xzibit2009 2009 jún. 28. - 12:04:25 Előzmény max19990715
(31/51)
Nem sz*r!
Min 1x nézhetõ, aki meg az ilyet szereti, annak még tetszik is!
twillight 2009 jún. 28. - 11:29:34
(30/51)
Jellemzõ, hogy pont akkor adják, mkor a másik csatornán is valami nézhetõ menne.
Naphinel 2009 jún. 28. - 11:08:02
(29/51)
Én is megnézem. Még moziban láttam anno, és nagyon tetszett.
zs9302 2009 jún. 28. - 10:53:29
(28/51)
Majd ma megnézem én is.
annana 2009 jún. 28. - 10:43:38
(27/51)
Én megnézem az tuti!!!!
6/10
andav 2009 jún. 28. - 10:10:39 6/10
(26/51)
egyszer meg lehet nézni!
1/10
offtopic
max19990715 2009 jún. 28. - 10:01:43 1/10 Előzmény Ashley0715
(25/51)
Nagyon sz*r film
Naphinel 2009 jún. 25. - 13:35:25
(24/51)
Saco, Archaan, irtó sok eszetek van, gratulálok! Pffff!

A film tetszett, szórakoztató, bár néhol uncsi.
Ja, és az eredeti százszor jobb!
6/10
kekgab 2008 jan. 12. - 02:59:24 6/10
(23/51)
Nos! Épp most fejeztem be ezt a filmet. Nem tudom nektek hogyan tetszett, nem olvastam el a hozzászólásokat de szerintem egy nagyon jó film. Tízbõl hat pontot adtam neki.
Ami nagyon tetszett benne: Herbie, Lindsay Lohan, és az, hogy 40 évvel a legelsõ kicsikocsi film óta (rám spec) ugyanolyan nagy hatással tud lenni. Nem is nagy hatással. Inkább ugyanakkora élvezettel, és izgalommal tudtam végignézni, mint a legelsõt (No nem mintha azt 40 éve láttam volna elõször) Nem egy olyan film volt amit fél óra után abba kellett hagynom, mert nem tetszett. Pedig az elején azt hittem igy lesz. Hozzá kell tegyem eleve csak azért kezdtem el nézni, mert mégiscsak egy újabb Herbie filmrõl van szó amit ha már van meg kell, hogy nézzek. Másrészrõl meg nagyon érdekelt Lindsay Lohan egy ilyen szerepben. És szerintem legalábbis abszolút passzolt hozzá. Dögös volt mint mindig. Kár, hogy az ember csak a filmjeiben látja ilyennek. Azt, hogy mégis miért csak hat pontot adtam rá, azt a film kb utolsó tíz perce magyarázza meg. Az elején is voltak kissebb butaságok Herbievel kapcsolatban, de azt annak tudtam le, hogy: Jóóó végülis a régi filmekben is voltak ilyen dolgok, ez vele jár. De mikor a végén átmászik egy majdnem 300 km/h-val szágúldó autón és amikor földet ér, gyorsabb lesz nála... nevetséges. De amin az ember az agyát is eldojba az amikor a keríésen elõzi meg az élen lévõt. Az nekem eléggé betett. :) Szal, összességében jó film volt, és én jót mulattam, de legközelebb remélem Herbie nem a világot fogja megmenteni. Õ csak egy eygszerû kicsikocsi. Maradjon is az. :)
atyx88 2007 dec. 05. - 23:19:08
(22/51)
Bárki mond róla bármi negatívumot, nekem akkor is tetszett és sztem naon jóó film. Van benne a humortól kezdve a meghitt pillanatokon keresztül egészen az izgalomig. Nálam 10/10-et kapott. Mindenkinek ajánlom!
Zolkó 2006 nov. 05. - 09:34:05
(21/51)
Mesemesemeskete. Tényleg az, dehát ez gyerekeknek készült, a lányom is jókat nevetett rajta. És ez a lényeg. Nem értem, mit vitatkoztatok rajta ennyit. Tegyétek ezt egy értelmesebb filmben...
Zolkó 2006 nov. 04. - 20:58:35 Előzmény *kata*
(20/51)
Na, mostmár ezekután lehet, hogy holnap megnézem a lányommal a filmet. Csakis azért, hogy kiderüljön kinek volt igaza:)
De lehet, hogy most többet röhögtem, mint holnap fogok?:) Azért eléggé nevetségesek vagytok. Nem volt ez kicsit túlzás ennek a filmnek?:))
*kata* 2006 okt. 25. - 19:30:13
(19/51)
Ez a film unalomûzõnek tökéletesen megfelel, bár ez a felmegy a kocsi a falra és társai elég "idétlen". Én nem láttam az eredetit de ezután szerintem nem az lesz az elsõ film amit megnézek az biztos. De ha az eredetit elõbb láttam volna lehet hogy más lenne a véleményem. De nem láttam! Ezért nem az a véleményem! jó oké
saco 2006 aug. 14. - 10:11:04
(18/51)
mbujakinak

Köszönöm a kérdésed, nem kell, hogy archannak szólíts, vagy éppen zakónak, kakónak, esetleg Teschonak (amit még mindig nem értek: hogy a hipermarketnek mi köze lenne a nevemhez) Mondjuk a bevásárlóközpontban nyilván lehet kapni kakót is, meg zakót is, de ettõl még nevezhetnél Corának, Profinak vagy bárminek:D Figy: leginkább ne szólíts sehogy. Nem mintha erre lenne alkalom. Szerintem te vagy az agresszívabb kettõnk közül, mert te kezdeményeztél vitát, mikor te sem szereted ezt a filmet. Nyilván meg nem értett kísérleteket végeztél, mert itthevered ki azt h nem vettek fel dilidokinak. Részvétem!
archan 2006 aug. 14. - 07:54:13
(17/51)
nem tudom ezt kinek írtad,de elköszönök én is.
na mégegyszer és utoljára:lövésem sincs ki az a saco, látom ez elég nehezen esik le,mind1....
amúgy meg azért néztem végig,hogy véleményt mondhassak róla,és nagyon remélem,hogy soha nem találkozok olyan emberrel mint te
saco 2006 aug. 13. - 20:26:51
(16/51)
Kedves, Drága Feminist!
(Látod, direkt ügyeltem arra, hogy nehogy Femynek szólítsalak!-->máskülönben nem én tehetek róla, hogy neked "becézõiszonyod" van, ami különben sem tartozik most ide, hiszen ezen a fórumon elméletileg errõl a remek filmalkotásról "beszélgetnénk", nem pedig azt hallgatnánk ahogyan te, a 19 évedddel osztod az észt.)
Eléggé félreismertél, mert én pont az az ember vagyok aki pazarol rád egy hozzászólást, hogy megvédjem magam a támadásoktól, mbujakitól idézve a védekezõmechanizmusom bekapcsolt. (Megint kínosan ügyeltem arra, nehogy más néven szólítsam, nehogy rosszul legyél nekem.)
Már te is felvetted nekem: Mire fel ítélkezel te? Itt merül fel a kérdés, hogy te mire fel ítélkezel felettem. Köszönöm szépen a dícséreted, amelyben a bõ szókincsemet magasztaltad. Hiszen te aztán nagyon otthon vagy ami a szavakat illeti.. Igazad van, a kulturált vélemény nyilvánításom egészen lehengerlõ, szinte néha én is megdöbbeenek rajta. Nem mintha te egyszer sem említetted volna a 'kurva' szót.
Eddig senki nem szólított még zakónak, kakónak, sõt még Tesconak sem, amit igazán különösnek is tartank, mert, hogy a nevemnek semmi köze a bevásárlóközponthoz.
Ritka beképzelt vagy. Íme egy másik remek mondatod: Ne fikázzátok már azt,akivel nem egyezik a véleményetek....húúú, itt aztán nagyon megmondtad! ÉS hidd el, nem haragszunk rád, hogy erre használtad a fórumot, hogy ily okosan , magasztos megmond a magadét, és mindenkit helyre billents.
Bizony-bizony, archannal (akit mellesleg egyáltalan nem ismerek) gonosz módon összefogtunk mbujaki ellen, de amikor jöttél te, és a zsenialitásoddal felismerted ezt az összeesküvést mi buktuk az egészet. De sajnos (mint ahogyan te is mondtad) mindig voltak, lesznek ilyen emberek mint TE. Aki a többé embertársa felé helyezi magát (jóval). Szóval kívánok neked még több "magasztos" évet TE ÁLLAT, hogy megintcsak örülj a bõ szókíncsemnek te abberáns.
archan 2006 aug. 12. - 22:01:46
(15/51)
áááá
hozzá sem szóltam mbujaki-hoz,amíg õ nem reagált az én véleményemre,szóval nem hiszem, hogy "gonosz módon összefogtak mbujaki ellen". fõleg, hogy fogalmam sincs ki az a saco,neked meg ehhez az egészhez semmi közöd,nem hogy inkább a "film"-rõl írnál valamit.
feminist 2006 aug. 12. - 16:49:31
(14/51)
Bocsánatot kérek valamenyi felhasználótól, hogy erre használtam a fórumot, de szükségét éreztem, hogy megmondjam a magamét! saco, archan gonosz módon összefogtak mbujaki ellen, mert kellett nekik egy áldozat, akit lehet cseszegetni. Sajna mindig voltak, vannak, lesznek ilyen emberek. Ti pedig a legokosabb módon csak szemlélitek mi történik?! De én remélem, hogy itt nem mbujaki és az õ véleménye a kakukktojás! Nincs itt több dolgom, nem akarok valamiféle lavinát elindítani, merthogy ezek olyan emberek (saco, archan), akik nem sajnálnák rám az idejüket. Tehát, én nem fogok soha többé írni nekik, ellenük! mbujaki neked igazán érdembeli hozzászólásaid vannak, csak így tovább!
archan 2006 aug. 12. - 06:49:59
(13/51)
ugyanúgy mint minden ember,én is tévedhetek,például akkor is tévedtem mikor megnéztem ezt a "filmet".
ja, és sehol nem mondtam,hogy attól mert szerintem s**r,hülye aki szereti.
és igen,remekül értelmezel: amikor azt mondom s**r film,az azért van,mert annak tartom
archan 2006 aug. 11. - 22:45:54
(12/51)
így van,igazad van,nem szoktam gondolkozni,egy agresszív állat vagyok,véleményem sincs,sõt makacs is vagyok, és most hogy mondod,még sosem volt igazam se.
de olyan jó hogy te vagy, és segítesz hogy jobb emberré válljak
KÖSZÖNÖM!!
nem cserélünk telefonszámot, vagy egybõl címet,legalább a neved tudnám,hogy tudjak kihez imádkozni evés és alvás elõtt!
Az ember,aki jobb útra térített,megváltoztatott!
hé,véletlenül a közelebbi ismerõseid nem állítottak még templomot neked?
nah,és most itt ülök addig,míg ki nem elemzed ezt is,az olyan vicces:D