Téma: Kim Nam-gil

Min-Rin 2012 jún. 25. - 07:00:41
(40247/65967)
Tegnap olvastuk, hogy Nichkhun-nak Paulo Coelho is elküldte gratulációját 24. születésnapja alkalmából. Az író ezt írta: Boldog születésnapot, fény harcosa.
Nichkhun a twitteren megköszönte a gratulációkat, egyben megígérte, hogy teljes lélekkel fog tovább is dolgozni.
A 2PM banda együtt ünnepelt egy nagy torta társaságában.
kje 2012 jún. 25. - 06:05:37
(40246/65967)
Jó reggelt, szép napot!

19 !!!

Min-Rintõl
Min-Rin 2012 jún. 25. - 00:27:10
(40245/65967)
Pont ezt gondoltam én is: nem szerelmi házasság. Hagyományos, szülõk által nyélbe ütött. Bár sose lehet tudni. :) Innen távolból csak találgatás.
Lehet, hogy jó rendszer, nincs szerelem, nincs csalódás. Nekünk idegen, de nekik lehet hogy jó. Bár a sorozatokban nem ezt propagálják, tehát ebben kérdésben nem a hagyományokat helyezik hivatalosan elõtérbe. Talán a sok válás okozójának a szülõk általi megtervezést gondolják. Fene tudja. :)
Min-Rin 2012 jún. 24. - 23:59:04
(40244/65967)
Nem tudok mást a feleségrõl, mint hogy a trikreket világra hozta. :)
Min-Rin 2012 jún. 24. - 23:46:45
(40243/65967)
Nekem péntekig még várni kell. :)
Min-Rin 2012 jún. 24. - 23:32:54
(40242/65967)
Igenis! A múltkori összefoglalómból (amit nem olvastál) számomra is kiderült. Ezek szerint megnézted?! :))))
Min-Rin 2012 jún. 24. - 23:27:27
(40241/65967)
:)))))))
offtopic
juud 2012 jún. 24. - 23:26:28
(40240/65967)
tádááám Olaszország jutott tovább, Anglia kiesett.
juud 2012 jún. 24. - 23:23:17
(40239/65967)
és a tûzugrás is ezeket az összetartozásokat erõsítõ fogadalmasok voltak anno:-)


Ani!
te is átugrottad tegnap éjjel?

és hastáncot is táncoltál??? de jó dolgok ezek a nyár esti programok:-)
séták mindenfelé, Balaton parton, mólón, Duna parti lépcsõn ücsörgés, vízcsobbanása a lépcsõkön, hajók nézése:-)

minden korban Isteni!

kis kamaszodó lánnyal keztük a mai filozást!
és hát ha neki akkorra jutott a nagy élmény, sajnos nem lehet mindenkinek elsõre a nagy Õt meglelni.
a mai kislányok is álmodnak, vágynak
fiuk is


na 11 esek huhhhhhhhhhhhhhhh, de izgi!!!! 2-2
Min-Rin 2012 jún. 24. - 23:22:40
(40238/65967)
Szép álmokat az esetleg még idetévedõknek! :)))

Ahogy telik az idõ, egyre közelebb kerülünk ahhoz a naphoz, amelyiken reményeink szerint meglátjuk majd KNG-t. Addig várakozunk, ahogy õ is.
Min-Rin 2012 jún. 24. - 23:12:52
(40237/65967)
Örülök, hogy érted, sõt egyetértesz velem! :) A gyors együttalvós kapcsolatok, fõként ilyen nagyon fiatal korban, annulálják a szerelmet. Ha jól emlékszem (rég volt), ilyen nyári estén, mint a mai, csodás volt kézen fogva sétálni egy fiúval, és csókolózni, ha éppen nem járt arra senki. :)))
Min-Rin 2012 jún. 24. - 23:08:08
(40236/65967)
Még egy utolsó, bár már csak monologizálás, mert úgy látom, mindenki megszökött a filozofálásaim miatt.

Egész életünkben keressük (és olykor megtaláljuk) a szerelmet, ami nem azonos a szexualitással. A szerelem egy csodás érzés, amely kölcsönösség esetén fejlõdik, kiteljesedik, és minél inkább fokozatos a fejlõdése, annál szebb. Ahogy pár napja egy betett idézet megfogalmazta: az elsõ kézfogás talán a legszebb. Aztán jöhet apránként a többi.
A koreai sorozatok erõssége éppen ez: a szerelmet, az érzést fogalmazzák meg, nem terelik el róla a figyelmet a szexualitás bevonásával. Szerintem nagyrészt ez a magyarázata a népszerûségüknek.

Személyes tapasztalatból mondhatom: volt olyan szerelem az életemben, amelyben még az igazi csókig sem jutottunk el (csak a hangsúlyos pusziig), mégis több évtized távolából is emlékezetes maradt.
Min-Rin 2012 jún. 24. - 22:48:13
(40235/65967)
Írt (vagy mondott) mást is: 3-4 éve nem volt komoly kapcsolata (!), olyan lányt szeretne, akit elvihet az apja sírjához, aki olyan kedves, olyan jó, hogy bemutathatja a családjának. Ilyen lány még nem volt az életében. Milyen más gondolatvilág! És vannak szabályok, ami szerintem jó! A fiatalok valószínûleg nem értenek velem egyet (régen én sem gondoltam ezt), de idõvel jön rá az ember, hogy nem olyan jó ez a mi szabad világunk. Nincs súlya a kapcsolatoknak, amikor bármelyik percben össze lehet költözni, szét lehet menni. Ez olyan öregasszonyos dolognak tûnhet, de nem az. Nem a prûdség beszél belõlem, inkább a szerelem szentségét, értékét akarnám védeni.
Nem tudom, érthetõ-e egyáltalán, amit írok.
Min-Rin 2012 jún. 24. - 22:40:04
(40234/65967)
Engem a mindennek megnézésén túl, mérhetetlenül érdekel, hogy élnek, hogyan gondolkodnak az ottani emberek. Ezelõtt 20 évvel Párizsban voltunk egy hétig a férjemmel. Sok szépet láttunk, de a legérdekesebb az utcákon való mászkálás volt. Egy kicsikét láttunk így a hétköznapi életbõl is.
Persze ahhoz, hogy igazán meg tudjon érteni valamit az ember, tudni kellene a nyelvet, és évekig ott kellene élni. 2-3 hét kevés a megismeréshez. :(
juud 2012 jún. 24. - 22:33:20
(40233/65967)
akkor mi is körbeértünk:-)


Gattaca megy az tv2-n!!
ez is nagy film volt immár 15 éve!
Min-Rin 2012 jún. 24. - 22:32:57
(40232/65967)
Hogy a párkapcsolatok alakulása szabályozottabb, vagy legalább is nagyon más, mint nálunk, arra érdekes példa a Rooftop utáni Yoochun-interjú.

"A valóságban kettejük kapcsolata noona és dongsaeng, négy év korkülönbséggel. Elõször találkoztak a dráma során. Az elmúlt négy hónap alatt egyre közelebb kerültek egymáshoz és együtt voltak jóban-rosszban. Yoochun követte Han Ji Mint, mint noonáját és sunbaéjét, miközben Ji Min gondoskodott róla. Õk ketten meleg kapcsolatba kerültek, ahogy egyre közelebb kerültek egymáshoz. A Rooftop Prince stábja volt az, aki legtöbbet pletykált kettejük kapcsolatáról.
-Hogyan dolgoztál együtt Han Ji Minnel?

Ji Min noonát csak 4 hónapja ismerem, de olyan mintha már 10 éve ismerném, mivel nagyon kényelmesen érzem vele magam. Noona természeténél fogva könnyed, így nem éreztem magam kényelmetlenül a szerelmi jeleneteknél. Nagyon megérintett az õ figyelmes természete. Forgatás közben, ha sírt vagy nevetett még inkább bele tudtam élni magam az érzelmekbe.

- Úgy tûnik közel kerültél Han Ji Minhez. Hallottad, hogy sok ember beszél arról, hogy milyen jól néztek ki együtt?

Mikor láttam a jeleneteket, ahol együtt játszottunk Ji Min noonával én is úgy éreztem, hogy jól mutatunk együtt. Azon töprengek, hogy rendben lenne-e ha olyan valakivel randiznék hivatalosan, mint õ. Mióta híresség vagyok, kritizáltak ha nyilvánosságra hoztam a kapcsolatomat. Azon gondolkodom, hogy kevesebb kritikát és több áldást kapok-e, ha olyasvalakivel randizok, akivel jól mutatunk együtt. (Nevet)"
Min-Rin 2012 jún. 24. - 22:21:19
(40231/65967)
Benne vagyok! :)))

Más a mentalitás, a kultúra, a szabályok, de a vágyak ott ugyanúgy megvannak, mint bárhol másutt. Az elképzelhetetlen (nem tudom hol olvastam), hogy fiatal pár a szülõk lakásában, a fiatal szobájában aludjon együtt. Ezért tartanak fenn egy csomó panzió-félét, ahova a fiatalok egy vagy több éjszakára megszállnak.
A sorozatokban megfogalmazott dolgok felé akarják terelni a fiatalokat: meg akarják akadályozni a nemi erkölcs fellazulását, a külföldrõl (többnyire Amerikából) honvágy miatt hazatérõ fiatal bemutatásával el akarják érni, hogy a fiatalok otthon maradjanak stb., stb.
Ahogy a múltkori filmklub után beszéltük, a filmek a valóságot, a sorozatok az elérni kívánt dolgokat fogalmazzák meg. Mind a kettõre szükség van, egymást kiegészítik.
juud 2012 jún. 24. - 22:07:21
(40230/65967)
MR!
a kinti sétáink alatt egyik fõ érdeklõdésem fókusza : apárkapcsolatok 'milyensége'.
/a külön szobás képalkotás sem fedhet mindent, van sok olyan is, ... sok mindenben tényleg a 70-es éveknél tartanak és sokban meg 2050-ben mindez egy idõben ma//

( nekem szimpi ha nem élnek a szabadban mindenki elõtt eszem-falom megnyilvánulások.)

egyébként a vágy ott sincs elnyomva:-) és a tinizenék-táncok tombolásai, erotikus jellege mind -ahogy én gondolom!!-
gerjesztve is van! elfogadott már.

ami még ez-ügyben kérdéses pl ezek a drága rajongott srácok mikor és hol KÉPESEK találni és intim -beszélgetéseket majd további együttléteket eszközölni???/

majd figyelünk a randizókra a nylonos evõdék közönségét:-)
Min-Rin 2012 jún. 24. - 21:46:59
(40229/65967)
Szerintem is. Amikor évekkel ezelõtt láttam, is nagyon tetszett, de most talán még inkább. Ahogy öregszem, egyre többet értek egy-egy filmbõl. Sokkal többet tudok leszûrni belõlük. Ezért mondták régen az öreglányok: ha a mai eszemmel újra 20 éves lehetnék... :)))))) Nagy igazság! Mire az ember megokosodik, már késõ, nem tudja használni a tudását. :)))
Maryu 2012 jún. 24. - 21:39:44
(40228/65967)
Igen, azt hiszem én is ezt fogom csinálni. Kialakítok egy saját fonetikus írást. Csak ez olyan bosszantó, ha már fonetikus írás, miért nem lehet úgy írni, ahogy mondják? Például az angol nyelvhez is van egy jól használható fonetikus írás. Nekem az sokat segített a nyelvtanulásnál. A japánban is mindent leírhatunk hiraganával is és úgy is kell mondani.