Téma: Kim Nam-gil

Pattika69 2012 júl. 12. - 10:04:26
(42267/65967)
Hát gyerekek, még ennyi homály, mint ami a mögöttünk álló másfél év, illetve az elõttünk álló napok eseményei körül lebeg egyetlen (és itt nemcsak koreai) színész, sztár körül sem volt még!!!!!!!!!

Mi lehet az a rettenetes nagy titok??????
Beteg????........Mindenki más betegségét is megjelentetik, képekben, orvosi zárójelentésestõl, tokkal-vonóval!!!

Meghízott????.......Na és!!!!!!! Másoknak is ingadozik a súlya!!!!!! Attól a személy még ugyanaz!!!!!!!

Fokozatosan akarják visszacsempészni???????.......Minek!!!!! Nem lenne jobb egy robbanásszerû nagybelépõ!!!!!

Õ nem akar, vagy mások nem akarják??????
Döntéshelyzetben van?????
Vagy mások irányítják, döntenek helyette?????

Annyi, de annyi a kérdés, és ezekbõl a cikkekbõl tulajdonképpen semmi nem derül ki!!!!!!!

Közlik a tényeket, hogy nyaral és slussz!!!!!!
Min-Rin 2012 júl. 12. - 09:29:39
(42266/65967)
Már csak abban bízom, hogy a google fordító még annál is rosszabb, mint amilyennek eddig tudtuk, és kiderül, mindennek a fordítottja igaz! :)
Min-Rin 2012 júl. 12. - 09:06:32
(42265/65967)
A javítás a lelkiállapotodat mutatja?
Az enyém a bányászbéka s.gge alatt van! Szerintem lelki, méghozzá súlyos kell legyen! Ezt éreztem az elmúlt hónapokban, mert minden jel erre mutatott, én pedig elég vén és élesszemû róka vagyok, hogy ezeket észrevegyem! Nem írom le megint ugyanazt: másfél év hallgatás, a mostani magyarázat, amit be akarnak adni. Minden dolog egy irányba mutat. És most nem is írom tovább a gondolataimat, a jövõbeni kilátásokat illetõen. Istenem, csak most az egyszer ne lenne jó a megérzésem! :(
Itt persze nemcsak róla van szó, hanem rólunk, a topikról is. :(
kje 2012 júl. 12. - 08:15:23
(42264/65967)
Én is úgy érzem, hogy ez valójában csak idõhúzás.....

Remélem meg fogják magyarázni és minden rendben lesz.

Joo Ji Hoon leszerelésekor én úgy éreztem, hogy óriási teher volt rajta a várakozások miatt, értem ezelett a saját várakozását, a rajongói várakozását is, és utána a kudarca a az elsõ munkájával lehet, hogy attól volt, hogy az elvárások miatt túl nagy erõbedobással kezdett).

Talán ilyesmit akar KNG és a menedszere elkerülni, szép lassan jön vissza, végzi a munkáját és ha lesz eredmény, azzal jelentkezik.

Ez az új-zélandi fotózás.... ha nem igaz, akkor az mégis nagy blamázs lenne....ha meg igaz, és fotózásra képes állapotban van, nem kell izgulnunk, lesznek szép képek, na gondoljunk erre, fõ a pizítív hozzáállás!

Most ezerrel dolgoznom kell, este benézek.
Min-Rin 2012 júl. 12. - 07:33:53
(42263/65967)
Vagy nem kapják el, mert esetleg ez egész Új Zéland-ügy csak kitaláció!
Min-Rin 2012 júl. 12. - 07:32:32
(42262/65967)
Sajnos én ezt a furcsánál sokkal-sokkal súlyosabbnak érzem. Ha nem tudták rendbe hozni annyira, hogy kiálljon 14-én, és úgy tegyen, mint aki tettre készen várja az új szerepeket... ha csöndben ki kellett menekíteni valahova... és mindezt másfél évig tartó hallgatás után... emögött én drámai helyzetet érzek. Bár ne lenne igazam!!!!!
kje 2012 júl. 12. - 07:31:35
(42261/65967)
Ez egyértelmû!

De szerintem ez is elég izgalmas most már :-))) Legalábbis én már tök ideges vagyok!

A DC-én azon morfondíroznak - ha jól értem - hogy a repülõtéren elkapják, lehet, hogy szombaton megy Új-Zélandra.
Min-Rin 2012 júl. 12. - 07:26:04 Előzmény Pattika69
(42260/65967)
Drága Pattika! Köszönöm, gyönyörû lett! Folynak a könnyeim...
kje 2012 júl. 12. - 07:12:32
(42259/65967)
Drága Pattika! Tudom, hogy nagyon elfoglalt voltál az utóbbi idõben és még mindig az is vagy, ezért még nagyobb csodálattal nézek rád, hogy ezt megcsináltad!

Szólok neki, hogy hívjon fel téged telefonon, jó? :-))))
kje 2012 júl. 12. - 07:09:40
(42258/65967)
A cikkhez csatolt kép régi, egy esküvõre ment a tavalyi év elején, akkor nem jól nézett ki, ki is cikizték a DC-én és pontosan azóta nincs róla fotó, akkor tiltották le, csak a biciklis képek voltak valamivel késõbb és néhány lesifotó-videó.
Pattika69 2012 júl. 12. - 07:05:24 Előzmény kje
(42257/65967)
Drágám!!!!!
Kb. én is így csináltam, mint Õ a képeden, amikor az utolsó képkockák is feltöltõdtek a yt-ra, mert számomra az utolsó percig kétséges volt, hogy kész lesz-e!!!!!!!!

Nagyon el voltam foglalva az utóbbi hetekben, de fejben azért próbáltam összerakni a dolgokat!!!!
Nagyon új képeket nem találtam és nem tudtam nem betenni a számomra (számunkra legkedvesebbeket), de a zene azért okozott egy kicsi fejtörést!!!!!!

Mindenképpen, újra magyar számot szerettem volna, hiszen most is, mint a szülinapi vidinél elsõsorban nektek szerettem volna örömet okozni, az már csak hab a tortán, hogy még így is eljutott Koreába (Drága Kje fantasztikus közbenjárásával).
Min-Rin 2012 júl. 12. - 06:58:36
(42256/65967)
Kedves kje és többiek! Ez a mai nem szép nap, mert sem az idõjárás, sem a hírek nem teszik széppé! Bennem az a borzalmas érzés erõsödik, hogy nem fogjuk õt egyhamar látni. Két nappal a leszerelés elõtt bejelenteni az Új Zélandon tartózkodását, mint jogosan kiadott nyári szabadságot, s mindezt másfél év hallgatás után... Nem tudok mit írni. Én is csak azt tudom tenni, mint az idõjárás: könnyeket hullajtani.
Nem azért, mert nem láthatjuk, nem önzésbõl! Azért, mert ez rosszat jelent az õ személyével kapcsolatban!
kje 2012 júl. 12. - 06:36:27
(42255/65967)
Ez a cikk két órája jelent meg:

http://news.nate.com/view/20120712n10985

Nem hívja ki gimnamgil cseresznye-popping fotózásra ... Új-Zéland, kezdve a hivatali tevékenysége
BNT hír eredeti küldött árucikkek 2012/07/12 11:21
Index kamat0Nagyobb szöveg szöveg zsugorodó

[Mingyeongja Hírek] elõtt összehívni a tanulási fogyatékkal hívta gimnamgil Csak csinál egy jelentést július 14-én várhatóan visszatér némán, kifejezéstelen. a 12. gimnamgil BNT hivatalos hírügynökség egy telefonos interjúban: "Mr. gimnamgil nyugtalanító kifejezés által jelentett Nem, "mondta. Ezen túlmenõen, a város vezetõi még mindig dolgozik, és hatóság elõtt 14 nappal ezen a hétvégén, mert a többit várhatóan alá suryojeungman. jelenlegi gimnamgil visszatérés elõtt az elõadó-mûvészet, köztük dráma, ami volt a helyzet, amíg a szeretet hívásokat. Gimnamgil, hanem, hogy csatlakozzon a katonai szolgálati vizsgát kér külföldi gyártású. Felengedése után az elsõ lépéshez, így érdekeltek összehívása Moline helyzetben. Az ügynökség azt mondta, hogy "dolgozzon nyugodtan nélkül hatósági tevékenység, a máj egy hét még a jövõ hét után a fotózásra, Új-Zélandon is elhagyja az autót 10 napon belül," mondta. Gimnamgil egy magazin fotózásra Élvezem a nyári vakáció után Új-Zéland a fiatal halak júliusban várható, hogy menjen be a teljes körû tevékenységet. Közben gimnamgil az MBC "királynõ", az SBS "Bad Guy" és azt a benyomást keltette, hogy a lakosság egy erõs közszolgálati személyzet 2010 júliusában egy lakossági alternatív szolgáltató volt az évben.


Most mi van??? KNG Új-Zélandon van fotózáson????
kje 2012 júl. 12. - 06:28:48
(42254/65967)
Ez a cikk másfél órája jelent meg.

http://news.nate.com/view/20120712n12686

Ide teszem a google-fordítást, de nem mondhatnám, hogy kristálytisztán megértettem, mirõl szól.



Gimnamgil nélkül összehívását civilek cseresznye-popping le van tiltva
Saját Napi küldött árucikkek 2012/07/12 11:54
Index kamat6Nagyobb szöveg szöveg zsugorodó

[My Daily = Ree Hírek] színész gimnamgil hívott össze a 14. Csak a munkámat végzem nélkül cseresznye-popping visszatérniük a civil státuszát. gimnamgil hatóságok tisztviselõi és a devizák a 12. My Daily "számolt be a kifejezés nem sojiphaejenal gimnamgil úr" és a "nyaralni idõszak tanúsítványt kapott már, "magyarázta. gimnamgil 2 szolgált a többi miatt ezen a hétvégén a város Corporation megkapta elõre tanúsítványokat. Jelenleg élvezi a nyaralás gimnamgil jungeuro az elmúlt években, fontolgatja a folytatást. óta élvezte a fotózást az ünnepek után én szolgáltam lépésének teljes körû cselekvési tervek. Eközben, az utolsó 2010 júliusában felvételi gimnamgil, miután a város vezetõi kaptak alap katonai kiképzés Corporation szolgált helyett. [14 napon belül összehívott gimnamgil ki. Fotó: My Daily Photo DB] (Ree riporter km8@mydaily.co.kr) [Kapcsolódó cikkek] ▶ '''' titok férfiak és a nõk, mind Lee, megjelent gimnamgil teszt ▶ gimnamgil összehívott 14-én ki ... Mi történik a következõ ütemezés? ▶ gaksital'''' kém függetlenség harcosai Hoon,'' szemre'' kétszínes játékait gimnamgil ▶ gimnamgil rajongók, gimnamgil születésnapi jogot ad metró termelés ▶ Kang Dong Von, Hyun Bin, gimnamgil, 2012 ★ jóképû juljeonyeok cikkek és nyomja meg a hegyét nyomja meg a @ mydaily. com - NO.1 New Media Élõ My Daily ( www.mydaily.co.kr ) Szerzõ ⓒ My Daily. Engedély nélküli másolása vagy terjesztése tilos és -
kje 2012 júl. 12. - 05:03:39
(42253/65967)
No miután magamhoz tértem:

Jó reggelt, szép napot!

Akkor holnapután! Még 2 nap!!!!

A kép Anié.
kje 2012 júl. 12. - 05:01:25
(42252/65967)
Pattikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!

Tudtam! Tudtam! tudtam, hogy meg fogod csinálni!

Nagyon ügyes vagy, aranyos vagy, meg szép, meg jó, jaj mit mondjak még, annnnnnyira örülök!

Köszönöm, de jóóóóóóóvolt hallgatni!

Akkor én ezt elküldöm neki, remélem, megkapja.

Kérnék valamit a többiektõl: én nem tudok képeket szerkeszteni, de küldenék az emailben egy képeslapot is Magyarországról, pár jellegzetes és szép képet kellene összeszerkeszteni és csak annyit ráírni Welcome ....talán from Hungary, vagy valami ilyesmit.
Pattika69 2012 júl. 12. - 00:09:56
(42251/65967)
Sziasztok!!!!!!!!!

Már csak 2!!!!!!!!! nap és...........

Találtam egy új vidit!!!!!!:))))))

Fogadjátok sok szeretettel!!!!!:)))))))


http://www.youtube.com/watch?v=aU41QR3rLu8&feature=plcp
76 babika 2012 júl. 11. - 22:53:45
(42250/65967)
2 nap és 11 óra van hátra, mielõtt július 14, 2010 13:00, Kim Nam Gil 김남길 visszatért a katonai szolgálat után két évig. Látni fogjuk, hogy a mosoly ismét! / Ez az írás volt a kép alatt/
Min-Rin 2012 júl. 11. - 22:46:48
(42249/65967)
Lehet itt valami biztosat tudni?
Min-Rin 2012 júl. 11. - 22:46:02
(42248/65967)
Én szokás szerint, hol bizakodó vagyok, hol összerándul a gyomrom az aggodalomtól! Két és fél nap múlva már biztosat fogunk tudni! :)