marko0915 2011 márc. 18. - 13:21:32 Előzmény Sonicated
(1013/1953)
szia,

amikor itthon neztem par reszt kb 2 eve akkor meg fel sem tunt igazabol, de miutan angolul neztem vegig 5 evadot es azutan megint magyarul, hat nezhetetlen...
a forditasok szanalmasan gyengek es a hangok is messze elmaradnak attol amit elvarnek. Nincs benne erzes nem jon at a hangulat.
Azert merem szidni a szinkront mert ugye tudjuk azt hogy a magyar szinkron (foleg regebben) nagyon jo is tud lenni, ugyhogy ezert nagy csalodas. Ha ilyen gyengere kepesek csak akkor inkabb adjak angolul feliratosan, bar meg azt is elszurnak...
Egyebkent a dexter ugyanez...sajnos
SAS ÉS ZEUS 2011 márc. 15. - 15:01:28 Előzmény Sonicated
(1012/1953)
Nem tudom miért sajnáljátok a többi szereplõt. Kapnak egy rakás pénzt így is. Szerintem õket annyira nem izgatja, hogy folytatódik-e.
Maximum a pénz miatt.

A másik dolog, hogy Jake már egy nagy ló. Nem igazán vicces már így.
A háttérbe is szorult rendesen. Pedig a cím "Két pasi és egy kicsi".
De már annyira idõs, hogy szinte már férfi.
Elõbb-utóbb szerintem befejezõdött volna amúgy is, Charlie val vgy nélküle.
Esetleg ha Jake nek lenne egy kistestvére akkor lehetne folytatni.

Szeptemberig esetleg még megegyezhetnek Charlie-val.
10/10
Sonicated 2011 márc. 14. - 10:50:54 10/10 Előzmény marko0915
(1011/1953)
Nem azért, de a Two And A Half Men talán az egyetlen sorozat, ami ugyan olyan szinkronosan is, mint eredeti nyelven. Nem tudom te mit néztél, mert baromi profi a szinkrongárda, és Alan meg Charlie hangja is pont olyan, mint az eredeti.
csancsy 2011 márc. 11. - 00:20:41
(1010/1953)
Hmmm... Rob Lowe??? Érdekes:) Az is jó választás:)

Amúgy elgondolkoztam ezen az egész botrányon... Az a legnevetségesebb, hogy nem is szemtõl szembe, hanem médián keresztül csinálják ezeket a beszólogatásokat. Vagyis nem tudok róla, hogy Charlie kórházba kerülése után találkoztak volna...

Amúgy sztem 3-4 új évadot megélne a sorozat, ha helyettesítést meglépik. Egyrészt mert kíváncsiak az emberek, hogy ebbõl mit hoznak ki, másrészt ha híres embert választanak, akkor az õ rajongói elkezdik nézni a sorit (pl. John-os dolognál olvastam kommentet, hogy valaki utálta Charlie-t, de John-t kedveli, így elkezdené miatta nézni a két pasit), harmadrészt sokan úgy vélték, hogy utolsó évadban nem nyújtott nagy színészi teljesítményt Charlie és könnyebb úgymondd az elválás. Ha pl. ugyanolyan lett volna, mint elsõ évadokban, még talán én is azt mondtam volna, hogy lehetetlen helyettesíteni Charlie-t.
marko0915 2011 márc. 10. - 19:49:56
(1009/1953)
Sziasztok,

Ma megneztem egy teljes reszt a viasaton. Az a brigad aki a szinkronert felelos nagyon csunyan szegyelheti magat. Leginkabb azert mert egy szorakoztato sorozatot elba**nak. Olyan erzesem van mintha nem is erdekelte volna oket milyen szinkront keszitenek, pedig megerdemelt volna egy kis odafigyelest...
Ha tehetitek angolul nezzetek, mert a silany magyar szinkron elrontja az egeszet, elveszti a varazsat.
udv
10/10
greghouse 2011 márc. 10. - 19:31:46 10/10
(1008/1953)
Teszek rá, hogy Charlie mit csinál magánéletben, míg ekkora õrült zseniként hozza a sorozatot. A Warner meg a CBS meg nem lesz annyira hülye, hogy abbahagyja, behozzák helyette az öccsét Emilio Estevezt, vagy Jerry O'Connelt, de az már nem lesz az igazi.
Hozzák vissza Charliet!!!!
Uff!
10/10
Sonicated 2011 márc. 10. - 13:38:33 10/10 Előzmény csancsy
(1007/1953)
Nyugi, Jake most már minden bizonnyal többet fog szerepelni..:) Ha folytatják persze.. Szerintem igen, ennyi munkahelyet és lehetõséget, és egy jól mûködõ sorozatot egy hülye miatt biztos nem akarnak abbahagyni.
..
Amúgy egy a linkelt Rob Lowe színész vagy ki, ez eléggé jó fejnek tûnik..:)
10/10
Sonicated 2011 márc. 10. - 13:33:29 10/10
(1006/1953)
Most nézem hogy egyszerre írtunk postot...:)
Igen, valóban Jake kicsit háttérbe szorult mostanában, Alan meg viszi a 8. évadot. Szerintem ha sikerül a folytatást megcsinálniuk/berúgniuk, akkor valószínû nem 1 évadot akarnak kihozni belõle újult erõvel, hanem szerintem 3-4-et.
10/10
varju23 2011 márc. 10. - 09:08:09 10/10 Előzmény csancsy
(1005/1953)
csancsy 2011 márc. 09. - 19:31:55
(1004/1953)
Pontosan, én is õket sajnálom a legjobban... Valahogy az egész stábot/szereplõket sajnálom (pl. az írók is jók voltak, jó poénokat raktak össze). Charlie/Chuck miatt az egész banda rosszul jött ki, ezért reménykedek egy kis helyreigazításban/folytatásban.
Jon is tényleg tehetséges, ez volt a legnagyobb kiugrása (elõtte alig ismerték), úgyhogy ha véletlenül abbamarad, reménykedem, hogy láthatom õt egy másik sorozatban.
Meg ha folytatnák, remélem, hogy akkor legalább Jake-t kicsit többet szerepeltetnék (hisz kénytelenek lesznek ehhez folyamodni), mivel nekem õ a kedvencem. Sõt, ha Eldridge-t és Lyndsey-t állandóra tennék, még sikeresebb lenne. Pl. odaköltöznének "Charlie" házába:D:D:D:D:D Nagy poénok lennének belõle:)
csancsy 2011 márc. 09. - 19:24:20
(1003/1953)
Mármint a Charlie's Corner címû napi ustream-re gondolsz???:) Ha arra, akkor az túlzás, hogy nagy siker (bár médiától megszokott a túlzás). Kb. 100.000 ember nézte csak az elsõt, a milliós nézettséghez semmiség, fõleg azért van így, mert nem egy idõzónában vannak az emberek, valakinek ez késõ éjszaka van, és jó hogy nem marad fenn azért hajnalig. Bár el kell ismerni, hogy Charlie érti a show-t, tudja hogy kell fennmaradni az emberek szemében (Twitter, stb...) és ebbõl kijönni jól, de viselkedni nem tud. Az elsõ ustreame jó volt, de a másodikon látszott, hogy kicsit be volt szíva (bár lehet tévedek), és más élõben látni, mint soriban, így kicsi gázos volt.
10/10
Sonicated 2011 márc. 09. - 10:58:28 10/10 Előzmény csancsy
(1002/1953)
Igen, Jake és Alan miatt nagy kár... Sajnálom õket, meg az összes többi karaktert. Szerintem ha pótolják Sheen-t valakivel, akkor tuti valahogy fognak meríteni az életbõl is, mint mikor Charlie bajuszos sztorija, hajvágása, stb.. Majd valami olyasmit tudok elképzelni, hogy Rose beviszi Charlie-t egy plasztikai sebészhez, és mindenki ledöbben hogy átmódosították az arcát...:)
csancsy 2011 márc. 08. - 21:01:09
(1001/1953)
Azta, azért én meglepõdtem Charlie kirúgásán (mégha várható is volt), mert nagyon ellenezte a Warner és CBS is... Érdekes, eléggé elfajultak a dolgok a sorozat körül.

Egyetértek, valahogy be kell fejezni a sorit. Különben én alig várom a 9. évadot és remélem lesz annyi eszük, hogy folytassák:D Márcsak Jake és Alan miatt is:) Bár Charlie Sheen nem szerepel, de legalább említést tehetnek arról, hogy hogyan záródott le a Rose-ügy pl...
Viszont az már hiba lenne a folytatásban, hogyha Charlie Harper karakterét megtartják és más színész játssza el. Mert akárhogyis, az mégis csak Sheené:) Viszont ha új rokont/karaktert raknak be, és azt játssza el akár Jerry vagy John (vagy akit kiválasztanak), az már érdekes lenne:) Mindenesetre én tényleg szeretném, hogyha folytatnák, meglátnánk legalább, hogy mennyire boldogulnak/ vagy nem boldogulnak Charlie nélkül. Mindenesetre adnék egy esélyt ennek a verziónak, csak akkor tényleg ütõs színészt rakjanak be:)
10/10
Sonicated 2011 márc. 08. - 20:45:42 10/10
(1000/1953)
Mondjuk a Jerry-s casting hiába csak poén volt, azért teljesen el lehetne képzelni õt a szerepben, meg lehet hogy eljut Lorre-hoz is a video, és õ fogja megkeresni..:)
Kíváncsi vagyok mi lesz a vége. Sean Penn azt hiszem már szerepelt a TAAHM-ben, így kicsit furcsa lenne õ Sheen helyére, de beillene õ is, csak kicsit keményebb forma, nem olyan lightos.
Még azt mondom hogy be kell valahogy fejezni, vagy pedig folytatni még 2-3-4 szezonon át, igazából szerintem sikeres lesz ha a folytatás mellett döntenek, mert most március van, a 9. évad meg szeptemberben kezdõdne. Na ha most folytatnák sokan biztos fujjolnának az új karakterre, azonban szeptemberben meg már mindenki azt fogja várni, hogy láthassa újra a Malibui nyaralót. Szóval szerintem a felháborodás miatt lehet megbukna most a folytatás, de szeptemberig elég idõ van hogy mindenkiben a várás legyen úrrá, és ne az, hogy Sheen már nincs benne.
10/10
Sonicated 2011 márc. 08. - 11:38:18 10/10
(999/1953)
Amúgy most volt a Viasat-on az a rész, mikor Alannek pirítós sarka repül a szemébe..:D
Btw, a Viasat az egyik legjobb hazai adó. Szerencsére náluk van helye a minõségnek. Remélem megmaradnak mindig ilyen jók.
10/10
Sonicated 2011 márc. 08. - 11:30:58 10/10
(998/1953)
Persze. Várható volt. Jobb így. Jon Cryer vitte a sorozatot, és ha folytatják és a helyére Jerry O'Connell jön, én leszek a legboldogabb.
10/10
varju23 2011 márc. 08. - 09:51:48 10/10
(997/1953)
Talán tényleg ennyi volt Charlie-nak??? :((((( http://www.hir24.hu/szines/227449/vegleg-kirugtak-charlie-sheent.html
10/10
Sonicated 2011 márc. 07. - 20:00:04 10/10
(996/1953)
Vége nem hiszem hogy lesz, mert be kell fejezni, és ha Sheen nem hajlandó összekapni magát, akkor befejezik mással. Jó a Sheen, nehéz lenne pótolni, de Jerry nem hogy csak pótolná, hanem sokkal jobb lenne a Two And A Half Men tõle. Bár ezt csak Jerry esetében tudnám elmondani, mást alig lehet ide még megemlíteni.
kabanka 2011 márc. 07. - 19:49:25
(995/1953)
Akkor inkább legyen vége a sorozatnak, mint hogy Sheen távozzon. Ez nem barátokközt hogy csak cserélgessék a szereplõket mintha nem is számítana:))
10/10
Sonicated 2011 márc. 07. - 19:43:36 10/10
(994/1953)
Basszus, és tényleg van egy olyan név is hogy Jerry O'Connell!:D Mekkora arc az ember, most így belegondolva simán sokkal jobb lenne vele, mint Sheen-nel. Remélem kib.sszák Sheen-t, és Jerry jön a helyére, ez ne csak egy poén video legyen.:)