesen is, máshogy közölnie, bár akkor õ szívott volna a szerzõdés miatt. Rafkós:) Mindenesetre lehet rosszat mondani Chuckról és Charlieról, de az biztos hogy show világában eléggé okosak, értik ezt a nyelvet, nem véletlen Charlie netes megjelenése twitteren, meg Chuck is jó pár sorozatot csinált már és valamit láthatott Ashton-ban, hogy így bevette a csapatba (még nem tudom mit, mert nekem is fura ez, de azért bízom kicsit Chuck képességeiben, ezért is adok egy esélyt).
10/10
Marcipáncica_ 2011 máj. 21. - 16:27:51 10/10
(1041/1953)
Én biztos adok esélyt a sorozatnak Ashtonnal is. Egyrészt kíváncsi vagyok hogyan oldják meg a váltást.
(Pl. Charlie agyonissza magát, és elhalálozása után megjelenik egy örökös-jelölt Ashton személyében...?)
Valami hasonlóra tippelek, de akárhogy is lesz szerintem 1-2 nézést megérdemel, aztán majd utána döntök!
Amúgy meg jó pasi... érdekelne végre tõle egy nem a megszokott jó-fiús szerep is. ;)
kabala 2011 máj. 20. - 13:22:20
(1039/1953)
Eston Kucser egy nagy ripacs! Pont passzolni fog a Csárli tesóját játszó színészhez.
csancsy 2011 máj. 20. - 02:35:32
(1038/1953)
Ne már, azért adjunk már egy esélyt neki... Még el se kezdõdött, és máris elítéljük, ez nem szép. Jó lenne tisztázni 1-2 dolgot.

1. Ashton NEM Charlie Sheen helyébe lép, teljesen új karakter lesz... Ezt felejtsétek el, hogy nem lehet annyira jó, mint Charlie, összehasonlítani nevetséges és Ashton is megírta, hogy Charlie Sheen nem helyettesíthetõ.

2. Két pasi meg egy kicsi NEM Charlie Sheen egyszemélyes show (arra ott van az ustreamje, ami elég gáz), hanem csapatmunka... Két pasi meg egy kicsi a címe, vagyis a 3 srácról szól. Ebbõl 2-en még szerepelnek (Angus + Jon), õk is tehetségesek, és adjuk meg nekik annyi tiszteletet, hogy értük megnézzünk pár új részt. És nemcsak értük, hanem ott van Evelyn, Berta, Herb, (még Lindsey és a fia is jó karakter, örülnék, ha õk is visszatérnének) forgatókönyvírók, egész stáb stb... Rengeteg tehetséges ember szerepel és értük kár lenne.

3. Rengeteg helyen olvastam ezt a közhelyes dumát: Charlie nélkül nem olyan, befuccsol a sorozat, blablabla... Ezt kicsit unom. Könyörgöm ne adjuk Charlie egója alá a lovat, nem helyettesíthetõ, de nem is pótolhatatlan. Persze, hogy nem lesz ugyanolyan a sori, hiszen másmilyen lesz, mert eredeti gárdával, a 3 pasival kezdõdött a történet és az a legjobb. De mivel rengeteg régi szereplõ megmaradt, hiszem hogy még lehet ettõl függetlenül jó és humoros sorozat. Ez a legjobb Charlie Sheennek is, hiszen megszûnt a biztos pénzforrás, mostmár kevésbé tudja fedezni a k*rv*kat, drogokat, és talán észhez tér és megjavul, kell neki a pihenõ, 7-8. évadban nem hozta az eredeti formáját amúgyse. Úgy gondolom, Charlie Sheennek nem való a kötöttség, sem házasság, sem sorozat terén (utóbbi is azzal jár). Legközelebb kétszer is meggondolom, hogy elkezdjek-e nézni sorozatot amiben Charlie szerepel, csak akkor ha csak max 4-5 évados lesz, mert utána megint megunja és elkezdi megint a hülyeségeit. Szerintem maradjon a filmeknél, azok forgatása csak rövid ideig tart.

4. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én sorozatok világában, legjobban azt utálom, mikor félbehagyják a szériát. Ha ezt nem folytatták volna, elég gáz véget ért volna (nem fogom részletezni, spoiler lenne, aki látta, tudja mirõl beszélek), legalább így valamit kitalálhatnak és kimagyarázhatják.

Mindenesetre én adok egy esélyt Ashton-nak (én tehetségesnek tartom) és az új sorozatnak (elsõ 5 részt biztos megnézem), aztán majd meglátjuk. Ki tudja, lehet jól sül el, ne ítélkezzünk elõre.
10/10
greghouse 2011 máj. 17. - 20:21:58 10/10
(1037/1953)
Charlie Sheent vissza, Ashton Kutchert meg vigye el az ördög.
Álmaiban sem érhet Charlie nyomába.
gh
10/10
greghouse 2011 máj. 17. - 18:00:14 10/10
(1036/1953)
Más.
Lehet, hogy Charlie Sheen sokba került a stúdiónak, de biztos, hogy ötször annyi pénzt hozott a nézettség,
ugyanis olvastam, hogy a Friends (Jóbarátok) óta nem volt ekkora sikerük.
Ezt próbálják most valahogy átmenteni a bájgúnárra (Ashton Kutcher).
Lehet, hogy nem Matthew Perry lenne az ideális, mert mondjuk nem olyan vonzó pasi, bár én nem tudom, de hogy õ is tudná saját magát (alkoholista, kõgazdag, csajozó, stb.) játszaná ezerszer hitelesebben mint Ashton szépfiú, az biztos.

Egyáltalán, miért nem folytatják Charlievel?
Ez csak reklám lenne.
Tényleg.
10/10
greghouse 2011 máj. 17. - 17:51:57 10/10 Előzmény Sonicated
(1035/1953)
ja, Jerry O'Connell tényleg vinné (már csak azért is, mert õ is alkoholista lett), de volna egy jobb ötletem, a Jóbarátokbó (Friends) Matthew Perry (Chandler).
Tökéletesen tud cinikus, irritáló bosszantó, stb. (szóval õ is saját maga) lenni.
Csak õ jó színész (ellentétben Ashton akárkivel).
gh
10/10
Sonicated 2011 máj. 17. - 13:11:58 10/10
(1034/1953)
Pfff, Ashton Kutcher? Az meg ki? Bele sem illik Charlie karakterébe, ha vele viszik tovább tuti bukás lesz... Gyász. Pedig már a helyére választottak egy jó fej arcot, nem tudtak megmaradni annál? Az bele is illett valahogy a képbe. A legjobban Jerry O'Connell vinné, kár hogy az csak egy poén video volt róla..:):/