Téma: Kim Nam-gil

Min-Rin 2012 jún. 24. - 21:39:36
(40227/65967)
Csak a Rooftopot láttam. :(
Min-Rin 2012 jún. 24. - 21:33:14
(40226/65967)
Hiszen amikor a pasi sok-sok évvel késõbb hívja telefonon, akkor is elmondja, hogy még mindig szereti!
Min-Rin 2012 jún. 24. - 21:32:04
(40225/65967)
Te hogy értékelted ki? Juudnak vagy nekem adsz igazat? A pasi csak szexet keresett, vagy szerelmes volt? Én egyértelmûen az utóbbi mellett voksolok. Kérlek, írd meg, mit gondolsz!
Min-Rin 2012 jún. 24. - 21:18:59
(40224/65967)
Ne is mondd! Eltelt az egész hétvége, és nem csináltam meg! Toljuk el pár nappal! Holnaptól lehûl az idõ, jobban fog majd a fejem. :)
Van olyan kategória, amibe tartozót még nem is láttam! Fantasy. A Legend lenne, ha láttam volna. :)
juud 2012 jún. 24. - 21:11:02
(40223/65967)
helyes!!!!-)

Ani lista kérésének mai a határideje???
nem sokat láttam még:-(

enyém se készült el, de talán kicist kitolhatjuk hóvégéig, akkor hátha még jön pár lista.
vagy ne???
Min-Rin 2012 jún. 24. - 21:06:58
(40222/65967)
Szerintem a pasi ki is mondta, hogy szereti a lányt. Érdekes, hogy milyen másképp értettük! :)

Egy megoldás van: mások is nézzék meg, beszéljük meg tágabb körben!

Ani, Tokki készültek megnézni!
Min-Rin 2012 jún. 24. - 21:04:02
(40221/65967)
Hogy megyek az alapozóra, azt neked köszönhetem! Ez tény!

Amit majd ott megtanulok, azt magamnak tanulom, de nagyon remélem, hogy gyakorlati haszna is lesz! :))))

Tokkival azt beszéltük, hogy a megfelelõ írásjelek (betûk) kiválasztásához segítség lehet a google fordítóba beírva, a hangszóró ikonjára kattintani, így a kiejtést hallva könnyebb a betûket összeszedni.

Próbáld ki: kim nam gil szavakat beírod a fordítóba, kattintasz a hangszóróra, és ezt hallod: kimnamgi
juud 2012 jún. 24. - 21:02:25
(40220/65967)
ebben ennyi volt, így volt kerek, /a pasi unszolása-követelése: h mondja ki a lány: csak a pénzért ment bele a kapcsolatba---ez egy önnyugtatást célzó játszma volt.
lány-bölcsen!! elmormolja a kért mondatokat. tudja már érez a pasi iránt, de tudja!! nincs értelme a továbbiaknak!

a ffi egyébként azért nem kívánta /a teste nem reagált már!!/,mert az ópiumos önroncsolás hatott. kábító szeréhez tért vissza, és ez
a lány iránti vágyat tompította /nomeg azért a varázs is 'a csak szexmámoráé' fátylat kapott./

és csak gondoljunk nagyanyáink életére, miért lett volna máshogy táv.keleten? h a pénzes család csemetéjéhez adják a pénzes cs. gyermekét .
/kis szeretõtartások, flörtök mehetnek, kertész, sofõr, szobalány stb/
Min-Rin 2012 jún. 24. - 20:55:33
(40219/65967)
Örömmel látom, hogy mindenki borzolónak érzi ezeket a kíncsókokat! :)))

Megjegyzem, nagyjából ez az egyetlen kifogásom a koreai sorozatok ellen! Szexjelenetekre nincs szükség, bár filmekben volt ilyesmihez szerencsénk, ott jó és hiteles. Pl. Miindo, Lovers vanished stb. A sorozatok a tévében mennek, ott sokkal szigorúbbak nyilván a szabályok. (Nem úgy, mint itthon, ahol a szexjelenetek, meg a durva beszéd nem ok a korhatárhoz kötésre.)
Min-Rin 2012 jún. 24. - 20:44:49
(40218/65967)
Én mást is találtam a filmben!

A gyávaságunkat a szerelem kimutatásában, vagy inkább a sérüléstõl való félelmünket?

A lány tudja máshonnan is, a férfitõl is, hogy az nem veheti õt feleségül, meg persze nagyon fiatal, ezért nem is ismeri fel talán idõben a saját érzéseit, ezért nem mutatja ki, hogy szereti a férfit, sõt egész egyenesen azt állítja, hogy a pénzért kezdett viszonyba, holott ez hazugság. A férfi kimondja a szerelmét, a végén már azért nem kell neki a lány, mert CSAK a teste nem kell neki szerelem nélkül. A férfi szembeszállt volna az apjával a lányért, volt is egy ilyen beszélgetésük, a lány hazugsága állította meg. Mire legalább magának be merte vallani, már késõ volt!
juud 2012 jún. 24. - 20:41:07
(40217/65967)
Min-Rin! :-)

már kint is hallják a kacagásomat!

Te magadnak tanulsz lelkem! az a Tied ami a fejedben(és a lelkedben) van!:-)

a lehetõséget meg a Sors adta!:-)

Koreai út is benne van a Sors/Életút kockái között!!!!
Maryu 2012 jún. 24. - 20:36:27
(40216/65967)
Szoktam használni. Meg vannak olyan oldalak is ahol hanganyag is van fent. A nyelvtanulásnál számomra fontos az írott anyag is. Például kis szótárt írok a tanult szavakból és úgy tanulom. De nagyon zavar, hogy a fonetikus írás sem úgy van ahogy kiejtjük.
Maryu 2012 jún. 24. - 20:32:05
(40215/65967)
Én akkor kezdtem gondolkodni ezen (hogy születnek a gyerekek arrafelé), amikor az egyik utazási filmben azt taglalták, hogy a nõk és a férfiak a házasság után sem aludtak egy szobában. A nõk mindig a ház nõi oldalán, a férfiak a férfi oldalon...Ezek után tényleg érdekes a dolog.
Azért néha van egy-egy rendes csókjelenet is. Még szerencse. Ez alaposnak mondható.
http://youtu.be/5F8TfEfpYjA
http://youtu.be/k1Nxnd88JoU
juud 2012 jún. 24. - 20:31:15
(40214/65967)
MR

nem a kkk anyagét kérdeztem, itt Tokkival csacsogtatok hangos kiejtésfelismeréses meg egyéb koreai anyagokról
irásról
oké abc.t láttam
de még... na nem nyaggatlak, majd alakulnak a dolgok.

a Sz. filmnél engem nem zavartak a szexjelenetek, helyén voltak, érthetõ volt a kamaszlány testiség iránti kíváncsisága,vágya, szenvedélye, sõt a kiélésének hajszolása.
ebben üde folt a lány, új inger!!! ennyinek indul.

érthetõ volt érdektelenség mutatása majd természetesen mégis kialakuló érzelem is.
a pasi.mert 2-szer annyi idõs volt, már elég kiégett, érzelem helye alig volt az lelkében, jómódú de léha , miért is szeretne bele egy kislány? de nem is szeretne ezzel a "gonddal" foglalkozni!! ennek sincs helye az õ helyzetében.
pénze lehetõvé teszi - és diszkréciója dicséretes!-, hogy támogassa a lányt, a család útját vissza P.-ba.

a lánynak tehetsége van, célja van, küzdéshez ereje, lendülete!

cinizmusa csak kis fátyol, véd mint az ágyak moszkitóhálója-, de nem kemény esõkabát! nem csontosodik bele,
és persze jó h P.-ban folytatja az útját,sok év múltán jó visszaemlékezni erre a kis színfoltra, életük végéig!
k.szilvia86 2012 jún. 24. - 20:09:52
(40213/65967)
1hónapig tartott a jó dolog,a 2müszak.:-(most ismét,3ba megyek,ma este kezdek.igy indulnom kell...
ki kell birnom kb 3hetet,s jön a 2hét leállás,már alig várom.:-)

mi lesz velem nem látok 3merccset élõbe,juj,kibirom rem.
Idus,nyertek a spanyolok,örülök.:-)Te is gondolom.:-)
németek játéka meg szintén szuper.két kedvenc menetel elõre,rem jó sokáig.....


további szép estét,jó beszélgetést!:-))))
Maryu 2012 jún. 24. - 20:05:54
(40212/65967)
Elküldtem.
k.szilvia86 2012 jún. 24. - 20:04:23
(40211/65967)
Olvastam ma is szakiréék blogját.komolyan lassan úgy várom,h. irjanak,mint egy gyermek,ha hazajön az édesanyja.:-)na jó,nem jó hasonlat ide.

megleltem szakirét a facen,igy látom az összes koreai képet,és csak ámulok,bámulok,mint egy gyermek.:-)))
Csodaszép hely Szöul,egy álom.:-))))
esti fények a képen...

istenem,már most arra gondolok,h. egyszer az életbe,el kell jutnom ide.:-))
Min-Rin 2012 jún. 24. - 20:00:31
(40210/65967)
Túl naturálisnak találtad a filmet? Engem nem zavart! Sõt! Engem még mindig bosszant a koreai sorozatokban, hogy a sorozatonkénti 1, azaz egy csók közben is rémülten meregeti a szemét az egyik összetevõ (általában a lány, néha a fiú)! Nyilván elõírás, hogy csókolózás közben nyitva kell hagyniuk a szemüket, nehogy valaki még véletlenül azt higgye, hogy tetszik nekik a tevékenység. Elnézést kérek, de olykor azon gondolkozom, ha ez életbõl ellesett motívum, akkor hogyhogy nem haltak még ki??! :)))) Egyedül abban az általam látott néhány BL filmben volt aránylag normálisnak mondható csók.

Az alapozó anyagát holnap felrakják a KKK oldalára, ki lehet nyomtatni!
k.szilvia86 2012 jún. 24. - 19:54:34
(40209/65967)
a KKK tényleg jó dolog,hogy Magyarországon hozott létre központot.:-)ej,mennyi lehetõség,még nyelvtanulás,a sok kulturális program mellé.Ezt nevezem.

hiába,most mondja valaki,h. nem érdemes Pesten élni...érdemes nagyon...

megértelek,persze,de azért biztos egy élmény lesz,kicsit megtanulni,pár mondatot,a betüket.:-))hátha megjön a kedved,aztán fojtatod.:-))))
Csak ügyesen,szoritok.:-)

a fiad miért épp kinaival akar kacérkodni,nem is értem.de az is szép,jó nyelv.:-)
Min-Rin 2012 jún. 24. - 19:50:18
(40208/65967)
Persze. Õ beszélne, mi tátott szájjal hallgatnánk, miközben nem hogy a szemünket se vennénk le róla, hanem pislogni se bírnánk, nehogy egy másodpercet veszítsünk a látványból! :)))))))) Elképzelem... :))))))